Opinie o Krezzpro S.C. Małgorzata Krężel Agnieszka Krężel w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krezzpro S.C. Małgorzata Krężel Agnieszka Krężel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Krezzpro S.C. Małgorzata Krężel Agnieszka Krężel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krezzpro S.C. Małgorzata Krężel Agnieszka Krężel w Mielec

ikon Nowy wpis

dziwna sprawa, że nie mają swojej strony www :) według mnie to dobra firma budowlana, tak mi się o uszy obiło

Pauliś Nowy wpis

żal !

mis Nowy wpis

tez uwazam ze super firma i super praca

Ona Nowy wpis

niestety ja nic nie wiem może ktoś coś powie inny

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Krezzpro S.C. Małgorzata Krężel Agnieszka Krężel spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
Zosia

Wspaniałą firma, jestem bardzo zadowolona z ich usług, szybko i solidnie wykonali moje meble do łazienki są bardzo pojemne i pięĸnie wyglądają, rewelacyjnie prezentuja się w mojej odnowionej łazience

Emilia

Znakomita firma, jestem zadowolona z efektów ich pracy, znakomicie urządzili moje mieszkanie, to profesjonaliści w kazdym calu, znają sie na rzeczy.

Tina

Rewelacyjni fachowcy, dzięki nim moja kuchnia nabraa życia, zaprojektowane przez nich meble i wnętrze przeszły moje najśmielsze oczekiwania. To profesjonaliści w każdym calu, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Krezzpro S.C. Małgorzata Krężel Agnieszka Krężel - Mielec

Krezzpro S.C. Małgorzata Krężel Agnieszka Krężel
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Krezzpro S.C. Małgorzata Krężel Agnieszka Krężel