Opinie o DIMA SP. Z O. O. w Żychlin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DIMA SP. Z O. O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DIMA SP. Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DIMA SP. Z O. O. w Żychlin

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie DIMA SP. Z O. O. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Spawacz, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Jerzy
Były pracownik
@anonim

2600 netto

Ewelina Nowy wpis
Inne

Znalazłam trochę inna ofertę pracy, bo do lokalu gastronomicznego, kebab, kurczak z rożna. Napisane jest w ogłoszeniu, że praca jedynie na część etatu. Jest możliwość zatrudnienia na cały etat czy to bardziej praca dorywcza?

Żychlin Nowy wpis
Inne

Przeglądasz ogłoszenia o pracę i widzisz ogłoszenie ze swojej firmy i czytasz jakie czary mary oferują nowemu pracownikowi. Tak jest w Dimie wszystko jest na odwrót. A Duńczyk z żoną śmieją się w oczy że w Polsce ludzie w smrodzie, (usunięte przez administratora) i w zimnie tu pracują bo to jest Żychlin. Na nic nie ma kasy - na ogrzewanie, filtry bo zapylenie ponad normy, ciuchy bo nie dostaniesz i kasa którą obiecywali nie ma bo karę trzeba zapłacić za te warunki do PIP-u. Takie Państwo w państwie aby już nie długo...

KSZAK Nowy wpis
Inne

Bzdury - każdy ma wiedzieć gdzie przychodzi. Przyjeżdżają potencjalni klienci i widzą (usunięte przez administratora) brud i pracowników w łachach bo nie dostają ubrań. Zdjęcia na stronie czarno białe albo perspektywa z daleka aby (usunięte przez administratora) nie było widać to reklama tego czegoś. Już taki jeden z PIP-em chodził i kłamał prawie jak Ty. Kontrola za kontrolą i wydana decyzja w związku z mnóstwem niepoprawności w tym zakładzie. Odchodzą kierownicy i dyrektorzy bo widzą z czym to się je czyt. (usunięte przez administratora) po kosztach nawet po zdrowiu pracowników. Przywieźli nagrzewnice bo kontrola PIP a spaliny z tych starych rupci idą na hale a pracownicy tym oddychają. Dobre pamiętaj prawda sama się obroni...

człowiek
Pracownik

Zakład inny od tych w Polsce - pracownik czy (usunięte przez administratora) tutaj to drugie. Duńczyk z żoną prowadzą zakład niczym Państwo w Państwie i o dziwo wszystko uchodzi im płazem traktowanie nas jak jakieś (usunięte przez administratora) nie ludzi czyt. pracowników. Prawo pracy i BHP nie istnieje - zimno (usunięte przez administratora) brud i hałas nawet rękawce do pracy wstrzymano bo Pani prezes nie kazała zakupić bo indywidualne środki ochrony nie istnieją chcesz coś to sam przynieś. Tak się pracuje w czymś takim a pieniądze są tak najniższa albo pracuj po godzinach bo to jedzie... taki krzykacz niby dyr. . Drogi przedsiębiorco i pracowniku mijaj to coś z daleka na cudzej krzywdzie podobno jeszcze nikt się nie dorobił ciekawe u nas to brzmi inaczej. Unikaj kadr bo pracownicy mają przychodzić po 14.00 po pracy bo tak Duńczyk każe i wszyscy się boją. Dziwny to zakład i chyba nie dla normalnych ludzi...

bic Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@człowiek

Nie rozumiem, jeśli jest tak źle to każdy jest kowalem swojego losu i może odejść do innego pracodawcy?!

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie DIMA SP. Z O. O. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Spawacz, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

jan
Pracownik
@Pytanie

jasne najpierw ci obiecaja a jak juz wezma pieniadze to powiedza ze byla reklamacja przez ciebie i nie dostaniesz nic ...........tak robia od lat .

Pola
Inne
@jan

To tak realnie, bez żadnych obiecanek, jak tu można teraz zarobić? Podstawy pensji są dużo powyżej najniższej krajowej? I czy są jakieś dodatki z socjalu?

Honorka
Inne

To nie powinien być standard, a nie benefit? A jak z prywatną opieką medyczną albo multisportem, finansują wam takie dodatki? Albo może jakaś kasa na wczasy pod gruszą?

Ryszard Peja syn Andrzeja
Pracownik
 Pytanie
@Honorka

Haha co? Tutaj nie ma żadnych dodatków poza tymi które muszą być na święta z budżetu ???? żadnego socjalnego typu karty czy opieka medyczna (choć ta niby jest ale za jakąś dodatkową opłatą). W biurach na premie jako takie nie ma szans bo współczynnik frekwencji liczony jest razem z produkcją (a na niej ciężko o dobrą frekwencję bo co chwilę ktoś "choruje". Tak się lepiej opłaca). Jedyny "socjal" to kawa z ekspresu która jest tragiczna (najtańsza) a i ten ekspres jest większość czasu nie na chodzie. Zarządzanie w firmie w skali 0-10 jest na poziomie -100. Dramat zupełny. Góra nie ogarnia spraw technicznych, funkcjonowania firmy, w (usunięte przez administratora) ma wszystko, byle się na koncie zgodziło. Nieważne że się nie da - "będzie dobrze, myśl pozytywnie" ewentualnie "ma być zrobione" i koniec. Główny szef straszny buc. Generalnie patrzeć aż to (usunięte przez administratora) bo ta firma to jedna wielka parodia. No i zatrzymali się na stawkach smieszno-zenujacych jak na obecne standardy. Na produkcji potrafią uciąć premie tak o bo ni ma pieniędzy. A sami rozbijają się drogimi autami. Jeśli jest to ostatnia deska ratunku to można wziąć i w międzyczasie szukać czegoś innego, ale najlepiej omijać jak najdalej. Bo i tak przyszłości tam nie ma a samo podejście do pracownika jest jakieś milion lat świetlnych względem obecnych standardów choćby w Kutnie :)

jan
Pracownik

jasne wszystko jest kawa ciastko mily usmiech pracodawcy pokój nawet qwe......zzamowia specialnie dla ciebie jak zgodzisz sie pracowac dla nich .

Rychu Peja syn Andrzeja
Były pracownik

"nick" trochę dziwny jak na tą firmę ale może przypadek Oczywiście kawa dla zarządu. "Stołówka" dla produkcji pamięta komunę jak i większość firmy. Ludzie nawet na produkcji często jedzą śniadania przy swoich stanowiskach bo nie ma to większej różnicy. Wszędzie brud. Odpoczynku to nie ma wcale akurat bo niektórzy chodzą i płaczą się jak na minutę odsapnie. Socjalka haha. 0 ponadto co musi być z funduszu

Jarosław
Inne
@Rychu Peja syn Andrzeja

Pisałeś tam wcześniej, że to robota na przeczekanie i że zatrzymali się na stawkach śmieszno-żenujacych, jak to określiłeś. To, ile one teraz wynoszą? I czy pracuje się tu w stałych godzinach od poniedziałku do piątku?

Mister
Kandydat
 Pytanie
@Rychu Peja syn Andrzeja

Mam pytanie, po raz kolejny widzę ze firma szuka production managera. Czym to jest spowodowane? Wymagania widzę ze maja bardzo duże pytanie czy za tymi wymaganiami idzie odpowiednie wynagrodzenie. Jeśli tak to jakie? Poza tym jakie benefity są w tej firmie (poza wspomniana już kawa)

pria
Pracownik
 Pytanie
@Mister

benefity ?? tak usmiech szefa wymagania ustala gosza i karyna ? zarobki ??? 6000 brutto dlaczego szukaja bo u nas nie ma juz prawie nikog o

Malko
Kandydat
 Pytanie
@pria

6tys na takim stanowisku? No to chyba trochę poszukają.

anonim
Inne
@Ryszard Peja syn Andrzeja

To w jakiej wysokości wynagrodzenie otrzymuje się pracując na produkcji? Podajcie widełki. Co do premii, to często ją ucinają? Za co w ogóle się ją dostaje? Szukam firmy na przeczekanie...

anonim
Inne
@Ryszard Peja syn Andrzeja

To na jaką stawkę można liczyć na produkcji? Pomijając wszelkie dodatki. Poza tym, jeśli chodzi o premię, to za co można ją dostać? Piszesz, że często ucinają ją tak o... Jak później to tłumaczą? Znajdują jakieś konkretne argumenty, przez które niby nie dostaje się jej w całości? Napisz i rozjaśnij, bo zamierzam złożyć tutaj CV. Myślisz, że to miejsce pracy będzie dobrym tak na przeczekanie?

Jerzy
Były pracownik
@anonim

2600 netto

Ślusarz
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zgłaszasz się do kierownika z zapytaniem o pracę. Jeśli są przyjęcia to powie na jakie stanowisko.

Pytania

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, posługiwanie się suwmiarką , prosty rysunek techniczny.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Serwisant rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(833 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Account Manager
Warszawa
IQFM Sp. z o.o.
(173 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pracownik
Inne

Jeśli ktoś chce być (usunięte przez administratora) a nie Pracownikiem to jak najbardziej zakład Dima na niego czeka. Tutaj wszystko się zatrzymało w latach 80-tych i przypomina współczesny (usunięte przez administratora). A jak się u Was pracuje - brak ogrzewania i ubrań roboczych jeśli masz to już nie dostaniesz. W szatni i na halach produkcyjnych temperatura około 0 stopnia a Ty przebierasz się w zimnie i z dworu wchodzisz do zimna - czy tak się pracuje w XXI w. tutaj tak - informacje podane przez pracowników są prawdziwe. Według Pani prezes ogrzewania nie ma i nie będzie bo dla "Nich" chyba nie jesteśmy ludźmi. PIP od listopada kontrolował Ten "Zakład Pracy" wielokrotnie i decyzja kontroli tego czegoś jest w PIP Łódź - zmian żadnych właściciel Duńczyk nie przewidział - My nie jesteśmy ludźmi ani pracownikami. Pani prezes jest HR tej firmy - chyba nawet nie siedziała koło prawdziwego HR-owca i żadnych szkoleń nie miała na temat traktowania i rozmowy z pracownikiem i chętnym do pracy w Dimie. Polka traktująca poniżej człowieczeństwa swoich rodaków. Nawet Pani dyrektor już nie pracuje. Bo Tutaj jest na pewno nie żadna firma - (usunięte przez administratora) złe traktowanie ludzi i warunki niczym z filmów Barei. Takie info dla administratora GO WORK.PL opinie warunków pracy i wynagrodzeń to jest stan faktyczny i wszystkie opinie są prawdziwe. Najniższa krajowa a jak chcesz zarobić to nie wychodź z pracy bo jak mówi jakiś sobie "szef produkcji" bo to jedzie... Ludzie wyglądają jak łachy bo ubrań nie ma i nie będzie a indywidualne środki ochrony w Dimie nie istnieją. Tutaj widocznie Prawo Pracy nie działa i nikt nie robi sobie nic z kontroli PIP. Takie informacje nie powinny być blokowane przez administratora portalu bo jak ważne jest godne pracowanie i wynagradzanie za wykonaną dobrze pracę w naszym kraju to motto tego portalu poznaj warunki swojego przyszłego pracodawcy. Każdy kandydat powinien wiedzieć co go czeka w tym zakładzie i powinien mieć wybór - omijać go szerokim łukiem tak jak w Żychlinie i okolicach opinia tego czegoś jest znana jego mieszkańcom.

janek
Były pracownik
 Pytanie
@Pracownik

ee no to super standart paniu ta no dyrektor hr coz od niej wymagac smieszna kobieta a pani dyrektor juz uciekła .... ja siedze w germany wiec dziwi mnie to co czytam ale to było do przewidzenia ale ze brak ogrzewania , ubran , srodkow ochrony ???? to juz lekka przesada

anonim
Inne
@janek

Jak Pan tu robił, to środki ochrony, jak i ogrzewanie były? Nie wiem, czy to prawda zresztą, jak i z podanymi wyżej zarobkami? Jakoś trudno mi uwierzyć, że jako spawacz - który nota bene jest na stronie firmy poszukiwany - miałbym zarabiać minimalną krajową.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

A czemu ją zlikwidowali? Czy ta zmiana trwała dłużej niż do godziny 18? One były tylko w środku tygodnia czy w weekendy również się pracowało? To jakie godziny teraz zostały, może wiesz?

Jarek
Były pracownik
@anonim

Ja się pytam bo tego niewiem tylko jak pamiętam wstecz to była druga zmiana a teraz przejeżdżałem koło 18 godziny a tam ciemno a jeszcze parę lat temu były tam trzy zmiany i większość zapitalała po 12 godzin byli tacy zdolni co mieli wiecei nadgodzin niż normalnych godzin pracy

Janek
Kandydat
@anonim

Nie ma pracowników nie ma pieniędzy nie ma zamówień to jest jak jest

anonim
Inne

Rozumiem. W jakiej aktualnie kondycji finansowej jest firma, to solidny, zdolny utrzymać się na rynku pracodawca? Jak z wysokością pensji i z wypłacaniem na czas?

Administrator

Czy w firmie DIMA SP. Z O. O. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Lorch
Były pracownik

Teraz jest chyba ciezko chora. Niestety polityka tej firmy miała i ma wiele do życzenia,są pewne osoby które ustalają terminy wysyłek etc. A przez to jest chaos na produkcji we wtorek przyjezdza materiał a na piątek ma być zrobione bo to jedzie. Tak to funkcjonuje. Organizacji brak po prostu ma być i koniec nie ważne że jakość odbiega od ideału szajs a musi być wysłany.

Pracownik
Były pracownik

Zimno to mało powiedziane. Minusowe temperatury na hali . Brak ubrań ,posiłków regeneracyjnych ,ogrzewania.tylko robota dawaj dawaj. Oczywiście administracja ma ciepło .i się śmieją

anonim
Inne

Ja tamtej oferty dla PMa, o którą ktoś teraz spytał, jakoś nie widziałem, za to obserwowałem już wcześniej tamtą dla inż. spawalnictwa. Nie mogłem wtedy kandydować ale widziałem ze z 9 osób się wtedy zgłosiło. Dacie znać tak wstępnie jak rozmowa wygląda i jak w ogóle teraz się pracuje? następnym razem warto się zdecydować na wysłanie papierów?

Grażyna
Inne

Słuchajcie, mąż szuka pracy jako spawacz, na stronie firmy widzieliśmy że można się zgłaszać, tylko pytanie jakie są tu stawki dla spawaczy? Jaka jest forma umowy i czy pracuje się na jedną zmianę czy więcej? Będę wdzięczna za informacje

Grażyna
Inne

Jak to nie ma pracy? Jakieś przestoje u was są czy o co chodzi? No i stawka głodowa to jaka według Ciebie, chodzi o najniższą krajową?

Pracownik
Pracownik
@Grażyna

Witam, zachęcam złożyć CV. Zleceń jest nie do przerobienia.

Aneta
Inne
@Pracownik

Ile zleceń przypada aktualnie na jedną osobę? Nadal poszukują ludzi? Jeśli jest tak dużo pracy to wpadają płatne nadgodziny?

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Jasiu
Były pracownik
 Pytanie

Która tam szaleje?

25
praacownik ....jeszcze
Pracownik
 Pytanie

''Jest nam niezwykle miło poinformować, że od dziś do naszego teamu dołączył nowy dyrektor sprzedaży '' to po co mamy ponosic koszty za pania (usunięte przez administratora) to ona powinna to robic ???? a nam sie mowi ze nie ma pieniedzy na podwyzki

27
Marcin
Inne
@praacownik ....jeszcze

Żadnych do tej pory podwyżek w związku z inflacją lub stażem pracy nie było? To ile tu na starcie płacą malarzowi konstrukcji stalowych?

22
Xxx
Były pracownik

No z tego co słychać to Gosza i Karyna chyba będą musiały zakasać rękawy i wziąść się za pracę bo załoga się uszczupla z dnia na dzień a podwyżek(nie ochłap który proponują) niema i pewnie szybko nie będzie. Leif może się za składanie weźmie tak jak kiedyś ????????????

25
Agata
Inne
@Xxx

A kim są te panie tutaj, jakie stanowiska mają? Do tej pory nie pracowały czy jak?

24
Xxx
Były pracownik
@Agata

No ciężko pracują ale nad tym jak nie dać pracownikom produkcji zarobić

26
Po rozmowie
Kandydat

Planista produkcji. Po rozmowie dowiedziałem się że praca planisty polega na ogarnianiu Exela. Lata studiów, lata wbijania do głowy poszły w las. W Dimie Pani dyrektor wie lepiej. Profesorowie ,doktorzy i inni uczą człowieka że praca przy planowaniu produkcji polega głównie na pracy z ludżmi. Lata studiów jak krew w piach.Exel,exel jeszcze raz exel. Pani prezes jeszcze jakoś w miare rozsądna >Pani dyrektor to juz totalna pomyłka, dokładna odwrotnośc definicji dyrektora. No chyba ze mówimy o czasach słusznie minionych. W ten scenariusz Pani dyrektor wpisuje sie jak znalazł.Podobnie wystrój wnętrza. Piękne wycieraczki, rozbudowanie biura, dwie rozbawione Panie kadrowe. Zieono ,gustownie ,pięknie. Wypisz wymaluj Bareja. Na hali niestety nie było mi dane przebywać.nikt nie uznał za słuszne choćby pokazać czym firma sie zajmuje.Spoko ,widziałem w necie. Z tego co udało mi sie zorientować przez okno ,czekając na rozmowe,bo jak wiadomo na Damy trzeba czekać,ludzie pracują bez zarzutów. Choć okna z biu z widokiem na hale produkcyjną to wg mnie pomyłka z PRLu. To budzi jedynie frustracje pracowników, nic więcej. Sa inne dyskretniejsze sposoby na kontrole wydajnośc pracowników.W Dimie widac nie ma. Wziąłem dzień wolny, pojechałem na rozmowe chociaż cos mi mówiło ze szkoda czasu. NA koniec rozmowy dowiedziałem sie ze, może szukają a może nie szukają,moze jutro a może za trzy miesiące, że w zasadzie im sie nie śpieszy,że w zasadzie to nie są pewni czy planista jest im potrzebny ,bo robotę mają do końca maja a pózniej nie wiedzą sami co dalej. Ogólnie wyszedłszy stamtąd byłem jak mucha po muchozolu.Kurde,co tamsie wyprawia. Jedyna firma , z której wyszedłem i dziekowałem ze nie musze wracać.

30
kwas
Pracownik
@Po rozmowie

hahaha.... przykro mi , ze musiałeś otrzeć się o tak bolesna prawdę ale + dla Ciebie , ze nie podjąłeś tam pracy .............Dopiero teraz byłbyś zły sam na siebie ... pani Dyrektor nie zrozumiałeś jej ale jej nikt nie rozumie po prostu kobieta ma taka szkołę , ze reszta tego nie jest w stanie ogarnac .

3
Nick
Były pracownik
@Po rozmowie

A może zwyczajnie słabo wypadłeś i nie zrobiłeś dobrego wrażenia. Z tego , co piszesz łatwo przychodzi Ci ocenianie innych i na kilometr wyczuwa się zadarty nos. Czasem warto krytycznie spojrzeć na siebie.

Paulina
Inne
@kwas

A co takiego dzieje sie w firmie że bylby zły na siebie? Pytam powaznie, planuje aplikować:(

Pracownik
Pracownik
@Paulina

Firmę uważam za porządną i uczciwą. Wszędzie można coś poprawić. Pracują tylko ludzie i nie zawsze chce im się dobrze wykonywać swoją pracę.Tyle w temacie.

pycha
Inne
@Po rozmowie

Słabo, słabiutko napisane. Taka pisanina świadczy o poziomie autora. Ortografia, interpunkcja, styl, składnia!!! Internetowe pokolenie kandydatów do pracy. Zarabiać i oceniać.

2
kwas
Pracownik
@pycha

hahaha...... super ta firma poloniści, ukryci profesorowie , szukają specjalistów do obróbki drewna aaaaa i gdzieś tam po drodze widzę ostra wazelinę nie no cos niesamowitego.... ale czekamy na rozwój dalszej sytuacji hehe.....

3
Grażyna
Inne
@kwas

Czemu masz odmienne zdanie niż reszta?

4
Kok
Kandydat
 Pytanie

Witam mam pytanie ile godzin dziennie pracuje sie w Dimie i czy weekendy są wolne?

6
Joanna
Inne
@Kok

Ja obstawiam, że 8, ale mogę się mylić. Ktoś może potwierdzić? Co, do weekendów, to nie wiem.

Kok
Kandydat
@Joanna

Jest podane że 8,ale chciałem dowiedzieć się od kogoś kto tam pracował,jak to w rzeczywistości wygląda.Weekendy niby pisze,że wolne,ale też chciałbym potwierdzić.Joanna,dziękuję za odpowiedź.Przy okazji piękne imię,moje ulubione:)

spawacz
Pracownik
@Kok

tak jak powiedziała @Joanna pracy jest dużo mało ludzi wiec nadgodziny soboty nawet niedziele oczywiście aktualne . Problem powstaje potem , jakaś reklamacja , komuś cos trzeba potracić i wypłata maleje jest dużo nerw i stresu . Jeśli chcesz idź próbuj dopóki nie zobaczysz nie uwierzysz żadnym opiniom ......... moja jest prawdziwa ale idź i opisz

Kok
Kandydat
@spawacz

To nie za ciekawie...

2
Migmig
Pracownik
 Pytanie
@spawacz

Kiedy ostatnio pracowałeś w niedzielę?? Sobota też nie jest dla wszystkich i nadgodziny w tygodniu również. Przychodzą Ci którzy są najbardziej potrzebni bo jest określona liczba nadgodzin. Nie sztuką jest cały miesiąc robić nadgodziny. Ja wolałbym żeby podstawa wynagrodzenia poszła sporo w górę bo pomiędzy innymi zakładami jest spora różnica.

3
spawacz
Pracownik
@Migmig

teraz nie bo potraciliscie zlecenia i roboty nie ma dzieki pani ........ wszyscy wiemy

6
Jakub
Inne

Witam, chciałbym spytać czy poprawiła się sytuacja w firmie ? Czy dalej taki „prostacki” język jest używany czy może panują tam normalne warunki, wartościowi ludzie ?

23
Xxx
Były pracownik
@Jakub

Podobno się poprawiło bo przyjęli nowego dyrektora alkoholika ????????????

24
Marzena
Inne
@Xxx

Hmmm nie brzmi to jak zmiana na plus....A Ty tam pracujesz czy słyszałeś o tym od kogoś? Chciałabym wiedzieć czy to sprawdzona informacja czy plotki...

21
Andi były pracownik
Pracownik

Pozdrowienia dla Wiesława, trzy sie chłopie

5
Życzliwy

Pracuję w dimie od niedawna i już mam tego dosyć. Bałagan, bałagan i jeszcze raz bałagan. Zero koordynacji pomiędzy działem ślusarni, mechanicznym i spawalni. A najgorszy jest W.B. pseudonim Kojot. Zero kultury i wychowania, brak wykształcenia. Jedyne słowa które można od niego usłyszeć to skłodejta, spawejta i wywolejta bo to jutro jedzie. Traktuje ludzi jak swoje krowy, krzyczy do nich na pół hali. Nowego dyrektora już prowadza na smyczy chwaląc się, że na niczym się nie zna. Atmosfera wśród ludzi jest napięta, zarząd powinien zainteresować się tym i porozmawiać z ludźmi.

23
Migomat
@Życzliwy

Święta prawda.

5

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Życzliwy

Tego Wiesława to dawno powinni usunąć! Nic nie potrafi typowy poganiacz

3

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hehe
@Życzliwy

Gdyby nie Wiesław to firma by dawno upadła. Ten człowiek ma wszystko w jednym palcu. Gorzej jest z górą to oni poganiaja robią (usunięte przez administratora) itp. A o podwyżki racja nie ma co chodzić. Bo na górze nie mają pojęcia ile trzeba poświęcać pracy zeby tam co kolwiek zrobić. Szukają łosi żeby robili za pół darmo. Szczerze to firma porażka (usunięte przez administratora) i brak organizacji ????

9
Andi były pracownik
Były pracownik
@Hehe

Nie narzekajcie na Wieśka, on jest wpożo facet i zna się na robocie

1
zaskoczony
Były pracownik

to nie jest prawda o tym co slysze ale .....ooooo wiec to prawda zostaje tylko ekipa podleglych(usunięte przez administratora)

11
adrem
Pracownik
@zaskoczony

niech zostaną ci, którym zależy na pracy i na firmie. Jestem za. Dzieje się lepiej i to widać. Nowy szef wie o co chodzi! i nie pozwala sobie wejść na głowę>

3
Piotr
Pracownik
@adrem

Może Szefostwo też zauważy, że ten Gościu wie co robi, bo wkrada się normalność a nie głupkowanie i żąglerka na produkcji jak do tej pory. Mam nadzieję że Go nie zepsują !!!.

6
Łukasz
Pracownik
@adrem

Od 7-miu lat pracuję w tej firmie i(usunięte przez administratora), mogę wszystko o Wszystkich mówić bo znam Ich jak własne paznokcie u rąk. (usunięte przez administratora) Alleuja - będzię DŁUGI WEEKEND na produkcji. Tego jeszcze nie było jak tu pracuję !!!.

9
Dawid
Pracownik
@Piotr

(usunięte przez administratora) jak tu pracuję 7 lat tak jeszcze nie było wolnego między świętami, a zamówień jest w husteczkę. Gołębiorz stał się miły - nareszcie przestoł drzeć japę. Długi weekend

9
Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie

No i jak tam w tym obozie pracowniczym?? Może wrzuci ktoś zdjęcie termometra ile tam jest stopni na emitowskiej hali stopni??? Dyrektora nowego macie, tym razem podobno ktoś z jajami i głowa o tej robocie. Gołymbiorz pewnie rwie włosy z głowy :D:D Na drugiej zmianie to w ogóle na koszty światła zarabiacie??? Bo przeciez nie ma ludzi niezastapionych ale u Was już nawet takich co byli do zastąpienia brakuje ???????????? Aaaaa no i pijaństwo się skończyło w końcu, brawo brawo jakiś postęp ale to tylko dlatego ze nie ma kto z kim pić hahaha

18
Ulga
Pracownik
@Były pracownik

Nie ma ciebie to nikt nie pije. Może tak wniosek.

16

Zostaw merytoryczną opinię o DIMA SP. Z O. O. - Żychlin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w DIMA SP. Z O. O.?

  Zobacz opinie na temat firmy DIMA SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w DIMA SP. Z O. O.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy DIMA SP. Z O. O.?

  Kandydaci do pracy w DIMA SP. Z O. O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIMA SP. Z O. O.
2/5 Na podstawie 52 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
DIMA SP. Z O. O.
Przejdź do nowych opinii