Opinie o Follett Europe Polska Sp. z o.o. w Mokry Dwór

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Follett Europe Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Follett Europe Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Follett Europe Polska Sp. z o.o. w Mokry Dwór

Kolejni pracownicy się zwalniają, więc wiadomo o czym to świadczy. Niedawno wdrożono nowy system premiowy adekwatny do wydajności i frekwencji. PS Wiele osób pracowało codziennie i się angażowało a nagrodę za najlepszego pracownika roku dostał prezes XD

Nikt
@Marcin

To nie można nazwać podwyżką! A premia te 5% to śmieszne, a gdzie inflacja?Jeszcze więcej ludzi się zwolni i dobrze może wtedy w końcu docenią pracowników.A jeśli chodzi o Paniusię z HR to jakby z swojej kasy dawała jakieś podwyżki.Dobre czasy tej firmy dla pracowników już przeminęły.

Duży Arczi

Ostatnio zdecydowanie lepiej w jakości oraz dziale konstrukcyjnym.

Lidka Nowy wpis

Witam. widziałam ofertę dla Specjalisty ds. obsługi klienta i zastanawiam się czy nabory nie będą jeszcze wznawiane? Minęły trzy miesiące od publikacji i zaczęłam się zastanawiać czy nie ma przypadkiem jeszcze jakiegoś okresu próbnego? Nie pisano o nim w ogłoszeniu

Duży Arczi Nowy wpis

Ostatnio zdecydowanie lepiej w jakości oraz dziale konstrukcyjnym.

Co do tego zapytania o sytuacje kobiet w firmie nie chodzi przypadkiem o typ stanowiska? na każdym biurowym można bez problemu się zatrudnić? zastanowiło mnie to zapytanie, które ostatnio zostało dodane. Interesuje mnie bieżąca oferta dla kontrolera jakości. Mam doświadczenie, wiec pisząc wprost ile trwa sama rekrutacja i co na niej może być sprawdzane? Do tego czy istnieje na niej możliwość negocjacji stawki?

Bozena Nowy wpis

Witam, jak wygląda praca dla kobiet w firmie. Czy w ogóle przyjmowane są kobiety, jak atmosfera w firmie i jakie są stawki

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Follett Europe Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości Produktu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
Karola

Była wzmianka o dziale HR oraz podwyżkach. Na nim tak w sumie jakie występują? tez te 5%, o których ktoś wspominał? zastanawia mnie przy tych opiniach liczba pracowników biurowych, mógłby ktoś opisać sytuację z nim związana? Jak się pracuje, jaka atmosfera?

Krzysztof

Witam, jak sytuacja na produkcji? Czy potrzebuję może spawaczy?

Obecnie firma Follett Europe Polska Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Brygadzista. Czy ktoś aplikuje?

@Marcin

A rozwiniesz kwestię tego systemu skoro już tak o nim wspominasz? Na jakiej zasadzie funkcjonuje i kto go opracował? Co do codziennej pracy i zaangażowania, oceniasz na bazie własnej obserwacji? Tu nie ma jakichś codziennych podsumowań z dnia pracy ani nic?

@Jolanta

System premiowy jest obecny na każdym stanowisku. System w komputerze liczy w jakim czasie zrobiłaś/eś dane zlecenie. Jeśli Ty i Twój zmiennik nie wyrobicie wyznaczonej wydajności obcinają Wam część premii. Skutkuje to również rozmową z mistrzem dlaczego taka sytuacja się nadarzyła. Ten system wymyśliła nowa Pani z HR i wicedyrektor Jakubek. Podsumowania są co tydzień widoczne na każdym sektorze.

@Marcin

Aha no dobra a co dalej? Odbywa sie taka rozmowa i wyciągane sa podczas niej jakieś konkretne wnioski? Albo może wdrażane działania zapobiegawcze ze strony firmy? Mam na myśli wsparcie albo weryfikację czy z systemem wszystko ok?

Nikt
@Marcin

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Follett Europe Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny mają formę 50%, w sobotę 100% a w niedzielę 200%. Jak na razie nie ma tyle roboty aby były nadgodziny.

Edyta

Cześć, widzę że kiedyś tutaj podawaliście stawki to wychodziły kwoty rzędu dzisiejszej najniższej. Trochę średnio mi to pasuje. Ale może teraz coś skoczyło do góry? Ile można wyciągnąć na obecną chwilę?

Jolanta

Nic się nie zmieniło w kwestii zarobkowej czy całkowitej firmie? nie mieliście rotacji, jakiś zmian zasad panujących itp.? ja tam czytałam że podobno zlikwidowano miejsce do palenia papierosów. czegoś jeszcze w międzyczasie ubyło? jaką atmosferę macie?

Z firmy robi się korporacja. Na produkcji wymagają wiele a jak się wykażesz to nie docenią tylko będą później wykorzystywać. Co do pracowników, wiele osób się zwalnia między innymi z powodu "podwyżki". Podwyżka, o ile można ją tak nazwać to tak naprawdę parę groszy netto. Jest wiele pracowników, którzy pracują tam ponad kilka lat za marne pieniędze. Cały zarząd zbija kokosy a robole robią za (usunięte przez administratora) Należy uważać na niektórych wazeliniarzy bo są skłonni do (usunięte przez administratora) Jeden magazynier o wyolbrzymionym ego nie szanuje pracowników, więc należy go unikać jeśli jest możliwość. Co do plusów, są 3 przerwy z czego jedna 15min. Kawa, herbata i mleko, co tylko chcesz. Są 2 kuchnie z wyposażeniem, więc można sobie odgrzać posiłek. Jeśli ktoś chce zdobyć doświadczenie i sobie dorobić przez jakiś czas to dobra opcja, na dłuższą metę nie widzę przyszłości

Bambaryla
@Anonim

W BASE szukaja dobrych TIGowcow

@Anonim

Kto cię trzyma kolego? Robisz w swoje gniazdo, nigdzie nie będzie Ci dobrze.Zacznij ocenę od samego siebie, a potem oceniają innych.

Wprowdzono całkowity zakaz palenia na terenie firmy. Zlikwidowano jedyne miejsce do palenia. Nie polecam.

Czemu? Ze względów bezpieczeństwa czy co? Jak to argumentowali? Dość dziwne posunięcie

Ehh
@Paweł

Dziwne to mało powiedziane.

@Paweł

Sami pracownicy na to sobie zapracowali.

Rysiek
@Paweł

Nie lubią palaczy. Chcą zredukowć tą grupę. Tylko kto będzie pracował. Ukraina? Oni też palą.

@Rysiek

Ukraina?Chyba jakiś żart!Więcej strat niż pożytku!

@Paweł

Zapalił się śmietnik i popielniczka

Irena

No to nic dziwnego że taka decyzja padła. Wiadomo kto to zrobił?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Follett Europe Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Magazynier?

Bolek

Przygotować się na pracę za grosze!!

Bolek

Nie ma oferty na stanowisko magazynier.

Edyta
@Bolek

Aż tak źle? A te grosze to ile znaczy?

Mandaryn

Dają małe pieniądze i podnoszą też mało przy zmianie umowy. Jest duża rotacja że względu na śmieszne stawki bliskie minimum 2300-2600 na ręke. Oczekiwania duże pieniądze małe. Sam oceń

@Mandaryn

Dokładnie, coraz gorzej!Najlepsi odchodzą co coś naprawdę potrafią,nie chcą docenić dobrych pracowników.Ukraina nic nie potrafi a pchają ich na siłę! Tania siła robocza!

Anon

W necie pojawiła się oferta na montera spawacza.. Warto iść do tej firmy na rozmowe??? Ile dają na łapę???

Anon

halo, pracuje tu ktos???

Ferdek
@Anon

To zależy od tego czy coś potrafisz. Prawda jest taka, że jak masz doświadczenie to byś chciał zarabiać 4.000zl na rękę za 8 godzin. I być może to Ci będzie mało bo przecież "jesteś spawaczem" i w stoczni to tyyyyle płacą. A u Nas nie jesteś spawacz, tylko spawacz monter. ;) I więcej montujesz niż spawacz. Także jesteś pracownikiem na produkcji i raczej proponuję spojrzeć na to z tej strony. Ja uważam, że przy tym co się dzieje na rynku to przy doświadczeniu śmiało 3.000zl możesz wołać ;) ale czy dadzą?;) Kto to wie... ;) Ludzie się zwalniają nie bez powodu. Pewnie im mało, ale ich umiejętności czy też wiedza pozostawia wiele do życzenia...Także niech idą. Ja że swojej strony uważam że warto .wiem jak jest w stoczni. Jak jest na budowie jak jest w innych zakładach Tu masz zawsze ciepło Nigdy na głowę nie kapie. Kawa herbata papierosek. Muza łupie aż za wiele. Dzwonki dzwonią kiedy jedzenie A kiedy kawa. Jak jesteś normalny to się wpasujesz i naprzód. A jak będziesz wydziwiał to lepiej w domu siedź.

Brykiet
@Anon

Ile się zarabia w tej firmie ,??????

Rafatus
@Brykiet

Na start lekko ponad 2k a później rok w rok 50 groszy podwyższki, ale nie kapie na głowę i jest kawa za darmo ;))

lovearai
@Ferdek

Kawa herbata papierosek. Co ty gadasz?! Muszę sprawdzić

Kamila
@lovearai

Jeśli sprawdziłeś czy jest praca w Follettcie i jest, to daj proszę znać. Żadnych ofert nie da się w internecie namierzyć, choćby żeby zobaczyć, ile płacą w 2021 roku, skoro trzy lata temu było trochę ponad 2 tysiące, jak pisał @Rafatus. Gdzie oni dają ogłoszenia dla monterów spawaczy?

@Anon

Haha umiescilem wpis i juz go usuneli? To ile daja na lape?

TIGowiec

W Base szukaja dobrych TIGowcow do AISI. Nawet kobiety

Gdaaansk

Chciałbym złożyć CV na operatora maszyn bo takowe widnieje. Czy ktoś więcej powie jak działa firma i czy warto dołączyć do firmy ?

@Gdaaansk

Nie warto :D jak sie tanio sprzedasz to będziesz idealnym pracownikiem:D

Sławomir
@Tomek

Tanio to znaczy że mało płacą? Powiesz ile można wyciągnąć bo chce aplikować i przydałoby mi się info.

Jaka jest umowa w firmie Follett Europe Polska Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Magazynier zatrudniają na umowę zlecenie?

Sławomir

To jaka jest umowa? Na czas określony czy na stałe? Bo zależałoby mi na stabilnej robocie. Powiesz?

Nie!

@Sławomir

Na początku 3miesiące potem na rok.

@Bolek

Rok? I później po roku na kolejny rok czy jak

Wiele słów tu napisano głównie o produkcji a ja chciałbym się spytać jak wygląda praca na magazynie? Widzę ofertę pracy i chciałem wysłać zgłoszenie. Jeśli ktoś może w miarę konkretnie napisać jakie tam panują warunki pod kątem pracy i atmosfery to będę wdzięczny.

Charówka za grosze!

@Bolek

Grosze czyli ile? :P Podasz jakieś konkretne kwoty?

Bambaryla
@Paweł

Właśnie ile proponuja teraz spawaczowi tigowemu?

@Paweł

Nieadekwatne do wykonywanej pracy.

Sam się przekonaj!

Osoba

Dzien dobry Czy sie moglbym dowiedziec ile osob zatrudnia follett mokry dwor?

@Osoba

Obecnie będzie ponad 100

Pracujesz też w Follett? Zastanawiam się czy warto tu aplikować obecnie, może powiesz mi jak Ci się tu pracuje? Jakie są mocne strony tego pracodawcy, a co mogłoby się ewentualnie nieco poprawić? :) Czekam na Twój wpis! :)

Czy jest możliwość pracy w Follett Europe Polska Sp. z o.o. na część etatu?

Nie!

Elżbieta
@Bolek

A jak bardzo dyspozycyjnym trzeba być? Czy w firmie Follett zdarzają się jakieś nadgodziny? Czy raczej wyrabia się te 40 godzin tygodniowo? Jak to wygląda?

Pan Bozek
@Elżbieta

Jesli ktos potrafi dobrze spawac TIGiem nierdzewke to niech idzie do innej firmy w poblizu-Base Group. Maja otwarta rekrutacje i przyjmuja nowych pracownikow.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Follett Europe Polska Sp. z o.o.?

Po 33 miesiącach.

Zostaw merytoryczną opinię o Follett Europe Polska Sp. z o.o. - Mokry Dwór

• Jak się pracuje w Follett Europe Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Follett Europe Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Follett Europe Polska Sp. z o.o.?

Follett Europe Polska Sp. z o.o.
  • 26 C
    83-021 Mokry Dwór

Follett Europe Polska Sp. z o.o.