SLODKIE sp. z o.o.

Opinie o SLODKIE sp. z o.o.

Lola

Jaka jest atmosfera pracy w biurze? Urlopy, przerwy itp…..

Gallus RCS430Printer

Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy jako drukarz fleksograficzny. Czy można w tej firmie godnie zarobić? (6000-10000tys netto)Na jaką stawkę mogę liczyć? Wymagania w ogłoszeniu bardzo duże.

Drukarz

Witam chcial bym aplikowac na stanowisko drukarza. chcial bym sie.zapytac na jakie zarobki moge liczyc jaka jest maszyna flexograficzna i jaka atmosfera w firmie Dziekuje

@Drukarz

Cześć, trochę czasu już minęło od Twojego komentarza, pisałeś, że byłeś zainteresowany pracą w Słodkie Upominki. Powiedz, czy wysłałeś do nich CV i dostałeś odpowiedź? Jeśli byłeś już np. na rozmowie rekrutacyjnej, to mam taką prośbę, żebyś napisał coś o tym, jak ona wyglądała. Bo nigdzie nie ma zbytnio informacji o tym, ile jest etapów itd.

Kinia

Hej, Jaka stawka na produkcji przy konfecji?

Aplikowałeś na stanowisko Webmaster/ Specjalista ds. Serwisów Internetowych oferowane przez firmę Słodkie Upominki? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
gosia

obecnie szukają na handlowca. jakie warunki pracy ? czy dają auto ? jaka podstawa ? premie itp

Jarvis
@gosia

Nie ma takiej potrzeby posiadania auta ponieważ kontakt z klientem jest mailowy i telefoniczny. W dobie koronawirusa część handlowców wybrała pracę zdalna, ale normalnie są na miejscu aby móc kontaktować się z innymi działami i wysyłać akceptację do klienta.

Czy w firmie Słodkie Upominki są regularne szkolenia pracownicze?

Jarvis

Można odpowiedzieć tak i nie. Szkolenia na stanowisku na początku są, potem jednak nie ma takiej potrzeby, chyba, że będziesz pracować na nowej maszynie. Za to są szkolenio-prezentacje z nowych produktów które pojawiają się w ofercie.

Nie przesadzajmy z narzekaniem. Każda firma ma wymagania wobec pracownika ale to jest oczywiste a w sumie firma jest dobra więc doceńmy ją.

Witam, jakie trzeba mieć wykształcenie aby ubiegać się na to stanowisko?

Hanna

@byłem, komentarze usuwane na GoWork to tylko te, które nie są zgodne z regulaminem jak na przykład zawierają wulgaryzmy, obrażają innych użytkowników forum bądź są po prostu - niestosowne. W innych przypadkach komentarze pozytywne jak i negatywne pozostają na wątku. @Remik, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że pracujesz bądź pracowałeś w Słodkie Upominki, czy napiszesz obiektywnie o tym, jak się tam pracuje?

Ror 40
@Hanna

Pracuje już kilka lat, tak samo jak moi koledzy i jak wszędzie bywają lepsze i gorsze momenty ale narzekać nie mogę, a ostatnio jest tylko lepiej. Krytykować każdy potrafi, tyle w temacie.

Ludek

Ale reklamacje należy pisać na adres firmy natomiast to jest forum pracowników.

mik

złej jakości produkty - nie polecam

Remik

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Zainteresowany

Tak, na stronie są ogłoszenia na mechanika, magazyniera, na konfekcję i produkcję

czekoladka
@anonymous

Te ogłoszenia są tam cały czas, od 2 lat chyba...bo ciągle ktoś odchodzi. Nawet po 1 dniu. To chyba najlepsza wizytówka. I nie tylko z produkcji ale z biura też ludzie uciekają.

byłem

Wypowiem się ale pewnie skasują miałem propozycje jako mechanik proponują umowę zlecenie próbną do tego jak zachorujesz to zabierają premie gdyż kasa jest podzielona na podstawę i premie a i zapomnij o urlopach

Hanna

Zainteresowani pracą w Słodkie Upominki? Zachęcam do zapoznania się ze stroną internetową firmy, zakładką 'Oferty pracy': http://www.slodkieupominki.pl/oferty-pracy/

Jacek

Wiesz co, procentowo to nie wiem, ale powiem Ci że ta prowizja nie jest jakaś mega mega wielka normalne rzeczy zdaje się, więc chyba polecam tutaj pracę, mam wrażenie, że jest jedną z lepszych w branży i fajnie jest, wyluzujcie więc od złych opiniii.

Nemo

Specjalista w dz.realizacji zamówień zajmuje się "obrabianiem" zamówień w systemie, bieganiem na produkcję i pilnowaniem, pośpieszaniem ciagle opóznionych zamówień-stres, stres, stres, kontakt z dostawcami, sporządzaniem specyfikcji produktu, składów, a najczęściej siedzeniem na produkcji i pakowaniem razem z innymi, bo nigdy nic nie ma na czas........a ogłoszenia sa sukcesywnie co jakiś czas.....

Orz

No właśnie jakos nie pasuje mi do tego ta nazwa działu (realizacji zamówień) chociaż możesz mieć też rację. Myskalem że to coś związanego bardziej z rozwojem produktu/implementacją/ technologii itp

orz

Cześć, czy wie ktoś może czym zajmuje się Specjalista w Dziale Realizacji Zamówień i w jaki sposób jest to powiązane z technologią żywności? Nie spotkałam się do tej pory z taką nazwą stanowiska dla osoby po studiach zw.z żywnością, a w ogłoszeniu nie ma napisanych przykładowych obowiązków. Z góry dzięki

Martix

Jaki excel? Pracujesz w specjalnym programie, którego nauczą Cie koleżanki z działu, bo o jakimkolwiek szkoleniu w tej firmie mozesz zapomnieć... Praca bardzo stresująca i w sezonie wrzesień-grudzień siedzenie do opru po godzinach!!! Non stop rotacja w tym dziale, kilka stałych pracowników-bardzo niemiłych, niepomocnych, obgadujących i donoszących do szefowej...Nowe osoby co chwila rezygnują, bo nie wytrzymują ciśnienia bądź są zwalniane, bo sobie nie radzą...

Zostaw merytoryczną opinię o SLODKIE sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SLODKIE sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SLODKIE sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SLODKIE sp. z o.o.?

SLODKIE sp. z o.o.