Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Opinie o Polsoft Engineering Sp. z o.o.

obecny

ja jestem usatysfakcjonowany, natomiast wynagrodzenia są tajne i jak kolega wcześniej napisał nikt nie wie za ile pracują inni. Myślę że jeżeli faktycznie chcesz wiedzieć ile byś zarabiał najlepiej zaaplikuj i po rozmowie oraz negocjacjach, że tak brzydko powiem Twoja wartość zostanie wyceniona.

arecki

@obecny, hej, a możesz w takim razie przedstawić chociaż jakieś widełki płacowe. Bo i owszem wiele zależy od negocjacji i umiejętności, ale chyba firma ma okreslony budżet. Ile sa w stanie zaproponować juz doświadczonej osobie, powiedzmy z trzy letnim doświadczeniem? Chociaż napisz cyfrę z przodu, jak nie znasz dokładnej sumy.

obecny

Pracuje w Polsofcie i czytając tutaj niektóre krzywdzące opinie postanowiłem również się wypowiedzieć. Widzę że niektóre komentarze to sposób na wyrzucenie z siebie żali i złości osób które zostały zwolnione jak np. bluelike, który sam o fakcie zwolnienia wspomina, to smutne... Szczerze powiem wam że jak w każdym zakładzie pracy są plusy i minusy, natomiast zdecydowanie więcej jest plusów. Zarząd wykazuje się wysokim poziomem kultury, są to ludzie na poziomie i można z nimi rozmawiać jak zresztą potwierdza kolega z „paszportem Polsoftu” ;) Również jak wspomina misiek zawsze masz to na co się umówisz i dotrzymują słowa. Co do płac to zależy od Twoich umiejętności i tego co wynegocjujesz. Polecam

paszportpolsatu

Mam "Paszport Polsoftu" to mogę sie wypowiedzieć. Wynagrodzenie: każdy coś tam wynegocjował i w sumie nikt nie wie za ile pracują inni. Ten system nie jest do końca przejrzysty. Zawsze można dostać więcej. Możesz liczyć na to, że to na co się na pierwszym spotkaniu umówisz będzie dotrzymane. Wynagrodzenie, rozliczanie czasu pracy, delegacje, prowizje, nadgodziny wszystko jest na czysto. Wypłata się nigdy nie spóźnia. Zarząd podejmuje większość decyzji, to ludzie "techniczni" z którymi można normalnie rozmawiać, co w innych firmach z wcześniejszymi szefami nie udawało mi się. W "Polsacie" często udaje się przekonać szefa jeśli się z nim rozmawia. Atmosfera jest niezła, regularnie słychać śmiechy i to mi pasuje, choć rozumiem, że nie wszyscy mają takie same poczucie humoru. 30 % ludzi przychodzących na praktyki było zatrudnianych, niektórzy pracują do dzisiaj. Rotacja jest, ale podobna jak wszędzie. Większość ludzi rozwija się i po paru latach idzie dalej, to raczej normalne i zdrowe. Ogólnie Polecam :)

misiek

Pracuje w Polsoft już 6 lat. Nie narzekam. To na co się umawiam z szefami zawsze jest dotrzymywane. Zawsze można się dogadać. Oczywiście byli tacy co kombinowali, wcześniej czy póżniej sprawa wychodziła i robił się temat. Ja nie narzekam. Moim zdaniem niezłe zarobki, atmosfera OK no i sporo można się nauczyć jeżeli oczywiście ktoś chce.

weteran

Troszkę nie rozumiem wcześniejszych komentarzy. Do pracy przychodzimy, żeby pracować na warunkach na których się umówiliśmy a tu koledzy się wypowiadają jakby niesprawiedliwość ich dopadła, jak mógł ktoś wymagać od nich wyników. Pracuje w Polsofcie 8 lat i jestem bardzo zadowolony. Szybko zostałem zauważony i przekierowano moją ścieżkę rozwoju na większe projekty. Organizacja działów przejrzysta, każdy wie co ma robić i za co jest odpowiedzialny. Szefostwo bezpośrednio angażuje się w bieżącą pracę a to tylko na plus, dzięki temu decyzje są na bieżąco podejmowane. Atmosfera w pracy ok. Jest nas coś ponad 30 to i każdy zna się po imieniu. Polecam!

softt

W Polsofcie pracowalem kilka lat i uwazam ze jak na tak nieduza firme, mocno poukladana. Atmosfera miedzy wspolpracownikami byla bardzo dobra, komfort pracy tez. Wiele ciekawych projektow. Polecam i tym co zaczynaja, jest od kogo sie uczyc ;) a Ci co potrafia programowac, potrafili wybronic swoj pomysl i pracowac samodzielnie nad swoim kawalkiem. Ogolnie uwazam, ze warto, jakby nie moja przeprowadzka to kto wie co bym teraz u nich robil:)

JaRobot

Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma Polsoft Engineering Sp. z o.o opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? Katowicka firma informatyczna istniejąca na rynku od 1992 roku Polsoft Engineering Sp. z o.o. w związku z dynamicznym ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5721894?keywords=&region=

były

Zarobki z tego co się orientuję takie jakie oferuje rynek pracy, czyli w okolicach 2000 zł/netto. Może nie jest to dużo ale w innych firmach nie dostaniesz dużo więcej, a w Polsofcie chociaż atmosfera jest super. Praca w godzinach 8 - 16. Uważam, że doskonała firma dla kogoś kto szuka pierwszej pracy lub kto jest zmęczony wyzyskiem wielkich korporacji

marek

tzn. ile zarobiłeś na samym początku podstawe czy coś więcej skoro średnie zarobki i w jakich godzinach jest praca. Jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna bo większość ofert jakie są na stanowisko mlodszy handlowiec it to bez doswiadczenia potrzebują. Jestem ciekaw o co pytają na rozmowie i czy jest jakis test, łatwo sie załapać tym bardziej mając pojęcie o kompach i branży IT. Pozdrówki

Niezarejestrowany

Witam. Czy znacie firme "Polsoft Engineering Sp. z o.o" z siedzibą w Katowicach? Chciałem poznać opinie od ludzi, którzy pracują/pracowali w tej firmie. Zastanawiam się jaka jest atmosfera pracy,- czy można liczyć na kursy/szkolenia? Jakie są zarobi w IT? Dziękuję za wszelkie informację na powyższy temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Polsoft Engineering Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Polsoft Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polsoft Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polsoft Engineering Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polsoft Engineering Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polsoft Engineering Sp. z o.o.