GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

Jan

Ogólnie jeśli chodzi o Gedia Poland to ja polecam spróbować, Nowa Sól potrzebuje takiej firmy, dobre zarobki

radek

Posiadanie wyższego wykształcenia nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, bo przecież zapewniają zarobki w pełni adekwatne do powierzanych zadań i obowiązków. Ale zastanawia mnie czy jest jeszcze u nich szansa na jakieś benefity socjalne do zarobków, wiecie?

dejna

e tam przesadzasz, przecież jest wiele stanowisk w firmie które jednak nie są dla amtorow i wymagają naprawdę duzego profesjonalizmu, czego dowodzą ostatnie rekrutacje na takie stanowiska chociażby jako Inżynier Technik Tłoczenia - Inżynier Jakości czy mechatronik czy automatyk

Karol Borowiecki

dzięki kadry za czujnośc. Te ofert w sieci co starszą na np. mechatronika, to ciągle to samo jest od lat, jedynie wskutek odejść to firma więcej specjalistów potrzebuje, myślę że mechatroników to spokojnie z 2 a może 3 by wzięła, zwłaszcza jakby podpisali jakąś umowę z aneksami i kruczkami i by się okazało że pensje to ma im caritas płacić. Porażka, te ofert wszystkie w sieci są, w urzędzie pracy, na stronie niby pracowników, i wszyscy w zakładzie o nich wiedzą, i nikt znajomym nie poleca... Beznadzeja ta firma, a robi się ciągle coraz gorzej. jeśli chcecie ludzi przyciągnąć groszami ale na czas - proszę bardzo, ale to nie lata dwudzieste i wielki kryzys, chyba się za dużo Ziemi Obiecanej naoglądałaś. Nie polecam pracy tutaj.

Pracownik Produkcji

Fajnie tak pobawić się człowiekiem a później wyrzucając go z zakładu zepsuć mu życie? I jeszcze jak dodać do tego że ten człowiek chciał dalej pracować w zakładzie, nigdzie się nie chciał ruszać, a wyrzucono go na siłę, to jest to szczyt obłudy i zakłamania. No i jeszcze straszenie służbami utrzymującymi porządek na każdym kroku, może i napisał ten człowiek kilka niepotrzebnych rzeczy, no ale żeby tylko straszyć? Dalej kręcicie ten kabarecik, no to kręćcie, bo wiem że kręcicie. Ale wasza ofiara już się z tego kabaretu wypisała, teraz może stać się reżyserem innego filmu, ale tu zakończenie moze być nieco gorsze dla osób które zaaranżowały tamten kabarecik który niektórym się wydaje dalej śmieszny.... Zapomnieć osobom które mi zrobiły krzywdę nie zapomnę nigdy - a pamięć (niestety dla niektórych osób) mam dobrą. Bo ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Boście naklepali na całą Nową Sól plotek, tak aby "ofiara" nie miała żadnego ruchu no nie, aby nie miała ani rodziny ani żadnych znajomych co nie? I aby zrobić z ofiary kompletnego wariata? No to zapamiętajcie, zwierze jak jest w potrzasku i nie ma ruchu ani wyjścia zaczyna się rozpaczliwie bronić i kąsać nie patrząc na konsekwencje. "Niektórzy mnie nienawidzą i to wzmacnia mnie na sile, znajdę pewnego dnia sposób by zamknąć ich niewyparzone ryje"

Brak pytań

niemoc

Obowiazki i odpowiedzialnosc rosnie a pensja mi spada, czemu. Jak sie zwolnie to opowiem ze szczegolami.

łoł

nikt nie wspomina o notatkach służbowych? :)

Aj

Ogólnie to powiem Wam, Nowa Sól potrzebowała takiej firmy, ja tam wiem i mam nadzieję, że Wy też wiecie - jest dobrze, zaczynają się nowe rządy i będzie ok

wdzięczny
@Aj

Dziękujemy wam kadry jak zwykle. Wszyscy przyłączamy się do życzeń nowych rządów, które już trwają od 2 lat i przyniosły tyle zwolnień i obsad kolegów i znajomych. Dzięki temu wszystkim nam żyje się lepiej, i dzięki zabieranym premiom, i dzięki lipnym podwyżkom, i dzięki zwolnieniom i nie przedłużaniu umów polskim pracownikom poprzez zatrudnianie pracowników z Ukrainy. DZIĘKUJEMY - WDZIĘCZNI PRACOWNICY I MIESZKAŃCY NOWEJ SOLI I OKOLIC.

ia

Dobra dykcja nie jest niczym dziwnym, a taki kontakt z klientami jest standardowym obowiązkiem. Wiadomo czy w niedługim czasie pojawi się jakieś ogłoszenie na młodszego specjalistę ds. likwidacji szkód? Sam mam doświadczenie w tym zakresie, więc czekam.

operator
@ia

w tej rodzinnej firmie naszpikowanej pasożytami pojawi się niedługo stanowisko, młodszego szkodnika ds. likwidacji specjalistów nie z koneksji. Wszyscy w Nowej Soli wiedzą że w Gedii potrzebują ludzi do zasuwania, ale jakoś chętnych nie ma. Nie polecam pracy tutaj. Kolesiostwo, zakłamanie, brak stabilizacji i rozwoju. Szczególnie młodym odradzam żeby sobie życia nie marnować. Jak po studiach - to do innego zakładu. Jak na produkcję - to tez nie tu, bo ta praca niszczy, fizycznie i psychicznie. To jest chyba jedyna firma w Polsce która ma problem nawet z pracownikami z Ukrainy! Nie polecam tu pracy.

ia

Zawsze warto, bo akurat może się znajdzie zatrudnienie u nich.

Bolo
@ia

W TYM HR TO MACIE CIĘŻKI KAWAŁEK CHLEBA, NAWET W NIEDZIELE KIT WCISKAĆ NA FORACH....PRACOWNIKÓW ROZUMIEM, ALE HR? CHYBA WAM NACZELNY DODATKOWY WYPAD DO OAZY NA RZUTKI UFUNDUJE.... NIE POLECAM APLIKOWANIA I PRACY TUTAJ. ŻENADA.

jeee

@ Absolwe4nt - niestety jak jakośc schodzi na drugi plan a na pierwsezy wychodzi "ilość" - to nigdy dobrze ani dla firmy nie będzie, ani dobrze o firmmie nie świadczy. I prędzej czy później źle się skonczy

Absolwent

Cyrk Zalewski się chowa przy tym Bangladeszu kiedyś na pierwszym miejscu była jakośc wyprodukowanej części teraz ta "jakość" zamieniła się w ilość a jakość to jakoś będzie produkcja części nie przekłada się na tą "jakość" zwróćcie uwagę na magazyn 100 ile części jest zatrzymywanych do kontroli 100% a skąd to się wszystko bierze ano stąd że przyjechał że wschodu wania i dają go na wyrób gotowy w pierwszy dzień nie szkolac go odpowiednio tylko po łebku tzw i wania siada i jedzie z tematem przy okazji pracując i zanizajac premię OEE która od paru miesięcy jest marna z sprawa chłopaków że wschodniej flanki , a co z kontrolą co dwie godziny produkowanej części a to to że tej kontroli nie robią bo przecież planów kontroli nie ma po ukrainsku więc jak mają robić jak nie wiedzą co mają sprawdzić i jak nie wspominając o sprawdzianach kształtów gdzie na niektórych nawet pracownicy z długi stażem pracy mają problem i wołają kajota. Także tematów jest naprawdę duzzzzoooo już nie bd pisał o zarobkach bo już bardzo dużo innych wspominalo więc wiadomo jak jest także pozdrawiam aplikujacych do tego cyrku gdzie was nie przyjmą bo wolą wania zatrudnić przez ASR albo i porzez bezpośrednie zatrudnienie traGEDII tyle buziaki

jestem

@ anty-hr-owiec - piszesz (bo juz nie chce uzyć słowa "hejtujesz") złe rzeczy na kadry, a czy tak naprawde masz pewnosc kto to pisze? Serio mylsisz ze komus by sie chciałao co 10 minut tiu zagladac, ze nie mają innych rzeczy do roboty? Powiedz lepiej ile można zarobić

meszko

No tak jak ktoś zwyczajnie pyta czy są podwyżki @robol to na pewno muszą być wpisy kadr..naprawdę? A poza tym może tylko ty zasłużyłeś na taką podwyżkę znasz wypłaty innych, może ktoś jest lepszy od ciebie?

anty-hr-owiec
@meszko

Nie każdy wpisujący musi być z kadr, ale akurat ty jesteś. Wszyscy wiedzą w firmie że się tu władowaliście, ktoś puścił farbę. Powiadomienia sobie poustawialiście o wpisach i parę minutek po wpisie już jest riposta, nawet w godzinach późnowieczornych, teraz to już po 10 minutach po był wpisik....My, pracownicy o faktach, a wy z kadr wciąż swoje, że to był zamach, 2 eksplozje, sztuczna mgła i inne takie he he. Wypisujcie sobie te bzdury, a my wiemy swoje, kasa żenująca w gedii, za prace z zaangażowaniem to się ludzi skubie zabieraniem premii, brak stabilizacji i zero perspektyw. UWAGA NA DZIAŁ KADR NA FORUM.

AJStyles

A dlaczego Ty zarabiasz ponad 2300 jesli pracownik na start zarabia mniejm czym to jest w takim razie motywowane i dlaczego tak się sprawy mają, bo to ciekawe?

@AJStyles

Drogie kadry, nie dostaje ponad 2300, tylko 2300. Podwójne dno tego pytania ma być - a więc w gedii jest cudownie i są cudowne podwyżki....niech ktoś sobie odpowie czy po 7 latach pracy chciałby tyle zarabiać? 450 brutto więcej po 7 latach niż ktoś "zielony" który nic nie umie i musi się z 2 lata wszystkiego nauczyć....450 brutto, to jest inflacyjne na 2 lata, nic więcej, a my tu o 7 latach mówimy. Porażka, także sami widzicie że nie ma sensu tu przychodzić do pracy bo nędzne grosze, i nie ma sensu tu długo pracować bo się najwyżej garba dorobicie. Nie polecam pracy tutaj, wyzysk, brak perspektyw. UWAGA NA WPISY DZIAŁU KADR Z PROPAGANDĄ SUKCESU.

Am

Z tego co wiem, z tego co można się dowiedzieć o firmie to chyba nie powinno być problemów ani z wypłatami, ani z wypłatą jakichkolwiek świadczeń, wszystko tutaj gra

Ajmuj

Oczywiście, że nie ma kolesiostwa i wszystko jest na swoim miejscu, zawsze tak było i uważam, że zawsze tak będzie, więc na spokojnie i bez przejmowania się zbytniego, wiadomo przecież nie od dziś, że Gedia jest na mocnych fundamentach i nie ruszy jej byle co

@Ajmuj

dziĘkujemy wam kadry. już takiej ściemy to na tym forum jeszcze nie było. Cała Nowa Sól wie jak tu jest, i jak było kiedyś. Tylko się ekipa zmieniła, ale kolesiostwo jest teraz nakręcone do granic absurdu, no bo jak inaczej można nazwać zwolnienie Lenego. NIE POLECAM PRACY TUTAJ, OSZUSTWO, ZAKŁAMANIE NA KAŻDYM KROKU. UWAGA NA WPISY KADR.

Nugat

Daj spokój, nie przesadzaj tak mocno, wszyscy przecież wiemy, że nic takiego nie ma miejsca, wiadomo za to że pieniądze są naprawdę w porządku i dlatego są takie opinie

@Nugat

czyli pieniądze są naprawdę duże tutaj, nie ma kolesiostwa i tych nawet wrzutek ze strony związków?? To w czym problem? na pewno nie potrzebujecie żadnych pracowników, mechatroników itd. Ludzie zadowoleni, uśmiechnięci. dyrektor czystek nie zrobił, nie pozwalniał kierowników i innych niewygodnych specjalistów...... Jednak rzeczywiście tutaj dział kadr grasuje... Ja tu od kilku miechów robię, i włos się jeży na głowie.......Nie polecam aplikowania tutaj, ja wciąż szukam...

Aja

Jak dla mnie to są dość duże zarobki, zdecydowanie jedne z fajniejszych, jak na Nową Sól to ludziom musi się dobrze żyć na takich pieniądzach, fajnie!

geronimo
@Aja

och, ach, cudownie nam się żyje drogie kadry, dziękujemy za wpis - wdzięczni pracownicy. BEZNADZIEJA, UWAGA NA WPISY DZIAŁU KADR ZACHWALAJĄCE POD NIEBIOSA TEN KOŁCHOZ. PIENIĄDZE MARNE, NAWET BEZROBOTNI Z URZĘDU PRACY SIĘ NIE GARNĄ DO PRACY TUTAJ, OFERT OD LAT TE SAME I CHĘTNYCH NIE MA, FIRMA Z EKSTREMALNYM KOLESIOSTWEM I NEPOTYZMEM. DO BIUR TO SAMO. KTO MÓGŁ TO UCIEKŁ. Nie polecam pracy tutaj, na produkcji ciężka praca za marne grosze, wypadki. W biurach toksyczna atmosfera, kolesiostwo, brak rozwoju i perspektyw(nie licząc tych na lojalkę).

hehe

Hej, ale wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać?

robcio
@hehe

zarobki, jak kadry odpowiedzą to 3000-5000. Jak normalni ludzie z produkcji to 1650 podstawy i reszta w premiach, i z tych premii połowę wcale nie dostaniesz, połowę ci utną, a generalnie to przez pół roku będziesz zasuwał bez premii, a po pół roku pewnie na twoje miejsce pracownika z Ukrainy wezmą. ZAPRASZAMY.

narzędziowiec

Te ofert w sieci co starszą na mechatronika, to ciągle to samo jest od lat, jedynie wskutek odejść to firma więcej specjalistów potrzebuje, myślę że mechatroników to spokojnie z 2 a może 3 by wzięła, zwłaszcza jakby podpisali jakąś umowę z aneksami i kruczkami i by się okazało że pensje to ma im caritas płacić. Porażka, te ofert wszystkie w sieci sa, w urzędzie pracy, na stronie niby pracowników, i wszyscy w zakładzie o nich wiedzą, i nikt znajomym nie poleca... Beznadzeja ta firma, a robi się ciągle coraz gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 105 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.