i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.

pozytywnie

Jeżeli w tej chwili jest osoba która czyta opinie i zastanawia się nad pracą w firmie I4, i ma możliwość podjęcia pracy to jak najbardziej do tego zachęcam.

Michal
@pozytywnie

Nie dajcie się nabrać na cukrowe komentarze zachwalające pracę w i4 bo uważam nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością. Zapytajcie osób które tam pracują (jeszcze) lub pracowały, a dostaniecie obraz rzeczywistości. Nie popełnijcie tylko tego błędu i nie pytajcie o to kierowników salonów którym zależy przecież aby Was zatrudnić i mieć dobry zespół sprzedażowy. W takiej intencji oczywiście będą zachwalać pracę bo potrzebują dobrych ludzi do pracy. Nie pytajcie też nowych osób które jeszcze mało co wiedzą i mało co widziały. Czy nie jest dla nikogo zastanawiające dlaczego tak często zmieniają się pracownicy w i4 albo dlaczego jest tak mało osób z dłuższym stażem pracy ... pomyślcie o tym zanim złożycie CV ...

Czy jest możliwość w I4-Mobile pracy na część etatu?

nie slyszałam o takim przypadku, ale chyba nie ma większych przeciwwskazań

Łucja
@Kasia

To bardzo dobrze. Pracą na część etatu byłoby na pewno zainteresowanych sporo osób - na przykład studenci. Przeglądałam ostatnio stronę I4-Mobile i wiem, że aktualnie rekrutują na stanowiska biurowe. Wiesz może, jak dokładnie przebiega tam proces rekrutacyjny?

Co wchodzi w socjal I4-Mobile?

Darek

Masz dodatkowe ubezpieczenia za jakieś śmieszne grosze, firma drugie tyle dopłaca. Ma to sens. Kto chce to ubezpieczenie medyczne może dokupić, dużo jest konkursów dodatkowych - kasa i fajne nagrody oraz gadżety można wygrać. Dużo tego jest. Czasami aż za dużo bo nie wiadomo co sprzedawać.

szukam pracy

Co myślicie o tej pracy ? Czy warto składać CV ?

Firma
@szukam pracy

Witam. Jeżeli są osoby zainteresowane pracą w firmie i4 mobile, zapraszamy do wysłania swoich CV lub kontaktu w celu dowiedzenia się na jakie stanowiska rekrutujemy. Pozdrawiam

osoba

Tak, warto.

osobnik
@osoba

Tak, warto (usunięte przez administratora) Jeżeli zastanawiacie się nad pracą w salonach PLAY (usunięte przez administratora)

Darek

Jest OK

juz nie pracuje

Polecam.

zadowolona

Wszystko zależy od tego jacy jesteśmy sami. Wywiązując się ze swoich obowiązków, zadowalając siebie i pracodawcę - jesteśmy osiągnąć naprawdę wiele. Praca jest naszym drugim domem - i4 mobile właśnie jest tym domem. Polecam współpracę.

Zenek cd

„Zadowolona” Tak, zgadzam się z Tobą - praca jest naszym drugim domem ponieważ spędzamy tam ogromną cześć naszego życia. Od nas powinno zależeć gdzie chcemy ten czas spędzić (usunięte przez administratora)

Szczerze mówiąc sami sobie pozwalamy na takie traktowanie, bo to właśnie my wybieramy sobie miejsce pracy i pracodawcę.

@Zenek cd

To, jak wyglądają nasze stosunki z szefem, zależy w połowie od nas samych – od naszych dobrych chęci, sprytu i cierpliwości. Z każdym da się pracować. Trzeba tylko wiedzieć jak. Nie bój się mówić o swoich uczuciach ! Poinformuj szefa, że zależy ci na dobrych relacjach i atmosferze w pracy, jeśli czujesz, że jest coś nie tak - nie tłum w sobie, tego .

praca

Z pewnością są rzeczy, które nie podobają Ci się w Twojej pracy. Tak jak z emocjami – nie ma potrzeby dusić ich w sobie. Zakomunikuj je przełożonemu i wspólnie ustalcie czy można coś poprawić. Dopiero po takiej rozmowie będziesz miał spokój w sercu – przecież próbowałeś coś naprawić.

opinia
@Zenek cd

Czy znalazła się chociaż jedna osoba, z obecnie pracujących lub byłych pracowników - która podjęła jakiś krok do tego by było lepiej ? Zrobiliście coś ? - czy po prostu jak przychodzi co do czego, to wtedy nie ma odważnych osób które powiedzą, prosto w oczy co myślą ? Jesteśmy tylko ludźmi. Szef może czasem nie mieć świadomości, na ile jesteśmy obciążeni obowiązkami lub jaki sposób komunikowania jest dla nas najlepszy, żeby efektywnie wykonywać swoje obowiązki.

działalność

Firma to żywy organizm funkcjonujący w zmiennym środowisku, zatem mamy u siebie osoby pracujące z nami od początku, jak i takie, które były tylko przez chwilę.

Czy w I4-Mobile jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Reakcja jest bardzo skuteczna. Powoduje automatyczny brak problemów:)

świeży

Niedawno się zatrudniłem i na razie mi się podoba. Doświadczenie mam, więc teraz jeszcze muszę pokazać na co mnie stać. Ale jedno co już teraz mogę stwierdzić to, że zespół tworzą bardzo pozytywni i otwarci ludzie. Zostałem dobrze przyjęty. Oby tak dalej! Trzymajcie kciuki!

karaska
@świeży

Witamy w zespole :) początki są najtrudniejsze, potem będzie tylko lepiej o ile sam będziesz starał się dawać z siebie jak najwięcej. Firma docenia dobrych pracowników mimo, że na pierwszy rzut oka tak tego nie widać.

kocham teorie spiskowe

(usunięte przez administratora) Weź nie zmyślaj i lepiej zabierz się za robotę jak Ci się nudzi :) To chyba oczywiste, że zawsze się znajda jakieś pozytywne i negatywne opinie, jak wszędzie :)

M&Ms

Żenująca to jest Twoja wypowiedź ;) Chyba się z powołaniem pomyliłeś/aś. Może nie jest jeszcze za późno, żeby się przebranżowić. biura detektywistyczne czekają. Albo działasz od konkurencji :). Firma dobra i tyle. (Nie) Pozdrawiam :)

ciekawe

Nikt Ci nie karze czytać. Nie wiem czemu ludzie tak hejtują tych, którzy maja inne zdanie. Ja na tym forum nigdy nic nie komentowałam, ale może czas. Firma nie jest idealna, ale nie czuję, żeby mi się tu jakaś krzywda działa. Praca jak praca. Chyba zawsze znajdą się jakieś plusy/minusy nie ma firm idealnych.

@kocham teorie spiskowe

Nie strasz, nie strasz... Cicho na formum coś ostatnio :) Czy są ciekawsze lektury?

Agata

@Nick Domyślam się, że jesteś pracownikiem I4-Mobile. Chciałabym zapytać o warunki zatrudnienia ,jakie panują w tej firmie? Czy ten pracodawca zatrudnia na umowę o pracę ? Z góry bardzo Ci dziękuję.

Jajakobyły
@Agata

Zależy na jakim stanowisku. Powiem Ci tak - jeśli Cię zatrudniają jako handlowca na działalności, to zarobisz - jeśli potrafisz. Jeśli zatrudnią Cię w salonie, w pierdziszewie dolnym (usunięte przez administratora), to zarobisz najniższą krajową. Ludzie raczej stamtąd (usunięte przez administratora)przychodzą, (usunięte przez administratora)próbuj.

Doceniony
@karaska

Karaska napisałeś/-aś, że "Firma docenia dobrych pracowników mimo, że na pierwszy rzut oka tak tego nie widać." a ja mam tylko jedno pytanie - JAK ? :)

Tonik

Powiedzcie jaka jest atmosfera w pracy i na jakie zarobki można liczyć na początek?

Atek

Obawiam się, że obecna sytuacja otworzy firmie drogę do obniżenia systemu motywacyjnego. Ewentualnie każą nam nadrabiać wyniki albo gonić za nierealnymi planami, a to raczej słabo rokuje na przyszłość.

Firma ciągle szuka pracowników do tych samych salonów i zastanawiam się jaka jest tego przyczyna. Wygórowane wymagania w stosunku do wynagrodzenia ? Czy też może jest inny powód ? Jaka jest Wasza opinia ? Czy warto zatrudnić się w tej firmie do pracy w salonie play ?

Agata
@Zainteresowany

Teraz z zatrudnieniem w salonie Play raczej będzie ciężko. Większość jest pozamykanych. Raczej trzeba będzie się wstrzymać. Nawet nie wiem, czy rekrutacje w I4-Mobile są prowadzone.

@Agata

Wydaje mi się, że teraz będą zbierać CV ponieważ ciągle są aktywne ogłoszenia, a rozmowy będę dopiero po unormowaniu się spraw z wirusem i kwarantanną. Możesz napisać coś więcej o samej pracy w I4-Mobile ?

Ciekawy

Jak zaczął się wam Nowy Rok w i4?

Katarzyna

Zatrudniając sie do pracy w I4 dwa miesiące temu byłam pełna obaw po przeczytaniu wszystkich negatywnych komentarzy. zaczełam sie zastanawiac czy warto jednak postanowiłam sama sprawdzić a nie sugerować sie opiniami osób, ktore byc może nie radziły sobie w sprzedaży bądź którym się nie chciało. Dziś wiem, ze to była bardzo dobra decyzja. Pracuje drugi miesiąc, pierwszy to głownie wdrażanie się do pracy w salonie oraz nauka. teraz pisze umowy za które wiem, ze będe wynagrodzona. Pierwsza pensja byla o czasie i dokładnie taka jaką mi zapewniano. otrzymałam duże wsparcie zarówno współpracowników jak i Rksa. Powiem tak, jestem zadowolona i mam nadzieje, ze bede kontynuowała prace jak najdłużej. Dlatego jeśli to czyta osoba, która zastanawia sie nad pracą w firmie I4 i ma taką możliwość to jak najbardziej do tego zachęcam. Pozdrawiam, jedna z konsultantem z salonu w Pierdziszewie

Efa

Długo się zastanawiałam nad tym, czy tu się udzielić bo unikam raczej przepychanek słownych ale aż oczy szczupią od słów i oszczerstw... Więc tak w "Pierdziszewskim" salonie pracuje b. Długo, zarabiam tyle na ile zasłuże(w pracy się pracuje, a nie liczy premię która spadnie z nieba) i zaznaczę że są to godne kwoty. Kierownicy Regionalni to ludzie którzy pracują na właściwych miejscach. Atmosfera jest taka jaką sami sobie stworzycie w Naszym salonie zawsze "gorąca" ????

Ola

Czytam i oczom nie wierzę.... Pracuje w salonie w "pierdziszewie" ponad rok i wierzcie mi nie zarabiam "śmiesznych groszy"... Proponuję abyście wzięli się do pracy, a i zarobki będą adekwatne do Waszych oczekiwań. :) Zastanawia mnie tylko skąd ta fala hejtu? Atmosfera jest na duży plus, praktycznie wszystko idzie załatwić, Kierownicy to bardzo pozytywni ludzie, zawsze wyciagają pomocną dłoń. Nie liczcie na to, że ktoś będzie za Was pracował! Dajcie z siebie, a później oczekujcie, a zapewne zostanie to zauważone i docenione.

Nikola

czytam Wasze wypowiedzi od dłuższego czasu i wiecie co? Pracuje w tej firmie 3 lata, w salonie w tak zwanym " Pierdziszewie"Co więcej nie narzekam, ani na zarobki, ani na atmosfere. Wypłata zawsze na czas, premia też więc nie wiem skąd teoria ze premia to UFO :) Cp do pytania o umowę, po 3 miesiącach okresu próbnego, umowa o pracę no osobiście nie mam sie do czego doczepić :)

Leon

Szkoda, że tak rzadko piszecie na forum. Szukam pracy i miałem nadzieję , że dowiem się coś więcej.

To nie jest praca dla każdego, jak w każdym zawodzie. Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy, tyle w temacie.

A.

Może zapytajcie Artura jak się ceni tu ludzi za dobre wyniki sprzedażowe salonów...

A kto jest konkurencja dla sklepów dealerskich? To najgorszy sort. Wszyscy byśmy poszli do własnych gdyby się dało

saszka

Co to wgl za argument, że jest rotacja XD? Wszędzie jest rotacja, ludzie rozejrzyjcie się. Firmy się rozrastają, zmieniają koncepcje zarządzania itp itd. To nie jest jakieś wow. Ludzie sami czasem po 15 latach decydują, że koniec z korpo i czas na zmiany. Nie wiem z czego tu sensacje robią co niektórzy. Tak to już jest, że jak komuś praca nie odpowiada to szuka czegoś nowego. To nie jest tak, że pracodawca jest tyranem i zwalnia lubi bo tak... dajcie już spokój, ileż można

Nie rozumiem tego hejtu na firmę. Jeśli ktoś robi to co do niego należy, potrafi sprzedawać to potrafi także dobrze zarobić. Jeśli chodzi o atmosferę to wcześniej w żadnej firmie nie spotkałem się z tak sympatycznymi ludźmi jak tu.

Agnieszka

Domyślam się, że masz doświadczenie w pracy w I4-Mobile. Jeśli tak, to proszę Cię o podzielenie się z nami opinią dotyczącą warunków zatrudnienia. Każda informacja z pierwszej ręki jest ważna dla użytkowników chcących zdobyć rozeznanie odnośnie sytuacji w firmie. Z pewnością będą wdzięczni za merytoryczną wypowiedź.

Agnieszka

A jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami I4-Mobile? Napisz proszę, czy można liczyć na pracę w zgranym zespole i wsparcie ze strony najbliższych współpracowników. Wzajemna pomoc i codzienne wsparcie w pracy to jeden z czynników, który znacząco wpływa na poziom odczuwanej satysfakcji. Zainteresowane osoby będą wdzięczne za nakreślenie realiów.

Zostaw merytoryczną opinię o i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k. - Białystok

• Jak się pracuje w i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.