Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o. w Kalisz

@Gosc2 Nowy wpis

Pracowałem tam przez krótki okres ale takiego czegoś co tam się dzieje nigdzie indziej nie widziałem. Ktoś napisał "typowy januszex" to jest bardzo łagodne określenie atmosfery i poziomu jaki tam panuje.(usunięte przez administratora) Pieniążki bardzo marne :(

Czy pracownicy Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Aleksandra

Jak wygląda w firmie świętowanie urodzin? Taki benefit firma wymieniła w ogłoszeniu w necie na stanowisko Biotechnolog. Jestem ciekawa co oznacza? I jak ogólnie z atmosferą tam u Was?

Prd Nowy wpis
@Aleksandra

Po prostu musisz przynieść jakieś ciastka/tort, a pozostali ci śpiewają Sto lat. Ps. Nie ma innych beneficjentów więc musieli coś napisać w ogłoszeniu.

Zatrudniony85 Nowy wpis
@Aleksandra

Nie ma żadnych benefitów poza straconymi nerwami i zdrowiem.

Joanna

dowiem się bardziej szczegółowo co nie tak jest tutaj z warunkami w firmie? ktoś pisał kiedyś o jakimś (usunięte przez administratora) czy ktoś tu uzasadni? na jaką kasę można dziś liczyć, ktoś pisał kiedyś, że wynagrodzenie jest godziwe.

@Joanna

Typowy Januszex po prostu.

Aplikowałeś do Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Prd

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, PRL i komuna.

Nie polecam, niska płaca i bardzo zła atmosfera.

@Ania

Ja zarabiam godziwie. Nie narzekam ani na zarobki ani na atmosferę :)

Logistyk

Nie marnować czasu i wysiłków na te firmę, słaba pensja, niewypłacone nadgodziny, minimalna krajowa reszta pod stołem, opóźnienia z wypłatami za każdym razem, nawet do miesiąca, nieodpowiedzialne zarządzanie firmą i nic nie robienie z człowieka, jak usłyszałem raz szefową na temat chłopaków z produkcji "po co ja mam im dawać podwyżkę jak oni i tak sobie nie znajdą innej pracy bo mają tu blisko"

Laborant
@Logistyk

Potwierdzam. Szkoda, ze cześć negatywnych wpisów została usunięta, mogłoby to uchronić przyszłych kandydatów przed podjęciem pracy w tej firmie.

Handlarz
@Laborant

Ja akurat współpracuję z tą firmą od lat i zarówno w biurze jak i na produkcji widzę te same zadowolone twarze. Swoją drogą przykre to, że tak marni ludzie mogą bezkarnie niszczyć dobre imię przedsiębiorcy

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o.?

ONA

rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w miejscowości Gruszków nr budynku 2, 63-505 Doruchów

Młoda33

Pracuję w tej firmie i zapewniam, ze pieniążki są wypłacane na czas. Warunki pracy bardzo dobre, młody, zgrany zespół i fajna atmosfera.

Zatrudniony85
@Młoda33

Fajna atmosfera? Zgrany zespół? To chyba jakiś żart. Ciągłe obgadywanie za plecami, zrzucanie winy jeden na drugiego, a do tego szefowa biorąca od czasu do czasu na przesłuchanie i oczekująca opinii o innych pracownikach.

Mloda3333
@Zatrudniony85

Widać ze tam nigdy nie pracowałeś i konkurencja wypisuje same bzdury. Ale jak komuś gul skacze to jego sprawa, ja tam będę sobie siedzieć w fajnej atmosferze i bardzo zadowolona ze swojej pracy????

currentworker

Podjęcie pracy w tej firmie to stracony czas i zniszczone nerwy. Panuje tam bardzo nerwowa atmosfera i kompletny brak szacunku dla pracownika. Osoby zarządzające są niesłowne i niepoważne, jakiekolwiek ustalenia są bez pokrycia, szczególnie co do warunków zatrudnienia. Nie należy poważnie traktować pracy w tej firmie!

Małgorzata
@currentworker

Proszę o wyjaśnienie, jakie warunki zatrudnienia zostały Ci przedstawione na początku. Których z nich w Transvet nie dotrzymali? I czy nie miałeś ich spisanych na żadnej umowie?

Absolutnie nie polecam tej firmy! Pojecie kultury pracy w tym miejscu nie istnieje- krzyki i trzaskanie drzwiami są na porządku dziennym. Bardzo źle zarządzana firma, kierownictwo nie dotrzymuje warunków zatrudnienia oraz nie wypłaca należnego wynagrodzenia. Dodatkowo kompletny brak organizacji, kontrola oraz zapewnienie jakości nie istnieje, nieusystematyzowane procesy produkcyjne, co wiąże się z brakiem powtarzalności parametrów dla wyrobu gotowego.

qwerty

Unikać.. szkoda czasu i energii dla tej firmy. Brak wypłat na czas. Nerwowa atmosfera.

admin

Masz za sobą rekrutację w firmie Transvet Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Aleja Wolności 10 lok. 32
    62-800 Kalisz

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o.