Opinie o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Komponenty elektryczne/elektroniczne - Pozostała Działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. w Kraków

Barbara F.

Ile można mieć nadgodzin w miesiącu???

Lider

Przebieg rekrutacji 1 etap, to rozmowa przez tel. z rekruterką. Dzwoni z Łężc i połączenie jest kiepskiej jakości. Pani przedstawia na czym polega praca, jaki jest system i w jakich godzinach się pracuje. 2 etap, to telekonferencja z kierownikiem, niestety nie dotarłem do tego etapu, mimo że mam odpowiednie wykształcenie, doświadczenie i umiejętności. Otrzymałem odpowiedź, iż do dalszego etapu przeszli kandydaci pracujący obecnie w firmie. Wygląda na to, że Instytut Turystyki w Krakowie prowadzi jednocześnie rekrutację zewnętrzną i wewnętrzną, i żeby rekruterka osiągnęła wyznaczony cel jeśli chodzi o ilość przeprowadzonych rozmów, to obdzwania kandydatów z góry wiedząc, że rozmowa nie przyniesie dla nich pozytywnego rezultatu. Jeśli szanujecie siebie, znacie swoją wartość, szkoda czasu na składanie aplikacji. Pytania Jakie obowiązki miało się w ostatniej pracy? Co zrobimy jeśli złapiemy na kradzieży pracownika? Co zrobimy jeśli pracownik przyjdzie do pracy pod wpływem alkoholu? Jaki jest nasz poziom znajomości języka obcego oraz Excela?

DzikieWężenaZamkniętej

ssss....projekty zmieniają ludzi sss.... mówią idź lepiej nie marudź ss.... czuję się jak w domu s.... nie polecę Was nikomu ;p a tak naprawdę z przymrużeniem oka polecam ekipę itk i projekty szczególnie Siła kompetencji, rewelacja! Szkolenia nawet do kilkudziesięciu tysięcy!

Boeszczader
@DzikieWężenaZamkniętej

Tak! Tylko rekrutacja słaba bardzo

A Dud. A
@Boeszczader

Podpisuje się pod tym.

Boeszczader

a ja powiem ze rekrutują bardzo powoli Nie można się dodzwonić ma główny numer Na stronie tylko stacjonarny podany

Fidel Castro
@Boeszczader

Wręcz przeciwnie! Rekrutacja wyśmienita! Szybka! Intensywna! Dogłębna!

A Dud. A
@Fidel Castro

Podpisuje się pod tym. Dobra rekrutacja

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Łukasz Enka

Dlaczego Państwo są bierni ws. aktywnego promowania Państwa firmy w mediach społecznościowych? Próbowałem znaleźć jakieś niezależne opinie o Państwa firmie i nigdzie nie mogę wyszukać....Oprócz tych negatywnych oczywiście.

Putin
@Łukasz Enka

W rzeczy samej. Nigdzie nie można nic o nich wyszukać. Może to jakaś firma krzak??

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Spec

Rekrutacja jest 10 etapowa, trwa około 1,5 roku.

Ludwik

Do mnie dzwonili w sprawie pracy w Instytucie - jako psycholog, strasznie duży teren pracy (całe województwo) warunki finansowe średnie, ale zaproponowałam im kwotę podstawy ponad 5tys netto...panią Dorotę - chyba zaskoczyłem - ale powiedziała ze omówi sprawę i oddzwoni. Podejrzewałem ze mnie olała, ale zadzwoniła twierdząc ze są cały czas mną zainteresowani i chcą się ze mną spotkać.. Doradźcie - jak się przygotować do spotkania, mam mieć rozmowę z p. Dorotą z działu HR..

Potencjalny stażysta

Hej, czy jest tu ktoś kto brał kiedyś udział w bezpłatnych praktykach w tej firmie? Wiem, że są bezpłatne płatne, ale podobno po nich można otrzymać propozycję stażu już płatnego... wiecie ile wtedy on wynosi? Czy są warte?...

Grzegorz T.

Szybkie działanie z ich strony to fakt, złożyłem formularz kilka dni temu, a już dzwonili do mnie z fajnymi ofertami pracy, polecam !!!

@Grzegorz T.

Czyli po złożeniu formularza zgłoszeniowego już dostaje się oferty pracy? Czy są możliwe jakieś kursy czy natychmiast praca? Z jakich Krakowskich korporacji posiadają państwo oferty pracy?

Dariusz hr
@Mieczysław

Wszelkich informacji udzielamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz spotkania z doradcą klienta. Ze względu na prowadzoną przez nas politykę prywatności nie udzielamy takich szczegółów. Zapewniamy, iż działamy zgodnie z najwyższymi standardami, pozdrawiamy

@Dariusz hr

Polityka prywatności powinna być transparentna. Proszę o wskazanie miejsca gdzie można zapoznać się z Państwa standardami w celu weryfikacji Pańskich zapewnień. Odnoszenie się do podawania informacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej świadczy o braku podstawowych informacji i grze na czas. Nie należę do osób lubiących marnować swój czas, a co za tym idzie chciałbym zapoznać się z Państwa polityką prywatności i standardami działania przed złożeniem formularza zgłoszeniowego.

Dariusz
@Mieczysław

Panie Mieczysławie, z chęcią przedstawię Panu nasze poczynania, sukcesy i możliwości w kontakcie bezpośrednim, zapraszamy do naszego biura, pozdrawiamy

@Dariusz

Proszę o podanie miejsca gdzie mogę zapoznać się z polityką prywatności Państwa firmy. Proszę czytać ze zrozumieniem. Reguły postępowania odnośnie RODO muszą być transparentne. Nie będę marnować czasu na chodzenie po biurach.

Pigi
@Grzegorz T.

Jakie oferty Pan dostał?

Lolek
@Pigi

Ja między innymi otrzymałem propozycję: Dojarz węży, Upychacz pasażerów, Tester psiej karmy, Żałobnik, Pracownik do liczenia ryb, Gumolog, Sekser, Projektant sukienek dla lalek, Przytulacz oraz Żałobnik.. Wybór naprawdę bogaty, co byście wybrali?

Ronaldinho

Czy współpracują Państwo z jakimś klubem piłkarskim?

Andriew
@Ronaldinho

Oczywiście, na naszej liście są między innymi: Benfica Klisino, Błękit Cyców, Borusja Boruja Kościelna, Centuria Chechło, Ciężkowianka Ciężkowice, Drwinka Drwinia, Egipt Krzyżowice, Foto-Higiena Gać, Gnojownik Kurzeszyn, Gracja Tczów, Grunwald Padew Narodowa, Gwiazda Wielkie Oczy, Herkules Trzebuska, Husaria Grzędy, Inter Gnojnica, Iwonka Iwonicz, Jagiełło Pilchów, Jurand Bolechówko oraz Juventus Rżysko... ZAPRASZAMY !

Proszę o info. Jak realnie wyglądają zarobki na stanowisku: Pracownik administracyjno-biurowy., ze wstępnych inf. 3500 netto wiem ale jakoś nie dowierzam (łącznie z dodatkami i premiami) czy to prawda ? pozdrawiam

Dariusz hr
@Marta

Dziękujemy za kontakt. Wszelkie informacji na temat zarobków, dodatków, premii i możliwości rozwojowych umieszczamy w ogłoszeniach lub informujemy kandydatów bezpośrednio na rozmowie kwalifacyjnej. Zachęcamy do składania dokumentów, łączę wyrazy pozdrowienia i życzę sukcesów zawodowych

Dowódca Brygady

Życzę spokojnego tego i następnego tygodnia dla Wszystkich pracowników.

Martyna

To logiczne, że nie każdy ma dobre zdanie o firmie itp. Każdy ma prawo do wypowiedzi przecież! Ludzie opamiętajcie się wreszczie, piszcie prawde i bedzie ok

Kaśka

Czy portal go work - nie dotyczy oceny firm jako Pracodawcy, a nie realizatora projektów? - przecież wiadomo, że zawsze znajdą się osoby nie zadowolone z współpracy, opinie mogą był subiektywne i mało obiektywne... Ja mam inne pytanie - dostałam propozycję pracy w Instytucie Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. jako pośrednik pracy, czy (pytanie do pracowników) jesteście zadowoleni z swojego obecnego Pracodawcy? Jest szansa otrzymania w krótkim czasie podwyżki? czy istnieje pakiet social? jakieś dodatkowe profity? Czy szczerze polecacie pracę w ITK? - dzięki za wszystkie opinie ;)

Według mnie wszystko w jak najlepszym porządku, biuro, doradca, pośrednik pracy - robią co mogą by pomóc. Szczerze polecam wszystkim zainteresowanym :)

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. w Krakowie to bardzo rzetelna firma. Projekty realizowane przez firmę są atrakcyjne oraz ciekawe z punktu widzenia osoby bezrobotnej. Przede wszystkim chciałbym podziękować Doradcy Zawodowego za pomoc w wytyczeniu na nowo ścieżki zawodowej i w wskazaniu moich potencjalnych możliwości oraz mocnych stron. Jeśli o mnie chodzi - kontakt nastąpił bardzo szybko, a spotkanie odbyło się kilka dni później - w pełni dostosowane do czasu dysponowanego przeze mnie. Dobór szkolenia przez Doradcę - to strzał w 10 -tkę. Profesjonalista w każdym calu. Pozdrawiam p. Tomka, a projekty realizowane przez Instytut polecam wszystkim zainteresowanym.

Darek
@Andrzej

Dzięki za opinię.

???

Mam pytanie odnośnie pracy doradcy zawodowego. Czy normalną praktyką w Państwa firmie jest sytuacja gdzie doradca zawodowy dzwoni, aby poinformować, że będzie w przyszłym tygodniu chciał się ze mną spotkać a potem nie odzywa się przez kolejne 3 tygodnie? Proszę o sprecyzowanie zaistniałej sytuacji. Jestem osobą bezrobotną, która od dłuższego czasu szuka pracy. Nie chciałabym marnować swoich sił i nerwów na udział w projektach gdzie człowiek jest jedynie numerem.

Mariola
@???

Ja miałam podobną sytuację, podczas pierwszej rozmowy telefonicznej Doradca - zadaje pytania, jak dysponuje czasem, czy mam już zaplanowany staż, termin szkolenia.. Ludzie - pamiętajcie nie jesteście tylko Wy. W projektach - bierze bardzo duża liczba uczestników i priorytetem są osoby - które mają już wyznaczone terminy. Mnie Doradca sam zapytał, jakie mam oczekiwania względem projektu i czasu przystąpienia do niego. Jeśli myślicie, że ktoś za Was zrobi wszystko, a czasem nawet nie odbieracie telefonu - to potem nie ma się co dziwić, że Instytut czeka - jak sami wykażecie się Inicjatywą i zadzwonicie.. trochę skromności..

@???

U mnie wszystko ok, z tego co wiem zmorą są osoby, które nie odbierają telefonów, nie odpisują na smsy, a potem dziwią się - że to tyle trwa -Doradca dzwoni do potencjalnych uczestników raz na 2-3 dni , wysyła sms-y - jeśli nie ma odzewu, to osoby mogą mieć same do siebie pretensje..

ANGELINA

Siła kompetencji bardzo fajny projekt, ale szkoda, że macie tyle biurokracji. Złożyłam dokumenty do Was aplikacyjne, zobaczymy co przyniesie czas no i czy dostanę moje upragnione szkolenie :-) jestem mega podekscytowana i czekam na więcej

Chętny

Czy w Państwa firmie odbywa się rekrutacja? Wiedziałem na portalach z ogłoszeniami o pracę, że tak. Z tym, że jak dzwonię to dowiaduje się, że to jakiś staż w jakimś projekcie. Proszę o udzielenie prawdziwych informacji oraz nakreślenie procedur rekrutacyjnych do Państwa firmy, a nie do projektów UE.

Maks

Czy w firmie dba się o prewencje i ochronę przez covid bo mam mieć spotkanie

Waldi
@Maks

Tak, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów oraz nasze. Posiadamy jednorazowe maseczki, rękawiczki oraz płyny dezynfekujące. Dodatkowo posiadamy 3 specjalnie wydzielone pomieszczenia tylko do spotkań naszymi klientami. Zapraszamy

Trytytka
@Waldi

Jak wygląda u Państwa baza firm, z którymi współpracujecie? Jestem zainteresowana pracą w promocji jako hostessa. Czy w związku z tym mogę liczyć na intensywne wsparcie? Bardzo zależy mi na byciu anonimową ze względu na branże. Czy mogę liczyć na Państwa pomoc?

AgroAgro
@Maks

Czy oferują Państwo kompleksowe wsparcie dla osób LGBT i oficjalnie demonstrujących swój transseksualizm? Od dawna z tego powodu nie mogę nigdzie podjac pracy

@AgroAgro

Jesteśmy bardzo tolerancyjną firmą i wspieramy społeczność lgbt również wśród swoich pracowników. Nikogo nie dyskryminujemy. Każdy ma u nas równe szanse i miejsce. Serdecznie zapraszamy!

AgroAgro

Ale ja nie chce być pracownik państwa firmy. Ja chce wsparcia psychologicznego dla osób trans i pomocy w znalezieniu pracy (najlepiej tęczowe stowarzyszenia)

@AgroAgro

Mamy kilka projektów. Prosimy o kontakt z rekrutacją p. Sławkiem 570400733

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 16 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 55 ocen.
  • łężce 23
    30-614 Kraków

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.