Opinie o DIMA SP. Z O. O. w Żychlin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DIMA SP. Z O. O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DIMA SP. Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DIMA SP. Z O. O. w Żychlin

Zase

Potrzebują do pracy spawaczy?

robol
@Zase

Potrzebują za 2100 brutt

Ryszard

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

życzliwy
@Ryszard

Przyjmują wszystkich do młotka i szlifierki, bo fachowiec tam nie pójdzie. Zarobki, można przeżyć, na chleb i paprykarz szczeciński starczy.

Były robol
@życzliwy

Zgadzam sie. Nadgodzin aż na twarz padniesz to i wypłata bedzie. Bo z tego co pamiętam to podstawy tam słabe były.

Agnieszka

@Henryk, niestety nigdzie nie znalazłam ogłoszeń informujących o poszukiwaniu pracowników przez firmę DIMA. Ale gdyby tak było, to myślę, że pracownicy wiedzieliby o tym. Zatem zachęcam osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie, które wiedzą coś na temat wolnych miejsc pracy, aby podzieliły się swoją wiedzą z innymi użytkownikami tego forum.

życzliwy
@Agnieszka

"Agniecha" na KCI są ogłoszenia z DIM-y. Słabo jesteś poinformowana.

bezrobotny

Co tam się u was dzieje? Ludzie wieszają się na płotach. Przecież to podchodzi pod prokuratora. Podobno przez kierownika, tak gadają na mieście. A z tym zaczadzeniem to jak było. A ja miałem iść do was w sprawie pracy.

Emit sa
@bezrobotny

Jak ktoś ma problemy z alkoholem i nie równo pod deklem to się wiesza. Praca albo alkohol.

500+
@Emit sa

nie równo pisze się razem

Ślusarz

Zgłaszasz się do kierownika z zapytaniem o pracę. Jeśli są przyjęcia to powie na jakie stanowisko.

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, posługiwanie się suwmiarką , prosty rysunek techniczny.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Henryk

Czy firma potrzebuje pracowników?

500+

No i co "Agnieszka" wieśniak wygryzł dyrektora, jak wcześniej zrobił to z trzema kierownikami. Może zarząd tym się zainteresuje. A co z ucieczkami pracowników, nawet tymi z największym stażem? Mogłabyś się ujawni i tak wszyscy wiedzą ktoś ty.

Agnieszka

@Życzliwy, sytuacje, które powodują brak komfortu pracy wpływają na obniżoną efektywność i motywację. Powinny być niezwłocznie alarmowane kierownictwu DIMA. Co sądzisz o takim kroku? Czy poza atmosferą, która Twoim zdaniem nie sprzyja, pozostałe warunki zatrudnienia są satysfakcjonujące? Pamiętajcie, że atmosferę tworzą pracownicy i sam pracodawca może nie mieć na nią wpływu.

Migomat

Dzisiaj pies robił kipisz w szafkach na egholmie. Chce pokazać że "pracuje". Pewnie jutro przyjdzie do nas na emit. Zróbcie ludzie "porządki" w szafkach.

Piła taśmowa
@Migomat

Pracowity gość.

Agnieszka

@Piona, nie pracuję w DIMA. Jedynie staram się dopytywać o kwestie poruszane na tym forum, które mogą być interesujące zarówno dla mnie jak i innych użytkowników regularnie odwiedzających ten wątek. W związku z tym dobrze by było gdybyś zdecydowała się odpowiedzieć na zadane przeze mnie wcześniej pytania.

Agnieszka

@Piona, jak w takim razie wygląda brak szacunku okazywany pracownikom? Podałbyś przykładowe sytuacje, które byłyby potwierdzeniem Twojego wpisu? Czy oprócz tego mógłbyś napisać coś więcej o swoim zatrudnieniu w DIMA Sp. a.a.? Czy występują jakieś pozytywne aspekty Twojej współpracy z tą firmą? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat na forum. Będzie wzięta pod uwagę przez jego użytkowników.

Piona
@Agnieszka

Jeżeli pani tam pracuje to sama pani powinna wiedzieć najlepiej jak jest.

Piona

Dopóki będzie obecny szef produkcji takim (usunięte przez administratora) i nie bedzie miał szacunku do pracowników to nie bedzie nigdy tam dobrze, mogą 20 dyrektorów zmieniać i bedzie źle, ten obecny dyrektor też ma swój świat i swoje zabawki, lipa totalna , ludzie sie zwijaja stamtąd i bardzo dobrze moze cos do nich dotrze w co wątpię.

Agnieszka

@kot, terminowa wypłata jest akurat obowiązkiem każdego pracodawcy. Czy oprócz tego możesz wymienić ewentualnie inne plusy współpracy z DIMA? O jakim bałaganie wspominasz również w swoim poście? Chodzi Ci może o organizację pracy? Zachęcam Cię również o wypowiedź na ten temat.

Ineo

Tu jest po prostu fantastycznie :D

Tonik

Podpowiedzcie jak się pracuje? Czy można w miarę dobrze zarobić?

kot
@Tonik

Poszukują pracowników na produkcję i do technologii. jak znasz rysunek techniczny to jest szansa, że się załapiesz. masz papiery spawacza, albo znasz się na montażu to jest dobry czas. Dużo pracy i trochę bałagan, ale wypłata na czas...

Aloes

Co tam sie dzieje

gołebiarz

nie dyskutowac brudasy tylko brac sie za robote

Xxx

Agnieszka chyba sama siebie oszukujesz tymi wpisami na temat polarow itp ubrań roboczych porządnych nie możecie kupić za butami trzeba chodzić po parę miesięcy proszę Cię nie wypisuj takich głupot bo niedobrze się robi

Agnieszka

@anonymous rozmawialiście o tym z kadrami w firmie DIMA, bo to chyba w ich obowiązku powinno być sprawdzenie temperatury w miejscu pracy. Może poproście o dostęp do ciepłych napoi i ciepłe polary. Czy jest to możliwe do spełnienia?

Azaaaaa

A ja się cieszę i czekam na zmianę ...temperatury.

Agnieszka

@zziebniety a czy temperatura w firmie DIMA nie odpowiada tym standardom, o których wspomniałeś i które nakreśla prawo pracy? To jaka jest temperatura w firmie? Macie termometry, by to zmierzyć?

@Agnieszka

nie odpowiada mamy termomrtry na hali

Zostaw merytoryczną opinię o DIMA SP. Z O. O. - Żychlin

• Jak się pracuje w DIMA SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy DIMA SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIMA SP. Z O. O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIMA SP. Z O. O.?

Kandydaci do pracy w DIMA SP. Z O. O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIMA SP. Z O. O.