Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz

Otwock

Opinie o Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz

Rafal 2012-03-01 11:12
uwaga pan [usunięte przez moderatora] odlicza z wyplaty [usunięte przez moderatora] zeruja na ludziach ktorzy potrzebuja pracy [usunięte przez moderatora] przy zwolnieniu pensja nie jest wyplacana za zekomo zle produkty ostrzegam pracowalem tam 6 miesiecy
krz 2012-03-23 09:08
wyrzucaja ludzi z dnia na dzien dzien probny bezplaty i nawet niewiesz czy cie zatrudnia pensja nigdy sie nie zgadza wyplaca ja kierownik ktory podrzuca swinie ciagle jak mu sie nie podobasz to cie zwolni [usunięte przez moderatora]
aaaaaaaa 2012-05-03 15:51
[usunięte przez moderatora] zerujacy na ludziach [usunięte przez moderatora] pewnosc stracenia pracy 1 dzien probny bez grosza [usunięte przez moderatora] i papa
Bubel 2012-05-04 01:39
Nikomu nie polecam tej firmy,nie dość że w tych nie humanitarnych warunkach to za grosze i bez umowy tzn. umowa jest ale o dzieło[usunięte przez moderatora] Niech [usunięte przez moderatora] ze swoim pieskiem więcej siedzą w labo jak nie ma [usunięte przez moderatora] w firmie i niech knują następne oszczędności... paranoja!!!!!! [usunięte przez moderatora] Produktów tej firmy również nie polecam bo to zwykły chłam na którym są oszukiwani klienci!!!
prac 2012-08-09 09:36
jak sie komus nie chce pracowac, albo pracowac byle jak i brac pieniadze za nic to sie wpisuje j.w. Firma wymaga ale placi - od kilku lat nie spoznili sie z wyplata nawet o jeden dzien
ad vocem 2012-08-09 09:40
taki pracownik jaka znajomosc ortografii, jaka praca taka płaca
jeden z kilku oszukany na 900zl przez ta firme 2012-09-12 13:30
placa ale jak cie zatrudnia he jak zwalniaja wymyslaja byle co zeby zabrac cala kase za pol miesiaca 20zl hehe bo zekomo za towar 3 dzieci i co dalej zrobic[usunięte przez moderatora] popieram [usunięte przez moderatora] niech z pieskiem w labo siedzi ja [usunięte przez moderatora] niema a i 1 dzien za darmo he i dowidzenia niby zadzwonia haha a z ludzi robia smieci wieczne zastraszanie zabraniem kasy lub zwolnieniem [usunięte przez moderatora]
były 2014-11-16 18:56
największy oszust JP z jakim miałem do czynienia. pracowałem chwilę jakiś czas temu, ale takich warunków jak tam to nie ma nawet w chlewie. Dalej w święta trzeba przyjeżdżać dokarmiać pieska? jak ktoś nie musi to mu nie życzę pracy tam...
były 2015-01-04 18:55
a może tomek przepracował by u Pana JP pare dni i dopiero wtedy by zaczą się udzielać
ed 2016-05-14 20:17
no al jezeli to Twoja branza to w sumie czemu by nie
Julita 2017-07-27 11:44
Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Pusz. Rozumiem, że niektóre sytuacje mogą budzić frustrację, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. @trolololo czy udało Ci się wyjaśnić sytuację, o której pisałeś? Ktoś z Was również miał problemy z uzyskaniem całości wynagrodzenia?
Były pracownik 2017-07-31 11:47
Trolololo - a gówno prawda, firma zawsze wypłaca na czas pieniądze. Trzeba się tylko (albo dla niektórych aż) wywiązywać z powierzonej pracy.
Julita 2017-08-22 10:57
@Były pracownik dziękuję za odpowiedź. Takie wyjaśnianie nie do końca rzetelnych informacji, które mogą się tu pojawiać jest bardzo cenne. Rozumiem, że nie pracujesz już w firmie. Od jak dawna? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak Ty oceniasz tego pracodawcę?
Zostaw swoją opinię o Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz - Otwock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz