i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.

Drogi Użytkowniku! Dziękujemy za zainteresowanie i4-Mobile. Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji i pracy w naszej firmie, a każda konstruktywna opinia jest dla nas cenna. Zachęcamy do udziału w merytorycznej dyskusji, przestrzegania regulaminu serwisu GoWork.pl oraz do aplikowania do i4-Mobile. Zobacz jak wygląda z nami praca w Play. Przekonaj się, że jesteśmy nie tylko profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.

Szczerze mówiąc ta praca dała mi bardzo dużo możliwości rozwoju. Praca nie jest łatwa to prawda, ale można się tu naprawdę dorobić. Pierwsze miesiące na umowie zlecenie nie dają kokosów, około 3 tysięcy w zależności od zaangażowania za 100h pracy. Gdy się przejdzie na firmę to wtedy zarobki są tak duże, że trzeba w podatek liniowy uciekać. Oczywiście jest tylko kilka osób, które tak dobrze zarabiają. Mogę powiedzieć, ze na firmie ludzie zarabiają miedzy 4500-15000 brutto, zdąża się tez 17-18 ze 2 razy do roku. Zeby wytrwać trzeba miec silna glowe, czasami brakuje sil ale to taka branza, pracowałam w konkurencji i było znacznie gorzej :)

Bar.

A ja na temat firmy wypowiem się pozytywnie. Jest to miejsce gdzie od jakiegoś czasu wreszcie zaczyna się dobrze dziać. Zmiany w ekipie zarządzającej pokazują, ze można to miejsce wprowadzić w 21 wiek.

Katarzyna

Zatrudniając sie do pracy w I4 dwa miesiące temu byłam pełna obaw po przeczytaniu wszystkich negatywnych komentarzy. zaczełam sie zastanawiac czy warto jednak postanowiłam sama sprawdzić a nie sugerować sie opiniami osób, ktore byc może nie radziły sobie w sprzedaży bądź którym się nie chciało. Dziś wiem, ze to była bardzo dobra decyzja. Pracuje drugi miesiąc, pierwszy to głownie wdrażanie się do pracy w salonie oraz nauka. teraz pisze umowy za które wiem, ze będe wynagrodzona. Pierwsza pensja byla o czasie i dokładnie taka jaką mi zapewniano. otrzymałam duże wsparcie zarówno współpracowników jak i Rksa. Powiem tak, jestem zadowolona i mam nadzieje, ze bede kontynuowała prace jak najdłużej. Dlatego jeśli to czyta osoba, która zastanawia sie nad pracą w firmie I4 i ma taką możliwość to jak najbardziej do tego zachęcam. Pozdrawiam, jedna z konsultantem z salonu w Pierdziszewie

Artur Nowy wpis

Nie można ujmować im tego, że są liderami w prowadzeniu salonów playa. A jako pracownik mam świetny zespół, z którym mam przyjemność pracować. Firma stawia duży nacisk na profesjonalną obsługę i realizację placów. Panuje u nas atmosfera współpracy i wzajemnego wsparcia, bardzo dużo daje nam codzienny kontakt z Kierownikiem Regionalnym, a to sprawia, ze praca staje się nie tylko efektywna, ale także całkiem przyjemna.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w siedzibie firmy?

Ib. Nowy wpis

To prawda, że firmę, pracę tworzą ludzie. Miałem szczęście co do ludzi, których poznałem w trakcie pracy, ponieważ w większości były to osoby pomocne, sympatyczne i normalne. Jako student, mogłem się cieszyć wypłatą bez podatków, więc dzięki 5 zmianom w tygodniu po 8-9h wypłata była zadowalająca. Nie wiem jak od tamtej pory zmieniła się firma i jej polityka, ale moim zdaniem - jeśli jesteś młodym, zdrowym człowiekiem chętnym do pracy (posiadasz wygodne buty :D i szybko się uczysz) to praca w Play może być dla Ciebie.

Ogłoszenie na Doradca Klienta Biznesowego do I4-Mobile pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Ciekawy

Ja nie narzekam, pracuje juz od ponad roku, mam wolna reke. Jest calkiem fajna baza na ktorej mozesz pracowac, ale to kwestia czasu, ze ja "obdzwonisz" i bedziesz chcial pozyskiwac nowymi kanałami. Na pewno bardziej mi sie oplacilo niz placa w salonie stacjonarnym jako Doradca w średniej wielkości miescie.

Maria
@Ciekawy

Ponad rok? A jesteś w stanie jakoś etapowo o zatrudnieniu się tutaj coś więcej opowiedzieć? Od samego wdrożenia jak to wyglądało i jak do dziś warunki pracy mogły się zmienić? Od paru miesięcy jest stabilnie? Jakie są dalsze perspektywy już po pierwszym roku?

Ciekawy Nowy wpis
@Maria

Aplikowałem ponad rok temu na Doradcę Biznesowego. Miałem dwie rozmowy z Magdą: cała rozmowa trwała około godziny, i w standardowej formie, w siedzibie firmy. Krótko o doświadczeniu, sprawdzenie kompetencji dlaczego Play, oczekiwania finansowe. Jako doradca pracuje na samozatrudnieniu, dostałem bazę, instrukcję co i jak, takie typowe know-how. Samo szkolenie trochę trwało, ale to dobrze, potrzebowałem takiego dobrego wprowadzenia w firmę, bo w tej branży niepracowałem. Miałem też jakąś swoją bazę kontaktów, z którymi zacząłem współpracować. Pierwsze pół roku było intensywne, musiałem się nieźle napracować by dzisiaj korzystać raczej z samego sytemu rekomendacji przez znajomych moich klientów. Także ciężka praca w moim przypadku popłaciła. Nie narzekam na kierownictwo, raczej się nie wtrąca jeśli robisz plany, nikt Cie nie kontroluje ile czasu spędzasz na konkretnych czynnościach - tutaj zdecydowanie na plus. Dużym wsparciem są koordynatorzy (szczególnie na początku), zawsze możesz do nich zadzwonić, poprosić o wsparcie i podpowiedź, co robisz nie tak, co wymaga poprawy, jakie są Twoje mocne strony.

Ghost

Śmieszne jest to, ze każda pozytywna opinia jest przez hejtujacych odbierana tylko jako wpis kogoś innego niż pracownik bo przecież jeśli pracujesz w tej firmie to nie możesz być zadowolona/zadowolony. Faktem jest że, nie popracujesz długo jeśli nie robisz planów. Faktem jest że jest "jakość". Jest tajemniczy klient , jesteśmy sprawdzani pod kątem obsługi klienta i punktów, i przez to możesz mieć premie niższa bądź wcale. Natomiast jeśli robisz coś wszystko jak jest napisane, jak masz powiedziane na szkoleniu i odbywasz rozmowę z Klientem zgodnie ze scenariuszem, punkt po punkcie, to nie da się dostać mniej niż 90%. A nawet w większości dostajesz 100% a nawet jeśli zdarzy się tak, że dostaniesz mniej to poprawiasz te błędy, bo wydaje mi się że człowiek rozumny uczy się na swoich błędach, więc można spokojnie ta jakość utrzymać na dobrym poziomie. Kolejna sprawa to cel miesięczny no tutaj faktycznie czasem ciężko jest to zrobić ale da się, pracuje tutaj już ponad rok i chyba tylko raz dostałam premie wysokości około 150zl ale wynikało to z tego że byłam bardzo mało w pracy i zrobiłam mało zamówień. Jeśli się człowiek postara to da radę. Nie zarabia się milionów na samej podstawie, faktycznie, ale w sprzedaży takiej jak ta liczą się premie a przynajmniej ja to tak rozumiem. Ogólnie praca jak praca raz idzie świetnie raz gorzej ale da się zawsze coś zarobić i wcale nie tak źle. Mogę polecić z czystym sumieniem ale tylko komuś kto lubi ludzi, lubi z nimi rozmawiać i zdaje sobie sprawę z tego że w pracy się pracuje a nie opierdziela.

Pedro

Podpowiedzcie moi czy firma potrzebuje ludzi ? Jakie stawki i jaką umowę proponują?

@Pedro

Specjalistów poszukujemy zawsze! :) Aktualne ogłoszenia znajdziesz tutaj: https://i4-mobile.pl/kariera/

Czy często w firmie I4-Mobile zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

jaa

było kilka takich przypadków

W naszej firmie stawiamy na otwartość i wierzymy we współpracę. Dlatego zależy nam, aby każdy, kto przejdzie proces rekrutacji, wiedział, że ma możliwość pełnego wykazania się swoimi umiejętnościami, zdolnościami i potencjałem. Jeśli Pracownik chciałby przejść w strukturę wyżej i posiada do tego kompetencje - zawsze ma taką możliwość.

Klaudiusz

Czy firma posiada pakiet szkoleń?

@Klaudiusz

Dzień dobry. Każdy nasz Pracownik przechodzi okres próbny i w tym czasie odbywa bezpłatne szkolenie stanowiskowe pod okiem certyfikowanych Szkoleniowców: ze sprzedaży i oferty produktowej.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w I4-Mobile?

po okresie próbnym

Ciekawy
@Kasia

Czy na okresie próbnym dostanę umowę o pracę na okres próbny czy jakąś śmieciówkę ?

@Ciekawy

W naszej firmie okres próbny trwa zazwyczaj trzy miesiące (czasem zdarza się krócej, jeśli okaże się, że kandydat dobrze radzi sobie na danym stanowisku. Po okresie próbnym zgodnie z Kodeksem Pracy - jeśli pracownik rokuje i sprawdził się podczas pierwszych trzech miesięcy, proponujemy umowę o pracę na czas nieokreślony lub na czas określony.

Roman
@i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.

Panie marku. Czy jest to zgodne z prawem pracy ? Czy podczas okresu próbnego nowy zleceniobiorca (bo nie można nazwać go pracownikiem) wykonuje te same obowiązki co pozostali pracownicy salonu ? Czy obsługuje klientów ? Czy korzysta z systemu do obsługi klientów - z dostępem do danych osobowych klientów PLAY ? Co z odpowiedzialnością za powierzone mienie ? Co z urlopami które przecież nie przysługują na śmieciowej umowie jaką jest zlecenie ?

@Roman

Czy jest możliwość pracy w I4-Mobile na część etatu?

Szukasz pracy na cały etat? Czy może chcesz sobie tylko dorobić w wybrane dni ? U nas masz możliwość dopasowania grafiku.

I4-Mobile właśnie rekrutuje w mieście Białystok. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Cześć! Aktualnie prowadzimy rekrutację na SUBdealerów, Doradców Biznesowych i Konsultantów. Praca w jakiej lokalizacji Cię interesuje?

miszmasztaki

Dzień dobry, czy w obecnym czasie przyjmujecie państwo Doradcow do biznesu?

@miszmasztaki

Dzień dobry. Obecnie szukamy Doradców Biznesowych w województwach: Łódzkie, Podlaskie, Śląskie, Opolskie. Wierzymy we współpracę i dlatego zależy nam, aby każdy, kto przejdzie proces rekrutacji, wiedział, że ma możliwość pełnego wykazania się swoimi umiejętnościami, zdolnościami i potencjałem. Jeśli wyznaje Pan_i podobne wartości – zachęcamy do aplikowania i przesłania CV na adres: rekrutacja@i4-mobile.pl, podając w tytule: Doradca Biznesowy - Miejscowość

Kacper

Pan Marek docenia efektywną pracę - o to chodzi w prowadzeniu biznesu.

Jeżeli chodzisz do pracy pracować jest bardzo ok????

Bar.

Wisi bo zmieniają się ciagle pracownicy, nie dość ze mało płaca, to nie idzie się z nimi dogadać. Bardzo duza rotacja, jak ktoś podpadnie to zaraz wyrzucaja

Czy firma I4-Mobile kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Odpowiedź

Ja bym zapytał bardziej o równość w wynagrodzeniach pomiędzy salonami ;) Szkoda, że pracownicy salonów boją się postawić swoje warunki i zarabiać dużo lepsze pieniądze. Boją się być wilkami to będą owcami które wolą narzekać po cichu pomiędzy sobą zamiast działać. Żal i żenada.

Neutralnie

Praca super i ludzie również. Nie mam zarzutow. ;)

@Neutralnie

Oczywiscie, jestem za !

Pilot
@Neutralnie

Polecam! Fantastyczna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k. - Białystok

• Jak się pracuje w i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

i4-Mobile sp. z o.o. Sp. k.