Petra Medica Sp z o.o.

Opinie o Petra Medica Sp z o.o.

Kuba 2015-03-29 16:34
Unikać!
Michał 2015-05-12 16:59
Młodzi ratownicy zaczynający pracę w zawodzie! Nie dajcie się zwieść propagandzie która próbują wciskać na początku szefowie! Dobro pacjenta? Bzdura! (liczy się ilość transportów wykonana podczas dyżuru czyli minimum 10) Rozlatujące się karetki (dosłownie z jednej odpadło już 2razy koło!!!), wyeksploatowany sprzęt ( lifepack w "sce" co pisze bzdury) Chora atmosfera w pracy (donosicielstwo, kolesiostwo), brak zapłaty za nadgodziny z jednoczesną presją na zostawanie po pracy. I najważniejsze po trzech miesiącach pracy zarzuty z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i won z roboty! Nie polecam!
Przemek 2015-06-26 13:43
Nie polecam tej firmy z grochowa. Mobbing, brak szacunku do pracownika. Po 2-3miechach okresu próbnego: Won!
a sem joo 2015-07-19 21:00
takie samo goowno jak luxury medical care
Adam 2015-10-01 13:11
Dżaku91 odpuść sobie tą firme, szkoda czasu i atłasu. 3-4miechy Ty założysz działalność itp. a potem won. zobaczysz jeszcze, że to ogłoszenie pojawia się średnio co 2-3 miesiące:)
Jacek 2016-05-29 17:20
Hak pomyśl trochę: Twoja działalność TWOJ problem. Wekon znajdź mi młodego ratownika na etacie w mazowieckim.
hania 2016-10-16 17:47
A co jeśli nie zgadzam się na własną działalność gospodarczą i chce zatrudnienia na umowie o pracę? Czy jest w ogóle jakaś opcja negocjacji z nimi tego rodzaju zatrudnienia? Bo rzeczywiście własna działalność to spore obciążenie
a sem joo 2017-01-04 10:36
takie samo goowno jak luxury medical coopa. zresztą bartuś laske robi ryżemy pijakowi z lmc allbo odwrotnie... nieważne. firmy dno!!!
a sem joo 2017-01-04 10:37
Johny 2017-01-14 19:41
Słyszałem ze stawki są dobre (10 zł za godzinę :)))))) ale pensji nie widać przez 4 miesiące :( prezes w Zakopanem się bawi a pracownicy pensji nie maja. Odważnym gratuluje .... prezes i jego żona BMW i Mercedesem się chwala a plebs pracuje.
qupaprezesa 2017-01-27 15:02
Słyszałem ze zamiast premii szykowane są obnizki :D
... 2017-01-27 15:07
Słyszałam że nawet premie świąteczne miałyśmy otrzymać ;)!
Oczekująca 2017-02-15 07:32
Witam,
czy wiadomo już coś w temacie premii świątecznych, o których tak hucznie mówiło kierownictwo? Co prawda mamy już luty, ale nadzieja umiera ostatnia...
Molezzo 2017-03-16 22:24
A ja nie narzekam. Jesli wykonuje sie swoje zadania zgodnie z umowa bez pajacowania to wszystko jest w najlepszym porzadku. Fakt, niektore karetki maja juz za soba lata swietnosci ale pokazcie mi druga firme prywatna w Warszawie, ktora dysponuje nowym sprinterem (na zespole S), crafterami na S i P oraz nowym vito na P? Transporty jak transporty - raz lzej raz ciezko (bo pacjenci i szpitale sa jacy sa). Stawka i tak bije ba leb reszte smietnikow bo uwazam ze 16-17 na start jest ok. Poza tym tam jest teraz duzo zmian i wszystko idzie do przodu. Podoba mi sie ze odkad jest nowy szef jest masa smiechu i luzu a do tego po pozbyciu sie paru debili w koncu da sie pracowac. Polecam jesli ktos ma chec pracowac a nie spac 24h.
MIDANIUM 2017-04-13 14:41
Co z tego że dysponują skoro nowy Vito i nowy Splinter wyjeżdzają raz na 2 tygodnie gdzieś w trase i to w przypadku jak już wszystkie stare rzęchy akurat się rozleciały , normalnie te karetki stoją tylko na pokaz , Po za tym proszę zobaczyć czym jeździ teraz triomed albo luxury oni nie posiadają w swojej kolekcjii takich aut jak 2 stare walące spalinami do środka splintery , o braku ogrzewania w zime w nich już nie mówiąc ...Stawka początkowa 16-17 do jednocześnie stawka końcowa ale tu akurat w Całym systemie Ratownictwa się tyle zarabia co bardzo dobrze pokazuje jak Państwo Polskie odnośi się do Ratowników Medycznych ... Ostatni zgaśi światło .Obiektywnie Oceniając tą firmę mogę powiedzieć iż gdyby był lepszy sprzęt za który nie trzeba by było wstydzić się w szpitalach jak dotychczas i wypłaty przychodziły by terminowo to może nie było by tak źle :)
Zostaw swoją opinię o Petra Medica Sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petra Medica Sp z o.o.