Opinie o Centrum Leczenia Bólu Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Leczenia Bólu Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Leczenia Bólu Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Leczenia Bólu Sp. z o.o. w Wrocław

Graźka Nowy wpis

W sumie to na stronie jest tylko napisane, że pracuje tu jeden lekarz, ale ja chciałabym zapytać o pracę dla terapeutki dotykiem, jest szansa na nawiązanie współpracy? Zajmuję się refleksologią twarzy i stóp, więc może będzie to pomocne przy leczeniu bólu... W razie co proszę o info na ile godzin tygodniowo byłabym potrzebna.

Irena Nowy wpis

Dr Mularczyk pomógł mi niejednokrotnie. Ponad 10 lat temu uruchomił bolące biodro i wyeliminował ból. Teraz, po wielu latach, znów potrzebowałam jego pomocy, bo prawe kolano odmówiło posłuszeństwa. Szukałam najpierw pomocy u ortpedów, ale na nic się to zdało: liczne środki przeciwbólowe, przeciwzapalne, a nawet zalecono okłady lodem. Bezskuteczne. Wszystkie wizyty były prywatne. W końcu zalecono zastrzyki w kolano o kilkusetzłotowej wartości. To mnie przeraziło- taka ingerencja w kolano, koszt zastrzyków też. A ból kolana trwał w najlepsze i uniemożliwiał normalne poruszanie. I wtedy przypomniałam sobie o doktorze osteopacie. Owszem, może dr nie jest wylewny. Ale on ma być skuteczny. Byłam na dwóch wizytach. Jedna nie wystarczyła, przyniosła ulgę, ale niewystarczającą. Po drugiej wizycie nastąpiła radykalna zmiana - mam zdrowe kolano. Chodzę. Chodzę bez bólu. Czasem jedna wizyta nie wystarczy. Dziękuję.

Szymon Nowy wpis

Ale czy centrum poszukuje do pracy? Jakie są wymagania?

Jacek Nowy wpis

Szkoda czasu i pieniędzy. Lepiej udać się do zwykłego fizjoterapeuty niż do Mularczyka. Ogólnie dla wszystkich pacjentów ma on tą samą nieprawdziwą historyjkę, która nijak ma się do rzeczywistości (biodro za nisko, brak urlopu, etc.). Wykonuje dokladnie te same czynności dla wszystkich pacjentów, sprzedając im tak naprawdę nadzieję, że już będzie dobrze. W rzeczywistości nic nie robi, oprócz pomacania palcami i nacisnięcia bolącego miejsca, przez co mięsień rozluźni się na 10 min i czuć przez te 10 min lekką ulgę. Lepiej pójść do zwykłego fizjoterapeuty, który bardziej się skupi na bólu, chociażby wykonując masaż leczniczy.

Aplikowałeś do firmy Centrum Leczenia Bólu Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Hanna

Ale to forum pracowników a uwagi do firmy na inny adres należy kierować.

Chołek

Do Doktora Mularczyka skierował nas znajomy. Fakt, jest on bardzo specyficzny jeśli chodzi o kontakt interpersonalny, mówi bardzo Cicho, czasami ciężko zrozumieć jego przekaz, ale na prawdę zna się na swoim fachu. Pomógł mi z potrójną przepukliną kręgosłupa, kiedy 20 minut na czworaka pełzałem do łazienki, a 2 tygodnie później tańczyłem na weselu - dzięki niemu ;) Jest jeszcze kilkanaście osób z mojego otoczenia, którym pomógł ale nie będę dalej rozwijał tych wątków. Lekarz godny polecenia, wie co robi i robi to na tyle dobrze, że kolejki do niego dochodzą do 3 miesięcy ;)) Pozdrawiam serdecznie!

Alicja

NIE POLECAM! Gabinet Leczenia Bólu? To jakaś kpina. Ból mięśni uda powrócił już po pół godziny od wyjścia z gabinetu. Wizyta kosztowała 170 zł i trwała około 20 min. Pan Mularczyk nie ma nic do powiedzenia i zaoferowania. Trudno go nazwać lekarzem.

Dziękuję Panie doktorze. Byłam z moją cierpiącą mamą.. Ból ustępuje, zobaczymy jak będzie za parę dni. Pozdrawiam

Przeczytajcie sobie poniższe linki na temat gabinetów medycznych na ul. Łubinowej 12 we Wrocku (jest to SPECTRUM MEDICAL). Działka, na której mieści się budynek najprawdopodobniej należy do Pana R.Ś. (poczytajcie wiadomości z poniższych linków). Wszystkie te linki są dostępne w internecie. To tylko niektóre z informacji. Generalnie gość trzęsie całym woj. dolnośl. i nie tylko. (usunięte przez administratora) https://www.pb.pl/inwestorzy-doniesli-na-milionera-805712

xxx
@anonymous

Niestety linki zostały usunięte przez administratora-ciekawe dlaczego???-poszukajcie sobie w necie. PROGRAM TVN UWAGA-lekarz bez granic, reportaż z lutego 2018r., przeczytajcie o działce na ul. Łubinowej 12 we Wrocławiu oraz Łubinowej 18 (Krzysztof Pieprzak) i ogólnie o Romualdzie Ś., który "wyszedł" niedawno -bo bodajże w tym roku, chyba w lutym 2018. Gość jest -bo najprawdopodobniej to jego działka) właścicielem działki przy Łubinowej 12. Wcześniej spółka PCZ, PHM i powiązania osób w zarządach.

gość

Jechaliśmy z Pomorza dwukrotnie-wyniki badań przesłaliśmy miesiąc wcześniej,ale potraktował nas,jakbyśmy przyszli sprzedać mu jajka,których nie jada-masakra. Opłata jest przed wejściem,więc 200złxdwie osoby x 2 wizyty=800zł plus hotel w Legnicy. Ten pan nie powinien prowadzić żadnego gabinetu leczenia bólu bo on i tak z żadnym pacjentem nawet nie rozmawia.

Jolanta
@gość

Moja wizyta też skończyła się fiaskiem-facet nie jest zainteresowany jakąkolwiek pomocą-to zbieracz kasy.

Koral

Jest to stara chińska medycyna. Nauka na całe życie-nie na kilka lat ak. medycznej.Nie ma czarów jest wiedza i skuteczność nie osiągalna gdzie indziej.Wiem bo korzystałem. Nie znam tak skutecznego lekarza a mam 65 lat i nie mam zamiaru zmieniac lekarza - bo jest b. tani .Wizyta ok 170 pln ale wystarcza jak dla mnie na 2-3 lata. Nie zażywam lekow a chodze do tego lekarza profilaktycznie, bo podstawowa czynnościa podczas wizyty jest ustawienie całego kregosłupa. Powiedzcie kiedy Wasz lekarz ustawiał Wam wasz powykrzywiany we wszystkie strony kręgosłup?

RobertCart

Byłem u Pana Mularczyka kilka dni temu, wiele o nim słyszałem, a że słyszałem więcej złego niż dobrego byłem przygotowany w jakimś stopniu na jego dziwne zachowanie. Pan był bardzo nieprzyjemny w kontakcie od samego początku, a w sumie kantakt z nim był lekko utrudniony do konica wizyty (nawet nie trudził się powiedzieć dzień dobry ani do widzenia ). W przeciągu dwóch minut powiedział, że nie ma mi nic do zaoferowania, ale mimo to wstał żeby zrobić badanie. Zauważył pewne ograniczenia ruchomości (które zauważyłby każdy student fizjoterapii). Badając ruchomość ciała tak naprawdę ograniczył tą ruchomość jeszcze bardziej, a po „terapii” wyeksponował żeby pokazać, że ta zmiana to efekt jego pracy, a tak naprawdę nic się nie zmieniło. Nie jestem specjalistą, ale w moim odczuciu ten Pan ma jakieś problemy natury „psycho-emocjonalnej” podejrzewam, że ma dobre i złe dni, i na pewno zdarza mu się czasami zrobić swoją pracę dobrze, ale wybierając się do niego to na to bym nie liczył. Terapia manualna ma wiele do zaoferowania, ale Nie Pan dr Mularczyk!

Koral
@RobertCart

Oj zazdrośniku. A co Ty umiesz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Leczenia Bólu Sp. z o.o. - Wrocław

Centrum Leczenia Bólu Sp. z o.o.
  • Łubinowa 12 lok. 9
    52-210 Wrocław

Centrum Leczenia Bólu Sp. z o.o.