PROTEL

Luzino

Opinie o PROTEL

gość 2014-12-21 14:40:35
firma bardzo dobrze rozwinięta wypłata zawsze na czas ale musisz robić dużo by zarobić jak chcesz podwyżkę to musisz sie zwolnić wtedy dostaniesz jak jest dzien wyplat uciekać szybko z bazy szef nerwowy a co do pracy ogólnie to nie można narzekać ale psychicznie zostajesz męczony przez kierownika pana
Piotra B i ten drugi to też kozak ale nie utrudnia wolnego jak pan B żeby nie pan B pracowało by się bardzo dobrze ale nie można z psycholem pracować :)
pracownik 2014-12-21 14:42:47
ludzi traktują tam jak w zoo powiem jedno mam już dosyć tej firmy trzeba wszystkie soboty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma masakryczna nie polecam !!
pracownik2 2014-12-21 17:28:59
tak dolaczam sie do kolegi nizej przez piotra ludzie sie zwalniaja
niedoceniony 2015-08-03 21:27:30
Sie kolega uwzial na pana B.
tu raczej winę ma szef ze nie chce normalnie płacic tak jak sie powinno, człowiek jest 0 5.45 i ładuje auto a oni ci zalicza godzine pracy dopiero od przyjazdu na robote, a wez do gdanska sie wbij - 7.30 jak w morde strzelil.
Do tego smieszny ryczałt dla kierowcy ktorego doliczyc sie nie mozna... żal...ale odciac za nie mycie auta - ktore i tak robie bo godzinach za darmo - to pewnie ze odliczy 2 stowy.
Panie szefie beda lepiej ludzie pracowac i zadowoleni chodzic jak panie szefie przemysli to pan.
Oby sie panu powodzilo.
były pracownik 2015-08-07 23:50:25
Pan Piotr szanuje ludzi pracowitych, to szef ma winę godziny opcina a potem na księgową spycha że liczyć nie potrafi,to raczej przez szefa i dwóch kierowników pana S i pana L ludzie się zwalniają.
byłypracownik 2015-08-23 12:20:52
najlepsze było to jak chciałeś zaliczkę to szef zawsze mówił zeby przyjść drugiego dnia co to za szef bez kasy albo zawsze ścieme walił ze klucza od szafki zapomniał ludzi traktuje jak idiotów a pan kierwonik L i Pan S to na nich trzeba uważać Pan L sam na szefa gada a pierwszy do niego leci z nowinami
prawdziwy 2015-09-11 09:16:44
ty chyba o innym protelu piszesz z panem S i panem L robota jakos idzie i jak nie skaczesz to oni tez sa normalni. jak miałem zaplanowany urlop to nie ma problemu albo jak sie cos stanie robocie to tez normalnie podchodza do tego. a nie pan B co zdanie zmienia co godzine i jeszcze w kazda sobote najlepiej zeby robic to przez to sie ludzie odchodza. a kasa prawie zawsze sie nie zgadza i godzin sie nie doliczysz
niewaze 2015-10-01 22:26:18
haha fajnie sie czyta. pracowałem w tej firmie dlugo i raczej nie żałuje. Pamietam tylko że zawsze były nerwy najcześciej rano jak szef chodzi i sie czepia o wszystko i że ciagle trzeba zmieniać samochody. Pieniadze zawsze na czas były ale dziwnie obliczane?
kogoto 2015-11-20 18:50:38
wszystko co piszecie złego to prawda a co dobrego to połowa nieprawda każdy kierownik ma coś z kopułką na max-a wykorzystują ludzi każą przychodzić w sobote. kierowca to raczej za kare niż nagroda. sam sie o tym przekonałem najlepiej to nie chwalić się co się potrafi i nie zostawać po godzinach bo to sie nie opłaca a jak raz drugi pokarzesz to potem będą zmuszać do tego chce ktoś to niech przyjdzie sam zobaczyć. ale jak dla mnie to na tą firme to nie kiedy SZKODA SŁÓW!!
Ciocioc 2016-05-15 14:42:10
Wiesz co no nie wiem jak trudną branżą jest dla Ciebie budownictwo, ja Ci powiem, że jesli ode mnie chodzi, to jest to dość normalna i zjadliwa sprawa, ale ja też siedze od lat już faktycznie w tym, to może chociazby dlatego tak mam, cóż powiedzieć, cóż zrobić
Zostaw swoją opinię o PROTEL - Luzino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROTEL