Opinie o berner.pl - Berner Polska w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Berner Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Berner Polska o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berner Polska w Kraków

Ekspelliarmus

Witam serdecznie, widziałem ostatnio ogłoszenia na przedstawiciela handlowego w Bernerze i chciałbym podpytać jakie są możliwości rozwoju jako handlowiec i czy warunki są okej, bo nie ukrywam, że oferta jest kusząca. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Kawalarz
@Ekspelliarmus

Jeżeli masz do tego żyłkę to jak najbardziej są możliwości. Tylko trzeba odrobinę chcieć, a nie każdemu przychodzi to łatwo niestety :)

Max
@Ekspelliarmus

akurat jako handlowiec można się naprawdę wykazać, bo chodzi przecież o sprzedaż, więc jeśli nauczysz się rozmawiać z klientami i przekonywac ich do swoich racji, a tym samym będziesz zyskiwał nowych klientów dla firmy to nie widze powodu, żeby za pewien czas twoje stanowisko nie osiągnęło wyższego levelu. to zupełnie naturalne

Radek99

od kilku tygodni myślę nad zlożeniem aplikacji, ale pomyślałem jeszcze o jednym waznym aspekcie, czy jest tutaj organizowane szkolenie czy raczej tak pokazanie krótko co i jak i radź sobie?

ReadyGo
@Radek99

Nie no są szkolenia. I pod kątem handlowym i produktowym. Nikt Cię samego nie zostawi, luzik. Jest czas, żeby wszystko załapać.

@ReadyGo

ok czyli tak bardziej konkretnie, super dzięki

@Radek99

a ludzie ok? jeszcze tak zapytam

Netron
@Radek99

ludzie są znośni, z jednymi masz na pieńsku z innymi poszedłbyś na piwo

Barekoo
@Radek99

nie ma sie co cykać, przyjrzysz sie zobaczysz i sam ocenisz, ale raczej nie ma tutaj jakiś szczególnych skarg

Me
@Netron

Przy czym to też nie jest praca, w której masz ciągły kontakt ze współpracownikami, bo raczej każdy sobie rzepkę skrobie, PH to samodzielne stanowisko. O ile oczywiście o nim mowa, a nie np. o magazynie, wtedy zwracam honor

Me
@Netron

Dobra, nieważne, z kontekstu wynika, że PH

Netron
@Me

Spoko, rozumiem co miałeś na myśli

KurczeBlade

Nie rozumiem dlaczego tacy sflustrowani ludzie muszą non stop i anonimowo ludzi obrażać. Nie można mieć już innego zdania? Luzuj kolego.

Były

Chwile tu już nie pracuje ale jakieś tam wspomnienia pozostają no i w zasadzie też nie bylo za bardzo czasu się wypowiedzieć. To była jedna z moich pierwszych firm (mianowicie druga) jesli chodzi o stanowisko pracy jakim jest przedstawiciel handlowy. Coś tam umiałem duzo tez nie umialem ale szansa byla żeby sie nauczyc wiec chciałem to wykorzystać. Uczyło mnie dwóch w sumie przedstawicieli ktorzy juz jakiś tam dluzszy staż w firmie mieli. duzo szczegółow mi podawali i tych bardziej pozytywnych i tych mniej jesli chodzi o to jak ta praca wyglada i jak sobie radzic. Najwiecej rozwinałem sie w późniejszym etapie jak moja ambicja zmuszała mnie by jak najlepiej sprzedawać i miec z tego odpowiednią kase i satysfakcje. Nauczylem sie tutaj wsrod klientow wszystkiego co teraz umiem i spokojnie jestem w stanie przekazywac tą wiedze dalej. Możecie mowic co chcecie ale ja złego slowa nie powiem na Bernera

??
@Były

ile czasu zajęło ci takie pełne wdrożenie się do firmy?

Były
@??

Pelne wdrożenie? Wdrażałem się własciwie przez cały czas. Co chwile czegoś nowego się uczyłem od klientów. Czego oczekują co można im zaproponować. Tak naprawdę szkolenie z handlowcami nie trwało długo bo to były takie podstawy, resztę musisz wypracować sobie sam

??
@Były

rozumiem rozumiem, chodzi też o to, kiedy mniej więce tracisz ten status "świeżaka" i kiedy osiągnąłeś pełną samodzielność w działaniu

@??

Zależy głównie od twojego ogarnięcia

Riche
@Były

Podzielam w pełni Twoją ocenę. Jestem związany z Bernerem przez blisko trzy lata i miałem trochę więcej przejść za sobą niż Ty, dlatego tak pozytywnie się zaskoczyłem. Idąc pierwszego dnia do pracy, już byłem z marszu nastawiony, że ktoś poda mi rękę w progu, zaprowadzi do biurka i zostawi samemu sobie, jak to często gęsto wyglądało w innych miejscach. A tu proszę, kompletne zaskoczenie! Od razu zostałem oddany w ręce ludzi, którzy byli jednymi z najdłużej pracujących osób, wszytsko mi objaśnili i spokojnie odpowiadali na moje pytania. Jak już się wdrożyłem, zacząłem sam łapać co i jak. Nie da się ukryć, że firma po szkoleniach oczekuje od Ciebie efektów i samodzielności, no ale przecież po coś te szkolenia są. Jak już się dojdzie do wprawy i ma naprawdę dobre obroty, można spoko zarobić. W chwili obecnej, nawet przez myśl mi nie przechodzi, żeby wybierać się gdzieś indziej.

Glek
@Były

Super, ze napisales tak obszerną opinie, brakuje ich tutaj. Wreszcie ktos z doswiadczeniem pisze konkrety

@Riche

Płacą to wymagają, zero filozofii

@Ejbisi

niektórym ciężko to przyjąć do wiadomości

Kamila
@Były

To super, rzadko się zdarza żeby ludzie mieli tyle pozytywnych rzeczy do powiedzenia o jakiejś firmie. Czyli rozumiem że warto tam się zatrudnić., bo jest szansa na to, żeby się nauczyć zawodu. A jak kwestia pieniędzy wygląda?

CX
@Były

wdrożenie do też kwestia bardzo indywidualna, jedna osoba ogarnia szybciej a druga potrzebuje troche więcej czasu

qwerty
@Kamila

Kamila o jakie stanowisko pytasz

Przedstawiciel Handlowy

Witam. Czy napisałby ktoś jak dokładnie wygląda rozmowa? Od początku do końca? Jestem umówiony na rozmowę i trochę się stresuję.

Na jakie pytania techniczne można liczyć? O co pytają? Z góry dziękuję za odpowiedź.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Karp

Pozdrawiam wszystkich ziomków z magazynu! Jesteście najlepszym zespołem jaki miałem w swojej karierze. Pomyślałem, że tutaj warto to napisać, bo czasami też trzeba docenić a tak na codzień nie ma kiedy. Miłego dnia wszystkim.

Evan

Czy ze względu na cov sposób rekrutacji uległ zmianie? Jak to wygląda, mógłby ktoś opisać co i jak?

@Evan

Więc tak, najpierw masz rozmowę przez telefon, a potem rozmowę z kierownictwem online

@Evan

Czyli w sumie tak sie zmieniło, jak w większości prac, po prostu zamiast rozmowy twarzą w twarz jest kamerka

Dawid
@TAK

Czyli nie ma na żadnym etapie rozmowy na żywo, nie przez kamerkę?

@Dawid

Nie ma, na żywo rozmawiasz jak juz zostaniesz przyjęty

Gotam
@Evan

A ogólnie ludzie są raczej pomocni na początku pracy? Wiem, że wdrożenie na każde stanowisko chwilę zajmuję i jestem ciekawy jak tutaj to wyglada

Floł
@Gotam

Każdy był kiedyś młody i głupi :P. Oczywiście żartuje. Jak potrzeba to zawsze ktoś coś podpowie także tym bym się nie przejmował :)

Gotam
@Floł

Ok, wierzę na słowo ;)

Wandzia

Do handlu trzeba mieć powołanie, inaczej się tylko człowiek męczy. Ja np. się w tym odnalazłam i dla mnie zarobki są okej. Mi kontakt z klientami sprawia przyjemność bo można się wiele rzeczy dowiedzieć. Kto co lubi, nie będę nikogo namawiać ale mi się podoba.

Anek

Dzięki wielkie za konkretną i dłuższą opinię, bo wiele sie dzięki niej dowiedzialem. czyli polecasz i warto tam pracować?

Brak słów

no pewnie, jak już ktoś wyrazi swoją opinię bez hejtowania firmy to już trzeba sie rzucać z jakimiś głupimi domysłami, tak? No bo jak to możliwe, żeby ktoś miał inne zdanie? jak ktoś pracuje a nie tylko gada jak mu źle to nie musi sobie później usprawiedliwiać jaka to firma jest zła

Kolt

Jakie warunki dla PTH w branży motoryzacyjnej?

@Kolt

Naturalnie miałem zaznaczyć łatkę "kandydat"

@Kolt

I czym się charakteryzuje praca akurat w tej odnodze? Bo widziałem, że wyszczególnialiście różnice na przykładzie metalowo przemysłowej, interesuje mnie jakie różnice w charakterze pracy występują tutaj

@Kolt

z tego co wiem to więcej trzeba najeździć i ogólnie nie ma jazdy do sklepów itd. tylko bardziej konkrety - mechanicy, warsztaty. ale nie mam zbyt wiele informacji bo to nie moja działka, więc o warunkach nie opowiem.

Mirek
@Sh

czyli nastawienie na konkretny rodzaj klientów i tam przede wszystkim się jeździ. trzeba mieć jakąś swoją bazę wyrobioną? albo wcześniej się obracać np w takich kręgach? czy nie jest to konieczne?

@Mirek

powtórzę się "ale nie mam zbyt wiele informacji bo to nie moja działka" sorry, ale nie wiem

@Mirek

ale branżę na bank trzeba mieć względnie obcykaną, tak myślę

Anżej

Dobrze, że ty byłeś wymiataczem od razu.

Cześć ma ktoś jakieś wskazówki odnośnie rozmów kwalifikacyjnych?

Co sprawdzają, na co się przygotować?

No i w jakiej atmosferze - na spinie czy raczej luźno?

Dużo maglują, czy nawet nie? Z góry dzięki za odpowiedzi na wszytskie pytania, pozdrawiam

Kiemon

Jakiś specjalnych wskazówek to nie, ale mogę się podzielić doświadczeniem, no na tyle na ile pamiętam

Kiemon

Odśwież swoją wiedzę techniczną, bo możesz się spodziewać konkretnych pytań

Kiemon

Pół na pół, atmosfera okej, ale też nie do przesady z tym rozluźnieniem, to nadal rozmowa

Kiemon

Nawet nie, ale ciężko mi się odnieść, bo nie wiem czym dla ciebie jest maglowanie. No rozmowa swoje trwała, pytań było sporo, ale nie do przesady

Kiemon

Polecam jeszcze obczaić zakładkę "Rozmowy kwalifikacyjne" na forum, może tam coś znajdziesz

Nie spinaj sie spokojnie,z tego co widze biorą każdego bo ludzie przychodzą i rezygnuja , także nabór jest non stop

@Kiemon

Nie no, wiadomo, na hawajskiej koszuli i z petkiem w ręku to nie przyjdę, oczywiście, że jakąś klasę trzeba zachować ;)

@Kiemon

Swoje, czyli ile? Standardowo, z godzinkę, czy przekroczyła ten czas?

@Kiemon

No tego się spodziewam, przecież wiem do jakiej firmy zamierzam aplikować

@Paweł

Póki co się nie spinam, ani na nic specjalnego nie nastawiam, będzie jak będzie, zobaczymy

I jak?

dpd
@.

wypytywał, wypytywał a sam milczy, patrzcie go jaki tajemniczy

anon

Jaka atmosfera na serwisie? W ogłoszeniu stoi, że praca zespołowa, więc wypadałoby się jakoś wcielić w zgrany już zespół, chcę wiedzieć na ile to będzie łatwe W sensie jestem otwarty i tak dalej, zastanawiam się na ile otwarty na nowego zawodnika będzie zespół

@anon

No zastanów się też że skoro praca zespołowa to też nie mogą wybrzydzać czy strzelac fochów to nie przedszkole. Trzeba pracować razem i sobie w jakiś sposób pomagać najwzajem żeby każdemu bylo łatwiej..

@anon

Także jeśli jesteś otwarty i chcesz poznać ludzi i chcesz pracować to nie będziesz miał z tym żadnego problemu żeby się wpasować

anon
@Armani

Nby racja. Dzięki, zobaczy się jak to będzie już w dalszej perspektywie

@anon

Takie rzeczy z pewnością się okażą dopiero w czasie wyjdą w praniu jak to się mówi ;) powodzenia

@Armani

No nie wiadomo, charakter też się liczy

Adek
@anon

atmosfere każdy może odczuwać inaczej w zależności jakie sam bedzie miał nastawienie do wspołpracowników, wiec lepiej mieć to bardziej pozytywne

Cameo

Hej jak wyglądają pierwsze dni pracy po jej dostaniu? Najpierw jakieś szkolenia, jeździ się z jakimś supervisorem, czy od razu wyruszasz robić swoje?

Kinley
@Cameo

no wiadomo że jest szkolenie na start. jakieś musi być żeby zostać wprowadzonym w firmę i w to wszystko jak to wygląda

@Cameo

Zgadza się są szkolenia takie wprowadzające na początek także o to się nie martw

@Cameo

Chociaż ja to jak zaczynałem tutaj pracę to mało co wiedziałem. Ale więcej to się nauczyłem w terenie od klientów i jak mnie sytuacja przycisneła. Głupio mi było po prostu że ludzie o coś pytali a ja nie wiedziałem więc na bazie tego też się doszkalałem we własnym zakresie bo wiedziałem co jest najbardziej potrzebne. Teraz jak jadę do klienta to mam co najmniej kilkanaście propozycji dla niego

@Praca

Okej, a ile to trwa mniej więcej? Są sztywne ramy czasowe, że np. pierwszy tydzień to nauka i wprowadzenie? Czy to już indywidualnie dobrane w zależności od osoby i tego jak szybko wszystko łapie?

@Praca

No ja też mało co wiem, dlatego liczę na wstępne przygotowanie w zakresie podstaw przynajmniej. Pracę własną w proces też mogę oczywiście włożyć, nie zależy mi na tym, żeby mnie za rąsię prowadzić, ale też wolałbym uniknąć wrzucenia na główkę na głęboką wodę, wiesz o co cho.

@Cameo

Nie ma określonego czasu w jakim musisz się nauczyć. Przekażą ci taką wiedzę jaka ci będzie potrzebna, a reszta już tak naprawdę zależy od ciebie

@Cameo

Im więcej swojej własnej indywidualnej pracy włożysz w to wszystko tym lepsze będziesz osiągał wyniki i będziesz po prostu lepiej sprzedawał. Chęci przede wszystkim i zapał do tego

@Cameo

Tak jeszcze dopowiem bo trochę tutaj już napisałem. Że tak naprawdę jak ktoś nie chce to nic mu się nie uda. Tu też jest ważne nastawienie, klienci to zaraz wyczuwają czy ty wiesz o czym mówisz czy naprawdę chcesz im to polecić i sprzedać czy robisz to z musu. Szybko takie rzeczy wychodzą i widać kto się nadaje do takiej pracy

lion
@Cameo

co to za pytanie? myślisz, że szkoleń by nie było dla świeżaka? przecież handlowcy to najważniejszy kanał sprzedaży w firmie, nikomu nie zależy na niekompetentnej i niewyszkolonej osobie, która jak przyjdzie co do czego wydusi z siebie do klienta maksymalnie "ee co potrzeba" to nie akwizycja, szanujmy sie. jak patrzę na co poniektórych, co to tylko zmywacz i odrdzwewiacz by popychali, to słabo mi się robi. nie potrzeba tu akwizytorów, tylko doradców z prawdziwego zdarzenia, ekspertów. nie bierz tego oczywiście jako personalny atak, czy coś, nie znam nie oceniam, po prostu uczulam na pewne kwestie... sam sobie pozostawiony nie bedziesz, szkolenia jak juz wiesz są, nie bez powodu są wyznaczeni doświadczeni handlowcy, którzy oprócz kierowników będa pomagać świeżakom. tyle w temacie.

@lion

Lepiej zadać takie pytanie i wiedzieć zawczasu jak to wszystko wygląda niż się wpakować w coś co jak się okazuje wcale mi nie odpowiada. Także dobrze że zapytałem i dostałem te wszystkie odpowiedzi bo dają mi one taki obraz jakiego potrzebowałem

@Cameo

A co, nie wiedziałeś jak praca handlowca wygląda?

Kamil

Czy kiedy się aplikuje do pracy to od razu na konkretny dział czy to dopiero firma przydziela do jakiegoś działu?

Banhart
@Kamil

ee nie rozumiem że niby aplikujesz ogólnie "do firmy" a potem ci wybierają gdzie pasujesz? tak w ogóle gdzieś jest? to bez sensu.

Kamil
@Banhart

Nie nie, chodzi mi o działy dla handlowców, chyba że nie ma takiego podziału?

Banhart
@Kamil

no to już w ofercie masz uwzględnione i na konkretną się zgłaszasz, bo różne umiejętności i specyficzna wiedza jest potrzebna, tak mi się wydaje z tego co czytałem

Skąd taki pomysł?

@Kamil

Pierwsze słyszę, żeby ktokolwiek tak robił

Nero

Jak wyglada proces rekrutacji? Rozmowa klasycznie twarzą w twarz czy ekran w ekran?

Igoo
@Nero

Zakładam, że rozmowa raczej bedzie zdalna, jak w większości firm teraz. Ja sie zatrudniałem jeszcze na dlugo przed Covidem, więc miałem rozmowę normalnie, ale wczesniej jeszcze dzwonili do mnie, wypytywali o mnie tak ogólnie, o moje doświadczenia i oczekiwania wzgledem ich i dopiero na koncu zaprosili mnie na rozmowe na zywo. Wiec zakładam, ze u Ciebie byłoby wszytsko tak samo, tylko ostateczna rozmowa przez kamerki.

Nero
@Igoo

Okej, dzięki a jest ktoś w stanie potwierdzić?

Poloj
@Igoo

Ja też zastanawiam sie nad podbiciem do bernera, bo szykują sie u mnie niestety cięcia, wiec dobrze sie juz za czyms innym rozglądać, jeśli nie chce sie spac pod mostem z wiadomo jakimi osobnikami. Dzieki za konkretny opisy, tak wlasnie myślałem, ze rozmowa będzie przez kamerki, ale wiem, że zdarzają sie miejsca, gdzie jednak była rozmowa na żywo.

@Nero

No ;) HRy/kadry ;) Zadzwoń to się dowiesz.

Wesoly

Kto z zarządu wpadł na taki pomysł aby nowym dawać 5 tys. Brutto na początek :-) Starzy odejdą a nowi nie ogarną tematu. I też odejdą po pół roku. Albo i szybciej jak to bywa.I dalej firma będzie szukac? Chyba nie tędy droga.Na początku proponuje się zastanowić dlaczego starzy doświadczeni handlowcy odchodzą. Nie szkoda kasy na rekrutacje. Szkolenia itp?Proszę zająć się najpierw prawidłowa logistyką. Towarem. Brakami. Co mamy sprzedawać ?

Maurycy
@Wesoly

Skoro pracujesz z nami i zarabiasz mniej jak 5000 znaczy że jesteś beznadziejnym handlowcem i Twój KR powinien szybko Cie zwolnić. Skoro jesteś dobry i zarabiasz więcej to nie ma podstaw do tego aby nowi przychodzili ze swoimi pasjami i zainteresowaniami a za to im firma płaciła 5000 miesięcznie. Nie rozumie Twojej sytuacji. Dają to dają. Jak się pracuje to się zarabia

Ja też
@Maurycy

Tak uważasz .to że zarabiasz 5100 nie znaczy że jesteś lepszy. I pewnie siedzisz tu już kilka lat. Mając na rejonie lepszych klientów . Których dostałeś po kimś kto się zwalniał. A młody od zera zacznie. Musisz się także pilnować żeby nie spaść z pułapu . Bo później nie będzie 5100 a np. 3100.

No cóż
@Wesoly

Czy od tego, że ktoś dostanie 5000 brutto Ty dostaniesz mniej? Możesz się zwolnić i zatrudnić jeszcze raz :) Typowy pies ogrodnika. Zapominasz, że aby w firmie było dobrze, ważna jest współpraca, a nie rywalizacja.

Doświadczony

Dokłądnie tak, to wynagrodzenie to żaden szał

Ghost
@No cóż

Obecny pracownik nie może się zwolnić i przyjść na nowych zasadach. Obudź się chłopie i zastanów co piszesz nastepnym razem.

Ruda
@Wesoly

Jak to czym handlować? To oczywiste że nie tym czego potrzebuje klient,ale tym co jest na magazynie;)

Alien

w każdym sklepie jest zawsze czas na tzw odstąpienie od umowy w tym wypadku chodziło by o wymianę więc raczej żadnego problemu tutaj być nie powinno

Alien

chociaż wiadomo to tylko moje przypuszczenia nic potwierdzonego, ja nawet nie widziałem takiego produktu do kupienia. najlepiej by było się skontaktować z kimś kto się tym zajmuje

Tobs

Witam serdecznie. Aplikuję na stanowisko doradcy techniczno handlowego. Posiadam niewielkie doświadczenie, ale chciałbym spróbować. Dużo już wyczytałem tutaj na forum i jestem świadomy, że zarobki są zależne od sprzedaży, jednak zastanawia mnie jaki jest realny poziom zarobków? Jesteście w stanie przybliżyć kwotę zarobków? Pozdrawiam.

eh
@Tobs

najlepiej to ci przybliżą zarobki na rozmowie. tutaj raczej nie ma nikogo odpowiedzialnego za to ile komu proponują kasy.

Loki
@Tobs

Realny poziom zarobków to zależy od tego jaki z Ciebie będzie sprzedawca a tego to nikt nie wie

@Tobs

Idzie wyciągnąć przyzwoitą sumę.

klient

Nie wiem kto wam ogarnia fejsa ale robi dobrą robote

@klient

To prawda ;) Obiektywnie-robi robotę

Kamil M.

Sporo opinii, cieżko się dokopać do informacji. Z tego co pobieżnie słyszałem, to nawet jak się oddeleguje Klienta do sklepu internetowego, to obrót i tak wpada na nasze konto, to prawda, czy coś pokręciłem?

Dokładnie tak jest

@Kamil M.

Poniżej był ciekawy wątek przedstawiający kwestię z dwóch stron, to warto sobie poszukać

@Kamil M.

Chyba, że potrzebujesz, żeby ci jakoś naświetlić temat dodatkowo, to mogę się wypowiedzieć jak jest potrzeba.

Vessel

są jakieś różnice w charakterze pracy przedstawiciela w dziale metalowo-przemysłowym, a tego "zwykłego"? (sorry za określenie, nie mogę znaleźć innego w głowie)

xx
@Vessel

w dziale met-przem mniej się jeździ. raczej załatwia się formalności bo też dłużej czeka się na zamówienia

@xx

czaję. ale generalnie poza tym, to raczej brak większych różnic?

xx
@Vessel

no ogólnie to nadal jest stanowisko przedstawiciela, więc też nie ma jakiś diametralnych różnic

@Vessel

to chyba nie pracowałeś nigdy jako przedstawiciel skoro dopytujesz się o takie rzeczy???

@Vessel

nie żebym ci jakoś umniejszał czy coś ale jednak jakies obycie w temacie to by się przydało, bo praca przedstawiciela może się łatwa wydaje ale w rzeczywistości wcale taka nie jest

@Vessel

dużo wiedzy i ze sprzedaży i z produktów firmy, dużo chęci i dobra gadana

@ber

Po czym wnioskujesz? Pytam o rzeczy charakterystyczne dla tej konkretnej firmy, przecież nie w każdej sprawa wygląda tak samo.

@ber

No trochę jednak to robisz.

@Vessel

może nie w każdej tak samo pod względem produktów ale techniki sprzedaży i ogólna praca przedstawiciela raczej opiera się na tym samym ale co ja tam wiem

@Vessel

Są oczywiście różnice pomiędzy działami. Najprościej jest w przemyśle ale tam są sami starsi pracownicy podobno elita. Metalo-przemysłowy jest dla mnie dziwny gdyż to jest obsługa wszystkiego z dużymi planami. Ja pracuje w budowlanym i twierdzę że jest spoko. Trzeba się najeździć gdyż klienci są na budowach a nie w swoich firmach ale cyfrę którą mam zrobić jest realna kierownik spoko produkt prosty i bardzo dobry, i zawsze zadowolony klient. Nie pracuję na razie długo ale jestem pod wrażeniem . Cieszę się że trafiłem do budowlanki i ppolecam każdemu

Oti

Jak duży rejon się obsługuje mniej więcej?

psh
@Oti

i kiedy się dowiaduje jaki rejon mnie będzie obowiązywał? jak oni to dzielą? wie ktoś?

Oti
@Oti

Zastanawiam się, czy śmiga się ogólnie w obrębie całego województwa, czy jest to bardziej podzielone.

Clint

Pracownicy mają jakieś zniżki na produkty firmy?

poison
@Clint

tak, masz możliwość zakupów firmowych po taniości

@poison

Jest jakiś limit? Tzn to są jakieś bony i ich konkretna ilość, czy limit na zakupach?

poison
@Clint

nie korzystam, więc nie jestem najlepszą osobą do elaborowania tematu

@poison

No trudno to jak nikt nie odpowie to dowiem sie ewentualnie na miejscu gdybym faktycznie zaczał pracę

poiosn
@Clint

a masz takie plany? czy to na razie wstępne rozeznanie bez zobowiązań?

Zostaw merytoryczną opinię o Berner Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Berner Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Berner Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berner Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Berner Polska?

Kandydaci do pracy w Berner Polska napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Berner Polska
4.1/5 Na podstawie 1109 ocen.
  • Puszkarska 7J
    30-644 Kraków