Neomed Barbara J. Stańczyk

Piaseczno

Opinie o Neomed Barbara J. Stańczyk

Kinga 2015-02-12 20:26:42
Idealne miejsce dla masochistów, lubiących słuchać ciągłych krzyków i awantur. Jakbyś nie pracował i tak zawsze jest źle, w myśl zasady im więcej robisz tym częściej lądujesz na dywaniku.
Basia 2015-08-12 18:06:33
Neomed, Neomed Polska, Bismed, STANMED itd. Można się pogubić, szczególnie dzwoniąc do klientów i próbując przedstawić się z firmy, w której się pracuje.
Adam 2015-08-19 13:08:50
jeszcze niedoszły Medikompleks k. Badowska zarejestrowany na żonke wrony prezesunia i MBM Med Tradin kolejny stańczyk. Nieźle sobie tyły robią. Płacenie pod stołem i kombinowanie jak uniknąc socjalu, wzajemne poswiadczanie o reszce nie pisze. ale nie na takich urzedy sie znalazly. I te ciagłe wyzwiska awantury i poniżanie. Nie polecam jak zalezy ci na zdrowiu psychicznym i uczciwej pracy
bp 2016-01-11 20:15:24
potwierdzam powyższe, warunki nie do pracy dla normalnej osoby, zero szacunku i poszanowania, pracownicy szargani psychicznie aż do płaczu i rozstrojenia nerwowego, cała reszta też się zgadza, cała sterta dokumentów wszystkich ww firm, dużo bałaganu w przeciągu wielu lat aż dziw że to dalej działa
kolego roki, żadnych wyzwisk powyżej nie widzę, a jedynie same powody niezadowolenia pisane przez emocje, więc chyba o czymś to świadczy, nie rozumiem nad czym tu się zastanawiać skoro ktoś pisze zgodnie z zasadą działania strony swoją prywatną opinię którą łatwo można zweryfikować z rzeczywistością, oczernianie kierownictwa? ktoś w temacie doskonale wie o co chodzi powyżej a ktoś kto chce się dowiedzieć wystarczy że sprawdzi powiązanie powyższych firm po dwóch nazwiskach a całą resztę dowie się od byłych i obecnych pracowników
Mnb 2016-08-21 20:07:58
Niestety większość z powyższych opinii potwierdza rzeczywistość.
Niestety tacy pracodawcy nadal istnieją
lolek 2016-10-11 09:10:12
"kierownik" magazynu chory psychicznie i niedopieszczony, wyzwiska i wydzieranie z jego strony to codzienność odradzam każdemu ta firme kto chce mieć zdrowie psychiczne
Bastjan 2016-10-21 17:01:30
Najdziwniejszy jest powyżej jeden chroniący dupe kierownika komentarz skoro z powyższych wiadomości wynika zupełnie co innego co sie w firmie dzieje
basic 2016-10-21 18:03:08
Gdzie ty człowieku mieszkasz

gdzie pracujesz mam nadzieję że nie pracujesz w tej firmie a mieszkasz w Grójcu lub Radomiu
Zostaw swoją opinię o Neomed Barbara J. Stańczyk - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neomed Barbara J. Stańczyk