Petra Medica Sp z o.o.

Opinie o Petra Medica Sp z o.o.

Kuba 2015-03-29 16:34:30
Unikać!
Michał 2015-05-12 16:59:56
Młodzi ratownicy zaczynający pracę w zawodzie! Nie dajcie się zwieść propagandzie która próbują wciskać na początku szefowie! Dobro pacjenta? Bzdura! (liczy się ilość transportów wykonana podczas dyżuru czyli minimum 10) Rozlatujące się karetki (dosłownie z jednej odpadło już 2razy koło!!!), wyeksploatowany sprzęt ( lifepack w "sce" co pisze bzdury) Chora atmosfera w pracy (donosicielstwo, kolesiostwo), brak zapłaty za nadgodziny z jednoczesną presją na zostawanie po pracy. I najważniejsze po trzech miesiącach pracy zarzuty z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i won z roboty! Nie polecam!
Przemek 2015-06-26 13:43:49
Nie polecam tej firmy z grochowa. Mobbing, brak szacunku do pracownika. Po 2-3miechach okresu próbnego: Won!
a sem joo 2015-07-19 21:00:20
takie samo goowno jak luxury medical care
Adam 2015-10-01 13:11:59
Dżaku91 odpuść sobie tą firme, szkoda czasu i atłasu. 3-4miechy Ty założysz działalność itp. a potem won. zobaczysz jeszcze, że to ogłoszenie pojawia się średnio co 2-3 miesiące:)
Jacek 2016-05-29 17:20:51
Hak pomyśl trochę: Twoja działalność TWOJ problem. Wekon znajdź mi młodego ratownika na etacie w mazowieckim.
hania 2016-10-16 17:47:19
A co jeśli nie zgadzam się na własną działalność gospodarczą i chce zatrudnienia na umowie o pracę? Czy jest w ogóle jakaś opcja negocjacji z nimi tego rodzaju zatrudnienia? Bo rzeczywiście własna działalność to spore obciążenie
Zostaw swoją opinię o Petra Medica Sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petra Medica Sp z o.o.