Opinie o Follett Europe Polska Sp. z o.o. w Mokry Dwór

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Follett Europe Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Follett Europe Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Follett Europe Polska Sp. z o.o. w Mokry Dwór

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Follett Europe Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zulugula

Szkoda gadać!Coraz gorzej!

Hanna

@Wielki Szu, czy chcesz dać do zrozumienia, że wynagrodzenie w Follett Europe Polska Sp. z o.o. jest zależne od ilości pracy? W oparciu o jaką formę zatrudnienia współpracowałeś z tą firmą? Rozumiem, że nie jesteś już jej pracownikiem. Czy mógłbyś jednak napisać kilka słów o pozostałych warunkach zatrudnienia i atmosferze, która towarzyszy codziennym obowiązkom w tym miejscu pracy?

@Hanna

Poczytaj wczesniejsze wpisy. Nic sie nie zmienilo w sprawie atmosfery. Pensje zwiekszyli o jakies 10% bo z tego co wiem zwolnilo sie 10 osob w jednym czasie i zeby wiecej nie odeszlo to podniesli stawki Jesli jest praca to sa nadgodziny chodzi tu o produkcje. Tyrasz po 12h. Pierwsza zmiana 4 nadgodziny to 50%. Druga zmiana 4 nadgodziny to 100%. Czyli robisz po 300h a dostajesz 6,5k. Umowa o prace. Umowy: 3 miesiace, rok, rok, na stale. Nie polecam tak czy siak pozdro.

Pracownik nie Robol

Generalnie w firmie panuje "względny" porządek. Jeśli chodzi o atmosferę to bywa bardzo różnie. Ludzie są tacy i "tacy" ... Większość to fajni ludzie, ale niestety zastraszenia Jak by nie widzieli poza tą firmą innych możliwości. ... Zarobki są moim zdaniem dobre. A nawet i w okresie wzmożonej produkcji bardzo dobre. Wiadomo. Jest praca są pieniądze... Jest też ogrom minusów. Jest niepotrzebny chaos który wprowadzają ludzie z tzw. "Góry". Największe zastrzeżenia niestety, ale budzi zarząd. Tyle o ile sam Pan General Menager nie pojawia się zbyt często i nie ma raczej zbędnego "czepialstwa" to już Pan Project Manager już niestety się czepia. Zrozumiałą rzeczą jest pilnowanie dobra firmy. Ale 24godzinny podgląd monitoringu to juz przesada. ;/ Niestety jest bardziej jak Big Brother niż produkcja. Ogromne możliwosci firmy, zupełnie niewykorzystane i niedostrzegane przez Generała ;/ + plusy Zarobki Czas pracy Lekkość pracy (zależy od stsnowiska) Umowa,składki,luxmed - minusy Rygor, czepialstwo, brak możliwości rozwoju dla ludzi z produkcji, lekceważenie pracownika i jego potrzeb, nie równe traktowanie ludzi, dawanie do zrozumienia że dla własnego dobra lepiej zostać 12 godzin w pracy niż 8 itp.itd. Polecam dla ludzi którzy starają się o kredyt hipoteczny. Lub lekkoduchów. Dla ludzi z ambicjami i chęcią osiągnięcia czegoś w życiu raczej odradzam.

@Pracownik nie Robol

Zarobki sa jesli jest robota. Dobrze sie mowi tylko kto chce tyrac po 12h? Cywilizowany czlowiek powinien zarobic godnie zeby starczylo na utrzymanie rodziny i oczywiscie na jakies przyjemnosci. Ale jak tu zyc jak nie ma sie czasu i sily dla nikogo nawet dla samego siebie. Ta firma to tyrania. Nie polecam. Dlatego zmiana firmy byla dla mnie normalnie cudem. Zajmuje sie tym samym co w tej firmie pracuje po 8h a mam dwa razy wieksza wyplate.

Nie robol
@Wielki Szu

No to masz na prawdę prawdziwe szczęście...2 razy więcej za 8h to znakomity wynik biorąc pod uwagę zarobki w tej firmie. Wcale nie bronię pracodawcy ale myślę, że wynagrodzenia nie są najgorsze. Mimo ze wszyscy narzekają. Oczywiście pewnie jesteś jakimś wykwalifikowanym specjalistą i znając życie zarabiasz około 6000zł na rękę. No bo to przecież jest 2 razy więcej niż w tej firmie przy 8h dla pracownika produkcji ..... ;)

@Nie robol

Haha no tak tak specjalista :p nie bylem pracownikiem fizycznym za 160h dostawalem 2150. Teraz mam prawie 4k no i nawet czasami ta 4 z przodu sie pojawi. Oczywiscie przy 160h. Wiec mysle ze da sie zarobic tylko trzeba poszukac. Dalej bede twierdzil ze follett to smrud brud i ubustwo.

Hanna

@Nie robol, rozumiem, że warunek finansowy w Follett Europe Polska odpowiada Ci lub jest do zaakceptowania. Co, w takim razie mógłbyś wymienić jeszcze na plus, co może skłaniać inne osoby do ubiegania się o zatrudnienie w tej firmie? W oparciu o jakie jeszcze inne warunki współpracujesz z tym pracodawcą?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Follett Europe Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości Produktu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

@Hanna wychodzi na to, że na zlecenie

Kempas

Może to już koniec.

Niki

Jaka jest przyczyna tej ciszy na forum?

Hanna

@Mietek widzę, że komentarze Cię zniechęciły do podjęcia pracy w firmie Follett Europe Polska Sp. z o.o. Czasami warto jednak spróbować i przekonać się na własnej skórze jak jest, ponieważ nie dla każdego jest dana praca, dlatego też opinie mogą być różne. Dodatkowo każde stanowisko jest inne. Czy ktoś pracuje obecnie w Follett Europe Polska Sp. z o.o.?

Mietek

Panowie złożyłem CV rozpatrzyli pozytywnie ale jak widzę Wasze komentarze omijam szerokim łukiem. Niech sami zapier**** cwaniaki Pozdro

Hanna

@Tczewiak z krwi i kosci rozumiem, że nie można liczyć na żaden awans. Czy ktoś podzieliłby się swoją opinią na temat pracy w Follett Europe Polska Sp. z o.o.? Czy polecacie prace? Co powiecie o atmosferze?

Hanna

@Nikt co masz dokładnie na myśli tak pisząc? @Tczewiak z krwi i kosci skoro podwyżki nie są zbyt wysokie to czy można liczyć w firmie Follett Europe Polska Sp. z o.o. na jakiś awans? To ważne informacje, które pomogą podjąć decyzje osobom, które chcą zatrudnić się w tej firmie.

Tczewiak z krwi i kosci
@Hanna

awans? a co to ?

natterm

Witam, jakie są aktualne zarobki w Follett na stanowisku pakowacza , jak jest z atmosferą głównie między "kardami" a pracownikami fizycznymi, atmosfera w zespole?

Tczewiak z krwi i kosci
@natterm

Lepiej nie zawracaj sobie (usunięte przez administratora) ta firma. Jedno wielkie dno. Na start dostaniesz max 13 na reke a pozniej co roku po 10 groszy podwyzki. A co do porozumiewania sie to najpierw jest cacy a jak sie odwroci i pojdzie gadacdo innego jest nie cacy. Zastanow sie lepiej 3 razy zanim tam pojdziesz.

Nikt
@natterm

Daj spokój szkoda słów!

Hanna

@Kolo co masz na myśli? Powiedz nam kilka słów więcej na temat swoich doświadczeń z Follett Europe Polska Sp. z o.o. W jakim dziale byłeś zatrudniony? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy?

Pomidorek

To so jaja. Najlepszego pakowacza zwolnili. Czy to prawda?????

Pumba
@Pomidorek

Tak to prawda!!!!! I jeszcze nikogo nie ma na Matiego miejsce.

makta

a jak wynagrodzenia dla pracowników biurowych ??

Jak ma się ten komentarz do opinii o pracy? Gdzie jest administrator?

@poszukiwacz@

Dlaczego tam jeszcze pracujesz, skoro jest tak źle, skoro mało płacą a w firmie rządzą same niekompetentne osoby { jeżeli znasz to słowo } ? Dlaczego nie zmienisz pracy ? Jesteś za słaby by wygrać familiadę ? A może zbyt infantylny żeby w niej startować {...znów trudne słowo } ? A może nie masz pojęcia o pracy pakowaczy i innych Twoich kolegów ? A może niedawno zabrali Ci twój czajniczek ? Piszesz o wrednych i zawistnych ludziach a sam dokładnie taki jesteś. Dwie rzeczy są pewne. Ty bankowo chodzisz bez torby !!! No i powinieneś zmienić nick na KONFIDENT !!! Myślenie nie boli Geniuszu :-) To jest miejsce na opinie o firmie, warunkach pracy i płacy a nie wylewanie łez przez niedowartościowanego faceta nad niesprawiedliwościami tego świata. Trzymaj fason Kolo !!! ...pomyśl... skoro na pakowaniu płacą tak dobrze, to na drodze rekrutacji wewnętrznej możesz postarać się aplikować na takie stanowisko. Czy to dla Ciebie zbyt wiele ? Nie dasz rady ? ....wyobraź sobie, że jesteś wielkim, łysym osiłkiem... i możesz wszystko !!! ... Kamery ? - choć wyglądają tak złowrogo i nieobliczalnie, nie zrobią Ci krzywdy. Napij się zatem wody, kawy, herbaty lub mleka i zabierz za pracę a nie obserwację. Powodzenia

Oko saurona
@@poszukiwacz@

Cala prawda w jednym komentarzu. Brawo dla zacisnietych piesci weza. Maly blad inicjalu magazyniera ale chyba kazdy wie o kogo chodzi. Poczekajmy jeszcze troche a ludzie beda sie masowo zwalniac. A co do wpisu kolegi informatora nie widze w zadnym zdaniu opinii o firmie i sam sobie dales lapke w gore. Lepiej uwazaj co piszesz o "lysym osilku". Nie zycze Tobie dyndania na wieszaku. Pozdrawiam garstke zyczliwych i porzadnych ludzi ktorzy sa jeszcze w tej firmie.

Zaciśnięte Pięści Węża

Niestety dobre czasy w tej firmie minęły odkąd przyjęli MR. Tomato. Ludzie nagle zrobili się wredni i zawistni gdzie wcześniej to 90% osób to "do rany przyłóż". Najlepiej nie gadać z kimkolwiek, bo nie wiadomo co Ciebie czeka następnego dnia. Zrobiona familiada na pseudo jakościowców i młodszych mistrzów totalna porażka, która potwierdza powyższe komentarze. Już widać tego efekty. Jeden ze zwycięzców zbiera pochwały siedząc na (usunięte przez administratora) grając na telefonie lub chodząc i nagrywając jak pracownicy np. jedzą kanapkę (jest surowo zabronione!!! Paranoja!!!! XXI w. gdzie ludzie mają diety itp. itd.). Wprowadzone 5S ponoć miało być stosowane przez wszystkich pracowników, a niestety tak nie jest. Magazyn chyba nie musi. Jedzą na stanowisku pracy, mają czajniczek, oglądają sobie filmiki na internecie i chodzą z torbami. Jeśli coś mają wydać (głównie chodzi o M.K.) to darcie mordy i obraza majestatu. Dalsze minusy płaca płaca i jeszcze raz płaca. Oczywiście jeśli chcesz robić 400h w miesiącu proszę bardzo. Nierówne płace. Pakowacz zarabia więcej od spawacza, elektryka czy operatorów CNC. Mistrz produkcji chyba tam nie ma nikogo takiego. Idź do niego to nic nie załatwisz. Najważniejsze (uwaga ważny komunikat!) mają ukryte kamery i nikt nie wie gdzie one są. Prawdopodobnie tylko Mr. Tomato P.O. i kilku wtajemniczonych ludzi znają ich położenie geograficzne. Jedyny plus to socjal. Zapewniona woda cały rok, kawa mleko herbata, ciuchy robocze, narzędzia, obiady jeśli orzesz 12h. To tyle. Pozdrawiam Pana Dyrektora W.K. i całą ekipę nadzorczą.

Fil
@Zaciśnięte Pięści Węża

Wiedzą kim jesteś pilnuj się! Tylko nie wiem dlaczego tu pracujesz skoro tak bardzo Ci źle!Myślę że tobie zawsze wszędzie gdzie byś nie pracował będzie bardzo źle bo samemu z sobą jest ci źle!!

Mlodzi gniewni

Dopełnienie do wypowiedzi wyżej. Nowy kierownik chodzi i prezy się po hali produkcyjnej jak dojrzewajacy pomidor w szklarni. Doskonale zastrasza ludzi i nie ma szacunku do doświadczonych pracowników. Lepiej żeby to jak najszybciej się zmieniło. Dziękuję za pyszna kawę aromatyczna herbatkę i mleko prosto od krowy rolnika z pięknej zielonej krainy zwanej gniew. Co z tego jak nie ma czajników. Pzdr Mario.

NIE UFAJ TCZEWIAKOWI

Wielka jedna bryndza. Nie widziałem jeszcze takiego skupiska konfidentów. 9/10 pracowników z jednego działu (jeśli można to nazwać działami ) to zasrane złotówy. Za jedną nadgodzinę lub zdobyć lepszą stawkę podp.....li każdego, który mu wpadnie w głowę. Nikt tam nie docenia doświadczonego pracownika tylko konfidenta. A zatrudnienie nowego kierownika produkcji to porażka na maxa. Gościu się zna na robocie jak zdun na haftowaniu. Wymyślanie mongolskich teorii aby było lepiej. Mistrzowie tam nie istnieją. To co im powiesz to wykorzystają przeciw Tobie albo nie słuchają grzebiąc palcem w nosie. Brak organizacji pracy. Wszystko robione naod.....ol. Wszystko robione z łachą. Na koniec Ci co są chętni to 12 zł na start, a po 3 miesiącach 2% podwyżki jak dobrze pójdzie i tak co roku. Najwyżej, że bardzo dobrze i starannie się przypucujesz mistrzowi i jesteś jego dobrym kolegą. follett pomaga, uczy i kształci! Zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Follett Europe Polska Sp. z o.o. - Mokry Dwór

• Jak się pracuje w Follett Europe Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Follett Europe Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Follett Europe Polska Sp. z o.o.?

Follett Europe Polska Sp. z o.o.
  • 26 C
    83-021 Mokry Dwór

Follett Europe Polska Sp. z o.o.