Hotel "FILMAR"

Toruń

Opinie o Hotel "FILMAR"

Daj

Zastanawiam się nad tym, aby wysłać cv tutaj i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś może mi powiedzieć jakie są wymagania, oraz jacy są kierownicy i ogólnie co tam w firmie ostatnio się dzieje, bo przyznam, że słyszę same pochlebne opinie, polecacie czy nie?

justi

Nie polecam.praca ponad sily za nedzne wynagrodzenie wyzysk pracownikow.

Marian

Dopóki tam będzie taki układ jak jest to nie polecam. Nic się nie nauczysz, poza hamstwem i kombinatorstwem. Zero przerw, zero posiłków(!) dla pracowników, zero szacunku dla załogi. Kasa MARNA i w dodatku musisz ciągle się wypraszać o zarobione pieniądze. Nie polecam. Szef to chyba się uczył gotować w mlecznym barze. Omijajcie to miejsce duuużym łukiem!!!

Zostaw opinię o Hotel "FILMAR" - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel "FILMAR"