Opinie o Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia w Tarnów

Monika Nowy wpis

Najlepsza firma jeśli chodzi o miejsca pracy w Tarnowie . Kultura i miła atmosfera w pracy aż się z chęcią idzie do pracy . Polecam współpracę z firmą

Kinga Nowy wpis

Czego jeszcze wymagają oprócz książeczki sanepidowskiej?

Dawid Nowy wpis

@kelner a jakieś napiwki wchodzą w grę?

Kelner Nowy wpis

Porażka . Jeżeli pracujesz jako kelner na weselu pracujesz za niajniizsza krajowo zaczynasz od rana kończysz rano następnego dnia czyli ok 20 h na nogach . Jeśli są poprawiny masz się wstawić czyli masz jakieś 6h przerwy . Nie ludzkie .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
MaxLynx

Wypowiadam się jako konsument ,tego czegoś co nazywają golonką pieczoną .Namówiła mnie sklepowa przy ul. Lwowskiej , bo niby sama jadła i jest suuuuuuuper. Kupiłem... i stwierdzam ,że takiego syfu w życiu nie próbowałem . Próbowałem , bo zjeść tego nie byłem w stanie . Nawet przydrożne psy uciekały po powąchaniu. Jedna wielka solanka posypana obficie kminkiem (!) pewnie po to ,żeby zabić smród starego niesprzedanego towaru. Wszystko to jest zamknięte w hermetycznym rękawie wypełnionym jakimś płynem ... (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

pracuś

Witam! Ogólnie katastrofa! za minimalną krajową 1150- 1200 PLN, wymagają pracy w systemie 24 godzinnym. W sezonie dadzą 1400 bo zapierdzielasz aż pot po rowku spływa. Cały czas tylko patrzą jak by tu obciąć obsadę. Najchętniej zrobili by z jednej osoby kelnerkę, bufetową, kucharkę, w wolnej chwili posprzątasz parking a jak pijaczki zaczną rozróbę mile widziany kurs karate w celu ochrony lokalu. Jak przyjedzie kontrola z Pilzna (nadęty bufon który szuka dziury w całym). A ty nie uśmiechniesz się zalotnie sugerując miłość francuską, na drugi dzień kierowniczka która skończyła w 5 lat Zasadniczą Szkołę Zawodową mdleje ze strachu po telefonie z kadr. Kierownictwo nakazuje wykonanie poleceń rożnego rodzaju które są niezgodne z kodeksem pracy, zasłaniając się regulaminem wewnętrznym. Jeżeli odmówisz jutro idziesz na urlop dwutygodniowy a po jego upływie jesteś bezrobotna! O umowie na stałe można zapomnieć, jest tak skonstruowana że mogą Cię zwolnić z 2 tygodniowym wypowiedzeniem, nawet jeżeli masz 10 letni staż pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia - Tarnów

• Jak się pracuje w Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia?

Zobacz opinie na temat firmy Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia?

Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia

Taurus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Hurtownia