DIMA Sp. a.a.

Żychlin

DIMA Sp. a.a.

Opinie o DIMA Sp. a.a.

Tonik

Podpowiedzcie jak się pracuje? Czy można w miarę dobrze zarobić?

kot
@Tonik 23.04.2018 23:14

Poszukują pracowników na produkcję i do technologii. jak znasz rysunek techniczny to jest szansa, że się załapiesz. masz papiery spawacza, albo znasz się na montażu to jest dobry czas. Dużo pracy i trochę bałagan, ale wypłata na czas...

Aloes

Co tam sie dzieje

gołebiarz

nie dyskutowac brudasy tylko brac sie za robote

Xxx

Agnieszka chyba sama siebie oszukujesz tymi wpisami na temat polarow itp ubrań roboczych porządnych nie możecie kupić za butami trzeba chodzić po parę miesięcy proszę Cię nie wypisuj takich głupot bo niedobrze się robi

Agnieszka

@anonymous rozmawialiście o tym z kadrami w firmie DIMA, bo to chyba w ich obowiązku powinno być sprawdzenie temperatury w miejscu pracy. Może poproście o dostęp do ciepłych napoi i ciepłe polary. Czy jest to możliwe do spełnienia?

Azaaaaa

A ja się cieszę i czekam na zmianę ...temperatury.

Agnieszka

@zziebniety a czy temperatura w firmie DIMA nie odpowiada tym standardom, o których wspomniałeś i które nakreśla prawo pracy? To jaka jest temperatura w firmie? Macie termometry, by to zmierzyć?

anonymous
@Agnieszka 28.02.2018 09:18

nie odpowiada mamy termomrtry na hali

zziebniety

Czy wiesz, że minimalna temperatura jaka może panować w miejscu pracy jest określona przepisami prawa? Według przepisów BHP temperatura w biurze nie powinna być niższa niż 18 stopni Celsjusza. W halach produkcyjnych Państwowa Inspekcja Pracy dopuszcza, żeby było to nie mniej niż 14 stopni Celsjusza. Przepisy narzucają na pracodawcę obowiązek zapewnienia pracownikom odpowiednich warunków. W przeciwnym razie grozi mu za to kara grzywny.

Agnieszka

@Taka DiMa to może porozmawiajcie o tym, żeby zmienić formę tych spotkań, żeby jednak coś z nich wynikało? I pamiętaj, że na forum nie można opisywać konkretnych pracowników. Podchodzi to pod naruszenie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Agnieszka

@Mamut możesz powiedzieć co masz na myśli z tymi życzeniami świątecznymi i samochodem? Co to ma do rzeczy razem wzięte? I jaki ma to związek z firmą DIMA? Pamiętajcie, że forum służy pomocy użytkownikom poszukującym informacji o przyszłym pracodawcy, więc starajcie się pisać jasno swoje wypowiedzi, by były dla wszystkich zrozumiałe.

Mamut

Życzenia świąteczne na produkcji na wysokim poziomie Ładne białe Volvo

Agnieszka

@wikary czyli według Ciebie brakuje w firmie DIMA wsparcia od kadry zarządzającej? Czy gdyby pracownicy byliby motywowani do pracy to nikt by nie odchodził, tak jak Ty, bo jak wspomniałeś z samej pracy byłeś zadowolony, ale z atmosfery nie?

Xuxy

,,składej i wywolej" bo to mo jechać, motywacja Wiesława

Wolfgang

A ja chcialbym sie dowiedziec dlaczego w dimie monter/skladacz ma większą stawke niż spawacz? Nigdy sie nie spotkałem z czymś takim zazwyczaj spawacz miał wiecej bynajmniej w tych firmach w których pracowałem i w której jestem obecnie.

XXX
@Wolfgang 13.12.2017 12:51

Bo to Dima a tu wszystko jest inaczej wpadnie monter najeb... szczepek nie przyszykuje jak się należy byle do przodu

wikary

Proszę poczytać sobie o " Jak zabić w pracownikach chęć do pracy? – czyli o sztuce demotywacji " znajdziecie to na stronie : centrum-rozwoju.eu

wikary

Pani Agnieszko . Moim zdaniem to nie jest MOBBING ale ludzie w tej firmie są demotywowani . Ja pracowałem tam cztery lata i poznałem zarówno pracowników jak i kierownictwo , z ludźmi z którymi się pracowało dało się dogadać ale jeśli chodzi o kierownictwo to było się na nich skazany . wolałbym aby można z kierownikiem porozmawiać normalnie , ale tam ludzi pracujących traktuje się nieładnie . Jestem uczciwym człowiekiem ale traktowano mnie tam jak chłopa pańszczyźnianego który musiał sobie w tej firmie radzić sam, i tam jest taka podła hierarchia . Praca była dobra ale odszedłem z tej firmy bo miałem serdecznie dość warunków i tego ciągłego napięcia jakie tam panuje .

Abudiak

Jeśli pracujecie w Dimie i tak zle piszecie i myślicie o firmie to moze lepiej i uczciwiej bedzie znalezc sobie inna prace. Wstyd tak pluc we wlasne gniazdo. Ja tu pracuje prawie sześc lat, nie narzekam na kierownikow, szanuje prace i dobrze ja wykonuje. Gdyby bylo inaczej odszedlbym Sam. Jest sporo ludzi, ktorzy mysla tak jak ja. Najlatwiej na wszystko narzekac, obrazac innych i krytykowac. I jeszcze tylko od innych wymagac, w zadnym wypadku od siebie. Bo mi po prostu sie nalezy. My w Polsce to jednak smutni ludzie jestesmy.

gcjgk vbjlkn
@Abudiak 05.12.2017 19:52

@Abudiak wiec przedstaw sie wtedy porozmawiamy konkretnie/ moze wiesz to czego ja jeszcze nie zauwazyłem

Agnieszka

@Orkan Ty doświadczyłeś mobbingu w firmie DIMA? A wiesz dokładnie z czym się wiąże to oskarżenie i co to dokładnie jest? Na forum powinny się znajdować tylko potwierdzone informacje, więc najlepiej jakbyś napisał jakie sytuacje według Ciebie świadczyły o występowaniu mobbingu w firmie.

XXX

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do pracy w Dimie jest naprawdę fajnie super atmosfera a zwłaszcza na Hali Emit zwana inaczej MAMUCIARNIA panują tam super warunki do pracy gdyż nie jest ogrzewana 8 stopni , a przepraszam sklamałbym jest wypożyczona dmuchawa spalinowa i zgadnijcie gdzie odprowadzane są spaliny .... no właśnie do środka Ale nie jest tragicznie bo pracuje godzinę a godzina jest przerwy gdyż za dużo spala , a żeby żaden Mamut nie odpalił w trakcie przerwy pracy maszyny to LOKALNIAK zamyka ja na kłódkę.

Orkan

O tak Wiesław B słyszałem że jakiś pozew o mobing się szykuje

Watykan

Kierownik produkcji od 15-07 choduje krowy a od 7-15 zażądza i niestety zapomina się dlatego atmosfera jak w oborze. Po za tym to kłamczuch. Pozostali kierownicy to kozły ofiarę na których zwala się własną niekompetencję wynikającą z braków w wykształceniu może i krowy choduje dobrze ale do ludzi podejścia to nie ma.

Marny

Atmosfera porażka, kto rano wstaje ten rządzi. Hasło przewodnie "ma być!!!" Wiesiek i buli ogarniaja, reszta statysci. Ale i buli się poddał.

San Jose

Pracy pewnie jest dużo skoro najeli Ukraińców i firmę z zewnątrz, bardzo dobrze bo mi się podoba w tej firmie tylko zeby troszkę zarobki były większe. Ale ogólnie pozytywnie.

Agnieszka

@czarny jeżeli chodzi o zarobki to kwestia dość indywidualna, bo zależą od wielu czynników takich jak: doświadczenie, kwalifikacje, staż pracy. Ktoś może ewentualnie podać Ci widełki, ale raczej najszybszą odpowiedź dostaniesz na rozmowie kwalifikacyjnej w DIMA Sp. a.a.

czarny

Wasza firma ogłasza się w lokalnych gazetach w sprawie poszukiwania pracowników. Ile mogę dostać PLN na rękę jako tokarz na zwykłą tokarkę (nie CNC)?

Agnieszka

@njie pod jakim względem porządna? Jesteś pracownikiem i tak uważasz? Możesz wytłumaczyć swoim towarzyszom na forum swoją opinię. Tutaj muszą być tylko merytoryczne odpowiedzi z odpowiednią argumentacja, żeby osoby chcące zatrudnić się w DIMA wiedziały na czym stoją.

njie

możecie wierzyć lub nie, ale to porządna firma

782bic

znowu mają dużo pracy, zwalniają słabych pracowników, wiem, że szukają nowych spawaczy, operatorów CNC na frezarkę, krawędziarkę, laser i piły. Widziałem ogłoszenia.Dają podobno dobre pieniądze dla specjalistów. Szukają tez nowych inżynierów do robienia rysunków. Wszystko wygląda na to, że pokonali gorszy okres. Dla mnie dobrze, bo lubie tu pracować.

prawdomowny
@782bic 07.09.2017 11:14

blondyna kto uwierzy wto klamstwo

Agnieszka

@ja nie podajemy na forum niepotwierdzonych informacji, które mogą kogoś wprowadzić w błąd, więc jeżeli twierdzisz, że firma DIMA upada to proszę to udowodnij.

Razporaz

Koniec to moze nie po prostu ograniczona ilość osób bedzie pracować jakąś drobnice będą tworzyć i tyle. Leif nie pozwoli na to zeby to upadło. Chociaz mogę sie mylić.

Zostaw opinię o DIMA Sp. a.a. - Żychlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIMA Sp. a.a.