Opinie o Impel Catering w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Impel Catering. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Catering w Wrocław

Widzę, że Firma Impel sama pisze sobie opinie :) firma jak napisała jedna koleznka wyżej dba tylko o swoje litery. Wyzysk ludzi najmniejsze pensję na rynku, jedna osoba musi pracować za 4, okropne oszukane jedzenie z najgorszych najtanszych składników. Oszukują z premiami, z pensją tak zamotają pracownika że on już sam nie iwem za ile pracuje, żadnych paczek na świeta a o głupich życzeniach już nie wspomnę, ludzie na prawdę musza ciezko pracować i taka cała prawda. Zdecydowanie w dzisiejszych czasach za te groszę nie polecam.!!!

jania

pracuje juz ponad dwa miesiace poszlam z ciekawosci ale troche sie balam przez te wszystkie zle opinie i co? i super! praca nie jest zla, sprzet nowy, kierowniczki spoko, umowa ok kto chce pracowac to bedzie pracowal bo pieniadze na ulicy nie leza

Agnieszka

@adamz czego najbardziej jesteś zadowolony pracując w Impel Catering? Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy? Na jakim stanowisku pracujesz?

adam

każdy może mieć inne odczucia, ale ja po roku pracy nadal mam bardzo pozytywne wrażenia. Trafiła się mi się fajna ekipa więc od razu przyjemniej się pracuje.

Pomoc Kuchenna

Rekrutacja odbyła się miło i szybko, ale sama praca już nie taka miła.

Pomoc kucharzowi.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Agnieszka

@alina możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie Impel Catering? @kolok co takiego dokładnie podoba Ci się w firmie? Jak rozumiesz stabilność pracy? Takie informacje są ważne dla tych co aplikują do tej firmy.

Perturber

Zastanawiam się czy Impel sam sobie zaczął pisać opinie, że są tacy profesjonalni, dobzi w tym co robią.. W każdym bądź razie, moja opinia na temat tej firmy, oraz pracy w niej jest taka: praca nie jest skomplikowana, pełno wolnych stanowisk (braki w ludziach-niby) więc rzucają z miejsca na miejsce.Kolejna sprawa to atmosfera, no i tu zaczyna się "moda na sukces" dosłownie, początkowo niby wszystko fajnie, a później już mniej fajnie, ponieważ Panie "kucharki" pracujące tam już od 30lat, za bardzo się wczuły w to wszystko, więc uważam że kierownictwo tam jest zupełnie nie potrzebne, a jednak jest.. zarządzanie cateringiem wymaga profesjonalizmu, poświęcenia, jeżeli coś się popsuje w weekend, coś bez czego, trudno funkcjonować, kierownictwo powinno się tym jak najszybciej zająć, w końcu od tego jest, ale w tym przypadku to się nie sprawdza, niestety, kierownictwo weekend ma wolny, więc popsuty sprzęt typu, piec, kocioł, czy zmywarka taśmowa, musi czekać aż do poniedziałku. Traktowanie ludzi, jak w obozie, nie ważne czy zmywarka taśmowa działa, ma być umyte, nie ważne czy piec działa ma być upieczone. Ostatnia wątek to jedzenie oraz oszczędności, firma impel catering ma również dietetyków, którzy ustalają diety dla chorych pacjentów, z produktów niskiej jakości, bo oszczędność, nic dziwnego.. Ale samo dopasowanie dań do siebie, daje do myślenia, czy na pewno tam siedzą dietetycy, widziałem tam połączenia od których w brzuchu na sama myśl sie przekręca, a samo przygotowanie przez Panie kucharki pracujące tam 30 lat tych dań, to jest wrzucę szpinak do wody pogotuje z 2 godziny wsypie kilogram soli i będzie zupa szpinakowa, czyli moim zdaniem jeżeli Panie zrobią kupę i będzie ona pływać w wodzie przed splukaniem, nazwą ją Panie zupą go..nianą? Rozumiem, że produkty nie są wysokiej jakości, ale ze wszystkiego można zrobić coś co chociaż jakoś smakuje i estetycznie wygląda, nie jak szara breja na talerzu o smaku nijakim, lub gorszym niż gorszy. Końcowy werdykt, Impel dba tylko o swoje 4 litery, nie o ludzi, stara się wyszukiwać idiotow którzy będą za nich robić po 30 lat za ta sama stawkę, nie ma być oczywiście za dużo pracowników, wystarczy odpowiednio zmotywowany pracownik by pracował na kilku stanowiskach na raz. Firma nie dla ludzi z ambicjami, nie da się w niej nic rozwinąć, ani umiejętności, ni czegokolwiek.

Xxxxx
@Perturber

Wszystko się zgadza(usunięte przez administratora) Masz stanowisko a obowiązki z kilku stanowisk. Brak pakietu socjalnego dla pracowników można raz do roku skorzystać z zapomogi jak masz trudną sytuację materialną. .....

alina

Powiem tak: wszystko tak jak powinno byc i uczciwie i sympatycznie. Dla mnie bardzo fajnie jest

kolok

dobra, stabilna praca. nie bede narzekac, bo i nie mam na co w sumie. lepij niz w poprzedniej firmie

Agnieszka

Jak wygląda w Impel Catering ścieżka rozwoju pracownika? Czy firma stosuje rekrutacje wewnętrzne?

petra

Impel catering; rozwożenie? czy potrzebne są badania z książeczką zdrowia i kto za nie płaci. Spotkałem się w takiej jednej firmie, że lepiej nie mówić, z pracodawcą co kazał za swoję wykonać badania.Podobno Impel oddaje za tą inwestycję.

zsewq

Firma Impel Catering wystawia wypowiedzenie bez uzasadnionego powodu, chociaz czlowiek miał umowe o prace na dwa lata i pracował tam juz prawie rok i spisywał sie dobrze. Spózniaja sie z pensja tłumaczac sie ze kros z kadr wpadł w spiaczke dlatego ludzie nie otrzymali wypłat. O strój roboczy ciezko sie wyprosic tak samo jak zwracanie za pranie. Nie polecam tej firmy. Współczuje ludzia którzy sie w tej firmie zatrudnia.

magda

pracowalam tutaj ostatni rok, bylo fajnie, szkoda ze sie z mezem przeprowadzilismy i musialam zrezygnowac, bede na pewno milo wspominac

alicja

na wakacje czesto szukaja dodatkowych osob, bo imprez jest sporo, wiec warto sprawdzic co aktualnie maja

kaja

o to musze powiedziec koledze, bo szuka pracy, lubi jezdzic, dla niego byloby idealnie, fajnie ze mozna tu znalezc takie informacje

martyna

czesto praca pojawia sie z dnia na dzien i trzeba poprostu to sledzic, bo chetnych jest sporo i miejsca szybko sie zapelniaja

alicja

dolaczam sie,mi sie pracuje dobrze, robie swoje, do pracy chodze chetnie,czego chciec wiecej

kaja

bede monitorowac jakie maja wolnewakaty, szukam pracy i ta firma by mi pasowala bardzo

olka

szukaja tutaj akurat kogos do pomocy, bo ja szukam pracy, lubie pracowac w takuch miejscach i jestem zainteresowana

agnieszka

fajne ze nas tu tak chwala, moj zespol stara siepracowac jak najlepiej i dobrze widzie pochwaly

asia

jedzenie pyszne, ladnie podane, obsluga profesjonalna, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Catering - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Catering?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Catering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Catering?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Catering?

Kandydaci do pracy w Impel Catering napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Catering
  • ślężna 118