Opinie o Unisoft w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Unisoft. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unisoft o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unisoft w Gdynia

pracownik_z_gdyni

Pracuje tam od kilku lat i nie narzekam. Elastyczny czas pracy rozliczany tygodniowo, ale nikt tego specjalnie nie pilnuje i możemy równie dobrze jeden tydzień popracować mniej, inny więcej. Zależy to od nas. Możliwość pracy zdalnej, choć ograniczony. Nadgodziny odbiera się w wolnym. Dopłaty do Multisport i prywatnej opieki medycznej. Rewelacyjna atmosfera, świetni ludzie na każdym szczeblu. U mnie rekrutacja była jednoetapowa. Język obcy nie jest wymagany. W moim przypadku doświadczenie mocno się przydało na rozmowie. Najpierw 3-miesięczny okres próbny, potem umowa na czas nieokreślony. Pensja przeciętna. Może jak na branżę IT dość kiepska, ale nie narzekam. Minusem jest brak możliwości awansu i rozwoju. Niby są wewnętrzne szkolenia, ale po kilku latach ciężko nauczyć się już czegoś nowego. Podwyżki są dość regularne. Rzadko, ale zdarzają się jednorazowe premie. Możliwość zmiany działu. Nie wypowiadam się za oddziały, pracuje w centrali w Gdyni.

Wiolka
@pracownik_z_gdyni

Cześć. Czy nadal pracujesz w tej firmie w Gdyni? Pozdrawiam Wiolka

Agata
@Wiolka

Podbijam Twoje pytanie. Czy ktoś wie o rekrutacji kandydatów do pracy, prowadzonej aktualnie w firmie Unisoft? Nie ma obecnie ogłoszeń w zakładce kariera na ich stronie, ani w innych miejscach. Chętnie poznamy też opinie o tym, jak teraz wygląda sytuacja w Unisoft: jak kształtuje się pensja, czy są bonusy.

Ladyhawke
@Agata

Na pracuj.pl są obecnie 3 ogloszenia. Za chwilę pojawi się czwarte (Wroclaw)

kocia zosia

ja też jestem studentką, ostatniego roku już niestety, i bardzo już chcę mieć pracę i powoli rozkręcać tą karierę. czy mam szansę na zatrudnienie w unisoft obecnie i mogę jakieś fajne stanowisko z ekastycznym w miarę grafikiem otrzymać?mam tylko kilka zajęć tygodniowo więc czy mam szansę pracować w unisoft?

rikson
@kocia zosia

z tego co widziałem to na ich stronie internetowej dopiero co przygotowują specjalną zakładkę poświęconą własnie dla osób poszukujacych pracy w Unisofcie. Póki co niestety w dalszym ciągu trzeba tych ofert pracy szukać po różnych portalach, ale nawet i to chyba obecnie nie pomoże skoro tych ofert raczej brak

Jaś07
@kocia zosia

Twoja wypowiedź jest chaotyczna. Jeżeli na w rozmowie kwalifikacyjnej będziesz mówić tak jak piszesz, to nie wróże sukcesów. Pozdrawiam

Agata
@Jaś07

@kocia zosia zabierała tu głos już kilka lat temu - nie wiem zatem, czy nadal byłaby zainteresowana aplikowaniem do Unisoft. Może skupmy się lepiej na innych kwestiach. Wiesz może, czy firma w najbliższym czasie będzie przeprowadzała rekrutację?

Gregor

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszecie na forum? Może ktoś wie czy firma potrzebuje ludzi?

NICK
@Gregor

A co tu pisać? Firma spoko, więc nie ma powodu kręcić goovnodramy :)

Pik

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. zastanawiam się jednak dlaczego nikt nie pisze??

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Lidia

@Pankracy niestety, ale a ofercie nie ma podanej konkretnej stawki. Wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Czy ktoś pracuje w Unisoft jako Specjalista ds. Wdrożeń i podzieliłby się informacjami na temat pracy na takim stanowisku?

Lidia

Rekrutują na Specjalistę ds. Wdrożeń, ale w Bydgoszczy, ktoś chętny? W ofercie pracy piszą, że do obowiązków będzie należeć Wdrażanie systemów informatycznych Opieka nad eksploatacją systemu u klienta Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania.

Pankracy
@Lidia

A jakie zarobki? 2400 brutto?

najmlodsza_o/Krakow

Pracowałam w oddziale Kraków przez 4 lata. Była to moja pierwsza praca po studiach i jestem zadowolona bo miałam szansę się rozwinąć. Spróbować różnych rzeczy i zdecydować co tak naprawdę mi się podoba zawodowo. Jeżeli ktoś lubi być samodzielny i nie działać tylko i wyłącznie wg. wyznaczonych reguł to gorąco polecam. Można tutaj rozwinąć umiejętności nie tylko merytoryczno-informatyczne, ale również zdobyć doświadczenie w pracy z klientem. Atmosfera przyjazna :)

aplikujący_krakow

Brak wątku dla Krakowa dlatego piszę tu. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo w porządku. Jednak nie otrzymałem żadnej odpowiedzi o decyzji po rozmowie. Nie pisałbym tego tutaj, ale podczas rozmowy powiedziano, że dostanę takową odpowiedź nawet w przypadku negatywnej decyzji. Ps napisanie krótkiej odpowiedzi, informującej o wyniku rekrutacji nie trwa długo, w stosunku do ilości czasu poświęconego przez kandydata na dojazd (z innego miasta) jak i samą rozmowę.

M_R

Pracowałam w firmie UNISOFT 3 i pół roku na stanowisku Specjalisty ds. handlowych. Pierwsza umowa to było roczne zastępstwo, kolejna już na czas nieokreślony. Firma przede wszystkim dla ludzi ceniących stabilizację pracy, pensję na czas, atmosferę panującą w oddziałach i wsparcie współpracowników. Jedynym minusem jest brak premii za osiągnięte sukcesy i ścieżki kariery. Odchodzę tylko dlatego, że przeprowadzam się do innego miasta i chcę się rozwijać. Na pewno będę tęsknić za ludźmi, którzy tworzą atmosferę, dlatego polecam tego pracodawcę.

charilie

Może wiecie czy niedługo pokaże się jakieś ogłoszenie na programistę chociażby? Chętnie bym się załapał, bo umowa jest w pełni respektowana, a o warunki dobrze dbają.

M_K

Pracowałem w Unisoft oddział Wrocław w roli wdrożeniowca ERP przez 5 lat. Była to moja pierwsza praca na umowę po ukończeniu studiów. Na starcie okres próbny (zarobki mniej więcej takie jak początkujący w Volvo), po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (poziom zarobków jak w dawnym Nokia Siemens Networks). Praca niezwykle ciekawa, łącząca kontakt z klientem z zajęciami dla analityków, a nawet programistów. W tygodniu wyjazdy służbowe oraz praca w biurze. Poza wiedzą IT pozyskuje się umiejętności miękkie, wiedzę jak postępować z klientem. Był to mój pierwszy kontakt z bazą danych Oracle oraz zagadnieniami księgowymi. Zaangażowany pracownik może zdobyć duże doświadczenie - system jest na tyle otwarty, że wiele funkcjonalności zależy od wdrożeniowca. Bardzo przyjazna atmosfera, oddział w którym pracowałem - max 10-12 osób. Wzrost zarobków uzależniony od zdolności pracownika, zaangażowania oraz tempa zdobywania doświadczenia (a także zdolności negocjacyjnych). Pensja zawsze na czas, dodatki: laptop, komórka, możliwość skorzystania z samochodu służbowego po pracy. Praca ciekawa dla ludzi zaangażowanych i zdecydowanych. Odszedłem po pięciu latach, bo poczułem że czas na zmianę, ale polecam tego pracodawcę.

abc

A na jakie wynagrodzenie można liczyć pracując na tym stanowisku?

pracownik_z_gdyni

Tak. Pamiętam takie przypadki i nawet przy rekrutacji gdzie było wielu chętnych z doświadczeniem.

Bob

Ja w Unisoft pracowałem jakieś naście lat temu. Mimo bardzo dobrych wyników i pełnego zaangażowania, zostałem znienacka zwolniony, ponieważ ktoś dużo wyżej postawiony dał ciała i jak się później już okazało, zwalił całą winę na mnie, a ja kompletnie nie miałem z tym co on robił nic wspólnego. Nawet nikt mi nic nie wyjaśnił i o nic nie pytał, abym mógł się jakoś wybronić. Takie układy są w Unisoft na porządku dziennym. Zarobki wtedy były koszmarnie niskie (w innej firmie dostałem chyba nawet trzykrotność) i pewnie obecnie wysokie nie są.

gary

wiem czym sie zajmuje sie unisoft - tak na prawde to prosilbym o informacje czy istnieje jakas szansa na zatrudnienie mnie w tej firmie. wiem ze cale oprogramownie produkowane prze ta firme jest wykorzystywane przez wiele róznych branż. to będzie dobre miejsce do skorzystania stażu albo innych praktyk. mam nadzieje, żę podzielicie się informacjami.

misiek

to dobrze, że sa jakieś projekty takiej strony, na pewno to też usprawni komunikację u nich, więc i więcej CV przyjdzie i będzie mozna wybrać lepiej swojego idealnego pracownika. A tak serio to naprwde uwazam, ze to na plus jest i tak dla firmy i dla prcowników, dobry pomysł, że coś takiego robią teraz!

PKS

Podobnie jak Koledzy wyżej, fajna firma na początek, zamiast rozdawania ulotek czy serwowania "frytek do tego" jest ok. Jednak na dłuższą metę nie polecam z uwagi na zerowe szanse na awans czy jakikolwiek rozwój (brak szkoleń) oraz pensje na poziomie "frytek do tego". Pozdrawiam "byłych"

gal ananonim

Trudno mi się wypowiadać za centralę, ale mogę trochę powiedzieć o oddziałach firmy. Szkolenia to jedna wielka ściema, no chyba że do szkoleń chciałby ktoś zaliczyć samo dokształcanie się. Kasa marna jak na wymogi i zadania stawiane pracownikom. Ścieżka kariery raczej tu nie istnieje. Nie ważne co potrafisz, ważne komu się podlizujesz. Za cały włożony wkład i wysiłek dostaniesz co najwyżej "kijem po plecach".

pytanki

Skoro atmosfera jest dobra, ludzie przystępni chciałbym dowiedzieć się tylko jaki rodzaj umowy proponują na początku? To dosyć ważna sprawa :)

centrala
@pytanki

Na początek standardowo umowa na okres próbny. Następna zależy od tego jak minął okres próbny i jest na czas określony lub na nieokreślony.

wombat

to pewnie zależy od tego na jakie stanowisko się rekrutujesz i jak wygląda Twoja CeVałka, którą im wysłałeś

Zostaw merytoryczną opinię o Unisoft - Gdynia

• Jak się pracuje w Unisoft?

Zobacz opinie na temat firmy Unisoft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unisoft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unisoft?

Kandydaci do pracy w Unisoft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unisoft