Malta-Ski Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Malta-Ski Sp. z o.o.

admin 2015-08-10 10:17:49
Uważasz, że w firmie Malta-Ski Sp. z o.o. jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.
Filon 2016-02-29 00:22:18
Praca dobra na start, dla młodych. Kasa bez szału. W sezonie jest co robić. Atmosfera jedynie między ludźmi w miarę sympatyczna. W myśl zasady: Wróg twojego wroga jest twym przyjacielem. ;)
Patologia 2016-06-20 22:16:55
Praca od rana do nocy nie raz po pare dni z rzedu, a kasa bez szału, w kolko umowa zlecenie i dycha na reke, na umowach o prace wychodza nawet gorzej.
kasa z opoznieniami, trzeba sie dopraszac o wypracowane pieniadze, nie polecam, szkoda nerwow
Schiza 2016-06-21 21:15:05
Krótko i treściwie: #Najgorzej
A rozwijając swą myśl to potwierdzam co napisał przedmówca. Chyba gorzej trafić nie można. Z jednej strony niedorozwinięte umysłowo kierownictwo oczekuje, że się będzie w pracy od rana do nocy 7 dni w tygodniu, a z drugiej, za nadgodziny nie płacą,.. jeśli w ogóle już zapłacą z łaską. Tak więc ostrzegam i odradzam. Maltę Ski omijać SZEROOOOOOKIM łukiem!
Do Not Cover 2016-11-10 00:12:05
Cenicie sobie swoją godność? Lubicie otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę, liczycie na awans? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi 3xTAK .... to dajcie sobie siana :D Godność jest tu zbędna, wynagrodzenie jest jak trzęsienie Ziemi, czyli nikt nie wie kiedy i jakie będzie,... i czy w ogóle, a awansować można jedynie,.... od D... strony, z resztą tu zdaje się wszystko jest od tej strony robione.
Zostaw swoją opinię o Malta-Ski Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malta-Ski Sp. z o.o.