DIMA Sp. a.a.

Żychlin

DIMA Sp. a.a.
2 47

Opinie o DIMA Sp. a.a.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agnieszka

@Henryk, niestety nigdzie nie znalazłam ogłoszeń informujących o poszukiwaniu pracowników przez firmę DIMA. Ale gdyby tak było, to myślę, że pracownicy wiedzieliby o tym. Zatem zachęcam osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie, które wiedzą coś na temat wolnych miejsc pracy, aby podzieliły się swoją wiedzą z innymi użytkownikami tego forum.

Henryk

Czy firma potrzebuje pracowników?

500+

No i co "Agnieszka" wieśniak wygryzł dyrektora, jak wcześniej zrobił to z trzema kierownikami. Może zarząd tym się zainteresuje. A co z ucieczkami pracowników, nawet tymi z największym stażem? Mogłabyś się ujawni i tak wszyscy wiedzą ktoś ty.

Agnieszka

@Życzliwy, sytuacje, które powodują brak komfortu pracy wpływają na obniżoną efektywność i motywację. Powinny być niezwłocznie alarmowane kierownictwu DIMA. Co sądzisz o takim kroku? Czy poza atmosferą, która Twoim zdaniem nie sprzyja, pozostałe warunki zatrudnienia są satysfakcjonujące? Pamiętajcie, że atmosferę tworzą pracownicy i sam pracodawca może nie mieć na nią wpływu.

Migomat

Dzisiaj pies robił kipisz w szafkach na egholmie. Chce pokazać że "pracuje". Pewnie jutro przyjdzie do nas na emit. Zróbcie ludzie "porządki" w szafkach.

Piła taśmowa
@Migomat 12.06.2018 18:52

Pracowity gość.

Życzliwy

Pracuję w dimie od niedawna i już mam tego dosyć. Bałagan, bałagan i jeszcze raz bałagan. Zero koordynacji pomiędzy działem ślusarni, mechanicznym i spawalni. A najgorszy jest W.B. pseudonim Kojot. Zero kultury i wychowania, brak wykształcenia. Jedyne słowa które można od niego usłyszeć to skłodejta, spawejta i wywolejta bo to jutro jedzie. Traktuje ludzi jak swoje krowy, krzyczy do nich na pół hali. Nowego dyrektora już prowadza na smyczy chwaląc się, że na niczym się nie zna. Atmosfera wśród ludzi jest napięta, zarząd powinien zainteresować się tym i porozmawiać z ludźmi.

Migomat
@Życzliwy 10.06.2018 23:11

Święta prawda.

Agnieszka

@Piona, nie pracuję w DIMA. Jedynie staram się dopytywać o kwestie poruszane na tym forum, które mogą być interesujące zarówno dla mnie jak i innych użytkowników regularnie odwiedzających ten wątek. W związku z tym dobrze by było gdybyś zdecydowała się odpowiedzieć na zadane przeze mnie wcześniej pytania.

Agnieszka

@Piona, jak w takim razie wygląda brak szacunku okazywany pracownikom? Podałbyś przykładowe sytuacje, które byłyby potwierdzeniem Twojego wpisu? Czy oprócz tego mógłbyś napisać coś więcej o swoim zatrudnieniu w DIMA Sp. a.a.? Czy występują jakieś pozytywne aspekty Twojej współpracy z tą firmą? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat na forum. Będzie wzięta pod uwagę przez jego użytkowników.

Piona
@Agnieszka 24.05.2018 21:10

Jeżeli pani tam pracuje to sama pani powinna wiedzieć najlepiej jak jest.

Piona

Dopóki będzie obecny szef produkcji takim (usunięte przez administratora) i nie bedzie miał szacunku do pracowników to nie bedzie nigdy tam dobrze, mogą 20 dyrektorów zmieniać i bedzie źle, ten obecny dyrektor też ma swój świat i swoje zabawki, lipa totalna , ludzie sie zwijaja stamtąd i bardzo dobrze moze cos do nich dotrze w co wątpię.

Agnieszka

@kot, terminowa wypłata jest akurat obowiązkiem każdego pracodawcy. Czy oprócz tego możesz wymienić ewentualnie inne plusy współpracy z DIMA? O jakim bałaganie wspominasz również w swoim poście? Chodzi Ci może o organizację pracy? Zachęcam Cię również o wypowiedź na ten temat.

Ineo

Tu jest po prostu fantastycznie :D

Tonik

Podpowiedzcie jak się pracuje? Czy można w miarę dobrze zarobić?

kot
@Tonik 23.04.2018 23:14

Poszukują pracowników na produkcję i do technologii. jak znasz rysunek techniczny to jest szansa, że się załapiesz. masz papiery spawacza, albo znasz się na montażu to jest dobry czas. Dużo pracy i trochę bałagan, ale wypłata na czas...

Aloes

Co tam sie dzieje

gołebiarz

nie dyskutowac brudasy tylko brac sie za robote

Xxx

Agnieszka chyba sama siebie oszukujesz tymi wpisami na temat polarow itp ubrań roboczych porządnych nie możecie kupić za butami trzeba chodzić po parę miesięcy proszę Cię nie wypisuj takich głupot bo niedobrze się robi

Agnieszka

@anonymous rozmawialiście o tym z kadrami w firmie DIMA, bo to chyba w ich obowiązku powinno być sprawdzenie temperatury w miejscu pracy. Może poproście o dostęp do ciepłych napoi i ciepłe polary. Czy jest to możliwe do spełnienia?

Azaaaaa

A ja się cieszę i czekam na zmianę ...temperatury.

Agnieszka

@zziebniety a czy temperatura w firmie DIMA nie odpowiada tym standardom, o których wspomniałeś i które nakreśla prawo pracy? To jaka jest temperatura w firmie? Macie termometry, by to zmierzyć?

anonymous
@Agnieszka 28.02.2018 09:18

nie odpowiada mamy termomrtry na hali

zziebniety

Czy wiesz, że minimalna temperatura jaka może panować w miejscu pracy jest określona przepisami prawa? Według przepisów BHP temperatura w biurze nie powinna być niższa niż 18 stopni Celsjusza. W halach produkcyjnych Państwowa Inspekcja Pracy dopuszcza, żeby było to nie mniej niż 14 stopni Celsjusza. Przepisy narzucają na pracodawcę obowiązek zapewnienia pracownikom odpowiednich warunków. W przeciwnym razie grozi mu za to kara grzywny.

Agnieszka

@Taka DiMa to może porozmawiajcie o tym, żeby zmienić formę tych spotkań, żeby jednak coś z nich wynikało? I pamiętaj, że na forum nie można opisywać konkretnych pracowników. Podchodzi to pod naruszenie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Agnieszka

@Mamut możesz powiedzieć co masz na myśli z tymi życzeniami świątecznymi i samochodem? Co to ma do rzeczy razem wzięte? I jaki ma to związek z firmą DIMA? Pamiętajcie, że forum służy pomocy użytkownikom poszukującym informacji o przyszłym pracodawcy, więc starajcie się pisać jasno swoje wypowiedzi, by były dla wszystkich zrozumiałe.

Mamut

Życzenia świąteczne na produkcji na wysokim poziomie Ładne białe Volvo

Agnieszka

@wikary czyli według Ciebie brakuje w firmie DIMA wsparcia od kadry zarządzającej? Czy gdyby pracownicy byliby motywowani do pracy to nikt by nie odchodził, tak jak Ty, bo jak wspomniałeś z samej pracy byłeś zadowolony, ale z atmosfery nie?

Xuxy

,,składej i wywolej" bo to mo jechać, motywacja Wiesława

Wolfgang

A ja chcialbym sie dowiedziec dlaczego w dimie monter/skladacz ma większą stawke niż spawacz? Nigdy sie nie spotkałem z czymś takim zazwyczaj spawacz miał wiecej bynajmniej w tych firmach w których pracowałem i w której jestem obecnie.

XXX
@Wolfgang 13.12.2017 12:51

Bo to Dima a tu wszystko jest inaczej wpadnie monter najeb... szczepek nie przyszykuje jak się należy byle do przodu

wikary

Proszę poczytać sobie o " Jak zabić w pracownikach chęć do pracy? – czyli o sztuce demotywacji " znajdziecie to na stronie : centrum-rozwoju.eu

wikary

Pani Agnieszko . Moim zdaniem to nie jest MOBBING ale ludzie w tej firmie są demotywowani . Ja pracowałem tam cztery lata i poznałem zarówno pracowników jak i kierownictwo , z ludźmi z którymi się pracowało dało się dogadać ale jeśli chodzi o kierownictwo to było się na nich skazany . wolałbym aby można z kierownikiem porozmawiać normalnie , ale tam ludzi pracujących traktuje się nieładnie . Jestem uczciwym człowiekiem ale traktowano mnie tam jak chłopa pańszczyźnianego który musiał sobie w tej firmie radzić sam, i tam jest taka podła hierarchia . Praca była dobra ale odszedłem z tej firmy bo miałem serdecznie dość warunków i tego ciągłego napięcia jakie tam panuje .

Abudiak

Jeśli pracujecie w Dimie i tak zle piszecie i myślicie o firmie to moze lepiej i uczciwiej bedzie znalezc sobie inna prace. Wstyd tak pluc we wlasne gniazdo. Ja tu pracuje prawie sześc lat, nie narzekam na kierownikow, szanuje prace i dobrze ja wykonuje. Gdyby bylo inaczej odszedlbym Sam. Jest sporo ludzi, ktorzy mysla tak jak ja. Najlatwiej na wszystko narzekac, obrazac innych i krytykowac. I jeszcze tylko od innych wymagac, w zadnym wypadku od siebie. Bo mi po prostu sie nalezy. My w Polsce to jednak smutni ludzie jestesmy.

gcjgk vbjlkn
@Abudiak 05.12.2017 19:52

@Abudiak wiec przedstaw sie wtedy porozmawiamy konkretnie/ moze wiesz to czego ja jeszcze nie zauwazyłem

Agnieszka

@Orkan Ty doświadczyłeś mobbingu w firmie DIMA? A wiesz dokładnie z czym się wiąże to oskarżenie i co to dokładnie jest? Na forum powinny się znajdować tylko potwierdzone informacje, więc najlepiej jakbyś napisał jakie sytuacje według Ciebie świadczyły o występowaniu mobbingu w firmie.

XXX

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do pracy w Dimie jest naprawdę fajnie super atmosfera a zwłaszcza na Hali Emit zwana inaczej MAMUCIARNIA panują tam super warunki do pracy gdyż nie jest ogrzewana 8 stopni , a przepraszam sklamałbym jest wypożyczona dmuchawa spalinowa i zgadnijcie gdzie odprowadzane są spaliny .... no właśnie do środka Ale nie jest tragicznie bo pracuje godzinę a godzina jest przerwy gdyż za dużo spala , a żeby żaden Mamut nie odpalił w trakcie przerwy pracy maszyny to LOKALNIAK zamyka ja na kłódkę.

Zostaw opinię o DIMA Sp. a.a. - Żychlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIMA Sp. a.a.