Opinie o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Komponenty elektryczne/elektroniczne - Pozostała Działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. w Kraków

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Staż?

Ciekawa Nowy wpis

Witam, czy ktoś się orientuje co stało się z Instytutem? Pod ulicą Zamknięta 10/2.13 nie ma już firmy? Jakieś zmiany? Zamknięcie? Brak projektów?

Maria Nowy wpis

Dlaczego przenieśli się Państwo pod adres ul. Łężce 23, 30-614 Kraków? Przecież tam ciężko dojechać nawet...

Wkurzona

Biuro wiecznie na urlopie. Pośrednik telefon wyłączony@ dowiedzieć się czegokolwiek to graniczny z cudem! Firma niepoważna

Maria Nowy wpis
@Wkurzona

Ciekawa jestem jak wobec tego wcześniej było z kontaktem u nich? To zależy od sytuacji / etapu, na którym się jest czy cały czas z tym są problemy?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Jaronim

Od rozmowy rekrutacyjnej na infolinie minęły ponad 2 tygodnie i nie dostałam żadnej odpowiedzi. Jeśli tak szanują osoby, które też dla nich poświęcają czas to się cieszę że tej roboty nie dostałam. Panie na rekrutacji były niemiłe. Jedna jakaś taka bez życia a druga obrażona na pół świata, że ktoś jej czas zabiera. Nie polecam nawet wysyłki CV. Szkoda czasu.

Ala

Jestem zainteresowana ofertą pracy na stanowisko pośrednika pracy. Może mi ktoś opisać zakres obowiązków, zarobki, atmosferę?

Dariusz

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jaro

No cóż, jest coraz gorzej, brak podwyżek, coraz więcej pracy i obowiązków. Brak jakiegokolwiek planu, zmieniają zdanie codziennie !!!!!!!!!!!!!! Brak poszanowania człowieka.

Polecam współpracę z Instytutem. Wieloletnia tradycja, wspaniała i empatyczna kadra rekruterska na czele z panem Darkiem oraz p. Sławomirem. Serdecznie polecam, tam miło się jeszcze nigdzie nie czułej w firmie

Malanowski
@Piotr

Tak! Takiego ciepła jak od Pana Darka nie czułem nigdy! Zawodowo oraz prywatnie bardzo ciepły chłopak! Polecam!

Kazimoerz
@Piotr

Mialem kontakt z Panem D (usunięte przez administratora), profesjonalny rekruter. Dogłębnie przeanalizował moja sytuację i czekam na zakwalifikowanie do projektu

??
@Piotr

I co Panu takiego zapewnili? Mi proponowali staż za 1500 na 3 miesiące. Mam 55 lat i staż? To jakaś kpina. Podczas spotkania z Panem Dariuszem czułam się jak na wywiadzie rodzinnym i wcale nie było to komfortowe. Jakie kwalifikacje mają Ci ludzie?

@??

Serio staż w tym wieku? Myślałem że są zarezerwowane dla studentów albo dla osób przy pierwszej pracy które uczą się zawodu. 1500 zł to nawet nie najniższa krajowa. Zdecydowałeś się?

wer...

Co tu sie dzieje? To nie firma noclegowa, tutaj szukamy prace, szkolenia, staze itp.... Ktos ma ochote sie merytorycznie wypowiedziec?

Cejrowski
@wer...

Czyli nie organizują Państwo noclegów, wczasów itp? Nazwa sugeruje co innego... Widzę pewna nieścisłość... Co mają staże wspólnego z turystyka? Proszę o informację

P. Vega
@wer...

O co chodzi z tą cebula w czwartki?

FreeRooms
@wer...

Czyli nie da się u Państwa wynająć pokoju dla ekipy budowlanej na okres 1 tygodnia? Jesteśmy spod Białegostoku i szukamy pilnie noclegu. Proszę info. Pilne

Okazjonal pokoje
@wer...

Dzień dobry. Oferują może państwo pokoje na godziny? Chciałabym zorganizować małe spotkanie w zamkniętym gronie. Czy jest taka możliwość? Proszę o rzetelne podejście do kwestii pozdrawiam. Liczę na kameralna atmosferę. Klienci zagraniczni i pełna dyskrecja

Hurtownia

Szukam dobrej hurtowni sprzętu elektronicznego po atrakcyjnych cenach. W państwa profilu widnieje takie PKD. Chciałbym zakupić duża ilość półprzewodników i przewodników programowalnych. Czy jest taka możliwość? Interesują mnie w szczególności cena i jakość. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Czy pracownicy firmy i zarząd chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Milka

To pytanie raczej jest niestosowne w stosunku do tej organizacji...

Zwolniona

Tak. Szczególnie w celebrowaniu zwolnień pracownikow

@Zwolniona

To były ostatnio jakieś zwolnienia? Myślałem że raczej przyjmują. Powiesz co było powodem wypowiedzeń? Dużo osób poleciało?

Chętna Zakliczyn

Witam, czy po takim szkoleniu Bezpłatnie szkolenie księgowość komputerowa dostanę u Was pracę? Bo jestem zainteresowana Ile płaci się za udział? Podany nr 570 400 733 pana Sławomira nie odpowiada, a dzwoniłam Ktoś? coś?

Danusia
@Chętna Zakliczyn

Może numer Pana pośrednika pracy odpowie na to pytanie: 570 400 421

Robert

Jak dużo osób pracuje w Instytucie Turystyki w Krakowie?

MokryJanek
@Robert

Trudno powiedzieć bo nie odbiera nikt telefonu

Melania

Bardzo duża rotacja pracowników mówi sama za siebie, w ciągu roku zwolniła się ponad połowa zespołu.. To nie wymaga większego komentarza odnośnie poszanowania ludzi w firmie..

@Melania

Czyli atmosfera jest kiepska i dlatego ludzie odchodzą? A jak z wypłatami, bo nic nie dodałaś. Płaca na dobrym poziomie czy słabo skoro nawet kasa nie powstrzymała rotacji?

BrudnaStasia
@Melania

Proporcjonalnie do poziomu kadry projektowej czyli pewnie z 3000 max 3500 netto... Stawki głodowe przy tych cenach

Jurek

Cześć, w jakich godzinach można rozpocząć pracę, pracujecie 8h? Pzdr

Blanka

Czy wiecie jak wygląda praca na stanowisku pośrednik pracy? jakie zarobki? warto?

Krystian

Do wszystkich przyszłych pracowników na stanowisko koordynatora w interkadrze - darujcie sobie. Ta firma to jeden wielki rak, który atakuje ludzi zatrudniających się z różnych powodów na zlecenie i studentów, którzy szukają każdej pracy. Aby dostać się na to stanowisko nie potrzeba żadnych kwalifikacji, obecne Koordynatorki są nieprofesjonalne, aroganckie i wiecznie sfochowane. O braku szacunku do pracownika z ich strony nie wspomnę. Miłe i uprzejme tylko gdy one coś chcą, gdy był jakiś problem i rotacja ludzi jest duża. Oczywiście szanowne panie koordynatorki nie mają czasu na nic... Kpina. Nie polecam, cieszę się że zakończyłam z nimi współpracę.

Wtf

Dlaczego odmawiają państwo przyjęcia do projektu jeśli ktoś jest zagrożony zwolnieniem z pracy? To oficjalne wprowadzanie w błąd dodatkowo przy pomocy środków UE. Wysłałam swoje zgłoszenie. Proszę powiedzieć kto dysponuje i jak są u państwa przetwarzane dane osobowe i jak są zabezpieczone. Druga sprawa jest to jak traktują państwo ew kandydatów to projektów. Mają państwo w biurze telefon? Raz tylko odebrał jakiś pan który nie wiedział nic o projekcie dodatkowo mówiąc że całe biuro je obiad. Czy serio nie ma tam nikogo kompetentnego?

Zbulwersowana

Mieli dzwonić nje dzwonio. Od 2 dniach próbuje się do nich dodzwonić. Ktoś wie może czemu nikt nie odbiera telefonu?

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 16 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 55 ocen.
  • łężce 23
    30-614 Kraków

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.