SLODKIE sp. z o.o.

Opinie o SLODKIE sp. z o.o.

Matrix

Lokalizacja w centrum Warszawy??? Chełmżyńska??? To zadupie za Ząbkami...Rembertów... A cóz toza atrakacja wypłata na czas...??? Ludzie gdzie Wy wcześniej pracowaliście...???

afro

Dział realizacji-zamówień nie ma styczności z klientem, to robia handlowcy, klienci są obsługiwani telefoniczne, mailowo, nie przyjeżdzają do firmy...towar wysyłany jest kurierem. Zazwyczaj obsługuje się duze firmy-stali klienci, robi się cykliczne, często powtórzeniowe słodycze REKLAMOWE lub obsługuje się agencje, wtedy kompletnie nie masz do czynienia z końcowym klientem.

Kot

Jeśli w firmie do kontaktu z klientem dopuszczają złośliwego, nieprzyjemnego i beszczelnego mini człowieka to na pewno nie jest normalnie...

matrix

Są tam umowy o pracę przedłużane w nieskończoność, obyś tylko na czas nieokreślony nie dostał......, nie ma żadnych benefitów, ludzie to prywaciarz!!!!!!!!!!!!!!!! na święta dostaniesz słodycze, które się nie sprzedały.....

Aplikowałeś na stanowisko Webmaster/ Specjalista ds. Serwisów Internetowych oferowane przez firmę Słodkie Upominki? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
poniedziałek

@celinka7 oczywiście, że skarb, bo jest to jedna z przyjemniejszych robót, zwłaszcza, że zapewniają narzędzia pracy i dodatkowo szkolenia, więc nie ma się o co martwić.

matrix

Szukają do działu realizacji zamówień, ale uwaga jedna dziewczyna jest w ciąży, pewnie o tym nie powiedzą, ale będzie to typowe zastępstwo...... generalnie w tym dziale jest straszne bagno, stara ekipa trzyma ze sobą,szefową bardzo obgadują...........................nowych traktują ostentacyjnie........nikt nowy nie zostaje tam dłużej jak 2-3 miesiące.........

marysia

Jestem zainteresowana pracą na produkcji, czy są przyjęcia,czy zatrudniają na umowę o pracę?Widziałam ogłoszenie z innej firmy do słodkich upominków na umowę zlecenie.ale jak wysłałam CV to było już nieaktualne, myślę że zatrudnienie na krótki okres czasu ( przed świętami)

matrix

Jeżeli w firmie jest jeden dyrektor od wszystkiego, to jak ma być dobrze......????????????????????????

Borys

Wiem to: brak odpowiedzialności za swoja pracę, wszystko zrzucane na handlowców. Zły projekt, wina handlowca, leniwy grafik rzecz święta. Podebranie klienta, winna handlowca, ten co podebrał ulubieniec/ulubienica przełożonego ważne, że zamówienie poszło. Nie dotrzymanie terminu wina handlowca co z tego, że terminu nie dotrzymała produkcja. itd, itp. Ogólnie żenada, brak konsekwencji, totalny chaos, niekompetentna kadra kierownicza, która ma swoich pupilków. Osoby niekompetętne nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zawalanie zamówień wszystko zwalane jest na handlowców, którzy powinni być tylko od generowania zamówień.

szok

Dyskutować nie ma o czym. Osobom szukającym pracy po komentarzu(NIE POLECAM)powinno dać to do myślenia.Konkretne i rzetelne argumenty były już opisywane,no może za bardzo emocjonalne wyrażone ale były. Szkoda, zostały usunięte :( The end

szok

Ulin, masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? NIE POLECAM a to czy ktoś zaryzykuje ,jego sprawa.

szok

Matko Boska!!!!! Jak trzeba głęboko wleźć aby pisać takie bzdury.Annaewa wyłaź szybko:) Szkoda czasu na rozpisywanie się.Firmy jako pracodawcy nie polecam. Lepiej poszukać czegoś innego.

annaewa

To wszystko co piszą inni to oszczerstwa Szefostwo jest w porządku i dbają o nas firma jest rodzinna i wspaniała czysta i zadbana to wstyd ze tak szkaluje się szefostwo i pracowników.Mam do powiedzenia tyle że jak komuś nie chce się pracować to obrzuca wszystkich ludzi błotem.Ja pracuje w słodkich upominkach i bardzo mi się praca podoba chwale sobie.A SZEFOSTWO UWAŻAM ŻE JEST BARDZO W PORZĄDKU!!!!!

Koń Rafał

Dyzio jest madrzejszy od wlascicieli...

zainteresowana

Witam, Jakie są godziny pracy? Produkcja/biuro/logistyka?

ja tam byłem

sporo bzdur tu napisano. Praca jak praca - jak sie komu chce pracować to sie sprawdzi i będzie zadowolony. Leserzy szybko odpadają - czasem pierwszy dzień pracy jest ostatnim. Na produkcji może kokosów nie zarobisz ale i doktoratu nie wymagają. A jak ktoś jest kumaty to ma szansę operatorem maszyn zostać i tu stawki już są lepsze. W biurze handlowcy źle nie mają i pracy się trzymają po kilka czy więcej lat. Ogólnie polecam a jak ktoś chce się poobijać to raczej nie tu.

Tobiasz

Miejsce pracy estetyczne, wygląda fajnie. Niestety na pierwszy rzut oka. Starsze pracownice pomiatają nowymi, same po siedem razy dziennie idą na fajeczkę, nie przemęczają się przy pracy, a nowego się pogania, bo musi im wyrobić premie. Jak ktoś nie przypasuje, to specjalnie wcisną do najgorszej roboty i ni pozwalają zmienić stanowiska( chociaż inni mają szansę rotacji). Nie wiem jak w biurze, ale na produkcji straszna zawiść, niechęć i brak nadzoru. Ciągle ktoś przychodzi i odchodzi. Ogólnie odradzam wszystkim. Szkoda czasu i nerwów.

zenada

Potwierdzam - nikomu nie polecam pracy w tej firmie...Na rozmowach obiecuja zlote gory, rzeczywistosc niewiele ma z tym wspolnego...Firma ma wlasne prawa, komu sie nie podoba predzej czy pozniej laduje na ulicy...treningi i szkolenia prowadza wspolpracownicy z wiekszym stazem, perspektywy rozwoju zerowe

hehe

Daj spokój.... żadnego trenera tam nie było, handlowcy sami nawzajem się szkolą....żal, atmosfera w firmie beznadziejna. Każdy każdego obgaduje i donosi do szefostwa, nie da się pracować w takich warunkach. Współczuję nowym pracownikom bardzo szybko zorientują się jaki błąd popełnili zatrudniając się nie elastycznej zakłamanej i fałszywej firmie. Zmarnuje się tylko czas i nerwy...Podzielam zdanie na temat Szefostwa... Zarobki takie sobie dostaje się tylko podstawę bo o prowizjach o których wspomina dyrektorstwo to można zapomnieć... Zarządzanie firmą generalnie jest żałosne...

Rudolf
@hehe

Trener?! Jaki trener?! Tam nie ma żadnych szkoleń!!! Hanlowcy uczą nowe osoby i to robią Ci wielką łąskę, żebyś przypadkiem nie wiedział więcej od nich... Biuro projektowe...? Dwóch grafików zawalonych robotą, z czego jeden permanetnie swie myli i trzeba po nim sprawdzać zanim cokolwiek puści sie do klienta!!!

byłypracownikJO128

pracę w firmie Słodkie Upominki wspominam bardzo dobrze i wiele się tam nauczyłem. Praca wymagająca ze stałym kontaktem z klientem. Bardzo fajne, ładne i dobrze sprzedajace się produkty reklamowe. Firma ma swoje biuro projektowe i dizajnerów. Firma rodzinna, która dba o swoich pracowników szczególnie pozytywnie wspominam praktyczne szkolenia z technik sprzedaży i telesprzedaży szkolenia prowadzi tam niesamowity trener. Po szkoleniu otrzymałem certyfikat. Teraz pracuję w innej firmie i teraz naprawdę przydaje mi się to co wyniosłem z pracy w tej firmie i szkoleń.

Zostaw merytoryczną opinię o SLODKIE sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SLODKIE sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SLODKIE sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SLODKIE sp. z o.o.?

SLODKIE sp. z o.o.