Opinie o Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz w Otwock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - Produkcja zaprawy murarskiej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz w Otwock

Kacper Nowy wpis

Macie w firmie wyjazdy integracyjne ?

Buła Nowy wpis

Bez sensu, pracowałem na początku lat 90. Jak ktoś chce myć zapierdziane auto żony p. Jacka, to czemu nie...

Grzybiarz Nowy wpis

Po pracy można iść na grzyby, za zakładem codziennie zbieram koszyk maślaków. Pychota!

Zbych

Można dobrze zarobić. Warunki pracy wcale nie takie złe - woda do picia jest, wc jest, pokój śniadaniowy jest, szafki na ubrania też są.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zdowolony

Jak się pracuje, to można bardzo dobrze zarobić. Oczywiście, jak ktoś pali i to dużo, to nie ma czasu na wydajną pracę.

Pozo
@Zdowolony

Witam,można bardzo dobrze zarobić ,to znaczy ile.Dziwne jest trochę to ż jest przeważająca iloś komentarzy negatywnych niż pozytywnych?

@Pozo

Witam, Dla mnie dziwne to nie jest. W ludzkiej naturze leży wylewanie swoich frustracji, szczególnie jeżeli pozostają one bez żadnych konsekwencji.

Pozo
@Paweł

Witam,dziwi mnie komentarz ZADOWOLONEGO,pisze tylko o złej pracy pracowników,a nic na temat warunków które opisał Asdf.

ZADOWOLONY
@Pozo

Witam, Pozo nie czytasz ze zrozumieniem. Napisałem, że można dobrze zarobić, a to jest opinia o firmie i warunkach finansowych pracy.

Ciekawy
@Zdowolony

Witam a ilu dokładnie jest pracowników?

gryzli

Niezbyt pozytywnie piszecie o firmie. Szukam pracy i interesowała mnie firma ale teraz zastanawiam się.

Asdf

Ja równieź mam ciekawe doświadczenia, nic sie nie zmieniło na lepsze, a wręcz odwrotnie. Z ciekawych rzeczy to brak wody pitnej, ta z kranu nie nadaje się do picia bo ujęcie własne a obok wysypisko śmieci. Jak ktoś zapomni sobie przynieść to caly dzien nie ma co pić, a przy tej pracy jest to potrzebne. Zarobki chyba najniższe na rynku, brak jakiejkolwiek chęci podpisania umowy o prace, jedynie o zlecenie i też nie na pełny etat. Ubrania robocze we własnym zakresie a przy tej pracy szybko i często się niszczą. Firma nie funduje kawy, herbaty ani nawet cukru, z resztą podczas przerwy niema i tak czasu na zrobienie i wypicie, o braku czajnika nie wspominając. O przerwie na papierosa też nie ma mowy. Ogólnie warunki pracy lekko mówiąc bardzo surowe, brak najmniejszych udogodnień socjalnych. Wyposanienie w narzędzia prawie zerowe. Brak dbałości o zakład widać na pierwszy rzut oka. Hala produkcuyjna przypomina ruine, na korytarzu stoi beczka na deszczówke z cieknącego sufitu. Prosto mówiąc właściciel bardzo skąpy, pracy nie polecam, totalne dno.

Tomi

Witam, nie polecam pracy w tej firmie i u tego jegomość, warunki pracy kary godne, brak wody pitnej, łazienki, WC, stołówki, odzieży roboczej itd. Nie polecam.

dog

pracowalem pol miesiaca jakis czas temu pod byle retekstem zwalnia placi grosze a robote am zrobiona nie placaca za nic oszust i tyle nie polecam

Julita

@Były pracownikdziękuję za odpowiedź. Takie wyjaśnianie nie do końca rzetelnych informacji, które mogą się tu pojawiać jest bardzo cenne. Rozumiem, że nie pracujesz już w firmie. Od jak dawna? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak Ty oceniasz tego pracodawcę?

Trolololo - a gówno prawda, firma zawsze wypłaca na czas pieniądze. Trzeba się tylko (albo dla niektórych aż) wywiązywać z powierzonej pracy.

Julita

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Pusz. Rozumiem, że niektóre sytuacje mogą budzić frustrację, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. @trolololoczy udało Ci się wyjaśnić sytuację, o której pisałeś? Ktoś z Was również miał problemy z uzyskaniem całości wynagrodzenia?

ed

no al jezeli to Twoja branza to w sumie czemu by nie

były

a może tomek przepracował by u Pana JP pare dni i dopiero wtedy by zaczą się udzielać

były

największy oszust JP z jakim miałem do czynienia. pracowałem chwilę jakiś czas temu, ale takich warunków jak tam to nie ma nawet w chlewie. Dalej w święta trzeba przyjeżdżać dokarmiać pieska? jak ktoś nie musi to mu nie życzę pracy tam...

jeden z kilku oszukany na 900zl przez ta firme

placa ale jak cie zatrudnia he jak zwalniaja wymyslaja byle co zeby zabrac cala kase za pol miesiaca 20zl hehe bo zekomo za towar 3 dzieci i co dalej zrobic[usunięte przez moderatora] popieram [usunięte przez moderatora] niech z pieskiem w labo siedzi ja [usunięte przez moderatora] niema a i 1 dzien za darmo he i dowidzenia niby zadzwonia haha a z ludzi robia smieci wieczne zastraszanie zabraniem kasy lub zwolnieniem [usunięte przez moderatora]

ad vocem

taki pracownik jaka znajomosc ortografii, jaka praca taka płaca

prac

jak sie komus nie chce pracowac, albo pracowac byle jak i brac pieniadze za nic to sie wpisuje j.w. Firma wymaga ale placi - od kilku lat nie spoznili sie z wyplata nawet o jeden dzien

Bubel

Nikomu nie polecam tej firmy,nie dość że w tych nie humanitarnych warunkach to za grosze i bez umowy tzn. umowa jest ale o dzieło[usunięte przez moderatora] Niech [usunięte przez moderatora] ze swoim pieskiem więcej siedzą w labo jak nie ma [usunięte przez moderatora] w firmie i niech knują następne oszczędności... paranoja!!!!!! [usunięte przez moderatora] Produktów tej firmy również nie polecam bo to zwykły chłam na którym są oszukiwani klienci!!!

aaaaaaaa

[usunięte przez moderatora] zerujacy na ludziach [usunięte przez moderatora] pewnosc stracenia pracy 1 dzien probny bez grosza [usunięte przez moderatora] i papa

Zostaw merytoryczną opinię o Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz - Otwock

• Jak się pracuje w Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz?

Zobacz opinie na temat firmy Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz?

Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Szreniawska 8
    04-833 Otwock