Opinie o Hugart Sp. z o.o. w Świerklany

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hugart Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hugart Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hugart Sp. z o.o. w Świerklany

Z hali

No cóż tu dużo pisać płace marne po tylu latach ile tam pracuje wymagania duże języka czeba się uczyć a zarobki w miejscu,elektryk jest kierowcą serwisant konstruktor a nawet sekretarka co to za zarządzanie czeba się ewakuowac, zarządzanie woła o pomstę do nieba nie ma ludzi uniwersalnych i stanowisk kto robi wszystko robi niedokładnie takie jest moje zdanie zle się robi w tej firmie...

słownik Nowy wpis
@Z hali

czeba czepa sie uczyc jensyka po to parco faszne

rozek Nowy wpis

Beznadzieja i totalny bałagan,kadra-brak umiejętności-nadraniane arogancją i bezczelnością.Nie polecam!!!.

Patrycja Nowy wpis

Czy ktoś wie coś na temat zmiany nazwy Hugart Sp. z o.o. na Trepko Aseptic Sp. z o.o, takie informacje można znaleźć w Internecie. Czy ktoś może to potwierdzić?

rt5yu Nowy wpis

@maki no to bym moze sa po prostu jakies wewnetrzne rotacje bo powiem Ci ze ja gtez od nich nic nie widze

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Hugart Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
WWW

Zgodze się z przedmówcą z pracownika fizycznego na szofera gości tak też można u nich awansować za czasów hugartu nie do pomyślenia witamy w trepko złe zarządzanie...

Raf
@WWW

Zwolnić zamienić na wyselekcjonowany nie czytać nie słuchać nie oglądać wiecznie niezadoowolonych.

zenek

Hugart, trepko widac to samo lipa lipa i nędzą wieje. Polacy nie potrafią mądrze ządzić to jak moźe być lepiej. Obcym się sprzedaja i ludzi wyzyskują. Tak jak poprzednok pisał wstyd za granicą

Prezes

A może ludzie są zaszczuci @An jeśli wiesz co to słowo oznacza. Nie nie uda mi się Ci.Ty już to wiesz.

Prezes

Nikt tu nie chce pisać.Beznadzieja i brak perspektyw.

rakarz-hycel

Czy ten pies pikul jeszcze tam pracuje?

FORBS

Bieda z nędzą i spustoszenie.Co to w ogóle ma być ta firemka śmiechu warte,jak to możliwe że tego się nie zabrania. Wszystkie procedury są pogwałcone od kadr po produkcję. Przynoszą wstyt za granicą kraju. Tylko idioci kupują u nich ten badziewny sprzęt.

zibi

CZY PO ZMIANIE WŁAŚCICIELA NASTĄPIŁA JAKAŚ ZMIANA NA LEPSZE-KASA-SOCJAL-ITP....... PROSIŁ BYM O WPIS KOGOŚ KTO TU PRACUJE-NA PRZYKŁAD-JAKĄ STAWKĘ GODZINOWĄ MA OPERATOR CNC,CZY SĄ NADGODZINY-PRACA W SOBOTĘ.

FORBES

Wszyscy tam pracujący nawet nie prubują podejmować tematu. Jest tam tak źle i beznadziejnie że już gorzej być nie może.

Killer

Co za zdzierstwo 10 złotych? dziesięć gównianych złotych? No gratuluję jeżeli przyjmiesz taką stawkę potwierdzisz że jesteś zadowolony a to z kolei rzutuje na przyszłość wszystkim. Przypominam że 10 zł to 2,5 euro które jest dodatkiem do stawki na obiad a gdzie stawka za pracę? Skoro można u nich zarobić tylko na wikt to gdzie opierunek? Za wikt i opierunek pracuje tylko niewolnik oraz najgorszej klasy przestępca oraz analfabeta.Więc kim ty jesteś?

reiwen

Mam iść na rozmowę i powiedziano mi 10 zł na h ale netto premia za chodzenie do pracy 400 i produkcyjna do 700 lecz takich obiecanek to się już nasłuchałem nie jednokrotnie, pójdę posłucham i wam się odezwę

pajan

no właśnie o pracę teraz ciężko, nie tylko w Hugartcie. Na rynku pracy wolnych miejsc jak na lekarstwo, a bezrobotnych coraz więcej. Ja to się nie dziwię że ludzie wyjeżdząją do pracy za granicę, tam po 1 jest praca, po 2 za lepsze pieniądze niż u nas. Ale może w Hugartcie jakoś planują jakąś rekrutacje czy cos?

killer
@pajan

A coś? się zmieniło w naszym kraju czegoś nie wiem?coś mnie ominęło?zmienił się ustrój? płace w Polsce zrównali z zachodnimi?No raczej nie.Więc kolego nie licz na cud w tej firmie bo tylko pierdzistołki,prezesy,dyrektorzy,i lachociągi mają się tam dobrze.

Pamperskilers

CHEJ CO TAM NA WODZIE!?

były aplikant

z tego co wiem to firma została sprzedana koncernowi trepko i były zwolnienia między innymi elektrycy automatycy i bodajże z produkcji, ale kiedy to było i czy teraz nie zatrudniają tego to już nie wiem bo interesowałem się tym końcem kwietnia

hugo-boss

Do kogo piszesz ?

hugo-boss

świetna relacja z szefem jest wtedy jak go słuchasz kiwasz głową na zgodę a na koniec jeszcze mu powiesz że nie musi ci płacić to na chwałę hugartu

ktoś tam..

To była ironia.Niestety w tej firmie nie dzieje się dobrze no chyba że coś sie zmieni od 1 lipca Pozdrawiam

ktoś tam..

relacje z szefem na wysokim poziomie,wysokie zarobki fantastyczna atmosfera takie rzeczy tylko w erze..

Zostaw merytoryczną opinię o Hugart Sp. z o.o. - Świerklany

Hugart Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Przemysłowa 1
    44-266 Świerklany