SLODKIE sp. z o.o.

Opinie o SLODKIE sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

zależy nam na dostarczaniu rzetelnych informacji na temat naszej firmy, dlatego jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie pojawiają się opinie na nasz temat.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem personalizowanych słodyczy reklamowych. W 2022 r. obchodzimy 25 Jubileusz istnienia firmy. Posiadamy własną Czekoladownię, Karmelarnię oraz park maszyn drukujących, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć słodkości nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Nie tylko otwartość na zmiany i nowatorskie pomysły, ale również słowa krytyki sprawiają, że nieustannie wprowadzamy zmiany, by stać się lepszym nie tylko producentem, ale także pracodawcą. Z tego względu niezwykle doceniamy wszystkie merytoryczne uwagi ze strony naszych Pracowników oraz Klientów. Wierzymy, że dzięki nim stajemy się nie tylko bardziej empatycznym pracodawcą, ale także odpowiedzialnym producentem i profesjonalnym partnerem biznesowym.

Co jest dla nas ważne?

Zależy nam na tworzeniu przyjaznego środowiska pracy, praktycznego wsparcia rozwoju naszych Pracowników, a także trosce o środowisko naturalne. Realizujemy szereg działań o charakterze CSR-owym, ponieważ wierzymy w prowadzenie odpowiedzialnego, zrównoważonego biznesu.

Stawiamy na rzetelność!

Śledząc komentarze pojawiające się w serwisie GoWork, zauważamy, że pojawiają się wśród nich także nieprawdziwe informacje na temat naszej firmy. Informujemy, że treści niezgodne z prawem m.in. pomówienia, treści obraźliwe i naruszające nasze dobre imię i dobra osobiste, będą usuwane przez Administratora.

Pragniemy zaznaczyć, że nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać na forum, dlatego w kwestiach wymagających szczególnego wyjaśnienia zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami drogą mailową. Chętnie poznamy Państwa opinie na temat naszej współpracy: opinie@slodkie.com. Osoby zainteresowane pracą w firmie Slodkie zachęcamy do aplikowania na nasze oferty.

Serdecznie pozdrawiamy
Anna Garmada CEO i Zespół Slodkie

Pracuje w firmie slodkie upominki juz jakis czas. Atmosfera jak wszędzie zależy od ludzi, którzy cie otaczaja. Ja narzekać nie moge. Lubie tu przychodzic. Nie spotkalam się z tym o czym czytalam na gowork. W firmie ludzie pracuja wiele lat, co raczej dobrze swiadczy o pracodawcy.

Dziękujemy za opinię! To dla nas bardzo cenna informacja. :)

Ror 40
@Hanna

Pracuje już kilka lat, tak samo jak moi koledzy i jak wszędzie bywają lepsze i gorsze momenty ale narzekać nie mogę, a ostatnio jest tylko lepiej. Krytykować każdy potrafi, tyle w temacie.

Zaciekawiła mnie oferta (usunięte przez administratora) dla specjalisty ds. obsługi klienta eksportowego z językiem angielskim. Podobno w tym przypadku mile widziana jest własna działalność gospodarcza. Czy to istotny wymóg dla pracodawcy? Osobiście wolałbym umowę o pracę.

Xyz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

W jakich godzinach jest praca?

Czy zdarzają się nadgodziny w Słodkie Upominki?

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, praca w godzinach nadliczbowych występuje okresowo w firmie SLODKIE i jest zależna od zajmowanego stanowiska.

@Pracodawca

Co to w praktyce znaczy, że nadgodziny zależą od zajmowanego stanowiska? Osoby, na których stanowiskach mogą się liczyć z potrzebą zostania dłużej w pracy?

Aktualność
Jak co roku całym sercem wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem stworzyliśmy aż 8 aukcji z pysznymi bombonierkami. Nasze puszki spersonalizowaliśmy na 31. edycję WOŚP, a czekoladowe serca pokryliśmy jadalnym złotem! Tak powstała limitowana edycja słodkości, którą można wylicytować!

Linki do aukcji:
Czekoladowe serca muśnięte złotem #5 - Aukcje WOŚP - Allegro.pl
Czekoladowe serca muśnięte złotem #6 - Aukcje WOŚP - Allegro.pl
Czekoladowe serca muśnięte złotem #7 - Aukcje WOŚP - Allegro.pl
3 bombonierki Czekoladowe serca muśnięte złotem - Aukcje WOŚP - Allegro.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacjach - razem możemy więcej!
Aplikowałeś na stanowisko Webmaster/ Specjalista ds. Serwisów Internetowych oferowane przez firmę Słodkie Upominki? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Aktualność
Aktywnie poszukujemy nowych pracowników do SLODKIE.
Kogo szukamy?
- Drukarz Fleksograficzny
- Specjalista utrzymania ruchu – Technik
- Specjalista ds. Obsługi Klienta
- Brand Coordinator
- Specjalista ds. SEM I SEO / Performance Specialist
- E-Commerce Coordinator
- Specjalista ds. Content Marketingu / Communications Marketing Expert

Zawsze aktualne oferty pracy oraz linki do ofert znajdują się na stronie http://www.slodkie.com w zakładce kariera (w stopce strony).
ZACHĘCAMY DO APLIKOWANIA! :)
Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas: praca@slodkie.com.

Aktualność
Podsumowując 2022 rok możemy już śmiało ogłosić, że z okazji 25 urodzin, SLODKIE zaangażowało się w 25 akcji CSR! Wśród nich wymienić warto wymienić m.in. przekazanie 200 kg karmy do schroniska, odmalowanie domu opieki dziennej podopiecznych fundacji, współpracę z Too Good To Go, czy premierę czekolady nowej generacji z linii NXT, która jest w 100% roślinna, ale zachowuje kremowość i smak tradycyjnej czekolady.

Ponad 3500 m2, czyli tyle, ile 6 przeciętnych supermarketów, 70 3-pokojowych mieszkań lub... 291,7 tysiąca tabliczek czekolady ułożonych obok siebie. Właśnie tyle zielonego, pachnącego LASU w tym roku zyskało nasze środowisko. To wszystko dzięki naszym Klientom, którym ogromnie dziękujemy za zamówienia! ❤

Czy w Słodkie Upominki możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

W SLODKIE wynagrodzenie wypłacane jest raz w miesiącu.

Co jaki czas w Słodkie Upominki można ubiegać się o podwyżkę?

jeśli uważasz, że powinieneś ją otrzymać, to porozmawiaj z szefem.

Zapytanka

Czy rekrutacja na stanowisko grafika dtp jeszcze trwa, czy kandydat już został wybrany?

@Zapytanka

Aktualnie znaleźliśmy pracownika na to stanowisko, jednak ciągle rozwijamy się i poszukujemy nowych osób. Jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do naszego zespołu, wyślij CV na: praca@slodkie.com - może szukamy właśnie Ciebie? :)

Pracownik biurowy

Czy pracodawca używa programów typu "Oko Szefa" które śledzą każdy ruch pracownika na komputerze? Jeśli tak to czy pracodawca pamięta, że ma obowiązek powiadomić pracownika o ewentualnych metodach kontroli? Programy potocznie nazywane Okiem szefa zapisują takie dane jak: ilość czasu jaki pracownik spędza na przeglądaniu stron w Internecie i pozwalają nadzorować oraz kontrolować elektroniczną pocztę osób zatrudnionych.

Qulson

Pracował ktoś jako pomocnik magazyniera i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Drukarz

Czy oferta pracy na stanowisko drukarz flexo jest nadal aktualna?

@Drukarz

Tak, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. :)

Adas

Chciałbym dowiedzieć się jakie wynagrodzenie oferujecie na stanowisku technik utrzymania ruchu? Bo nie wiem czy nie szkoda czasu na rozmowy i aplikowanie.

@Adas

Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie podczas spotkania rekrutacyjnego. Jego poziom zależy od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia oraz umiejętności kandydata. Zachęcamy do aplikowania: praca@slodkie.com

Czy firma Słodkie Upominki kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Oczywiście, kierujemy się zasadą równości pracowników. Wynagrodzenie zależne jest od rodzaju wykonywanej pracy, kwalifikacji, doświadczenia, umiejętności i wymaganych uprawnień.

Mordeczka

Witam Chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki w firmie jako planista produkcji. Czy jest częsty kontakt z klientem zagranicznym? Jaki social?

Mieczysław

Czyli premia kwartalna jest za frekwencje? Przecież teraz jak tyle osób choruje to powinno być inaczej przyznawane, nie? Na święta co było w paczce? Tylko słodycze?

Słodkie Upominki
@Mordeczka

Dzień dobry, w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Planisty Produkcji. Obecnie prowadzimy cztery procesy rekrutacyjne na stanowiska: - Doradcy Klienta z językiem niemieckim - Doradcy Klienta z językiem francuskim - Specjalisty ds. Utrzymania Ruchu - Pracownika Obszaru Produkcji cukierków i lizaków. Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do wysłania CV na adres: praca@slodkie.com

@Mieczysław

Premia kwartalna jest indywidualnie ustalanym dodatkiem do pensji pracownika i jest regulowana przez oddzielne dokumenty wynagradzania. Natomiast paczki świąteczne każdego roku są pyszne i niepowtarzalne, pełne słodkości, które tworzymy we współpracy z zaufanymi partnerami. :)

Pracownica
@Mieczysław

Jak zachorujesz to ci zabierają premie. O urlopie zapomnij a wszystko ciagle opóźnione i pospieszanie. Zespół stresu gwarantowany w tej firmie

@Pracownica

Chcielibyśmy odnieść się do poruszanych w opinii wątków: - Regulamin Wynagradzania określa zasady wypłacania premii kwartalnie. Jest ona dodatkowym składnikiem wynagrodzenia, - Urlopy nie stanowią jakiegokolwiek problemu i są planowane w planie urlopowym oraz modyfikowane na bieżąco na potrzeby pracowników, - Znacząca część roku pracujemy spokojnie, natomiast w okresie przedświątecznym jako dyplomowane Pogotowie Świętego Mikołaja mamy istotnie więcej zajęć; każda nadgodzina całego zespołu Elfów jest odpowiednio wynagradzana. Stale dążymy do tego, aby praca w Słodkie Upominki była źródłem satysfakcji pracowników. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły. Prosimy o zgłaszanie ich do Managerów.

NieSłodkie

Potwierdzam wszelkie negatywne opinie. Bardzo ciężka atmosfera, presja, stres, stres i jeszcze raz stres. Żadne słodkie poniedziałki czy inne wtorki tego nie zmienią. Oczekiwania oderwane od realnych możliwości pracowników i od lat gaszenie pożarów w tym samym sezonie. Brak właściwej organizacji. Brak pomysłu na poprawę atmosfery. Brak umiejętności dostrzegania potrzeb pracowników. A może brak chęci dostrzegania. (usunięte przez administratora)

nick
@NieSłodkie

NieSłodkie nie ma to jak anonimowy hejcik, co;)? firma jest na prawdę w porządku i nic tu się nie psuje, robota fajna, ludzie bardzo spoko, wyluzuj gumę w majtach albo zmień etat.

Klamka
@nick

@nick ... hmmm ...twoja odpowiedź jest również anonimowa. :)

@NieSłodkie

Potwierdzam wpis w całej rozciągłości. Nie jest hejtem tylko określa panujące warunki pracy, stres, nierówność w wynagradzania ogólnie brak pomyslu na normalne prowadzenie tego biznesu. Asortymentu za dużo za malo ludzi do pracy po utracie ukraincow I wynagrodzenia przy takiej inflacji muszą isc drastycznie w górę skoro takie są wymagania

Chętnie rzucimy trochę światła na temat poruszonych tematów: - Nasze wynagrodzenia ułożone są jednakowo dla danego typu stanowiska pracy i są ustalane z kandydatem na początku procesu rekrutacji, - Firma wspiera się pracownikami tymczasowymi jedynie w okresach przedświątecznych i obecna sytuacja nie ma wpływu na warunki i ilość pracy etatowych pracowników.

Lubicz

Ciągłe

Mieczysław
@Lubicz

Co to znaczy? Że jest czterobrygadówka? Są jakieś dodatki finansowe za pracę w takim systemie?

W Słodkie Upominki pracujemy w godzinach 8-17 (do wyboru: 8-16 lub 9-17). Wyjątkowo w okresie świątecznym pracujemy dłużej, ale system jest jednozmianowy, a nadgodziny rozliczane.

@Lubicz

Fakt, zmieniamy się ciągle, żeby nie stać w miejscu. :)

@Mieczysław

Praca w naszej Firmie odbywa się w systemie jednozmianowym, każda nadgodzina – jeśli wystąpi – jest oczywiście rozliczana dodatkowo.

Mariusz
@Słodkie Upominki

Dzień dobry, Jestem zainteresowany złożenie aplikacji na stanowisko Specjalista utrzymania ruchu - w ogłoszeniu znajduje się informacja o jeden zmiana. W jakich godzinach taka osoba pracuje? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Mariusz

@Mariusz

Na stanowisku Specjalista Utrzymania Ruchu praca odbywa się w systemie jednozmianowym od godziny 8:00 do 16:00. Zapraszamy do aplikowania: praca@slodkie.com :)

ZoŁza

Codziennie odczuwasz tu ciężką i gęstą atmosferę. Ludzie tu chodzą, krążą i patrzą na Ciebie jak na kosmitę. Codziennie ćwiczysz swoją cierpliwość i wmawiasz sobie "a może jakoś to będzie". I codziennie wychodzisz wkurzony, robisz dobrą minę do złej gry. Z zewnątrz - budynek fajny, nowoczesny, świeży...wewnątrz zgniłe jajo. Każda decyzja robi je bardziej śmierdzące.

@ZoŁza

Dziękujemy za opinię. Przykro nam słyszeć takie słowa, bo nigdy nie byliśmy obojętni na problemy pracowników i zawsze staramy się je niezwłocznie rozwiązywać. Jeśli na opinię wpłynęła konkretna sytuacja, zachęcamy do rozmowy z Managerem lub anonimowego zgłoszenia i wrzucenia do naszej “czarnej skrzynki”. Traktujemy takie zgłoszenia bardzo poważnie, więc będziemy wdzięczni za więcej szczegółów, które wpływają na takie odczucia względem pracy w firmie.

niezadowolony

Firma aspiruje wysoko, niestety są to tylko wyimaginowane marzenia zarządu. Dobry pr i przedstawianie firmy językiem korzyści nie zastąpi szacunku dla pracownika. Ciągłe gierki i zagrywki, ciężka atmosfera to chleb powszedni pracy w tej firmie. Ponadto bardzo słaba organizacja, komunikacja na fatalnym poziomie, praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Nie polecam.

@niezadowolony

Brak poczucia troski ze strony pracodawcy, nieważne czy jest się pracownikiem z 15 letnim stażem czy pracuje się miesiąc można otrzymać wypowiedzenie w trybie natychmiastowym. Brak potencjału rozwoju organizacji z powodu bardzo chaotycznej organizacji pracy, rozwój to nie tylko wprowadzanie nowych produktów na rynek i podnoszenie norm. Jeśli chodzi o standardy BHP oraz jakościowe to można by pokusić się o opinię, że jest spełniane jedynie wymagane minimum, a i to nawet nie zawsze. Osoby decyzyjne często nie ponoszą odpowiedzialności i nie poczuwają się do tego, że powinny z racji bycia na tak wysokim stanowisku.

Były_Na_Szczęście_Pracownik

Na ich stronie internetowej: Nasz zespół liczy dziś ponad 80 osób i ogromną jego większość stanowią pracownicy z długoletnim stażem pracy. Niektórzy są z nami od momentu założenia firmy, czyli już ponad 20 lat. Ciekawe kto???

@niezadowolony

W ostatnim czasie wprowadziliśmy szereg zmian, m.in. w zakresie poprawy obiegu informacji w firmie. Stawiamy na otwartą komunikację, w związku z czym bardzo zachęcamy do rozmowy wewnątrzorganizacyjnej. Jeśli zauważacie w firmie jakiekolwiek niepokojące sytuacje, drzwi Waszych bezpośrednich przełożonych zawsze pozostają otwarte. Jeśli bardziej komfortowe będzie podzielenie się opinią anonimowo, w firmie udostępniliśmy również inne narzędzia do komunikacji, takie jak np. czarna skrzynka, gdzie pracownicy mogą wskazać obszary wymagające poprawy. Szanujemy wszystkich pracowników oraz ich potrzeby, dlatego jeszcze raz zachęcamy do rozmowy. Bez niej niestety nie mamy szans zareagować.

Dziękujemy za opinię! To dla nas bardzo cenna informacja. :)

Zostaw merytoryczną opinię o SLODKIE sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SLODKIE sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SLODKIE sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SLODKIE sp. z o.o.?

SLODKIE sp. z o.o.