Opinie o Impel Catering w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Impel Catering. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Catering w Wrocław

balbina20

ludzie jakie wy bzdury wypisujecie impel to same osly nikt tam niema pojecia o prowadzeniu firmy i kierowaniu ludzmi same tluki po podstawowce dobrze pracuje sie tam tylko tym pseudo kierowniczka po osmiu klasach szkoly podstawowej lewe umowy kant na kazdym kroku jedzenie dla swin a nie ludzi smrod brud i ubostwo zeby pacjeci zobaczyli w jakich warunkach sa gotowane posilki na szpital napewno nikt by tego nie zjadl

Irena
@balbina20

Co ty opowiadasz, obrażasz innych i nawet wiesz kto i jakie ma wykształcenie. Widać od razu że nie pracujesz w impelu. Z tą firmą jestem związana od trzech lat i standardy sanitarne są bardzo dobrze przestrzegane.

Jacek
@balbina20

Gdyby tak było jak mówisz to Impel nie byłby dziś ogólnokrajową firmą. Widać że masz jakieś problemy i zrzucasz to na karb innych. Mi praca odpowiada a ludzie są ok.

mila

mam totalnie inne zdanie, praca fajna, platna na czas, nigdy mi sie zadna dziwna sytuacja tutaj nie przytrafila, wiec ja polecam

matrixx35

Co Wy tu wypisujecie, ile wam zapłacili za pisanie takich bzdur? Przede wszystkim Impel od lat kantuje i mataczy. Pracowałem dla tej firmy dwa razy i o dwa razy za dużo. Tą firmę powinno się zlikwidować w trybie natychmiastowym...DNO I PORAŻKA. NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!

Renia
@matrixx35

Każdy ma prawo do swojej opinii w moim przypadku jest odmienna. Pracuje mi się tu dobrze.

Mela

Niestety wydaje się niektórym że gotowanie to przyjemność i fajna praca. Owszem o ile masz dobrego pracodawcę. Organizacja pracy standardy itp to teraz się liczy, a właśnie to ma impel.

Pomoc Kuchenna

Rekrutacja odbyła się miło i szybko, ale sama praca już nie taka miła.

Pomoc kucharzowi.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kajka

noo dokładnie, a ludziom się wydaje,że w każdej firmie jest miło i słodko. otóż nie. w impelu dopiero doceniłam, to że jest dużą firmą, są zasady których trzeba przestrzegać i tyczy się to wszystkich. dzięki temu jest ład i porządek i nie ma się czym stresować.

Paulina

Tak jak piszesz, każdy kto przepracuje trochę w innych firmach czy knajpach docenia takie rzeczy. Mi tu praca odpowiada, fajni ludzie i do pracy chce się chodzić.

balbina20

to emerytura z tych skladek impelowski przeogromna

yola

Pracowałam dla Impela 4 la tej i nie mgę złego słowa na temat firmy powiedzieć. Teraz jestem na emeryturze, ale doświadczenia mam dobre.

Marzena

Odkąd pracuję w impelu to nigdy nie miałam sytuacji że wypłata nie przyszła na konto, solidny pracodawca moim zdaniem.

@Marzena

to ty chyba w jakims innym ipelu pracujesz

Anita
@balbina20

A może ty masz jakieś plotki a nie faktyczne wiadomości, pracuję w impelu od kilku miesięcy i praca mi odpowiada, a podobne zdanie ma wiele moim znajomych z pracy.

sana

jaka wypłata raz na 2 miesiące ;) wypłaty są co miesiąc :) terminowo, to jest mega w tej firmie. w poprzedniej musiałam się upominać i prosić o kasę. poza tym na te warunki całkiem niezła kasa i spokojna praca.

anita

podzielam poprzednią opinię ;) bardzo dobrze się pracuje, nie muszę mówić że idę do roboty,albo odbębnić ten czas ;) współpracownicy spoko, szefostwo też, pieniądze dostaję na czas.

listek

w impel catering praca jest dość pożądana ;) z tego względu, że jest to pewne zatrudnienie, w firmie która ciągle się rozwija, jest rozpoznawalna na rynku, a więc ciągle dostaje nowe zlecenia.warto w takim miejscu pracować :)

isa
@listek

Impela catering miał okazję zamawiać już 4 razy i jestem bardzo zadowolony. Polecam serdecznie.

Grażyna
@isa

Cieszy mnie że ktoś docenia naszą pracę, dajemy z siebie wszystko by każdy był zadowolony.

Iga
@Grażyna

Wiele osób korzysta a nawet nie zdaje sobie sprawy ile trudu i wysiłku to kosztuje. Na szczęście klientów przybywa i pracy jest coraz więcej.

Mira
@Iga

Dlatego potrzeba rąk do pracy, ekipa się rozrasta lecz każdy robi swoje i pracujemy jak jeden zespół.

zil

praca to praca, nie ma co oczekiwać szampana czy czerwonego dwywanu a zdaje się,że tak niektórzy by chcieli. i mannę z nieba. w impelu jest normalnie, wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i normalna atmosfera :)

Kati
@zil

Szczere słowa, sporo ludzi ma jakieś dziwne wyobrażenie o pracy, sama pracuję w impelu od kilku miesięcy i jestem zadowolona, moja poprzednia praca to dopiero była porażka. Na szczęście to już za mną.

kasia

trafiłam do impela przez przypadek,ale nie nastawiałam się na fajerwerki. okazało się,że niesłusznie bo praca przyjemna, zarobki odpowiednie i przełożeni ok.

Magda
@kasia

Dlatego uważam ze nie ma co się sceptycznie nastawiać do danej pracy. Robić swoje i tyle. Też pracuję w impelu lecz mi poleciła koleżanka i nie żałuję.

zadra

impel to całkiem niezłe miejsce do pracy :) na spokojnie jeśli chodzi o wypłaty, warunki pracy i atmosferę. do takiej pracy mogę chodzić z uśmiechem na twarzy i się nie denerwować że szef mnie za coś opierniczy bo ma zły humor,a pracowałam w takich miejscach.

Na brak pracy nie ma co narzekać, jeśli ktoś ma możliwość się zatrudnić to z chęcią zobaczymy w zespole. Fajni ludzie i stabilna praca.

sanka

dział cateringu w impelu stale się rozwija. i z tego co słyszę od ludzi z zewnątrz chwalą sobie te usługi :) dla mnie to dodatkowa motywacja żeby pracować w impelu, nie ma nic gorszego niż jak Twoja praca jest niedoceniana.

Renata

I klientów będzie przybywać wiele osób woli korzystać z zewnętrznego cateringu, więc to praca na dłuższy czas a nie dorywcza. A wielu osobom zależy na stabilizacji finansowej.

Coraz więcej osób i firm korzysta z cateringu więc ta branża się rozwija i praca jest pewna. Mi bardzo odpowiada praca w impelu i szczerze mogą ją polecić innym.

Magda
@Karolina

Dla wielu osób gotowanie to przyjemność dlatego uważam ze taka praca jest dla mnie idealna, a że jeszcze na tym zarabiam to dodatkowy plus.

Tosia

Do pracy przekonała mnie koleżanka. Szczrze to nie byłam przekonana - myślałam, że będę stereotypową sprzątaczką, ale okazało się, że to zupełnie co innego. Firma jest dobrze usprzętowiona i właściwie pozwala stale się rozwijać.

Ida

Normalna praca i normalni ludzie, praca szybko schodzi i nie ma żadnych problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Catering - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Catering?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Catering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Catering?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Catering?

Kandydaci do pracy w Impel Catering napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Catering
  • ślężna 118