Opinie o Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński w Głogowo

counter
1 2 65 5 1
Kacper

Ile zmian aktualnie jest w firmie?

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński?

Całe życie

@Pytanie

Awans w tej firmie??? Nieznane zagadnienie u nich.robic I nic w zamian

Kacper

Ile zmian aktualnie jest w firmie?

Antosantos
@Kacper

Najlepiej jesli jestes dyspozycyjny 24/24.jak najmniejsze zatrudnienie a roboty na 12-14 godz.

Irena
@Antosantos

Naprawdę w tej piekarni pracuje się po 12-14 godzin? A w jakich godzinach konkretnie? Rozumiem, że praca w godzinach nadliczbowych nie jest obca pracownikom tej firmy, ciekawa jestem, czy to standard czy te nadgodziny zdarzają się jedynie sporadycznie, jak to bywa w wielu miejscach pracy.

Antosantos
@Irena

Praca w takiej ilosci godzin to norma dla tej firmy. Swoje 8 godzin to tylko ulubiency szefa I majstra czyli kto?panie z deserowni

@Kacper

Awansu mozesz niedoczekac.jak zbyt czesto bedzie sie powtarzac ,że chcialłoby sie byc np.brygadzistą to pracownik staje sie baaardzo niewygodny zaròwno dla majstra jak I dla szefa.szybciej doczekasz sie zwolnienia niż awansu.powodzenia

Jakie są mocne strony pracodawcy Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński?

Antos

Brak.same slabosci

Czy w Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński występują paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

jak pracownik sobie sam taką paczkę zrobi to ma.bony świąteczne w tej firmie???????????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy pracownicy Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

bolo
@Pytanie

Czegos takiego nie znaja w tej firmie.ludzie sie zintegruja przy 12 godzinach w pracy

Cezary

Forum pracownicze nie jest właściwym miejscem na uwagi klientów.

Krzysztof.

Odebrałem tort dla teściowej i okazał się beznadziejny.Smak jak z PRL-u.Dzem i słodka masa.Zero owoców mimo,ze był z truskawek.

@Krzysztof.

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z usług Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński, przykro mi. To forum służy przede wszystkim do wymiany opinii na temat pracodawców. Interesują mnie szczegóły pracy w tym miejscu, jest tu ktoś kto może coś powiedzieć? Z góry dziękuję!

Ja
Klient
@Emilia

Też nie była zadowolony z toru.Pomylone zostało imię osoby dla której byl felerny tort.Cóż , może tylko przeprosić.Jak postawi¢ tort którzy była dla Marysiu z napisem Krysi.

Radek

Witam, Nie polecam nikomu cukierni Rumińscy.Mieliśmy zamówiony tort na roczek syna 3 tygodnie przed impreza,zapłacona była przedpłata,a gdy pojechaliśmy odebrać tort okazało się ,że tortu nie ma.

Gość
@Radek

Go work opinie o pracodawcach - podkreślam pracodawcach a nie usługach firmy!

Zgadzam się z tymi ludźmi którzy tak piszą bo tak naprawdę jest jest frajerem

Użytkownicy czekają na odpowiedź 474 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński?

Natalia

@Anonim naprawdę nikt z takich nowo zatrudnionych osób ,po okresie próbnym nie dostaje przedłużenia umowy, gdy ten napięty okres mija?

Anonim

Witam wszystkich zainteresowanych do pracy w piekarni nie jestem w stanie nic powiedzieć natomiast co do obsady i zatrudnieniach na sklepach zauważyłam ciekawą prawidłowość kiedy zaczynają się newralgiczne okresy typu tłusty czwartek święta i urlopy w tedy zatrudnienie wzrasta nowi pracownicy dostają umowę na okres próbny i wszystko jest ok osoba się sprawdza (tak mówi personel) natomiast po zakończeniu OP pseudo kierowniczka (pszydupas SZEFOWEJ) mówi że zatrudnila za dużo ludzi i niestety nie może przedłużyć umowy.

@Anonim

Dzień dobry, wiesz to tylko z tego, co mówi personel, tak? Czy Ci pracownicy są zatrudniani za pośrednictwem PUP? Czy są rekrutowani bezpośrednio przez pracodawcę?

@Anonim

Pracuje w sklepie firmowym i takich zależności nie zauważyłam, jak ktoś się nie nadaje to po okresie próbnym nie jest zatrudniany, żeby dostać tam pracę trzeba się wykazać a nie leserować, a kierowniczka jest typową służbistką ale bardzo kompetentną i życzliwą, nie pracowałam w tak dobrej atmosferze od lat, zainteresowanie pracownikami ze strony kierowniczki jest niebywałe i pełne poświęcenia, kasa na czas i dobre zarobki, jak ktoś się nie nadaje to odpada, a takich osób które się ślizgają było wiele

Użytkownicy czekają na odpowiedź 577 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Tolka

Odebrałam tort smietankowo -truskawkowy i wiem ,ze nigdy więcej już nie kupię. Tort jak z lat 80-tych-bardzo słodka masa,dżem i biszkopt.Tragedia.

zapracowany

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje. Ogólnie dobra firma i polecam pracę.

Blade

Podwyżki są proszę państwa w końcu. Jeśli jesteś fachowcem to przy 200 godzinach wyciągnie 3tyś.

Wieczny łowca
@Blade

Fachowiec, czyli? Każdy piekarz, brygadzista, a może chodzi o osoby, które mają specjalizację potwierdzoną dokumentem?

@Blade

Czy podwyżki w Piekarni Cukierni Rumińscy są jedynie dla poszczególnych pracowników firmy, czy dla Wszystkich tam zatrudnionych? Na jakie jeszcze inne przywileje ze strony firmy mogą liczyć osoby chętne do tego, by się tam zatrudnić? Proszę o szczere odpowiedzi.

Żancia
@Emilia

Na nic nie oferują nic ciekawego nie zarobisz nawet 2 tys no chyba że robisz po 250_300 godz:) byłam 3dni masakra żadnych bonusów np karty multi sport pakiet medyczny itp na święta nic totalna porażka nic dziwnego że ciągle tam ludzi potrzeba

Ktos
@Emilia

Przywileje w piekarni??? No dla przydupasów tak, ale dla tych co na prawdę się starają nie ma nic. Ciągle tylko pretensje i uszczypliwosci. Podwyżki są tylko dla ulubieńców.

@Emilia

Na takie rzeczy mogą liczyć tylko ulubieńcy szefa a przede wszystkim majstra a że ów Pan nie wiele osób lubi to na podwyżki i przywileje nie ma co liczyć.

@Wieczny łowca

Każdy co się zna na robocie i robi a nie siedzi w szatni. Papiery nie są potrzebne

@Żancia

Jestem zwykłym pracownikiem z niższą stawka od starych pracowników i za 200 godzin wyciągam ponad 3tyś. Jeżeli jesteś tępy, nie znasz się na robocie, jesteś leniwy, do tego chodzisz na chorobowe to fakt 2tys nie zarobisz. Pan Rumiński to skanera ale głupi nie jest

obserwujący
@Emilia

tak ,podwyżki mają tylko PANIE Z DESEROWNI.to są ulubienice majstra i szefa ,więc na wszelkie profity mogą liczyć tylko one.

Lola
@Blade

300tys chyba żart za 200 godzin to najwidoczniej jesteś ulubieńcem brygadzisty bo ja przy tobie chodzi godzinach maks 2700

Lola
@Blade

Wyciągnie czy uczciwie zarobi?

pamela
@Lola

a jak myślisz ,jasne że WYCIĄGNIE.......

kapeć
@Lola

Uczciwie zarobić 3 tysie za 200 godzin????????????

safir

hahaha 200 h i 3 tyś dobre ;-D chyba milion lat później

Anonim

Tam co się dzieje to masakra jest jakaś. Się nie dziwię że pan wielki rumiński nie może znaleźć ludzi jak źle ich traktuje. Jest wredny i po chamsku się odzywa, nawet udaje nie raz że nie zna kogoś lub się chowa. Ciasta są okropne tam i wszystko co tam robią. Niech się Pan rumiński zastanowi co robi, bo jak dalej będzie on źle traktował ludzi to sam będzie wszystko robił. I niech się Pan ogarnie w końcu bo zachowuje się Pan jak szczeniak i nie ma tam szacunku

Heh
@Anonim

Bo to wielki pan i władca. Myśli, że ma kasę to może ludzi traktować jak psy. Chętniej by dał (usunięte przez administratora) rydzykowi niż ludziom pracy. Nie oczekujcie, że to się zmieni. Taki był od początku i taki zostanie. Amen.

@Heh

Nie warto iść do niego do peacy

Pracy *

@Anonim

Nie warto iść do niego do pracy

Tomas

Witam czytałem wasze brednie o myszach siedzących na chlebie o robactwie przy piecu o szefie który sobie nie radzi z zakładem o piekarzach co walą sake od rana chcę to sprostować moim zdaniem ten kto to opisywał jest nie spełnia rozumu myślę że byłeś niedojdom który odleciał bo do roboty się nie nadawał jak o czlowiku który dorobił się takej firmy można powiedzieć że nie powinien być przedsiębiorcom jeśli widziałeś myszy czy robale czemu nie wezwales sanepidu widziałeś pijanych piekarzy trzeba było policie wezwać a zarobki są zupełnie inne jak chcesz się spotkać na kawe czy setkę czy na obicie m...y daj znać jestem gotowy

leluś
@Tomas

hm,jeśli ty nie widzisz myszy siedzących na chlebie ani pijanych piekarzy to albo jesteś kimś z biura i przymykasz na to oko albo jesteś na tyle pijany,że nie zauważasz nic poza podłogą.sanepid kilka razy już był,lecz zanim jest wpuszczony na hale produkcyjną jest najpierw wielki szum i potem baaaaaaaaardzo szybkie sprzątanie.do tego też już przywykliśmy.szef nie nadaje się do zarządzania zespołem ludzi.sam wprowadza taki chaos ,że chwilami sam tego nie ogarnia.pracownikiem tej owej firmy jestem od tak dawna,że wiele już się zobaczyło.ręce opadają co się tu wyprawia.

Ktoś
@leluś

To co piszesz jest tak niedorzeczne ... To opisz jak wygląda sprzątanie przed sanepidem ? Łapiecie te myszy i robaki co do sztuki tak że ani razu sanepid nie zobaczył żadnej ? A na koniec knebel w usta żebyś się nie wygalał jak idą ? haha . Skoro tam jest tak źle to czemu się nie zwolnisz i wtedy jechać z sanepidem ?

@Tomas

Tomas, po pierwsze proponuję zajrzeć do słownika, po drugie - postawienie przecinka czy kropki nie boli. Po Twojej wypowiedzi stwierdzić można, iż albo nie jesteś pracownikiem produkcji albo dostajesz dobre pieniądze jako (usunięte przez administratora) Przedsiębiorca - osoba, która pod własnym imieniem prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową. Dobry szef przede wszystkim interesuje się tym, co dzieje się w firmie. Nie patrzy tylko na same zyski bez wcześniejszego planu realizacji (czy na pewno starczy czasu na wykonanie większej ilości produkcji, czy ilość pracowników pozwala na tak dużą produkcję). Potrafi mobilizować swoich pracowników do pracy(w tej firmie tego nie ma, bo grosze do nadgodziny mało kogo mobilizuje) i szanuje ich (tutaj poziom minus 200). Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Masz w (usunięte przez administratora) swoich pracowników? No to vice versa, później pretensje można mieć tylko do siebie.

@Tomas

To co ludzie piszą o myszach i reszcie to jest prawda i trzeba się z tym pogodzić.

To prawda praca ciężka warunki szkodliwe a płacą brak słów 8 czy 9 na godzinę

Olek

Każda firma płaci za pracę a nie za robienie dobrego wrażenia. Zawsze można zmienić firmę!!

@Olek

Po pierwsze w tej firmie każdy pracuje i to więcej niż powinien, stara się żeby wszystko dobrze funkcjonowało, a pomimo tego dostają ochłapy. Po drugie-racja. Gdyby każdy zmienił pracę może szef by oczy otworzył

ziutek
@Olek

za takich ludzi jak ty to my dziękujemy.a my to ku....a siedzimy???????? idź do szefa i nakabluj

Ok tam

Zapraszamy pokaż co potrafisz

ziutek
@Ok tam

na co mnie zapraszasz ,na kawę czy na setkę.jak taki jesteś odważny to zapewne przydupas.jak nie możesz dojść to tego którym z pracowników jestem to znaczy ,że jesteś słabo wyszkolony.postaraj się ,szef niedouczonych nie lubi.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński - Głogowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad