Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Goodmorning

Pracowałeś w firmie Goodmorning i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
- 2013-10-09 00:10:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam! Jak wiekszosc osob nie polecam tej firmy nie dajscie sie oszukac,podwyzsza teraz za mieszkanie na 105e tygodniowo a zarobiki od 200 do 300e to jest masakra. Szukajcie lepiej czegos na wlasna reke niz przez posrednictwo,mowie wam nie dajcie sie oszukac! Wiecej nie musze pisac macie swoj rozum i wiecie co robicie. Powodzenia w znalezieniu pracy lub doksztalcaniu sie :)
zdjecie uzytkownika
qas - 2014-06-25 00:59:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej, Goodmorning poszukuje do pracy pracowników fizycznych, zastanawiam się nad aplikacją, ale sam nie wiem, czy to dobry pomysł, co myślicie?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goodmorning

Twoj email:
Wiadomość: