Opinie o Stańczyk Barbara Neomed w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stańczyk Barbara Neomed. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stańczyk Barbara Neomed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stańczyk Barbara Neomed w Piaseczno

Jak wygląda sprawa grafiku w Stańczyk Barbara Neomed. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zuza Nowy wpis

Straszna firma,zero szacunku do pracownika. Nie polecam

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w firmie NEOMED!! Nie przyjemna atmosfera, krzyki, awantury, wyzysk.

Dawid Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie, jakie wymagania stawia przed kandydatem?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent / Asystentka działu zamówień publicznych w firmie Stańczyk Barbara Neomed? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
A Z

wiele z tych rzeczy niestety się potwierdza. zauważyłem rozłożenie struktury na kilka spółek i niejasne przetargi. Nie wiąże przyszłości z tą firmą z oczywistych powodów, ale chciałbym, żeby inni ludzie nie popełniali takich błędów. jeżeli ktoś ma więcej informacji co się tam dzieje i też chce wyciągnąć konsekwencje to prosiłbym o kontakt na maila arekzebrowski@protonmail.com Najbardziej boli mnie sytuacja odnośnie traktowania pracowników i chciałbym, żeby się to skończyło, ale jeżeli macie coś odnośnie tych innych spółek, albo jakiś innych sytuacji, które nie powinny się wydarzać to piszcie. Myśle, że prędzej, czy później nauczą się oni DOCENIAĆ LUDZI, którzy dla nich pracują

Natalia

Jak ktoś nie potrafił utrzymać się w firmie to chyba nie powinien obrażać innych?

@Natalia

Co ty wiesz o utrzymaniu, pierwsze ucho tatusia (podnużek magazynowy ) i to jeszcze odpowiedzialność w pracy układanie faktur w segregatorach ...... daruj sobie

b.pracownik

Zakładanie nowych spółek to nie grzech jak BAZAR( bo to nie firma) inwestuje i nie o to chodzi w opinniach. Poniżanie , krzyki, straszenie zwolnieniem na każdym kroku w obecności innych pracowników oraz gości firmy to już nie jest normalne. Brak organizacji, zwierzchników odpowiedzialnych i decyzyjnych za działy bo się boją podjąć decyzję bo i tak będzie źle , brak logistyki magazynowej , bałagan na każdej linni nawet produkcyjnej. Firma pod rządami B. Stańczyk tylko strata czasu i nerwów , nie ma atmosfery normalnej pracy , tylko sters, płacz, sztuczność, donosiciele . Poszukujący szukajcie dalej a ten BAZAR omijajcie szerokim łukiem . Kto te gwiazdki przyznaje ? - 10 gwiazdek

Miasto słupów

Jeszcze NEOSET SP Z O O doszło... Tak na logikę, po co pod dwoma nazwiskami rejestrować kilka spółek? Wrona i Stańczyk tworzą imperium przekrętów. Kwestie finansowe i zatrudnienia dają do myślenia. To tyle w temacie aktualnej sytuacji.

Do tej pory nic się nie zmieniło. Wszystkie komentarze jak najbardziej aktualne. STANOWCZO NIE POLECAM pracy w tym miejscu osobom, które mają szacunek do siebie i swojego zdrowia psychicznego!

b.pracownik

Do tej pory jak widzę nic się nie zmieniło. Zakład pracy ludzi normalnych inaczej. Stanowczo NIE POLECAM

Bastjan

Najdziwniejszy jest powyżej jeden chroniący dupe kierownika komentarz skoro z powyższych wiadomości wynika zupełnie co innego co sie w firmie dzieje

basic

Gdzie ty człowieku mieszkasz gdzie pracujesz mam nadzieję że nie pracujesz w tej firmie a mieszkasz w Grójcu lub Radomiu

lolek

"kierownik" magazynu chory psychicznie i niedopieszczony, wyzwiska i wydzieranie z jego strony to codzienność odradzam każdemu ta firme kto chce mieć zdrowie psychiczne

Mnb

Niestety większość z powyższych opinii potwierdza rzeczywistość. Niestety tacy pracodawcy nadal istnieją

bp

potwierdzam powyższe, warunki nie do pracy dla normalnej osoby, zero szacunku i poszanowania, pracownicy szargani psychicznie aż do płaczu i rozstrojenia nerwowego, cała reszta też się zgadza, cała sterta dokumentów wszystkich ww firm, dużo bałaganu w przeciągu wielu lat aż dziw że to dalej działa kolego roki, żadnych wyzwisk powyżej nie widzę, a jedynie same powody niezadowolenia pisane przez emocje, więc chyba o czymś to świadczy, nie rozumiem nad czym tu się zastanawiać skoro ktoś pisze zgodnie z zasadą działania strony swoją prywatną opinię którą łatwo można zweryfikować z rzeczywistością, oczernianie kierownictwa? ktoś w temacie doskonale wie o co chodzi powyżej a ktoś kto chce się dowiedzieć wystarczy że sprawdzi powiązanie powyższych firm po dwóch nazwiskach a całą resztę dowie się od byłych i obecnych pracowników

jeszcze niedoszły Medikompleks k. Badowska zarejestrowany na żonke wrony prezesunia i MBM Med Tradin kolejny stańczyk. Nieźle sobie tyły robią. Płacenie pod stołem i kombinowanie jak uniknąc socjalu, wzajemne poswiadczanie o reszce nie pisze. ale nie na takich urzedy sie znalazly. I te ciagłe wyzwiska awantury i poniżanie. Nie polecam jak zalezy ci na zdrowiu psychicznym i uczciwej pracy

Basia

Neomed, Neomed Polska, Bismed, STANMED itd. Można się pogubić, szczególnie dzwoniąc do klientów i próbując przedstawić się z firmy, w której się pracuje.

Kinga

Idealne miejsce dla masochistów, lubiących słuchać ciągłych krzyków i awantur. Jakbyś nie pracował i tak zawsze jest źle, w myśl zasady im więcej robisz tym częściej lądujesz na dywaniku.

Zostaw merytoryczną opinię o Stańczyk Barbara Neomed - Piaseczno

• Jak się pracuje w Stańczyk Barbara Neomed?

Zobacz opinie na temat firmy Stańczyk Barbara Neomed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Stańczyk Barbara Neomed
1.4/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Michała Kajki 18
    05-501 Piaseczno