Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia

Tarnów

Opinie o Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia

pracuś 2014-12-30 22:22:06
Witam!
Ogólnie katastrofa! za minimalną krajową 1150- 1200 PLN, wymagają pracy w systemie 24 godzinnym. W sezonie dadzą 1400 bo zapierdzielasz aż pot po rowku spływa. Cały czas tylko patrzą jak by tu obciąć obsadę. Najchętniej zrobili by z jednej osoby kelnerkę, bufetową, kucharkę, w wolnej chwili posprzątasz parking a jak pijaczki zaczną rozróbę mile widziany kurs karate w celu ochrony lokalu. Jak przyjedzie kontrola z Pilzna (nadęty bufon który szuka dziury w całym). A ty nie uśmiechniesz się zalotnie sugerując miłość francuską, na drugi dzień kierowniczka która skończyła w 5 lat Zasadniczą Szkołę Zawodową mdleje ze strachu po telefonie z kadr. Kierownictwo nakazuje wykonanie poleceń rożnego rodzaju które są niezgodne z kodeksem pracy, zasłaniając się regulaminem wewnętrznym. Jeżeli odmówisz jutro idziesz na urlop dwutygodniowy a po jego upływie jesteś bezrobotna! O umowie na stałe można zapomnieć, jest tak skonstruowana że mogą Cię zwolnić z 2 tygodniowym wypowiedzeniem, nawet jeżeli masz 10 letni staż pracy.
Zostaw swoją opinię o Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia