Słodkie Upominki

Opinie o Słodkie Upominki

SU 2011-04-21 08:32:08
Słodkie Upominki z Rembertowa - chyba nigdy tam nie pracowales... zalosna firma z nawiedzonym szefostwem. Wspolczuje tym co to dostana i jedza (nic sie nie marnuje na produkcji!)
anonimka 2012-12-01 13:16:31
No raczej daty przerabiane z 2006 na 2013 :) co rok mniej wicej na wiosne. Trzy osoby i cały magazyn ma nowe daty :) tam sie nie da pracowac jak ktoś chce uczciwie....
byłypracownikJO128 2013-02-27 14:09:37
pracę w firmie Słodkie Upominki wspominam bardzo dobrze i wiele się tam nauczyłem. Praca wymagająca ze stałym kontaktem z klientem. Bardzo fajne, ładne i dobrze sprzedajace się produkty reklamowe. Firma ma swoje biuro projektowe i dizajnerów. Firma rodzinna, która dba o swoich pracowników szczególnie pozytywnie wspominam praktyczne szkolenia z technik sprzedaży i telesprzedaży szkolenia prowadzi tam niesamowity trener. Po szkoleniu otrzymałem certyfikat. Teraz pracuję w innej firmie i teraz naprawdę przydaje mi się to co wyniosłem z pracy w tej firmie i szkoleń.
hehe 2013-05-23 18:33:46
Daj spokój.... żadnego trenera tam nie było, handlowcy sami nawzajem się szkolą....żal, atmosfera w firmie beznadziejna. Każdy każdego obgaduje i donosi do szefostwa, nie da się pracować w takich warunkach. Współczuję nowym pracownikom bardzo szybko zorientują się jaki błąd popełnili zatrudniając się nie elastycznej zakłamanej i fałszywej firmie. Zmarnuje się tylko czas i nerwy...Podzielam zdanie na temat Szefostwa... Zarobki takie sobie dostaje się tylko podstawę bo o prowizjach o których wspomina dyrektorstwo to można zapomnieć... Zarządzanie firmą generalnie jest żałosne...
zenada 2013-05-29 19:19:21
Potwierdzam - nikomu nie polecam pracy w tej firmie...Na rozmowach obiecuja zlote gory, rzeczywistosc niewiele ma z tym wspolnego...Firma ma wlasne prawa, komu sie nie podoba predzej czy pozniej laduje na ulicy...treningi i szkolenia prowadza wspolpracownicy z wiekszym stazem, perspektywy rozwoju zerowe
Tobiasz 2014-08-13 18:33:39
Miejsce pracy estetyczne, wygląda fajnie. Niestety na pierwszy rzut oka. Starsze pracownice pomiatają nowymi, same po siedem razy dziennie idą na fajeczkę, nie przemęczają się przy pracy, a nowego się pogania, bo musi im wyrobić premie. Jak ktoś nie przypasuje, to specjalnie wcisną do najgorszej roboty i ni pozwalają zmienić stanowiska( chociaż inni mają szansę rotacji). Nie wiem jak w biurze, ale na produkcji straszna zawiść, niechęć i brak nadzoru. Ciągle ktoś przychodzi i odchodzi. Ogólnie odradzam wszystkim. Szkoda czasu i nerwów.
ja tam byłem 2014-08-19 20:08:53
sporo bzdur tu napisano. Praca jak praca - jak sie komu chce pracować to sie sprawdzi i będzie zadowolony. Leserzy szybko odpadają - czasem pierwszy dzień pracy jest ostatnim. Na produkcji może kokosów nie zarobisz ale i doktoratu nie wymagają. A jak ktoś jest kumaty to ma szansę operatorem maszyn zostać i tu stawki już są lepsze. W biurze handlowcy źle nie mają i pracy się trzymają po kilka czy więcej lat. Ogólnie polecam a jak ktoś chce się poobijać to raczej nie tu.
zainteresowana 2014-10-10 09:19:13
Witam,
Jakie są godziny pracy? Produkcja/biuro/logistyka?
Koń Rafał 2014-11-13 11:16:24
Dyzio jest madrzejszy od wlascicieli...
annaewa 2015-01-09 19:16:54
To wszystko co piszą inni to oszczerstwa Szefostwo jest w porządku i dbają o nas firma jest rodzinna i wspaniała czysta i zadbana to wstyd ze tak szkaluje się szefostwo i pracowników.Mam do powiedzenia tyle że jak komuś nie chce się pracować to obrzuca wszystkich ludzi błotem.Ja pracuje w słodkich upominkach i bardzo mi się praca podoba chwale sobie.A SZEFOSTWO UWAŻAM ŻE JEST BARDZO W PORZĄDKU!!!!!
szok 2015-01-20 14:15:33
Matko Boska!!!!! Jak trzeba głęboko wleźć aby pisać takie bzdury.Annaewa wyłaź szybko:)
Szkoda czasu na rozpisywanie się.Firmy jako pracodawcy nie polecam. Lepiej poszukać czegoś innego.
szok 2015-03-03 16:26:50
Ulin, masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? NIE POLECAM a to czy ktoś zaryzykuje ,jego sprawa.
szok 2015-04-11 19:56:21
Dyskutować nie ma o czym. Osobom szukającym pracy po komentarzu(NIE POLECAM)powinno dać to do myślenia.Konkretne i rzetelne argumenty były już opisywane,no może za bardzo emocjonalne wyrażone ale były. Szkoda, zostały usunięte :(
The end
Borys 2015-09-11 13:22:22
Wiem to: brak odpowiedzialności za swoja pracę, wszystko zrzucane na handlowców.
Zły projekt, wina handlowca, leniwy grafik rzecz święta.
Podebranie klienta, winna handlowca, ten co podebrał ulubieniec/ulubienica przełożonego ważne, że zamówienie poszło.
Nie dotrzymanie terminu wina handlowca co z tego, że terminu nie dotrzymała produkcja. itd, itp. Ogólnie żenada, brak konsekwencji, totalny chaos, niekompetentna kadra kierownicza, która ma swoich pupilków. Osoby niekompetętne nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zawalanie zamówień wszystko zwalane jest na handlowców, którzy powinni być tylko od generowania zamówień.
marysia 2015-10-06 14:04:02
Jestem zainteresowana pracą na produkcji, czy są przyjęcia,czy zatrudniają na umowę o pracę?Widziałam ogłoszenie z innej firmy do słodkich upominków na umowę zlecenie.ale jak wysłałam CV to było już nieaktualne, myślę że zatrudnienie na krótki okres czasu ( przed świętami)
Matrix 2015-11-27 13:19:28
Firma jak firma..... ale atmosfera fatalna, obgadywanie, donosicielstwo, intryganctwo.... Szefostwo, no cóż.... córcia i mamusia żądzą szefem..... Dyrektor od wszystkiego i od niczego..... W sezonie praca po 16 h/dobę, nie szanują ludzi, tylko zysk się liczy..... permanetnie nie dotrzymują terminów realizacji, tracą klientów.... oszukują pracowników, częsta rotacja....nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
matrix 2015-11-27 13:27:58
Szukają do działu realizacji zamówień, ale uwaga jedna dziewczyna jest w ciąży, pewnie o tym nie powiedzą, ale będzie to typowe zastępstwo...... generalnie w tym dziale jest straszne bagno, stara ekipa trzyma ze sobą,szefową bardzo obgadują...........................nowych traktują ostentacyjnie........nikt nowy nie zostaje tam dłużej jak 2-3 miesiące.........
matrix 2015-11-27 13:33:24
Jeżeli w firmie jest jeden dyrektor od wszystkiego, to jak ma być dobrze......????????????????????????
matrix 2015-12-02 13:42:15
Są tam umowy o pracę przedłużane w nieskończoność, obyś tylko na czas nieokreślony nie dostał......, nie ma żadnych benefitów, ludzie to prywaciarz!!!!!!!!!!!!!!!! na święta dostaniesz słodycze, które się nie sprzedały.....
Zenon 2015-12-03 12:44:34
HAHAHA potwierdzam.......szef zdominowany przez "swoje" kobiety. Pantoflarz chodzący z podkulonym ogonem może dlatego firma to intrygowa telenowela, która traci "widzów" na rzecz innych prężnie rozwijających się firm w tej branży gdzie wyszstko jest jasne i logiczne (podział obowiązków i ich egzekwowanie).
Kot 2015-12-16 22:07:58
Jeśli w firmie do kontaktu z klientem dopuszczają złośliwego, nieprzyjemnego i beszczelnego mini człowieka to na pewno nie jest normalnie...
Matrix 2016-02-28 04:06:30
Lokalizacja w centrum Warszawy??? Chełmżyńska??? To zadupie za Ząbkami...Rembertów... A cóz toza atrakacja wypłata na czas...??? Ludzie gdzie Wy wcześniej pracowaliście...???
Martix 2016-02-28 04:15:02
Jaki excel? Pracujesz w specjalnym programie, którego nauczą Cie koleżanki z działu, bo o jakimkolwiek szkoleniu w tej firmie mozesz zapomnieć... Praca bardzo stresująca i w sezonie wrzesień-grudzień siedzenie do opru po godzinach!!! Non stop rotacja w tym dziale, kilka stałych pracowników-bardzo niemiłych, niepomocnych, obgadujących i donoszących do szefowej...Nowe osoby co chwila rezygnują, bo nie wytrzymują ciśnienia bądź są zwalniane, bo sobie nie radzą...
Rudolf 2016-02-28 04:21:25
Trener?! Jaki trener?! Tam nie ma żadnych szkoleń!!! Hanlowcy uczą nowe osoby i to robią Ci wielką łąskę, żebyś przypadkiem nie wiedział więcej od nich... Biuro projektowe...? Dwóch grafików zawalonych robotą, z czego jeden permanetnie swie myli i trzeba po nim sprawdzać zanim cokolwiek puści sie do klienta!!!
orz 2016-03-01 19:34:08
Cześć, czy wie ktoś może czym zajmuje się Specjalista w Dziale Realizacji Zamówień i w jaki sposób jest to powiązane z technologią żywności? Nie spotkałam się do tej pory z taką nazwą stanowiska dla osoby po studiach zw.z żywnością, a w ogłoszeniu nie ma napisanych przykładowych obowiązków. Z góry dzięki
Orz 2016-03-02 07:07:01
No właśnie jakos nie pasuje mi do tego ta nazwa działu (realizacji zamówień) chociaż możesz mieć też rację. Myskalem że to coś związanego bardziej z rozwojem produktu/implementacją/ technologii itp
Nemo 2016-03-04 21:59:39
Specjalista w dz.realizacji zamówień zajmuje się "obrabianiem" zamówień w systemie, bieganiem na produkcję i pilnowaniem, pośpieszaniem ciagle opóznionych zamówień-stres, stres, stres, kontakt z dostawcami, sporządzaniem specyfikcji produktu, składów, a najczęściej siedzeniem na produkcji i pakowaniem razem z innymi, bo nigdy nic nie ma na czas........a ogłoszenia sa sukcesywnie co jakiś czas.....
afro 2016-03-07 09:23:49
Dział realizacji-zamówień nie ma styczności z klientem, to robia handlowcy, klienci są obsługiwani telefoniczne, mailowo, nie przyjeżdzają do firmy...towar wysyłany jest kurierem. Zazwyczaj obsługuje się duze firmy-stali klienci, robi się cykliczne, często powtórzeniowe słodycze REKLAMOWE lub obsługuje się agencje, wtedy kompletnie nie masz do czynienia z końcowym klientem.
Jacek 2016-05-11 14:57:19
Wiesz co, procentowo to nie wiem, ale powiem Ci że ta prowizja nie jest jakaś mega mega wielka normalne rzeczy zdaje się, więc chyba polecam tutaj pracę, mam wrażenie, że jest jedną z lepszych w branży i fajnie jest, wyluzujcie więc od złych opiniii.
Zostaw swoją opinię o Słodkie Upominki - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słodkie Upominki