I4 Mobile Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o I4 Mobile Sp. z o.o. sp.k.

Drogi Użytkowniku! Dziękujemy za zainteresowanie i4-Mobile. Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji i pracy w naszej firmie, a każda konstruktywna opinia jest dla nas cenna. Zachęcamy do udziału w merytorycznej dyskusji, przestrzegania regulaminu serwisu GoWork.pl oraz do aplikowania do i4-Mobile. Zobacz jak wygląda z nami praca w Play. Przekonaj się, że jesteśmy nie tylko profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.

upup
@nowinka

To dobra firma, żeby się fachu nauczyć i zapoznać ze sprzedażą, co nie znaczy, że dla takich pracowników nie ma żadnych wymagać. Firma dokłada starań by szkolić pracownika, ale za to pracownik musi się starać tę wiedzę jak najlepiej wykorzystywać. Filozofii w tym nie ma. Warunki raczej jasne.

Magda Nowy wpis

Warto tu pracować.Klimat jest w porządku, praca ciekawa, zarobki gdy jest się dobrym sprzedawcą są bardzo ok. Są konkury sprzedażowe, widać dużo zmian w przeciągu ostatnich kilku miesięcy :)

Nowy wpis

no pewnie Nowy wpis

Pracuje w tej firmie już około roku, a pragnę dodać ze pracowałam przed ta firma w innych telco. Tam czyli w poprzednich nie ma co liczyć na konkretne konkursy do wygrania i była sztywna atmosfera lub dzwonienie z stacjonarki i dzwoniło się do klientów z kartki... dramat a konkurs to do wygrania był tandetny kubek albo jakiś przestarzały ekspres do kawy czy chinski pendrive . Tu zostałam dlatego ze atmosfera jest w porządku, kierownicy fakt są czasem nie mili ale tez nie bez powodu z tego co zauważyłam, z reguły ktoś im zaszedł wtedy za skore. Czasami przymuły do nas trafiają z którymi nie da się nawet normalnie porozmawiać. Bardzo mi się podoba to ze doceniają postępy i dobre wyniki. Jak jest źle to albo podejdę sama poprosić o coaching albo sam do mnie przychodzi, dzwoni i ratujemy sytuacje. Stawki według mnie są bardzo dobre premia tez spoko ogólnie ja nic złego nie mogę powiedzieć mi się tu podoba i myśle ze zostanę tu na dużo dłużej niż zakładałam.

Bartek Nowy wpis

Długo pracowałem. Firma się zmienia. Jest super. Macie pytania? Odpowiem. Wspominam super.

Specjalista ds. rozliczeń

Dwa spotkania bardzo luźne. Jedno spotkanie z Panią Księgową. Trochę pytań o doświadczenie, o znajomość programów itp. Potem szczegółowo opowiedziała o pracy, benefitach, umowach itp. Druga rozmowa całkowicie "specjalistyczna" z potencjalnym przełożonym i prezesem. Pytania typowo dot. stanowiska i branży. Na koniec po dwóch tygodniach informacja zwrotna.

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

Adrian

Czy był jakieś podwyżki w 2022 roku? Może wyrównania inflacyjne albo jakieś premie?

Adrian II
@Adrian

Jest nowy system premiowy i teraz jest super jak ktos robi to o co go proszą. Rekompensuje to co trzeba.

Igor

@praca czyli warto do was przyjść ?

negatywnie

Z mojego długiego doświadczenia uważam, że zdecydowanie NIE warto współpracować z tą firmą. Warto natomiast zastanowić się chwile dlaczego jest tak dużo negatywnych wpisów o firmie i dlaczego tworzy się NOWE profile z opiniami o tej samej firmie. Czyżby na poprzednim profilu firmy GO-WORK było zbyt dużo negatywnych opinii ?

praca

Praca - miara wysiłku włożonego przez człowieka w wytworzenie danego dobra. Jesteśmy zadowoleni z relacji oraz atmosfery w pracy.

Pewnosc siebie

Ważne, by wiedzieć czego się w życiu chcę. Nie da się żyć bez pracy, bo była by to bajka. Polecam współpracę z i4 mobile, dużo zależy od Ciebie jak i od innych :)

Bogdan

Co możecie napisać o warunkach zatrudnienia na jakie można liczyć w l4 - mobile? Na stronie firmy jest kilka ofert pracy stąd moje pytanie.

nowinka

Ja polecam! Stawiałem w tej firmie swoje pierwsze kroki w branży i był to okres mojego największego rozwoju. Nie obiecywałem sobie zbyt wiele, ale szkolenia oraz sam zespół okazały się tak pomocne, że śmiało mogę powiedzieć, że jestem specjalistą w swej dziedzinie.

upup
@nowinka

biały

Z pewnością nie jest to firma krzak tylko firma, na której można polegać! Przychylam się do wszystkich pozytywnych opinii :)

Hanna

To, że ludzie zmieniają pracę to chyba nic dziwnego, taka rotacja jest w każdej firmie. Czasem długoletni pracownicy postanawiają, że wreszcie czas na zmiany i również takowych dokonują, więc nie wiem czemu niektórzy uważają to za jakąś tragedię? Myślę, że jest to akurat pozytywny aspekt. Przecież człowiek uczy się i zdobywa doświadczenie przez całe życie, po co więc tkwić w miejscu, gdzie więcej już się nie osiągnie? Ja bym raczej z tej perspektywy na to patrzyła.

casio

Ja z kolei muszę przyznać, że gdy się zatrudniałem nikt gruszek na wierzbie mi nie obiecywał. Wręcz przeciwnie. Wszystkie warunki były jasno przedstawione, wiedziałem na co się piszę i jak może wyglądać moja kariera w tej firmie. Warto wspomnieć, że najlepsi są zauważani i doceniani. Firma dba o motywację pracownika. Wszystko tak jak na rozmowie rekrutacyjnej.

agent

Jeszcze do niedawna tam pracowałem i mam jednak nieco inne wrażenie. Może nie była t praca marzeń, alee nie było tak źle. A przede wszystkim warto tu wspomnieć, że jest to miejsce, gdzie szanuje się pracownika. Nigdy nie spotkałem się z sytuacjami, gdzie świadczyłoby to o tym, że jest inaczej. Zespół tworzą pozytywni ludzie, ja polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o I4 Mobile Sp. z o.o. sp.k. - Białystok

• Jak się pracuje w I4 Mobile Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy I4 Mobile Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w I4 Mobile Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy I4 Mobile Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w I4 Mobile Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

I4 Mobile Sp. z o.o. sp.k.