Opinie o FB Serwis w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FB Serwis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FB Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FB Serwis w Poznań

FBSerwis Rzeszów ul. Ciepłownicza 5 to dramat. Zerowy kontakt ze starym dyspozytorem. Rozumiem, że starość nie radość i gość pewnie już ledwo się rusza ale odebrać telefon czy odpisać na maila raz na miesiąc to chyba nie jest wielka sztuka w tych czasach? DRAMAT...

pracownik Świerklany

Niestety stanowisko zajęte już przez pracownika firmy

pracownik FB Serwis

Pracujemy za marne stawki przez takich właśnie gamoni jak ty!Praca najważniejsza a gdzie prawo do godnego życia łajzo?

Ggggg
@pracownik FB Serwis

Ja zgadzam się robić za 2400 brutto i sobie chwalę,więcej nikomu bym nie zapłacił.

marcin

A jak z karta medyczna i ubez na zycie? pracownik cos placu

Opressor_Corpo_Banditen_:))

- Polska Kultura ???? - Grecki stosunek do prawdy ????? - Zasady Prawa Rzymskiego ????? - Etyka chrześcijańska jako podstawa systemu Prawnego ???? Te oto zasady zostały zburdelizowane przez nasze pseudoelity Polityczne, przygotowane oczywiście z należytą starannością przez Oprawców Polskiego Narodu którzy to Mordowali naszą Inteligencję w Obozach Zagłady i Katyniu pozostawijąc na wypalonej ziemi Buraczaną Arystokrację z której to już Obce Watachy wyprodukowały ELity Pseudointeligencji i wcisneły nam w struktury Zarządu nad Ziemiami Polskimi. Czyli wyrwano na siłę z Obór, od pługów z Nor, jam i jaskini chłopstwo i uczyniono z nich niewolników systemu w Państwie Wpływów raz to Niemieckich raz to Rosyjskich o czym to Trąbi namiętnie jeden z naszych prawdziwych wieszczy Narodowych Historyk Pan Żebrowski, chwała Bohaterom Polski.

Kiero-wca
@Opressor_Corpo_Banditen_:))

Mariusz obudz sie

Opresor_CORPO_:)
@Kiero-wca

Wlasnie sie przebudzilem, siedze miesiac w domu bo nie ma roboty w Dojczach z powodu koronafikcji a firma mi placi za to siedzenie 925 ewrsuf tj 925 x 4,5 zl do daje suma sumarum 4162 zl, moge w tym czasie zatrudnic sie na umowe zlecenie w FBserwis tylko zeby poczytac sobie gazetki propagadnowe i posmiac sie do bulu trzewi orac policzkuf:)) Karta Unezpieczenia gdzie mnie wylecza w calej europie, mieszkanie darmowe w Dojczach, brak placenia podatkow do kwoty 9 tys. Ewrasuf, dobre umowy o unikaniu podwojnego opodakowania, nie musze tym bandziorom z POPISU placic roznicy podatkowych ( Niemcow to nie dotyczy) .........po czterech latach mieszkanie socjalne, place tylko za media, czynsz?? A co to jest??. Jakim cudem w cywilizowanym kraju w srodku europy za wlasne mieszkanie trzeba placic jakis czynsz??? 400 zl z czynszu to nastepny ukryty podatek na utrzymnie zlobow lewackich ktorzy siedza w spoldzielniach mieszkaniowych, sluzba zdrowia??? za 35 lat placenia skladek ZUS musze placic za leczenie z prywatnych pieniazkow ??? Jawna kradziez na kazdym kroku, wynagrodzenia?? tez kradziez , o czym my mowimy???

niski poziom osoby przeprawadzajacej rozmowe

słabo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wojciech

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakie zarobki można wypracować?

Majster
@Wojciech

Zależy jaki oddział

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w FB Serwis?

Cichy

Jak w każdej normalnej firmie.

Ewelina

Mam pytanie, czy odbywając staż w firmie, mam później szansę na pracę już na stałe?

kierowca C+E wrocław

Witam, rozmowa z panią nr tel.509-861-139 wtorek 22.10.2019 (bardzo kiepska) pani pyta kiedy mogę przyjść na rozmowę moja odpowiedź piątek 25.10.2019 godz. 10- 11 panie odpowiada ok jest pan zapisany proszę czekać na telefon od kierownika w spawie potwierdzenia, a tu zero odzewu :-( także opinia negatywna.

Albert z eski

Znam ten typ ludzi i podsumuje krótko Kto sie ch... urodzil, skowronkiem nie !

ZainteresowanyŁódź

Po ile godzin pracujecie na śmieciarce ? Jestem zainteresowany pracą w tej firmie

Lodz XY

Na ta chwilę jedyną inteligentną osobą w oddziale FB serwis s.a Lodz jest ladowacz. ...Potrafi odroznic kolor pojemnika i go zaladowac ... Szkoda tylko, ze nie ma kto mu rozpisac harmonogramu odbiorów... a nim wsiadzie do auta ,aby jechac po odpady,okazuje sie ze juz nie musi wyruszac bo klient wypowiedzial umowie... I to jest biznes

@Lodz XY

Była to jakaś jednorazowa sytuacja, czy powtarzają się tutaj takie rzeczy regularnie? A jak mógłbyś podsumować ogólne warunki, jakie oferuje ten pracodawca?

Odp.
@Weronika

Warunki jak na dzial handlowy ponizej przecietnej. Socjal zerowy, jedynie.karta mulisport i dofinansowanie do grupowego. (usunięte przez administratora)

@Odp.

Ale chyba na forum publicznym raczej nie należy używać danych personalnych. Tak czy inaczej - zmartwiłeś mnie tym, że w FB Serwisie jest tak mały socjal. A co z dostępem do bezpłatnej opieki lekarskiej? Jest on zapewniony?

Obserwator Lódz

Fb serwis oddział Łódz to totalna porażka: Rotacje Śmieszne wynagroszenie Obiecanki i brak realizacji złożonych obietnic Zero planu rozwoju (usunięte przez administratora)

@Obserwator Lódz

@Obserwator Łódź Mocne słowa. Ale czy wiesz co dokładnie znaczy pojęcie mobbing? Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy jest tutaj ktoś z FB Serwis z oddziału z Poznania?

CD... NASTĄPI NIECHYBNIE:))

Zbigniew
@Opressor_Corpo_Banditen_:))

Przeczytałem dokładnie Twoje ostatnie wypowiedzi, które dodałeś w tym wątku i przyznam szczerze, za bardzo ich nie zrozumiałem. Mógłbyś napisać, czy mają one jakikolwiek związek z tym, jak wygląda praca w FB Serwis mieszczącym się w Poznaniu? Będę wdzięczny za wyjaśnienie motywu tych komentarzy.

Opressor_Corpo_Banditen_:))

No to jeżeli Fundamenty Prawa i zasad Funkcjonowania Społeczeństwa Cywilizowanego zostały w Brutalny sposób zanegowane przez samych decydentów konstruujących zasada prawa stanowionego w PRL(no bo dalej przecież funkcjonuje konstytucja z 1947 "poprawiona" w 1952 i oddająca kontrolę nad budżetem i jego "Dziurom_:)" Bankom Żydowskim w Art. 220 Konstytucji RP(PRL)w 1998 przez Kwacha) no to jakie zasady funkcjonują???, jakie prawo funkcjonuje ????

Opressor_Corpo_Banditen_:))

A i ciekawe info wyszło z zapaści szuflat Dyrektorskich szkół na wszelkich poziomach: Absolutny Zakaz Seminariów i Wykładów o Historii NIE KSIĄŻKOWEJ !!!!!, Historia ma być tylko książkowa przygotowana przez Gejowskie Ministerstwo Edukacji Narodu Poddańczego !!!!!

Opressor_Corpo_Banditen_:))

Ano z prostego powodu, bo podatki i kasiurka u Polskiego Dziadtransa choć nikłe a techniki unikania opłat nadmiernemu fiskalizmowi Państwa Polskojęzychnego są dość wyrafinowane i skuteczne to trafiają jednak do Polskiej Kasy Fiskalnej:)) Natomiast Bandyci Korporacyjni udają iż płacą (Pracownikowi a jakże i troszkę więcej jak Rodzimy Dziadtrans) ale pozostawiają średnio około 5 % zysków w naszym Umiłowanym Kraju natomias resztę czyli prawie całość wyprowadzają różnorakimi technikami do Swoich rodzimych Krajów np w Hiszpanii, Anglii, BlackRock w USA, Rijan Capital w Amsterdamie ipt, itd. Oczywięcie te krocie Kasiurki mogły by być inwestowane w Polszy ale z racji iż jesteśmy krajem Neokolonialnym wiadomo o co chodzi:)) Pomijam już Fakt iż przy rodzimych kosztach życia porównywalnych do krajów rozwiniętych a czterokrotnie mniejszych zarobkach fiskalizm Państwa Polskojęzycznego (bo trudno nazwać naszych Politykierów Popisowców Polakami) ma znamiona wywłaszczeniowej cechy podatków co jest Prawnie Zabronione w Prawodastwie Krajowym. Pozostaje jeszcze problem jakie prawo w Polszy Funkcjonuje??? Unijne??, Krajowe?? czy Stanowe rodem z USA:)) Prawo Stanowione oparte na zasadach Ludzi Cywilizowanych nie istnieje drodzy Koledzy:))

Opressor_Corpo_Banditen_:))

Gotowanie Żaby czyli różnorakie techniki zniewolenia Pracownika. Mamy wiele przemyślnych technik urabiania pracownika, postaramy się stworzyć antytechniki i narzędzia obronne przeciwko Bandytyzmowi Korporacyjnemu. Dlaczego mamy się bronić przed wyzyskiem w Korporacjach jak w każdej innej Pracy w naszym Umiłowanym Kraju występują podobne mechanizmy okradania pracownika????

Kuba

FB Serwis to firma mająca opinię bardzo dobrego pracodawcy i praca tu jest godna polecenia!!

@Kuba

Tak to prawda Pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolony,ale bardzo trudno się dostać. Jak komuś się uda to napewno będzie szczęśliwy.

ile można dostać na rękę netto w FB jako kierowca B C zwykły pracownik

Zadowolony
@gortun

W okolicach 6 tyś.na rękę.

baltazar
@Kuba

godna polecenia a robisz cały mc i wypłaty brak na koncie to jest firma polecona za dobrą dla ciebie że ludzie nie dostają pieniedzy i nie mogą opłacić rachunków ani kupić jedzenie no prosze cie wstydził byś sie polecac taką firme

baltazar
@Kuba

jesli mi nie wierzysz to popytaj kierowców i pracowników z ukrainy czy w fb w swarzedzu dostali wypłaty zawsze 15 były na koncie a teraz od 2 mc stale jest inaczej 15 to tylko w kalendarz możesz spojrzeć bo wypłaty echo. Ale czy dyrektora czy tam prezesa firmy Fb interesuje czy jego pracownicy mają na śniadanie do pracy ważne że muszą być w pracy a reszta nie liczy sie

zadowolony
@baltazar

Zanim coś napiszesz głupiego to się najpierw dowiedz, bo pracownicy z Ukrainy zatrudnieni są przez agencje i to oni im płacą a nie Fb. Pracownicy na umowę wynagrodzenie mają zawsze na czas!

Mindanao
@Kuba

Tak. Ma opinię bardzo dobrą a rzeczywistość jest zupełnie odmienna :) ale opinia elegancka :) tak jak psychicznie chorzy brygadziści :) i kierownicy bez jakiegokolwiek pojęcia na temat wykonywanego zawodu :) ekipa zarządzająca ulepiona z odpadów tych już beznadziejnych firm :) no dobre hhehehe

kierowca

HAHAHAHA

Xxx

Najwyżej 3000.

robol
@Xxx

Hahaha, 3 tysiące, chyba jak masz 250 godzin w miesiącu.

@Zadowolony

to gdzie tyle zarabiają na jakim kontrakcie ciekawe

Gęgas

A tak z czego jesteś tak zadowolony co takiego FB ci oferuje do normalnego życia .??

Kierowca
@Kuba

Ty chyba sobie jaja robisz......firma która nie szanuje ludzi zwalnia dla przykładu.....Nie liczy się ile masz starzu,i jakie stanowisko,jak chcesz być człowiekiem dla człowieka to nie tutaj,bo Cię (usunięte przez administratora)

Kris

Witam, pojawiło sie ogłoszenie na koordynatora kontraktu chyba dla oddziału w Swarzędzu. Napiszcie proszę co sie tam teraz dzieje i czy oddział w Swarzędzu jeszcze istnieje i czy warto w to wchodzić. Jaka panuje atmosfera i o jakich warunkach placowych mozna myśleć? Dziękuję za rzeczowe opinie bo zastanawiam sie nad powrotem do branży i złożeniem aplikacji.

Mati
@Kris

Lepiej się w to nie pchaj, jak chcesz wrócić do branży to napewno nie tu

Kiero
@Kris

Z nadgodzinami 3-3,5 dostaniesz, robota 7 dni w tygodniu na 3 zmiany.

@Kiero

3-3,5 to chyba jest jakis smiech! Ktos pracuje tam? I odpowie cos rzeczowego?

Kiero
@Kris

A co rzeczowego chcesz wiedzieć? Praca na wariata, ludzi do pracy brakuje, sprzęt się sypie. Ogolnie nerwowkavan każdym kroku i czego nie ruszysz.

@Kris

Byłem na rozmowie - spodziewałem sie konkretów i zadowalających warunków. Ale to co usłyszałem to szkoda strzępić ry*a.

gortun

a z czego konkretnie zadowolony z pracy czy z ludzi z którymi pracujesz czy narzędzi co ci firma zaoferowała do pracy odpowiednie .??????

Zadowolony

Wszystko jest porfecto

Zofia
@Zadowolony

To wspaniale! Naprawdę cieszymy się, że praca w FB Serwis spełnia wszystkie stawiane przez Ciebie oczekiwania. Jednakże byłoby świetnie, jakbyś zdradził nam nieco więcej szczegółów na temat FB Serwis jako pracodawcy. Każda merytoryczna informacja może okazać się tu przydatna. Czy Twoim zdaniem wysokość wynagrodzenia podstawowego jest tam na tyle atrakcyjna, że warto spokojnie aplikować? Jesteśmy ciekawi, co właściwie o tym sądzisz.

Zostaw merytoryczną opinię o FB Serwis - Poznań

• Jak się pracuje w FB Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy FB Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FB Serwis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FB Serwis?

Kandydaci do pracy w FB Serwis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FB Serwis