Webeye Polska Sp. z o.o.

Wieliczka

Opinie o Webeye Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 12:37
Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Webeye Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.
Mateusz123 2016-12-08 20:51
Aplikował ktoś na stanowisko Młodszy specjalista ds. logistyki magazynowej?
Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?
aleleble 2017-01-18 01:58
byles na takiej rozmowie? wiesz cos?
Adrian 2017-09-29 12:31
Usługi mają fajne np. ten system sond pojemnościowych - fajna sprawa. Usystematyzowało to pracę w firmie i pomogło zmniejszyć koszta. Niby prosta rzecz, ale jak dużo dała. Wiemy jak wygląda samo spalanie przy różnych gabarytach ładunku, jakość danego paliwa, więc można kontrolować to, co i gdzie tankować.
Filip 2017-09-29 15:27
ja jestem pod wielkim wrażeniem jakie innowacje wprowadzają w branży transportowej i jak usprawniają pracę. Przyglądałem się ich usługom i naprawdę co najmniej kilka z nich każda firma powinna wprowadzić u siebie, a ich praca byłaby o wiele szybsza i przyjemniejsza
Radosław Pe. 2017-10-01 22:05
wiem, że to nie to miejsce, ale dzięki ich aplikacji zaoszczędziłem masę pieniędzy, które wcześniej wydawałem na kary za nieodpowiedni czas pracy albo po prostu nieoptymalnie planowane trasy. Odkąd wprowadziłem Webeye Monitor i kilka innych opcji jakość pracy jest nieporównywalnie lepsza. Naprawdę każda firma transportowa powinna chociaż przetestować ten system
Olaf 2017-10-02 09:30
Łał, aplikacja WebEye jest mega pomocna! Każdemu kto ma problem z kierowcami którzy kombinują przy tachografach polecam WebEye e-tachograph. Płacenie kar wreszcie się skończyło :)))
Zostaw swoją opinię o Webeye Polska Sp. z o.o. - Wieliczka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webeye Polska Sp. z o.o.