Opinie o Aleksandra Wójcik-Lenort Fphu Aldeco w Modlnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aleksandra Wójcik-Lenort Fphu Aldeco. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aleksandra Wójcik-Lenort Fphu Aldeco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aleksandra Wójcik-Lenort Fphu Aldeco w Modlnica

Czy w Aleksandra Wójcik-Lenort Fphu Aldeco zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Adam Nowy wpis

Nic się nie zmieniło. Jest jeszcze gorzej. Został tylko najważniejszy pracownik reszta uciekla.

Pawel

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu i widzę, że nic się nie zmieniło. Byłem w tej firmie około pół roku i był to mój najgorszy okres w życiu, nigdy nie byłem tak szykanowany oraz poniżany przez szefostwo. Myślałem, żeby to zgłosić, ale postanowiłem zmienić pracę. Kamery, ciągłe sprawdzanie, Ci ludzie nie mają jakichś hamulców morlanych. Naprawdę, nie polecam pracować w tej firmie.

@Pawel

Dlaczego na myśleniu odnośnie zgłoszenia się skończyło? Może jednak żadna nieprawidłowość by nie wyszła?

@Iza

Iza Ty ciagle oceniasz negatywne i prawdziwe wpisy ludzi ktorzy tam pracowali a Ty pracujesz w aldeco czy pracowalas że masz prawo oceniac ludzi ktorzy przeszli przez tą pożal sie Boże firme. Gdyby nie jeden pracownik co ma nerwy ze stali ten (usunięte przez administratora) dawno by przestal istnieć. Szacun dla Krystiana ze tam wytrzymuje tyle lat na umowie na najnizszej krajowej. A reszta pod stolem i placz ze emerytura niska.Urzad skarbowy powinien tam zagladnac.

Iza

Proszę? Gdzie tu ocenę widzisz, ja tylko pytam. Ale widzę, że prócz tego wspomnianego kolegi Ty przecież też wytrzymujesz. Jemu to tu się w sumie podoba czy jak skoro tyle lat?

@Iza

Nie podoba mu sie , szefostwo go inaczej traktuje bo bez niego musieliby zamknac ten chlew on tam wszystko nadzoruje i doglada.Właściciele to typowi centusie, pamietam jak pracowal tam student ktoremu dali na umowie 500zł. Żeby zaoszczedzic na zusach. Byl tez jeden chłopak co pracowal bez umowy i byli dogadani ze na tych samych warunkach co niby na umowie włącznie z płatnym urlopem a jak odchodzil to powiedzieli mu że za urlop mu sie nie należy bo nie ma umowy a na zusie przez 2 lata niezle zaoszczedzili a chlopak 2000zł w plecy. A zeby dostac urlop to masakra nie dają bo kto bedzie pracował.Pozdrawiam pani Olu

Anka

Brawo, trafione w punkt! Dodam jeszcze tylko że Krystian już wielokrotnie się zwalniał, tak co pół roku ale zawsze jakoś się dogadywali z szefostwem

Joanna
@Pawel

A te kamery to po co tam były? Kto to oglądał?

@Joanna

Joanna w te kamerki patrzy nikt inny jak sam szefo pan Adam. Wielki brat wszystko widzi. Zdarzało sie że jak pracownik siedział za długo w toalecie to był telefon do niego co on tam robi że tyle czasu siedzi. Ogolnie 15 minut przerwy sniadaniowej reszta musisz zapiepaszac nawet cherbaty czy kawy nie wolno sobie zrobić bo nie przysluguje bo byla przerwa. Nie pchaj sie tam dla własnego zdrowia .

Iza

To ile on w tej toalecie był, że do czegoś takiego doszło? No z tymi przerwami to słabo wychodzi ale to chyba ustawowo niestety tak wychodzi... A gdyby się poprosiło o bezpłatne 30 min czy raczej to niemożliwa opcja?

Pracownik Nowy wpis
@Iza

W toalecie byl 3 minuty kiedy Adamo zaniepokoił sie że pracownika nie ma na stanowisku pracy. Moze go do muszli wciagło? Dobrze ze zadzwonił i sie zainteresował bo maszyna już nie pracowala 5 minut a on kupe robi. Najlepiej to by bylo poprosic pracodawce czy mogli by pracowac 4 godziny dziennie bezplatnie zeby firma lepiej zarabiała a nie ze nieroby chcą dłuższej przerwy. Wszedzie gdzie pracowników sie docenia jest minimum 30 minut platnej przerwy i mozna zrobic sobie kawe czy cherbate o dowolnej porze dnia bez wysluchiwania ze nie wolno bo juz dawno po przerwie. Ciekawe dlaczego firma nie przestrzeg tak przepisow a sie do nich odwoluje. Wystarczy urzad skarbowy i ZUS zeby sie przygladnal jakue sa pezekrety na wynagrodzeniach. Najnizsza stawka a pod stolem reszta bez podatków. Pozdrawiam i odradzam z daleka od tej firmy.

Były pracownik. Nowy wpis
@Pawel

Na nich pasuje nasłać wszelkie służby bo nie dość że marnie płacą i wyzyskują ludzi to jeszcze często ludzie tam pracują na czarno. Bezpieczeństwa brak i ciągłe prześladowania i obserwacje na kamerach. Takich gogusiów należy tępić.

PN

Jest dokładnie tak jak niektórzy pisali czyli obiecanki dobrych pieniędzy a naprawdę dają marne ochłapy i poganiają ciągle by robić jak automat na na dopingu. Robota jest niebezpieczna bo ciągle jest możliwość poucinania palców czy rąk na piłach, BHP tam nie istnieje. Jest duże ryzyko porażenia prądem, hałas i brak zapewnienia środków ochrony osobistej i ubrań. Jedna przerwa 15 minut na cały dzień i zakaz palenia papierosów więc gdy ktoś pali to ma ciężko. Ogólnie atmosfera do kitu, ciągła rotacja pracowników i słaby dojazd na to zadupie. Nigdy tam nie idźcie do pracy do tych wyzyskiwaczy i dorobkiewiczów kosztem ludzi i ich zdrowia. Pozdrawiam.

@PN

Jedno pytanko, skoro widzisz te warunki i chyba zdajesz sobie sprawę, że nie są właściwe, to czemu jeszcze pipu nie wołasz?

Kacpr

Pracowałem, zmieniłem ze względu na miejsce zamieszkania. Firma spoko

Wiktoria
@Kacpr

A jak z wypłatą? Wcześniejsze opinie wskazują na to, że słaba pensja, najniższa krajowa? Powiesz, ile zarabiałeś?

Kacpr
@Wiktoria

Na stawkę nie narzekałem, wypłata zawsze na czas.

Adamo
@Kacpr

No nie do końca. Lepiej napisz prawdę, właściciel obiecuje dobra kasę A potem okazuje się że to marna wypłata i do tego najniższa stawka krajowa.

Adamo
@Kacpr

Ale ściemniasz, poprostu nie dostałeś takich pieniędzy na jakie się umowiliscie.

@Adamo

Ale tak właściwie to w jakim celu miałby ściemniać? Jaki mógłby mieć w tym interes?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Aleksandra Wójcik-Lenort Fphu Aldeco spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH

Czy pracodawca Aleksandra Wójcik-Lenort Fphu Aldeco motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Odopiedz

W sposób taki że to co robisz powinno być robione w 5 krotnie szybszym tempie jak nie większym

Dorota
@Odopiedz

I ogólnie co pośpieszają jak nie robisz tak szybko jak chcą czy jak?

Michael

Odpowiedzialne robota, nie każdy się do tego nadaje ale jak załapiesz to nie ma na co narzekać.

Halina
@Michael

Niektórzy pisali coś o wyzysku i braku szacunku do pracowników. Nie przeszkadzało Ci to? Czy może to pomówienia?

Pawlo

Nie polecam. Brak szacunku do pracowników i traktowanie ich jak (usunięte przez administratora)

Mon. Ka

Nie polecam, trzeba mieć stalowe nerwy by tam pracować. PS. za najniższą krajową

Natalia

Niewiele osób się tu udziela, więc fajnie, że Ty zechciałeś wyrazić swoją opinię na temat pracy w Fphu Aldeco. No ale wiesz, jest ona jednak trochę mało konkretna. Dlaczego radzisz nam omijać szerokim łukiem tę firmę? Chodzi o zarobki, czy niewłaściwie traktują tam pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Aleksandra Wójcik-Lenort Fphu Aldeco - Modlnica

• Jak się pracuje w Aleksandra Wójcik-Lenort Fphu Aldeco?

Zobacz opinie na temat firmy Aleksandra Wójcik-Lenort Fphu Aldeco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aleksandra Wójcik-Lenort Fphu Aldeco?

Aleksandra Wójcik-Lenort Fphu Aldeco
  • Ulubiona 19