Petra Medica Sp z o.o.

Opinie o Petra Medica Sp z o.o.

Kuba 2015-03-29 16:34
Unikać!
Michał 2015-05-12 16:59
Młodzi ratownicy zaczynający pracę w zawodzie! Nie dajcie się zwieść propagandzie która próbują wciskać na początku szefowie! Dobro pacjenta? Bzdura! (liczy się ilość transportów wykonana podczas dyżuru czyli minimum 10) Rozlatujące się karetki (dosłownie z jednej odpadło już 2razy koło!!!), wyeksploatowany sprzęt ( lifepack w "sce" co pisze bzdury) Chora atmosfera w pracy (donosicielstwo, kolesiostwo), brak zapłaty za nadgodziny z jednoczesną presją na zostawanie po pracy. I najważniejsze po trzech miesiącach pracy zarzuty z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i won z roboty! Nie polecam!
Przemek 2015-06-26 13:43
Nie polecam tej firmy z grochowa. Mobbing, brak szacunku do pracownika. Po 2-3miechach okresu próbnego: Won!
a sem joo 2015-07-19 21:00
takie samo goowno jak luxury medical care
Adam 2015-10-01 13:11
Dżaku91 odpuść sobie tą firme, szkoda czasu i atłasu. 3-4miechy Ty założysz działalność itp. a potem won. zobaczysz jeszcze, że to ogłoszenie pojawia się średnio co 2-3 miesiące:)
Jacek 2016-05-29 17:20
Hak pomyśl trochę: Twoja działalność TWOJ problem. Wekon znajdź mi młodego ratownika na etacie w mazowieckim.
hania 2016-10-16 17:47
A co jeśli nie zgadzam się na własną działalność gospodarczą i chce zatrudnienia na umowie o pracę? Czy jest w ogóle jakaś opcja negocjacji z nimi tego rodzaju zatrudnienia? Bo rzeczywiście własna działalność to spore obciążenie
a sem joo 2017-01-04 10:36
takie samo goowno jak luxury medical coopa. zresztą bartuś laske robi ryżemy pijakowi z lmc allbo odwrotnie... nieważne. firmy dno!!!
a sem joo 2017-01-04 10:37
Johny 2017-01-14 19:41
Słyszałem ze stawki są dobre (10 zł za godzinę :)))))) ale pensji nie widać przez 4 miesiące :( prezes w Zakopanem się bawi a pracownicy pensji nie maja. Odważnym gratuluje .... prezes i jego żona BMW i Mercedesem się chwala a plebs pracuje.
qupaprezesa 2017-01-27 15:02
Słyszałem ze zamiast premii szykowane są obnizki :D
... 2017-01-27 15:07
Słyszałam że nawet premie świąteczne miałyśmy otrzymać ;)!
Oczekująca 2017-02-15 07:32
Witam,
czy wiadomo już coś w temacie premii świątecznych, o których tak hucznie mówiło kierownictwo? Co prawda mamy już luty, ale nadzieja umiera ostatnia...
Molezzo 2017-03-16 22:24
A ja nie narzekam. Jesli wykonuje sie swoje zadania zgodnie z umowa bez pajacowania to wszystko jest w najlepszym porzadku. Fakt, niektore karetki maja juz za soba lata swietnosci ale pokazcie mi druga firme prywatna w Warszawie, ktora dysponuje nowym sprinterem (na zespole S), crafterami na S i P oraz nowym vito na P? Transporty jak transporty - raz lzej raz ciezko (bo pacjenci i szpitale sa jacy sa). Stawka i tak bije ba leb reszte smietnikow bo uwazam ze 16-17 na start jest ok. Poza tym tam jest teraz duzo zmian i wszystko idzie do przodu. Podoba mi sie ze odkad jest nowy szef jest masa smiechu i luzu a do tego po pozbyciu sie paru debili w koncu da sie pracowac. Polecam jesli ktos ma chec pracowac a nie spac 24h.
Zostaw swoją opinię o Petra Medica Sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petra Medica Sp z o.o.