Opinie o Home Credit Group w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Home Credit Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Home Credit Group o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Credit Group w Kraków

Mery Nowy wpis

Po rozmowie rekrutacyjnej brak jakiegokolwiek feedbacku. Jedynie po 2 tyg. otrzymałam maila z prośbą o jeszcze chwilę cierpliwości - minęły kolejne 2 tyg + i wciąż brak odpowiedzi.

nbvc Nowy wpis

@tikok no to w sumie sa standardowe wymagania do pracy

minia Nowy wpis

Ta firma nigdy nie płaciła terminowo ani doradcom, ani pracownikom ani współpracownikom. To najgorszy pracodawca, jakiego można sobie wyobrazić.

AG

Szanowni Państwo nie jest tak źle z tą firmą, już po 15 miesiącach (!) od mojego szczęśliwego rozstania z HCG uregulowano ze mną wypłatę zaległej prowizji, dziękuję i pozdrawiam Prezesa i Dyrektor KB ;-)))

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
opinia

Jeżeli szukasz pracy w tej branży to szkoda twojego czasu w HCG bo na wstępie musisz założyć działalność (koszty ZUSu bierzesz na siebie) i masz prowizje za udzielenie kredytu ale czy ci ją wypłacą to uż nie koniecznie chyba ze zaakceptujesz fakt czekania na wypłatę pare dobrych miesięcy. Jeżeli chodzi o klientów to zbyt dużo ich nie ma a jak już są to jest mega problem z kredytowaniem ze względu na zawiłość dewelopera który jest zadłużony i ma burdel w papierach

ciekawy

Ha ha ha, spróbujcie podzwonić na Infolinię - nie działa. Czy to już tylko pani Karolina tu pracuje, czy już zgasiła światła?

mis
@ciekawy

HAHA napiszę więcej, spróbujcie dodzwonic sie do kogokolwiek z HCG;-)))))))))))

ciekawy

Zniknęła oferta nieruchomości ze strony glownej, zamiast banera.... biała plama. Firma się zwija, codziennie po trochu.

Ciekawy

Buzz - widać, że marketingowa "grupa wsparcia" Murapolu zlitowała się nad nadszarpniętymm wizerunkiem HCG i zrobiła niechcianemu dziecku dewelopera "BUZZ MARKETING", he he he. ;-) Szacun, ale i tak nic nie pomoże.

dobre

Ale dobre hahaha! B-Biała wzięła się do pracy, chłopaki nie wysilajcie się, już za późno. OK rozumiem Prez.s kazał to coś naskrobaliście;-) Najpierw oddajcie ludziom należną kasę! Jacy ludzie od kredytów, od nieruchomości?, przecież tam już nikogo nie ma! Telefony milczą, a jak by inaczej skoro się sami pozwalniali.

@dobre

No właśnie - kto tam jeszcze pracuje? Tam już POZAMIATANE. Niech tylko zapłacą należne pieniądze, bo się PR...zes nie opędzi od pozwów. Takie wpisy jak powyżej (BUZZ) to ŚMIECH NA SALI. Tej firmy już NIE MA.

pinokio

KRD, kilku miesięczne zaległości finansowe wobec byłych pracowników, partnerów biznesowych, super firma, czy tam jeszcze ktoś pracuje czy też już wszyscy się zwolnijli, Ci mądrzejsi oczywiście Panie Prezesie jak żyć?!, a czy broda dalej rośnie w tym samym tempie co nos?

karolina burzyńska

Bardzo dziękuję za okazaną mi troskę :-)

cienio

Ale się cieplutko zrobiło... :) SPA

Ciekavy
@karolina burzyńska

No i co? Udało się firmie (Pani) uregulować wszystkie zaległości wobec byłych pracowników/współpracowników i partnerów biznesowych? Ile jest spraw sądowych z HCG na dzień dzisiejszy? Pani Karolino, Pani wie, że to koniec.

FINAMO

No to jeśli nie ma tych BEZSENSOWNYCH biur, to zdejmijcie je przynajmniej z www, chyba że nie ma KOMU tego robić, buahahahaha. Dajcie Karolinie B. spokój, nie kopie się leżącego :).

snooki

a ja polecam KRD, buahaha hahaha

niocki

dalej propaganda sukcesu w obliczu zagłady!

karolina burzyńska

zabawne... firma działa i nic poza zamknięciem bezsensownych biur się nie zmieniło. Polecam CEIDG...

elek

Nic się nie stało i nie stanie. ;-) Jak strona www "MARTWA" (żadnych zmian od wielu miesięcy), tak i reszta ledwie dycha, zwijają się. Biuro w KRK też.

karolina burzyńska

Muszę Cię zmartwić, nic nie wskazuje że pójdziemy z dymem… Wręcz przeciwnie :)

seler
@karolina burzyńska

A to feler, westchnął seler ;-)

aa

.... z cała pewnością pocztowy jest o niebo lepszą firmą :)

bebe

W tym momencie po 3 miesiącach od "zamachu" na firmę przez nową operacyjną, po "wspaniałych wynikach" finansowych przez nią wypracowanych, wygląda na to, że w przeciągu 2-3 miesięcy firma pójdzie z dymem. żadnych roszad nie będzie. :-)))

AA

Tak, o to właśnie chodziło. O sytuację bieżącą i 2 osoby "na górze". (usunięte przez administratora)

gogo

Pomówienie przestaje nim być w momencie kiedy jest udowodnionym faktem, a dowodów nie brakuje szanowni państwo. Są maile, dokumenty, świadkowie, zdjęcia Czy chcecie się z tym mierzyć?

ha ha
@gogo

Zastraszanie strategią działania całej spółki Home Credit Group a zwłaszcza pani KB.

AA
@ha ha

A propos całego kierownictwa firmy. Zarządzanie strachem (zarządzanie poprzez straszenie ) to metoda zarządzania przez motywację, ale przez motywację negatywną. Strach powoduje bowiem najczęściej działania wybitnie obronne i zachowawcze. Przyczynami psychologicznymi wpływającymi na to, że menedżerowie wybierają zarządzanie przez strach najczęściej bywają: brak autorytetu, brak kompetencji i wiedzy potrzebnej do kierowania, zwykły brak kultury lub brak kultury pracy, niezrozumienie sytuacji, potrzeb podległej grupy pracowników czy też nie panowanie nad sytuacją w zespole. Tak mówią specjaliści. Mają rację.

BB
@AA

Uogólniając, że całe kierownictwo zarządzało poprzez straszenie jest daleko posuniętym nadużyciem, część osób poczułaby się dotknięta tym określeniem. Zastanawia mnie zatem kto tak napisał? Winowajcą jest jedena, góra dwie osoby na samej górze, przepraszam teraz już jedna, druga została odprawiona z Krak do jakiejś wioseczki;-)

bielsko
@BB

Niedoscignionym mstrzem jest sam Pr..es, pan [usunięte przez moderatora]. A zaopatrzona w niego obecna operacyjna [usunięte przez moderatora] robi wszystko co w jej mocy by mu dorównać. ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Home Credit Group - Kraków

• Jak się pracuje w Home Credit Group?

Zobacz opinie na temat firmy Home Credit Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Home Credit Group?

Kandydaci do pracy w Home Credit Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home Credit Group
2.9/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Partyzantów 49
    43-300 Kraków