Opinie o Propart Sp. z o.o. w Mianowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Propart Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Propart Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Propart Sp. z o.o. w Mianowice

Andrzej Nowy wpis

Witam. Czy zarobki kształtują się w miarę dobrze w firmie? Czytając komentarze z 2021 to nie było za dobrze. Jeśli można w przybliżeniu poznać zarobki to będę wdzięczny.

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko brak prowadzona przez firmę Propart Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

pracownik Nowy wpis

Witam. Rekrutacja w firmie jest ciągła, zachęcam do składania aplikacji, szczegółowe inf nt warunków pracy i płacy otrzymuje każdy kandydat indywidualnie na rozmowie rekrutacyjnej, ponieważ jest to uzależnione od aktualnych umiejętności i doświadczenia. www.propart.pl; rekrutacja@propart.pl

Może ktoś napisać jak kształtują się zarobki na stanowisku kontrolera jakości i operatora cnc?

Zuzanna
@Michał

Cześć Michał, także chętnie się dowiem na jakie zarobki można liczyć w Firma PROPART. Podejrzewam, że więcej osób będzie również zainteresowanych tym temat więc warto by było się czegoś o tym dowiedzieć. Znajdzie się chętna osoba by udzielić takich informacji?

Przemek Nowy wpis
@Michał

Na wejście teraz dostaniesz +-(usunięte przez administratora) więc przelicz sobie przez 168 godzin ile to jest. Soboty fakt płatne 100% ale już ucinają bo za drogo, możesz pracować po 12 godzin dziennie oczywiście bez płatnych nadgodzin. Za 8 godzin bez soboty ciężko żeby pracownik ze stażem 10 letnim wyszedł (usunięte przez administratora)o. Czasami bardzo dokładne pracę, tolerancję (usunięte przez administratora) praca w chłodziwie ręce mokre i brudne, wszędzie opiłki metalu i specyficzny zapach. Możliwe że trafisz na 3 zmiany więc praca po nocach. Dużo na Twojej głowie przyrządy pomiarowe musisz szukać bo często brakuje, narzędzia często sam kompletować bo też deficyt. Plus za atmosferę i odprowadzanie podatku od całości zarobków.

Bolesław

Firma dobra tylko zastanawiam się czy sa szanse żeby jeszcze w tym roku podnieśli pensje, jak myślicie?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Propart Sp. z o.o. na stanowisko Technolog CNC? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Realista

Realnie nie warto mała pensja, wymagania z d$$y i wywyższające się (usunięte przez administratora) w kierownictwie, nikt Ci nie pomoże, tylko patrzą jak się potkniesz, żałosna namiastka firmy

Zuzanna
@Realista

Pracowałeś w Propart może jako operator maszyn CNC? Dalej tam robisz? Czy odszedłeś? Bo mam kilka pytań.

Realista
@Zuzanna

tak, pracowałem, odszedłem po ostatnim podniesieniu norm, obcięte o 10% ma każdym stanowisku, nie szło wogule wyrobić normy a co dopiero jakieś "wyrobienie" jak sie to tam zwie, oczywiście wybranym już tak nie obcieli

Gulczas

Wszystko ok. Ale płacą bardzo słabo 2300 na rękę w 2019 r to o wiele za mało.

a

Wiele nie zarobisz ale się możesz nauczyć wiele. Nowoczesny sprzęt, myśenie już trochę mniej nowoczesne. Atmosfera różna, czasem na hura coś się robi. Lepsza komunikacja między kierownictwem a pracownikiem a było by tam może i fajnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Propart Sp. z o.o. - Mianowice

• Jak się pracuje w Propart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Propart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Propart Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 3 lok. K
    63-600 Mianowice