Przedszkole Samorządowe nr 34

Kielce

Opinie o Przedszkole Samorządowe nr 34

rodzic 2015-01-08 15:42:41
Dzień dobry mam kilka zastrzeżen kierowanych do Szanownej Pani Dyrektor bylismy ostatnio na Pusha były wigilia i od okien zimno przydalo by sie je wymienic pamietaja czasy PRLu a w łazienkach dramat stare kibelki woda sie leje dzieci moga sie nabawic jakiejs choroby. Mam w zwiazku z tym pytanie że niby stary oddzial to nie trzeba nic w nim remontowac to sa podstawy widze ze sprawe trzeba zglosic tam gdzie trzeba . Panie pracujace w tym przedszkolu przedszkolu dzieci bardzo lubia
wolnosc słowa 2015-01-29 15:13:08
Własnie nie ma sie czym podniecać , ktos dobrze napisal że nic sie w tym przedszkolu nie remontuje bo poco jak jest nowe a stare niech sie inni martwia . Sprawą powino sie zajac Kuratorium i dac pieniadze na nowe toalety i okna.
Ax 2016-04-20 10:29:38
Wiesz co, no placówki wychowujące dzieci powinny faktycznie się przykładać do sprawy ale Przedszkole Samorządowe nr 34 radzi sobie tutaj całkiem nieźle.
Zostaw swoją opinię o Przedszkole Samorządowe nr 34 - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Samorządowe nr 34