Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

Aktualność
Beti

Praca ciężka. To co mówią że jest lekko to jedno wielkie klamstwo. Kobiety muszą nosić ciężkie kartony a panowie siedzą i smieja się. Ręce bolą od zakręcania słoiczkow. Praca na maszynie to jedna wielką porażka.Jeden wielki (usunięte przez administratora). Jakby mało tego było to kierownictwo stoi dosłownie nad głową i patrzy jak pracujesz. Kontrola pracy cały czas dobrze ze można oddychać. Zarobki najniższe. Obiecują wieksze a jak przychodzi do pensji to dostajesz najnizsza. Jeśli cokolwiek się odezwiesz to jest odpowiedź. Pani tu przyszla do pracy a nie narzekać. Szkoda ze nie mówią od razu ze to (usunięte przez administratora). Nie polecam.

Gm

Firma dramat obiecują na rozmowie większą pensje a na umowie masz minimalną. Kosmetyki zakręcane ręcznie po 8h ręce cie bolą. Każą nosić ciężkie skrzynki z kremami, trzeba jeździć wózkami widłowymi z ciężkimi paletami spakowanych kosmetyków. Stare maszyny które co chwila się psują. Brak organizacji pracy chaos totalny

Lublank

Dziś miała się odbyć w firmie moja rozmowa o pracę na stanowisku produkcyjnym. Pan ochroniarz zażądał ode mnie podania numeru dowodu osobistego. Bywałam już na wielu na przestrzeni lat rozmowach o pracę, ale pierwszy raz spotkałam się z takim żądaniem. Rozumiem, żeby okazać dowód na potwierdzenie tego, że ja, to ja. Ale Pan chciał zapisać moje dane. Gdy się nie zgodziłam, nie mogłam wejść na teren firmy, a Pan machnął mi przed oczami regulaminem wewnętrznym firmy. Po co firmie informacja o serii i numerze dowodu każdej osoby wchodzącej na jej teren???

Mmm

Mam pytanie do kiedy wypłacana jest pensja do umowy zlecenia

Bolo

Jestem rozczarowany podejściem rekrutujących - niestety po rozmowach nie dzwonią - wiec po co szukają do pracy ? Moich kilku znajomych też w taki sposób zostało potraktowanych . Może czas zmienić rekruterów - bo ci są beznadziejni

Życzliwy
@Bolo

gadasz głupoty do mnie zadzwonili umówili na spotkanie po rozmowie rekrutacyjnej powiedzieli że zadzwonią do końca tygodnia a zadzwonili tego samego dnia i od dnia następnego już byłem ich pracownikiem

Mniej życzliwy
@Życzliwy

To chyba Ty miałeś to szczęście a raczej nieszczęście dostać pracę. I potwierdzam słowa "bolo" bo identycznie zostałem potraktowany.

Czy Biogened S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pobożny

Dają ale nie wchodź w to :) Nie warto! Lepiej znajdź coś normalnego :)

tajny

witam chcialbym dac firmie biogend negatywna niestety opinie mieli odezwac sie wczoraj do mnie w sprawei pracy mieli dzownic a dzis mi gosc napisal dzwnil tez dzis zamiast wczoraj porazka ta firma (usunięte przez administratora) ta firma i pracuja tam chyba (usunięte przez administratora)kretynie rekruter to baran cwaniaczek (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu tej firmy porazka co tma sie wyprawia przyjmuja tlyko swoich deb ile prostacy (usunięte przez administratora) tam jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie polecma nikomu tej firmy najlepeij jak by sie w (usunięte przez administratora) zamkla ta firma i inna by se firma otworzyla a ta firma to porazka

Luki

Firma dramat - zapraszają na rozmowę a później okazuje się że mam brak doświadczenia w farmacji ... rozumiem że rekruter nie potrafi czytać - CV jest napisane gdzie kandydat miał doświadczenie - proponuje zacząć czytać ze zrozumieniem

Pers
@Luki

To nie o brak doświadczenia chodzi, wiadomo przecież. Kierownicy regionalni pozatrudniali swoich ziomków i siedzą. Ci ,co tu pracują, powinni się domyślać, o które regiony chodzi. Ta firma niestety tak funkcjonuje.

Lili

Bardzo dziwna firma - przeprowadzają rekrutacje a nie dają znać o wynikach - taka firma a kultury u Pań które przeprowadzały rozmowę brak - przykro

Pablo
@Lili

Niestety ale od stycznia 2020 roku kiedy zmieniła się dyrekcja produkcji,ludzie są traktowani jeszcze gorzej niż wcześniej. I takie rozmowy jak mialaś Ty są na porządku dziennym. I teksty typu " nie jesteś od myślenia" są codziennością. NIE POLECAM

Dyskryminacja

Ciekawą lekturą dla pracowników oraz pracodawcy powinien być ten artykuł (usunięte przez administratora) I polecam każdemu kto pracuje w tej firmie :)

Magda

@Pracownik czyli presja kierownictwa na wyniki duża?

bzy

odradzam. stanowczo odradzam. pieniadze smieszne. wszedobylskie lizusostwo i wazelina, ludzie taktowani strasznie przedmiotowo, licz sie slupki a nie zaloga.

Jaki jest wkład kierownictwa Biogened S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wkład kierownictwa to dociskanie ile się da :) Brak równych pensji,wybieranie pupilków.Wszystko

Z całą pewnością nie jest to ciekawa ani godna polecenia firma co widać już na wstępie po nieprofesjonalnych i wścibskich pytaniach na rozmowie. Nie wspominając już o pieniądzach które są w stanie zaoferować.. słabizna i strata czasu.

Anonimowy Ziomek

Firma pod względem pieniędzy (usunięte przez administratora) Wszędzie dają więcej za "normalne" wykonywanie obowiązków pracy a nie za ciągłe zasuwanie. Firma liczy ok. 150 osób z czego produkcja to 50? Plany produkcyjne nie adekwatne do siły przerobowej. Maszyny większościowo MANUALNE lub/i pamiętające ZSRR. Dyrekcja produkcji oraz kierowniczka wielbią osoby które donoszą na swoich kolegów. Jeżeli jesteś lizusem to Cię docenią do czasu aż przestaniesz być potrzebny i zmienią na innego lizusa :) Ludzie duuuuużo gadali o podwyżkach że chcą etc. Uciszyli się za...100 zł brutto :) Zawiść i dwulicowość wśród załogi to codzienność. Do tego dochodzą ludzie po znajomościach od dyrekcji produkcji którzy mają więcej na start niż ludzie którzy pracują wiele lat. Jeżeli używasz mózgu i masz własne zdanie to nawet nie myśl o tej firmie. Tacy ludzie szybko są traktowani jako zło! Dopóki zasuwasz,nie zadajesz pytań,nie narzekasz i się nie stawiasz to jest ok. Jak zaczniesz walczyc o swoje to wtedy masz problem. Jeżeli pokażesz że coś umiesz to zaraz będzie od wszystkiego za TE same pieniądze co pracownik produkcji,gdzie pracownica/pracownik np. cały dzień zakręca a Ty robisz wszystko. Od wystawiania palet ręcznym wózkiem paletowym nawet po 300-400 kg,po segregacje makulatury,rozlew mas kosmetycznych i wszystko w jednym momencie. Chaos w zarządzaniu ludźmi. Brak przypisanych stanowisk pracy. Próby robienia uniwersalnych ludzi od wszystkiego.

ByłoMinęło
@Anonimowy Ziomek

Widocznie jesteś nowy/nowa bo wszyscy normalni już dawno stamtąd odeszli ;D. W momencie jak zaczęto obsadzać na stanowiskach kierowniczych ludzi ,którzy o tej produkcji pojęcia nie mają.

Can's

Maybe someone should take care of barrels underground with chemical waste?Check near to fence and under the center car parking

Koleżanka

@Anonimowy Ziomek Kolego masz racje. Bardzo dokładnie i szczegółowo ująłeś funkcjonowanie firmy.Dodam od siebie że im bardziej człowiek się stara i pracuje rzetelnie to tym bardziej jest wykorzystywany. A kiedy troszkę zwolni z różnych powodów np. okres to od razu pretensje czemu tak wolno. Tabelki z wydajnością na danej maszynie,sali czyli kto,co,ile w jakim czasie wykonuje w porównaniu do innych. (usunięte przez administratora). Stawki? 2600 brutto + nagroda. Przepraszam,kiedyś nagroda a teraz premia absencyjna lub "tresurowa" tzn. jeżeli nie pyskujesz dyrektorce to dostaniesz. Podwyżka? Zapomnij. Więcej i szybciej? Oczywiście.

Firma tragiczna pod wzgladem finansowym i nie tylko . Ogólnie zasada jest prosta pracuj jak najwięcej za jak najmniej i się nie wychylaj .Zarząd oderwany od rzeczywistości podobnie jak sam właściciel któremu zależy " na tym żeby każdy pracownik czuł się dobrze " płacąc jednocześnie pensje głodową wiec sami się podsumowują .

Jak szefostwo w Biogened S.A.? Spoko traktują ludzi?

Ola

Poczytaj opinie to zobaczysz

Były
@Ola

Dokładnie, ..... podsumowując, .... zap....l od świtu do zmierzchu, nacisk na plan, opr.....l z góry za mała wydajność, zero logicznego zarządzania i z kosmosu wymagania. Jak plan realizujesz o nic nie pytasz to pracujesz, jak nie to WYLATUJESZ lub sam rezygnujesz lub w wariatkowie lądujesz. :). Powodzenia dla odważnych.

pafcio
@Były

Czasami jak się i dobrze pracowało, to podziękowali..bo coś tam. Kolejne plecaki w kolejce. Pamiętam jak panna podjeżdżała pod aptekę, siedziała w aucie, gps nakarmiony, w aptece nawet nie była. Wyników nie miała. Nadal ją trzymali. Takich sytuacji było wiele. Zapewne to zasługa ładnej buzi. To było w Gdańsku. W Warszawie panny od Superpharmu do Superpharmu jeździły, bo nigdzie sprzedać nie umiały. Ogólnie towarzystwo wzajemnej adoracji. Właściciel A. to żyje w jakimś matrixie.

Teofil

@marek Czasami trzeba pokazać, że potrafimy robić to co robimy a z całą pewnością inna byłaby opinia o firmie.

marek
@Teofil

Szkoda, że prezes miał oczy zamknięte jak grupa KAMów ( meskie towarztstwo wzajemnej adoracji)kręciła go dobrze ,na kasę też. (usunięte przez administratora), który niczego nie umiał załatwić, oprócz swoich interesów. Zresztą, cieszę się, że mnie tu nie ma.

Beata
@Teofil

Na nic się zdają umiejętności, wyniki, kiedy już kolejna osoba czeka na miejsce ,w sensie "plecak", którego trzeba zatrudnić. Ale to nie ma już znaczenia. Za żadne pieniądze nie wricilbym do tego bagienka, gdzie uznawane są osoby liżące d..ę kierownikowi. Gdzie ludzie pracują przez zasiedzenie.

Maciej
@Beata

Atmosfera jest głównym powodem, przez który nie chciałabyś wrócić ponownie do pracy w firmie Biogened? Widziałem, że firma poszukuje obecnie przedstawiciela farmaceutycznego. Mogłabyś pomóc potencjalnym pracownikom i napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Mam nadzieję, że masz wiedzę na ten temat.

Beata
@Maciej

Atmosfera, pieniądze, faworyzowanie itp...o nie, dziękuję. Kiedyś rekrutacja była z regionalnym w Łodzi. Auto ford fiesta, gps, 500km dla PH za free, karta paliwowa, telefon, stary laptop. Raportowanie fp. Budżet dla PH, wiecznie płacony z opóźnieniem. Zarobki nierówne, w zależności od województwa lub innych walorów. Zdecydowanie lepiej jest w korporacji: każdy pracownik zarabia tyle samo. Dermedic upchany w apteki intetnetowe, mega niskie ceny, co psuje rynek. Do tego superpharmy ciągną ten biznes. Dla początkujących PH praca ok. Dla doświadczonych- firmy nie stać na nich. Tak było kiedyś tam. powodzenia

Maciej
@Beata

Sugerujesz, że osoby młode chcące rozpocząć karierę zawodową na stanowisku przedstawiciela handlowego mogą z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Biogened? W takim razie może napiszesz, w jaki sposób nowe osoby są przygotowywane do wykonywania swoich obowiązków? Firma oferuje szkolenie? Mam nadzieję, że wyjaśnisz, jak to wygląda.

burek
@Maciej

Firma zatrudnia osoby bez doświadczenia bo wiedza ze mogą im mniej zaplacic, obiecują różne rzeczy na rozmowie do do późniejszych podwyżek, i niestety nie wywiązują się z tego. Nowa osoba sama wdraża się w prace. Jak się uda to 2 dni pojeździ z kims z sąsiedniego regionu i radź sobie sam. Telefony non stop nawet na urlopie czy L4. Jak nie odbierasz lub wyłączysz to jest problem. Cisnienie na sprzedaż jest nieziemskie z coraz mniejszym wsparciem ze strony firmy. NIE POLECAM chyba ze ktoś jest mega odporny bardzo potrzebuje pracy.

Były
@marek

Prezes A.G w dalszym ciągu jak duże dziecko, kupuje obietnice bez pokrycia. Sam niczego nie zbudował, te małe "Imperium" ma dzięki mamie. Zresztą Kolastyna tez padła za jego rządów, dopiero po zmianie zarządu próbowała się podnieść z gruzów.

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.