Donoria Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Donoria Sp. z o.o.

admin 2015-08-10 19:03
Czy rekrutacja w Donoria Sp. z o.o. to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.
Aneta 2015-08-31 18:53
Czy obecnie trwa rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. ubezpieczeń lub specjalisty ds. likwidacji szkód ? Czy wiecie coś o wakatach w Donodi?
Tymek 2016-04-28 11:11
No może praca nie jest najlżejsza, to prawda, ale na zarobki z pewnością nie można narzekać @borys.
A. 2016-12-11 21:01
Niskie zarobki, premie z wielką łachą i to śmiesznie niskie, podwyżki dostają tylko ulubienice i ulubieńcy dyrektorów Obiecują awans czy zmiane działu a potem sie wypieraja. Zatrudniaja znajomych ktorzy sie opierniczaja i zajmuja sprawdzaniem facebooka na telefonie, a reszta normalnej zalogi odwala cala robote. Ludzie zwalaniaaj sie sami i ida do miejsc gdzie przy danej odpowiedzialnosci sa lepsze zarobki. Biuro bardzo zadbane i w fajnej lokalizacji
Ktoś 2017-08-12 22:39
DONORIA to tonący okręt. Zarzad nie dba o pracowników. Wciąż słyszy się więcej, więcej. Nie ma nic w zamian. Jak nie ty to będzie ktoś inny. Przedmówca ma racje. Sam uciekłem. Szkoda czasu.
Adam 2017-09-13 11:02
A ja jestem w Donorii od 2014 r. i nie zamierzam nic zmieniać. Widzę perspektywy i sens pracy tutaj. Nie tylko ja. Wystarczy zwrócić uwagę na rosnące zatrudnienie i wyniki firmy. Tonący okręt? Mocno przesadzone. pozdrawiam
Adam 2017-09-16 18:49
Cześć Adam, a w jakim biurze pracujesz bo do tej pory myślałem że jestem jedynym Adamem w firmie.
Pozdrawiam Adam
ktosik 2017-09-18 12:30
Na 13 biur w Polsce i mniemam kilkadziesiąt lub więcej pracowników i jeden jedyny Adam? To chyba dość wątpliwe? Adam, to raczej dość popularne imię...
Zostaw swoją opinię o Donoria Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Donoria Sp. z o.o.