Opinie o Malta-Ski Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Malta-Ski Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Malta-Ski Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malta-Ski Sp. z o.o. w Poznań

jure5 Nowy wpis

Wita, Byłem u was na nartach teraz jestem na spacerku i widze ze nasniezacie ALE PO CO CHODZI KANAPA sople juz wisza z foteli z tej strony to wyciag moze stac! NIE MÓWIĄC O LINIE KTÓRA MOZE SPASC OD CIEŻARU WODY NA KRZESEŁKACH. Pozdrawiam Jurek

1234@ Nowy wpis

zapraszamy na Malte MAMY JUZ SNIEG !!! Codziennie utwardzany stok RATRAKIEMMMMM.! Hiiiiii

Agnieszka Nowy wpis

Cześć, czy wciąż tak ciężko z wynagrodzeniem jak pisaliście niedawno? Jak nie płacą to po co tam w ogóle iść.

Stefan

Ostatnio nie bywacie na forum, szukam pracy i każda informacja o firmie jest bardzo pomocna.

Były pracownik Nowy wpis
@Stefan

Nie polecam. Ciężko z wynagrodzeniem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Malta-Ski Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Lolo

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora). "Brawo Panie Tomaszu tylko tak dalej niech się Pan nie poddaje. Hamem trzeba być" ! Prywatny folwark dyrektora Obciąga i tyle w temacie. Omijać z daleka

Podpowiedzcie jak się pracuje, jakie zakwaterowanie i zarobki?

Elvis

Jaka jest teraz stawka godzinowa? Bo zastanawiam sie czy wracać

Tomasz B
@Elvis

25 euro

Jaca

Pracowałem tam jakiś czas. Co do samej pracy i atmosfery na danej zmianie to bez zarzutów. Natomiast tak jak inni pisali wczesniej odnośnie wypłacania wynagrodzenia całkowicie się zgadzam. Nigdy przez parę miesiecy pracując tam nie miałem wypłaty w terminie. Czasami bywało tak że wypłatę którą miałem odebrać przykładowo 15 stycznia odbierałem 1-2 lutego,czyli dwa tygodnie przed następną wypłatą. Jednak jeśli komuś nie zależy na punktualnym odbiorze wypłaty to można sie zdecydować na prace w Malta Ski ale na zmianie u brygadzisty Pawła. Nie polecam pracy na zmianie u drugiego brygadzisty Adama. Dlaczego? Bo po pierwsze sam brygadzista woli chodzić do fyrtla lub Yachtu i tam przesiadywać zarywając kolejne kelnerki (Marta,Natalia,mozna by wymieniac...coś o tym wiedzą) a nie pracować razem z grupą. Po drugie wiekszość obowiazków trzeba samemu wykonywać bo niestety tam znajdą się panowie w starszym wieku, którzy 80% obowiązkow nie zrobią bo albo nie potrafią albo za ciezko albo za wysoko albo wolą "uciekać" na papierosa a na dodatek humorzaste fochy i zachowanie (ponoć) byłego brygadzisty Stanisława proszą się o pomstę do nieba... Także co do pracy to tylko druga zmiana u Pawła gdzie kazdy jest traktowany na równo i sam brygadzista działa/pracuje z grupą. Pozdrawiam.

Domyślcie się

Ja napiszę tak... Czytałem opinie nt. pracy w Malta Ski i szczerze to nie brałem ich do siebie bo wychodziłem z założenia że ludzie którzy tam już nie pracują przeważnie piszą negatywy. I tu się myliłem... Pracowałem tam parę miesięcy i NIGDY nie miałem na czas wypłaty oraz ZA KAŻDYM RAZEM musiałem się upominać. Oczywiście zrezygnowałem z pracy tam bo wypłata na czas to podstawa a tu dość że tego nie było to jeszcze Pan Tomasz B. za każdym razem jakieś idiotyczne docinki, jego (jak ktoś napisał wcześniej) sługus Paweł C. również lubiał się podpisywać, zwłaszcza w obecności tego pierwszego i dodając jeszcze do nich brygadziste Adama K. który większość czasu przesiaduje w barze Fyrtel aby poderwać kolejne pracownice co nie jest żadną tajemnicą to można by stworzyć świetne trio. Inni pracownicy ok przy których atmosfera była również niczego sobie. Ogólnie nie polecam, chyba że zmienią się tam ludzie odpowiedzialni za płatności w terminie w wątpię...

Kuba524

Zdecydowanie odradzam podejmowanie pracy w tej firmie, jak tam pracowałem przez rok nigdy nie dostałem wypłaty w terminie. Chowanie się w biurze i unikanie pracowników, pracujących na podstawie umowiy zlecenie była na porządku dziennym. Wymienione we wcześniejszych opiniach teksty typu "jak pan później dostanie to na dłużej panu starczy" również nie były rzadkością. I to proszenie się o własne pieniądze, wręcz kajanie się, żeby dostać powtarzam WŁASNE pieniądze... żenada

Brawo Panie Tomaszu tylko tak dalej niech się Pan nie poddaje. Hamem trzeba być ! Pozdrowionka dla Pawełka!

Były Maltańczyk

STANOWCZO ODRADZAM TĄ FIRMĘ!!!! Jeśli komuś zależy na wypłatach w terminie będąc na umowie zlecenie to się rozczaruje. Ja tam pracowałem pewien czas i NIGDY nie były wypłaty na czas. Baa, trzeba było się dosłownie prosić a szanowny Tomasz B. który jest tam "dyrektorem" ciągle wymiguje się tekstami że po weekendzie, za za X dni,że wieczorem,itd. Tak jak ktoś napisał wcześniej ,śmieszny zapis w umowie o wynagrodzeniu po 15ym dniu danego miesiąca!!! Za to można liczyć na gratisowe debilne teksty ,niby żarty za które Tomasz B. uważa że powiedział coś śmiesznego a tak naprawdę obraża daną osobę...! Aaa i jeszcze jedno...jeśli przeciwstawisz się , czyli jeśli będziesz mieć inne zdanie niż sz.p. dyrektor to możesz już szukać innej pracy. Więc puki jest tam ten człowiek i jego "sługus" miger Paweł nie polecam, choć sama praca nie jest ani ciezka ani trudno a i atmosfera jest naprawde ok. Pozdrawiam.

Anita

Uważam, że narzekanie na firmę jest mocno przesadzone. Idealnie nie będzie nigdzie.

Aa.
@Anita

Proszę zauważyć iż autor niżej nie narzeka na firmę tylko jedną osobę. Swoją drogą sam wiele słyszałem o tym jak się płaci a właściwie jak się NIE płaci na czas. Mało tego dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę ale jednak czytając te wpisy to ja podziękuję. Płatność w terminie to podstawa!!!!

Grzechu

Sama praca jest ok i po mimo średnio 12h nie jest ciężka bo wydajesz/ustawiasz narty w okresie zimowym lub obsługujesz atrakcje latem. Natomiast co do wynagrodzenia a właściwie jego wypłacania to jest skandal. W umowie zlecenie napisane "płatne PO 15-ym dniu danego miesiąca"!!! Więc idziesz po wypłatę np. 17go a szanowny dyrektor Pan Tomasz B. mówi "po weekendzie". Idziesz po weekendzie to albo mówi "jutro" albo teksty typu "jak później dostaniesz na dłużej będziesz mieć". A później brygadzisci mają problem aby mieć ludzi na swoją zmianę po zleceniowcy nie chcą już tam chodzić, bo kto by chciał się prosić o własne zarobione pieniądze. Ten kto ma umowę o pracę i termin wypłaty jest "do 10ego" a taki dzień wypada np. w sobotę lub niedzielę to nie ma co liczyć na wypłatę w piątek tylko "po" danym dniu, czyli w poniedziałek a oczywiście podpisuje się kwitek iż odebrało się wypłatę 10ego. Podsumowując praca ok ale puki tam "zarządza" i dyrektorem jest Tomasz B. NIE POLECAM, chyba że ktoś lubi się prosić o wynagrodzenie!!!

J312

No i co Panie Jacku! Ze mną się nie zadziera.

@J312

Jeszcze mu nie ..... Ja się szykuje Pan kierownik znowu wygrał (usunięte przez administratora) boli uwaga przy schylaniu.

Julia

@gregor, ostatnio pytałam o to samo ale nikt nie odpowiedział. Na stronie Malta-Ski też nie ma żadnych informacji, może oferty pojawiają się sporadycznie albo na innych portalach, może ktoś coś wie na ten temat?

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Andrzej P.
@Gregor

Tak szukają kogoś na szefa kuchni bo ten co jest to dramat!!

Julia

@Niezadowolony pracownik, czy często takie sytuacje mają miejsce w Malta-Ski? Może to tylko jakieś chwilowe problemy pracodawcy. Czy mógłbyś powiedzieć, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? Czy ostatnio firma rekrutowała na jakieś stanowiska? Może ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacyjnym i może napisać coś o jego przebiegu?

Niezadowolony pracownik

Nie polecam, właścicel spóźnia się z wynagrodzeniami.

Czarek

Czy słusznie myślę, że dobrze się tu pracuje? Gdyby było inaczej maruderzy pisaliby na wątku!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Malta-Ski Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Malta-Ski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Malta-Ski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malta-Ski Sp. z o.o.?

Malta-Ski Sp. z o.o.
  • Wiankowa 2