Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus

Łódź

Opinie o Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus

Marlenka 2016-09-30 09:05
Wszystkich przestrzegam przed pracą u tego pracodawcy-serdecznie nie polecam.
Rola Kierowników polega na przerzucaniu worków, sprawdzaniu wysyłek po każdym artykule, ważeniu pasztetów itd (zaznaczam, że wg "Pani prezes" jest to przywilej). Podgląda na kamerach, robi awantury, cały czas myśli, że ją ktoś okrada. Nawet przegląda śmieci.
Pracowników zamyka się na klucz na tak zwanej produkcji i za każdym razem otwiera się drzwi-dużą niezgodność z BHP, PPOŻ.
Praca najlepiej od 5 do 18.
Meldowanie się przy wejściu, a przy wyjściu już osobiście u "Pani prezes" omawia się wyniki z dnia-żenujace.
Uwaga na córkę-jedynego Dyrektora (chyba od kadr), czyli w strukturze 1 osoby.
Firma o miernej przyszłości, zarządzana archaicznie, która notuje od paru lat spadki przychodów.
TesaK 2016-10-14 09:34
gratuluję odwagi ! Może ktoś jeszcze się odważy.
rychu 2016-11-21 15:41
uwaga 64 kamery patrza na ciebie
kamera65 2016-11-22 12:17
ta firma to gotowy scenariusz na komedie barei
kamera65 2016-11-22 12:44
sa tez plusy pijesz trzy dni przychodzisz naczwarty dzien i cisza
kamera65 2016-11-22 13:02
ta slynna akcja sledz powyjeciu sledzi do wanny sledzie sa aresztowane ipilnowane pod zamknieciem przez 2godziny przez siostre wlascicielki
TesaK. 2016-11-29 08:39
brawo ty! Może jeszcze coś z Monty P ?
Tele84 2017-01-26 19:59
Praca w tej firmie to istna komedia, pilnowanie, sprawdzanie, wydawanie towarów co do grama na produkcje (również przyprawy ) wszyscy pracownicy kradną wiec trzeba ich zamykać na klucz i musza się meldować i rozliczać przed wyjściem z pracy. Idealny zakład na komedie reality show
ucho od sledzia 2017-03-02 15:52
marlena ludzie to nie bydlo pozbawione rozumu zachowuj sie byle jak ale sie zachowuj
TesaK. 2017-03-19 11:02
"Jaki Pan - taki kram",
"Od wołu, nie żądaj nic prócz sztuki mięsa"
A jak myslisz 2017-04-21 19:39
Wędlinka powiązana z CKB Rubin;-( pracę na recepcji omijać duzym łukiem. Praca non stop, na początku mydlą oczy wolną sobotą niedzielą. Zapomnij. Pensja marna, robisz tam wszytko, jesteś szatniarzem, pokojówką, sprzątaczem. Jak dostaniesz pensję, starczy ci po opłaceniu rachunków, na lizaka z przeceny. Szkoda czasu.
RYSZARD 2017-05-05 09:20
PRACOWALEM W FIRMIE PRZEZ ROK I NIE ODCZULM MOBINGU ZE STRONY WLASCICIELKI MA SWOJE WYMAGANIA CO DO DZIALANIA FIRMY TO W KONCU TY UNIEJ PRACUJESZ I TRZEBA TO WIEDZIEC JEST TAM CO PRAWDA KILKA SMIESZNYCH RZECZY ALE JEST TAK WSZEDZIE PLACI W TERMINIE PRACUJA LUDZIE PO KILKANASCIE LAT I JAKOS NIE ODCHODZA
aa 2017-05-16 17:20
ja tez tam pracowalem ale krotko ,totalna masakra mobing jakies wyliczane czasy ... szok !!!
Zostaw swoją opinię o Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wędlinka Sp.j. Teresa Kordus i Jan Kordus