Amarello S.C.

Łódź

Opinie o Amarello S.C.

Opinia 2013-11-04 16:07:33
Bardzo nieprofesjonalna firma, przynajmniej w kwestii prowadzenia rekrutacji.
Żona została zaproszona na rozmowę wstępną i poproszona jednocześnie o przygotowanie projektu graficznego dekoracji okiennej w dwóch wersjach: papierowej i cyfrowej.
Na dzień przed spotkaniem pani prowadząca rekrutację, zarazem będąca jedną z właścicielek firmy "AMARELLO MAGDALENA JAKÓBIEC GRAŻYNA MARKIEWICZ" s.c., napisała sms z prośbą o przesunięcie godziny spotkania. Natomiast na 2 godziny przed rozmową kwalifikacyjną żona została poinformowana przez tą samą panią smsem:
"Przepraszam Ale spotkanie nieaktualne
Pozdrawiam
Amarello" (pisownia oryginalna)
Rozumiem, że znalazł się wystarczająco dobry kandydat i firma nie musiała już prowadzić dalszych rozmów. Po co zatem na pierwszy stopień rekrutacji wymagano przygotowania projektu? Przygotowanie projektów pochłonęło żonie trzy dni intensywnej pracy oraz materiały, których koszt dla osoby bezrobotnej naprawdę nie jest "pomijalny" (profesjonalne materiały = bardziej profesjonalny projekt = większa szansa na powodzenie rekrutacji).
Nie sposób nie wspomnieć o tym, jak destruktywnie takie działania wpływają na morale osób poszukujących pracy - wiele pracy i serca włożonego w projekt, którego nawet nie będzie miało się szansy zaprezentować.

Podsumowując, bardzo nieprofesjonalna firma. Tym bardziej, że tak niepoważne podejście wyszło "z samej góry" od jednej z założycielek firmy. Szkoda, bo w dzisiejszych czasach bardzo łatwo w mgnieniu oka popsuć sobie wizerunek takim podejściem.
Zostaw swoją opinię o Amarello S.C. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amarello S.C.