Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

...

Szukam zmiennika. 507966150. Dostępny od zaraz

Dociekliwy

Jaka dniówka w demonach ?

@Dociekliwy

400 zł

Pl
@Dociekliwy

Zadzwoni do firmy będziesz miał info z pierwszej ręki

No to ile masz?

Lukas

400 ale hrywien ????

Praca

szukam zmiennika 504493827

Witam, powie ktoś jakie są teraz zarobki i systemy pracy w demo?

@Nowy

Telefon w dłoń i dzwonisz!

Pl
@Nowy

Zadzwoń do firmy tam dokładnie tobie odpowiedzią .

Tomasz
@Demon

Właśnie po to mamy to forum, żeby o takich rzeczach móc się dowiedzieć bezpośrednio ze strony :) To co, wiesz coś na ten temat?

Alek
@Tomasz

Tak wiem że ludzie z tej firmy uciekają mała kasa i chore systemy.

Mlody
@Nowy

21 dni (usunięte przez administratora)l dniówka wyszła dziś zjechałem i dostałem wypłatę

Tomasz
@Mlody

Weź napisz jeszcze raz ile tej dniówki wyszło bo coś ucięło niestety :P

Mlody
@Tomasz

21 dni 3.4.5 wyszło

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Kiero

Witam.Ponawiam zgłoszenie.Zapraszam osobe chetną do jazdy w podwójnej obsadzie w Demotrans.Może być osoba do przyuczenia.Nie paląca z certyfikatem.Wyjazd do ustalenia. .+48516956607

@Kiero

Ty kolego coś jest nie tak? Co chwilę szukasz kogoś chyba jesteś jakimś trollem!!!

Janusz

Cześć,szukam zmiennika, który weźmie mnie do przyuczenie .Jestem nie palący.Dostepny od zaraz.Pochodzę z Mazur. Kontakt 663630289

Nickk

Napisze ktoś tak bez mądrzenia się jakie są zarobki i jaka jest atmosfera w firmie jak z jazdą.

Bandziorek77

Jestem z warm-maz, jeśli ktoś szuka kogoś do podwójnej z tych stron to jestem chętny

Mazury

Szukam zmiennika lub zmienniczki z Mazur na podwójna. Maks 35 lat

@Mazury

Zostaw namiar, odezwę się

Hmmm

Szukam zmiennika, zmienniczki od Nowego Roku, zostaw namiary odezwę sie

Izabela79
@Hmmm

Hej jestem zainteresowana ,miałam i tak po nowym roku zgłosić się do tej firmy

@Izabela79

To zostaw namiar na siebie!

@Izabela79

Zostaw jakiś kontakt do siebie, odezwę sie

Znalazłaś już kogoś

Zostaw namiar odezwę sie

Beata

Aktualne ?

Mazury

Skąd jestes

Kierowca

Witam,szukam zmienniczki/zmiennika do DemoTrans,wyjazd 4.01.22r,wymagany certyfikat covid,kontakt-kierowcaa@onet.pl

Beataa

Cześć szukam dziewczyny która weźmie ze sobą w podwójnej obsadzie jestem Świeżakiem

Xyz

Betilol17@wp.pl odezwij się ma e-mail podam nr tel

Beataa

Betilol17@wp.pl odezwij się na e-mail wyślę nr telefonu

Zygzak

Witam.zapraszam osobe chetną do jazdy w podwójnej obsadzie w Demotrans.Może być osoba do przyuczenia.Wyjazd po Nowym Roku. .+48516956607

Jaaa
@Zygzak

Cześć aktualne jestem świeżakiem chętnie bym pojechała

Nik
@Jaaa

To odezwij się 602380490

@Nik

Znowu ten numer no nie admin zrób coś z tym numerem bo ten nemrer jeset spalony i przeszczegam Was wszystkich na tego gościa!!!

Umyj się. Co Ty chcesz od gościa

Xyz
@Jaaa

Uważaj na tego NIK.....

Jack
@Sasza

Czemu spalony jak można wiedzieć

Szukam zmiennika zmienniczki do podwójnej w Demotransie mój nr 537489608

Ly

Hej. Może zmenisz barwy i przyjdziesz na podwójną obsadę? (usunięte przez administratora)

Dyzio

A skąd niby wiesz że to ja byłem ????

Ktoś chętny po nowym roku do demo na podwójną najlepiej ktoś kto już tam pracuje jak tak proszę zostawić kontakt (dolnośląskie).

GG

Zostaw namiar - odezwę sie

Chętny
@GG

Zostaw kontakt

Romburak

Są przyjęcia Jestem z Oleśnicy.

Rafal84

Cześć. Szukam zmiennika do podwójnej z dolnego Śląska, jazda pod amazonem, auto pod dom. Ja z okolic Świeradów Zdrój ale stacjonowanie auta do ustalenia, żeby każdy był zadowolony. System tygodniowy. Zazwyczaj 5 - 6 dni w trasie / 2 dni w domu. (usunięte przez administratora)

Fox
@Rafal84

Zostaw namiar

Broda

Witam. Szukam zmiennika wyjazd 14.12 31lat pracuje w Demo. Tel 519459934

Kobieta

Szukam zmiennika, zmienniczki, normalnej osoby

Sasza

Chłopie zmień w końcu ten numer telefonu bo i tak nic nie wyrwiesz! !! Ciebie i ten numer juź wszyscy znają i jesteś spalony.

Inter
@Kobieta

Demotransi i jesteście jak dzieci we mgle gdyby nie dyspozytorzy was prowadzili za rączkę pogubili byście się na świecie aha i nie wchodźcie już na Forum intergem

MG
@Kobieta

Witam można jakiś kontakt do Pani ?

Kobieta
@MG

Zostaw jakiś namiar-odezwę się

Pozycja
@Inter

Nie płacz na (usunięte przez administratora) cię wywalili z Demonów i teraz żal bo przyjąć nie chcą, a tam ganiasz jak Beduin z torbami po parkingu aby się przepakować z busa do dużego. Pamiętaj mały człowieczku w Demo zostali najlepsi

Inter
@Pozycja

Tak masz rację latam jak Beduin ale w moim sercu zawsze będzie demo trans najlepszy

Patryk

Odezwij się tel 882743902

rasel 36

sms 695383789

Daria
@Kobieta

Witam ! Czy jest możliwość pojechania w podwójna z panią ? Jeśli tak to mój numer 607262736 . Ja okolice Turek Dziękuję

Daria

Hejka szukam dziewczyny która by mnie wzięła na podwójna ja dopiero będę zaczynać się przyuczać .gdyby coś mój numer 607262736 .jestem z Turku

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport