GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

gość

Hej, a jaka jest teraz atmosfera w firmie? Dzięki.

Dorota
@gość

Atmosfera taka jak w postach z wpisami ze strony związków zawodowych. Zakłamanie, brudne chwyty, kumoterstwo, jeden ma tak a drugi inaczej, kolesiostwo, zwolnienia ( jeszcze kurz nie opadł po zwolnieniu kierownika tłoczni), terror nowej dyrekcji, brak szacunku do pracowników, zmuszanie do pracy w nadgodzinach i święta, system premiowy i premie zabierane za byle co, ludzie odchodza a na ich miejsce firma nie ma chętnych, już prawie co miesiąc robi dni otwarte, ale chętnych i tak nie ma pomimo całej litanii potrzebnych pracowników( a ci pouciekali oczywiście). Jednym słowem, nie polecam pracy tutaj, marna pensja poniżej najniższej krajowej a reszta w obiecankach w postaci premii(których przez pierwsze miesiące pracy nie dostajesz).

jan

to już robi się śmieszne, ludzie normalnie się wypowiadają, pytają a jeden troll cały czas jedną śpiewkę prezentuje wklejając jeden stały tekst,

jsfrt

@ FRANEK - wiem doskonale o czym mówisz. Tez pracowałam w firmie w której silnie odczuwało się brak stabilizacji. To było straszne. Przychodzisz dopn rpacy i ta niepoewno,sc co cie czeka. Nikomu tego nie życzę i współczuje że musieliście to znosi,ć.

jsfrt

@FRANEK - czyli uwqżasz, ze firma Gedia Poland Sp. zo.o. nie szanuje ludzi?> no tak, z tego co piszesz to głównie tutaj chodzi o atmosfere, któa jak widać była straszna....szkoda, ,że taką opinie wyrobili sobie

@jsfrt

nie chodzi tylko o atmosferę, chodzi jeszcze o warunki pracy, brak stabilizacji, brak perspektyw, niskie zarobki, ściemę z premiami, lojalki na jakieś głupie szkolenia, ciężkie warunki pracy, zmuszanie do nadgodzin, praca w święta, itd, itd. Każdy z Nowej Soli i okolic wie o co chodzi, jest tego całe mnóstwo, atmosfera, warunki pracy, pensja... Nie polecam pracy tutaj, tak inni pracownicy którzy tu piszą, i widac że są to pracownicy ze wszystkich działów, i z produkcji i z biur. Pensje podane przez pracowników produkcyjnych + info od związków mówią wszystko.

Pracownik Produkcji

Fajnie tak pobawić się człowiekiem a później wyrzucając go z zakładu zepsuć mu życie? I jeszcze jak dodać do tego że ten człowiek chciał dalej pracować w zakładzie, nigdzie się nie chciał ruszać, a wyrzucono go na siłę, to jest to szczyt obłudy i zakłamania. No i jeszcze straszenie służbami utrzymującymi porządek na każdym kroku, może i napisał ten człowiek kilka niepotrzebnych rzeczy, no ale żeby tylko straszyć? Dalej kręcicie ten kabarecik, no to kręćcie, bo wiem że kręcicie. Ale wasza ofiara już się z tego kabaretu wypisała, teraz może stać się reżyserem innego filmu, ale tu zakończenie moze być nieco gorsze dla osób które zaaranżowały tamten kabarecik który niektórym się wydaje dalej śmieszny.... Zapomnieć osobom które mi zrobiły krzywdę nie zapomnę nigdy - a pamięć (niestety dla niektórych osób) mam dobrą. Bo ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Boście naklepali na całą Nową Sól plotek, tak aby "ofiara" nie miała żadnego ruchu no nie, aby nie miała ani rodziny ani żadnych znajomych co nie? I aby zrobić z ofiary kompletnego wariata? No to zapamiętajcie, zwierze jak jest w potrzasku i nie ma ruchu ani wyjścia zaczyna się rozpaczliwie bronić i kąsać nie patrząc na konsekwencje. "Niektórzy mnie nienawidzą i to wzmacnia mnie na sile, znajdę pewnego dnia sposób by zamknąć ich niewyparzone ryje"

Brak pytań

FRANEK

gedia nie musiałaby zatrudniać ślusarzy, logistyków, mechatroników, operatorów, pracowników produkcyjnych, spawaczy, inżynierów, i kgo tam jeszcze teraz potrzebuje, gdyby szanowała ludzi i wtedy by nie uciekali. Gdyby nie było tak złej atmosfery terroru, to byli by chętni do pracy, a tak nawet absolwenci wolą zdobywać doświadczenie gdzie indziej, bo qiedzą że jak tu zaczną to ciężko się wyrwać, bo lojalek nałapią. Fatalne miejsce do zaczynania uczenia się czegoś, nie polecam, lojalek nałapiecie i się nie wyrwiecie do lepszej pracy po jakimś czasie, a kadry tego pilnują żebyście ciągle mieli na karku większą kwotę do spłacenia. UWAGA NA WPISY NA TYM FORUM PRACOWNIKA KADR, PRZEKŁAMUJE ON RZECZYWISTĄ SYTUACJE. NAJPIERW POPYTAJCIE PRACOWNIKÓW KTÓRZY UCIEKLI, KTÓRZY ZOSTALI ZWOLNIENI, I SAMI ZDECYDUJECIE CZY CHCECIE RYZYKOWAĆ I SIĘ TU ŁADOWAĆ.

Am

Z tego co wiem to Gedia Poland nie robi wielkich problemów jeśli ktoś nie jest jeszcze specjalnie wyszkolony, generalnie bardzo to polecam i nie moge narzekać

CELINA
@Am

jak ktoś nie jest specjalnie wyszkolony, to po zatrudnieniu zostanie szybko wysłany na szkolenie z sztucznie i niebotycznie nakręconą kwotą i dostanie lojaleczkę a potem zacznie się deptanie. Gedia zaprasza, tak to działa. UWAGA NA WPISY DZIAŁU KADR, MAJĄ DUŻE BRAKI BO LUDZIE UCIEKAJĄ I JUŻ CAŁA NOWA SÓL I OKOLICE POZNAŁA SIĘ NA WARUNKACH PRACY TUTAJ.

Tadek

Ogólnie to chyba nie od dziś wiadomo, że firma rozwija się bardzo dobrze, bardzo agresywnie idzie w Polskę i mam nadzieję, że to nikogo nie będzie dziwić, bo też dziwić się nie ma czemu

jeste

@ monia - piszesz o marnych zarobkach - a czy mozesz przyblizyć temat? Ile sie tam zarabia w Gedii ?

ex

Możesz próbować, nikomu nie przeszkadza, że jesteś kobietą. Twardo negocjuj na początku, jak nie dostaniesz tego na co liczysz, próbuj gdzie indziej, nie wierz, że to na początek a potem... bo to potem raczej nigdy nie nastąpi... nastaw się na max 2-3 lata tutaj i nie czytaj tych głupkowatych wpisów sfrustrowanego, który twierdzi, że na tym forum jest on i hr...

@ex

Dzięki hr-owcu za podpowiedź. Jasne niech się nastawi na 3 lata, a kto tu wytrzyma 3 lata? Poza tym zaraz dostanie lojaleczkę, to nawet ucieszą się w kadrach jak odejdzie po 2-3 latach, w końcu lojalki są na takie kwoty nakręcone, że toż to kolejne źródło dochodu. Uwaga na wpisy kadr.

Leon

bo wam w kadrach i innym pociotkom nikt nie daje śmierdzieli do podpisywania, pociotki nie pracują na 4 brygadówce, więc wypisujecie tutaj że to super sprawa, nie narobicie się za dużo, więc wypisujecie te bzdury. Gedia to wylęgarnia nierobów do deptania innych pracujących ciężko pracowników, potwierdzają to chociażby wpisy na stronie związków zawodowych, jeden ma tu tak, drugi tak, różne zasady dla różnych ludzi, czyli nierówne traktowanie. Nie polecam pracy tutaj, przyjdziecie to nie dość że was rozjadą, to jeszcze będzie was wkurzać obserwowanie tego kolesiostwa na każdym kroku. UWAGA NA WPISY DZIAŁU HR, WYSTWKI TYPU JEST CUDOWNIE, TRUDNO SIĘ TU DOTAC WIĘC PRÓBUJCIE SKŁADAC PAPIERY MOŻE WAM SIĘ UDA, WARUNKI PRACY SĄ SUPER I SOCJAL SUPER, I INNE TAKIE BZDURY. POCZYTAJCIE NA FORUM, POPYTAJCIE LUDZI ZWOLNIONYCH ALBO TYCH KTÓRZY PRACUJĄ(NA PEWNO ROBOTY SZUKAJĄ).

gandalf

fakt że czterobrygadówka nie jest dla wielu osób wymarzonym systemem pracy, ja to w pełni rozumiem, aczkolwiek dla mnie jest wymarzonym i mi niezwykle pasuje, ciekawe tylko czy uda mi się u was zostać inżynierem to technik tłoczenia

ERWIN

do tego kołchozu jest nabór od lat na okrągło, tylko się ilości zwiększają, mechatroników to juz by ze 3 nawet wzięli, tylko płacić nie chcą. Beznadziejna firma, kolesiostwo, zwolnienia i terror nowej dyrekcji, brak stabilizacji, marna pensja z obiecywankami premii których nie dostaniesz. UWAGA NA WPISY KADR TYPU ŻE SUPER, ŻE NABORU TERAZ NIE MA ALE ŻEBY DOWIADYWAĆ SIE NA JESIEŃ. BZDURA, DOPIERO CO WE WRZEŚNIU JUŻ CHYBA 20 W TYM ROKU DZIEŃ OTWARTY BYŁ. FRAJERÓW SZUKAJĄ I NIE MOGĄ ZNALEŹĆ. NIE BĘDZIE CHĘTNYCH ANI NA JESIEŃ ANI NA ZIMĘ. BEZNADZIEJNA FIRMA, NAWET LUDZIE KIEROWANI PRZEZ URZĄD PRACY NIE CHCĄ TAM PRACOWAĆ. NAWET PRACOWNICY Z UKRAINY NIE CHCĄ. BEZNADZIEJNA FIRMA Z UTARTĄ ZŁA RENOMĄ W NOWEJ SOLI.

dd

a nadal można mechanikiem automatykiem u was teraz zostać?

Dorota

czytam wpis logistyka, który wrzucił fakty, wpis związków zawodowych pokazujących traktowanie pracowników w gedii, zakłamanie. A potem czytam twój i nic nie rozumiem, byle bzdurę bez sensu napisać. Oj przewraca się wam w główkach w tych kadrach. jako była pracownica potwierdzam te wszystkie negatywne wpisy i opinie, te wpisy związków tez są autentyczne ze strony związków, no i prawda jest że dział personalny tu grasuje i wypisuje bzdury, ale jak się poczyta wpisy to się obraz sam ukazuje.NIe polecam pracy tutaj. A jakie jest zakłamanie działu personalnego to ja się sama przekonałam na własnej skórze.

cśśś

Hej, wiadomo czy oprócz zarobków dorzucają jakieś benefity socjalne dla specjalistów w dziale logistyki? To dobry by był znak, że się dobrze dzieje u nich.

logistyk
@cśśś

drogi kadrowiczu, wiesz jak jest w logistyce, cudowna atmosfera, oto jeden z wpisów ze strony związków z kwietnia jaki miód tam jest: Dnia 05.04.2016 r. pracownicy działu logistyki oraz obszaru pakowania wystosowali pismo do kierownika, w którym to piśmie zwrócili się z prośbą o wypłacenie im nagrody za ich ciężką i rzetelną pracę w 2015 r., której efektem był zerowy stan reklamacji od klienta zewnętrznego (na 8 założonych) oraz 96 wykrytych reklamacji wewnętrznych. Zarząd Zakładowej Organizacji Związkowej nr 04-023 OPZZ „Konfederacja Pracy” w Gedia Poland Sp. z o.o. na prośbę pracowników, którzy są członkami naszego związku ponawia prośbę o pilną odpowiedź na ww. pismo. Zarząd Związku zwraca uwagę, że nagradzanie, a co za tym idzie motywowanie do jeszcze lepszej i wydajniejszej pracy, powinno być zainspirowane ze strony kierownika wydziału, a nie odwrotnie. Mamy nadzieję, że Zarząd Gedia Poland Sp. z o.o. będzie miał na względzie dobro doświadczonych i bardzo dobrze wykonujących swoje obowiązki pracowników i z uwagi na szacunek, jakim powinniśmy darzyć pracowników naszej firmy, poprosi kierownika działu Logistyka o odpowiedź na wspomniane wyżej pismo. Do wiadomości: Zarząd w Niemczech UWAGA NA WPISY DZIAŁU KADR TYPU, JEST U NICH SUPER, CUDOWNE DODATKI I BENEFITY...BEZNADZIEJA.

olek

Moim zdaniem, niektóre osoby co wypowiadają sie na forum na temat firmy nie biorą pod uwagę relacji miedzy pracownikami które tak naprawdę one przyczyniają sie do psucia atmosfery to nie jest wina pracodawcy.

monia
@olek

to beszczelność pisac cos takiego. Za atmosphere, czyli płace, zabieranie premii, zwolnienia pracowników,, inne brudne chwyty - odpowiada tylko I wyłącznie zarząd I kierownicy. A jesli są pracownicy, liderzy którzy robia zła atmosphere to też z polecenia I za przyzwoleniem kierownictwa. Żaden lider nie zachowuje sie jak swinia na przekór kierownictwu, wprost przeciwnie, żeby tu zostac liderem trzeba byc koleżką z koneksjami I niezłą świnią która dla kareiry zrobi wszystko. Rzeczywiście kadry tutaj zakład I siebie wybielają. Nie polecam pracy tutaj, atmosfera toksyczna, brak perspektyw.

Waldek

No mi się wydaje, że warto byłoby spróbować czegoś więcej i trochę ruszyć z wrzucaniem kolejnych ofert, bo jak wiadomo w tym momencie nie ma tego bardzo dużo, a ludzie chętni są jak najbardziej w tym momencie

robuś

he he dobre, ten koles z kadr, co ciągle tu spamuje, to ciagle zmienia nicka i daje że tu 100 osób wypisuje i o ofertach gada, że firma cudowna, i super zarobki..To czemu chetnych nie ma? to czemu ludzie uciekają? to czemu od kilku lat szukacie mechatronika, teraz już mechatroników, jakościowców? Bo już macie utartą w Nowej Soli opinię. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. BRAK PERSPEKTYW, KOLESIOSTWO, FIRMA RODZINNA, POPYTAJCIE JAKIE CZYSTKI BYŁY W ZESZŁYM I TYM ROKU, JAK SIE TUTAJ KIEROWNIKÓW Z WIELOLETNIM STAŻEM JAK LENY ZWALNIA. TO SA FAKTY. PIENIĄDZE MARNE, BO FIRMA ZAMIAST NA PRODUKOWANYCH CZĘŚCIACH W DOBREJ JAKOŚCI, SKUPIA SIĘ NA OSZCZĘDNOŚCIACH Z TYTUŁU NIE WYPŁACANIA PREMII(TACY MENEDŹEROWIE, JAK SIĘ TECHNICZNIE KULEJE TO SIĘ SKUPIA NA KARANIU LUDZI I 5S). ATMOSFERA STRASZNA, PANUJE TERROR I NIEPEWNOŚĆ. PENSJE SŁABE, ROZBITE NA WIELE PREMII KTÓRE SA NIEPRZYZNAWANE BĄDŹ UCINANE. POCZYTAJCIE CO ZWIĄZKI O TYCH PREMIACH I ZAROBKACH WYPISUJĄ. UWAGA NA WYPISUJĄCEGO TU PRZY...DU..PASA Z KADR.

igor kan

odnośnie stanowiska Inżynier Technik Tłoczenia - Inżynier Jakości toszukam takiej pracy właśnie dla swojej konkubentki, czy płeć piękna ma szansę u was na taką posadę?

olek

kolego pracownik, jakos nikt inny nie narzeka i nie wypowiada sie z pracownikow oprocz ciebie, dlaczego za wszelka cene probujesz przedstawic firmie w negatywnym swietle?

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 105 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.