Opinie o eConsulting Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy eConsulting Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w eConsulting Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eConsulting Sp. z o.o. w Pruszków

sadtyui

chciec pracowac to wiadomo ze człowiek dązy do tego ale jak to sie ma w praktyce to juz inna sprawa bo nie wiadomo czego pracodawca oczekuje tak naprawdę czy atmosfera bedzie dobra w tej firmie aby wykazać sie z jak najlepszej strony i pokazać że coś sie umie i che pracować jak sądzicie czy warto ubiegać się o stanowisko w tej firmie?

Słoń trąbalski

no i jak tam z tą posadą programisty? wytrzymaliście długo czy znowu kogoś szukają. co rpawda nie wchodzilem dawno nas trone econsulting ale chetnie bym sie doweidzial czy tpo ogloszenie jeszcze aktualne albo chociaz czy warto tam jest aplikowac :> powiem szczerze, ze nie bardzo chce sie mi sprawdzac co takiego musze zrobic chce po rpostu pracowac

Krzysiek

z biura firmy outsoursingowej. A dla klienta zdalnie. Mozna tez zdalnie zupelnie ale to zalezy od projektu Co do pozostalych rzeczy to rekrutacja nie jest latwa bo najpierw test a potem kilka rozmow.

xxyz
@Krzysiek

zarobki w ogloszeniach sie wydaja niezle, wiec chyba wysle cv. @Krzysiek - te testy o ktorych mowisz jak wygladaja? Przesylaja cos do wypelnienia czy zapraszaja do siebie? czy online? Mozesz cos wiecej?

batman

Czy pracuje się w siedzibie econsulting czy u klienta? Wie ktoś?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w eConsulting Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Marketing Specialist?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
ecr

Pensje wyplacane na czas (10-11ego kazdego miesiaca). Stawki z ogloszen sa realne, a czy trafisz w dolne czy gorne partie widelek to juz zalezy od ciebie (jak wszedzie indziej).

Roman

A ja mam pytanie z innej beczki. Rozważam pracę jako programista. Nie ukrywam ze proponowane stawki w ogłoszeniach są zachecajace i jak to się to ma to rzeczywistości. I czy pensje są wypłacane w rozsądnych terminach. Czy ktos z wewnatrz firmy moze się wypowiedzieć, albo z byłych pracowników.

l0l

LOL @ sfrustrowani byli pracownicy anonimowo prujacy sie na internetach o swoich szefach. Zawsze wychodzi na to, ze zadna firma sie nie nadaje do pracy.

Mister Mister

Krakus, za moich czasów było tylko biuro w Warszawie, ale widze że na stronie pojawiły się nowe. Krakowa tam nie ma więc może mają tam klienta albo praca z domu. ciekawe są niektóre opinie bo ja raczej dobrze wspominam prace w eC.

pakos

Niiin, wierzyć nie warto w ładnie brzmiące teksty i zapewnienia . W dziale HR panuje zła atmosfera (usunięte przez administratora)

krakus

Witam, nie znalazłem opinii o pracy w krakowskim biurze. Czy opinie na temat tej lokalizacji są podobne jak w Warszawie czy jednak się czym rożni praca? Jestem zainteresowany pracą w eC na pozycji senior java developer ale po tych opiniach jednak sporo mam obaw.

Mister Mister

ja współpracowałem z nimi prawie 2 lata i raczej dobrze wspominam ten okres. Jak skończył się projekt to wysłali mnie na następny i było git. Plusem dla mnie była też kaska-w moim odczuciu dobra i na czas. Minusy - biuro trochę trąci myszką, ale w zasadzie niczego nie brakował, choć ja większość czasu pracowałem u klienta. jak sobie coś jeszcze przypomne istotnego to napisze.

wex

Ten główny klient jest anglojęzyczny? W jakim stopniu trzeba znać angielski? czy komunikacja jest tylko mailowa z nim, czy pół dnia jest się z nim na telekonferencjach?

niiin

A wiecie cos moze o pracy konsultanta ds rekrutacji w tej firmie? Zarobki, atmosfera, zadania. Bede miala rozmowe w sprawie praktyk i nie wiem czy sie w to angazowac. Na stronie internetowej firma pisze o sobie bardzo ładnie aż nie chce sie wierzyć w te opinie.

ex pracownik

Jest manager po stronie eC, jakiś kontakt ze współpracownikami klienta też powinieneś mieć. Z przelewami różnie to bywa, czasem trzeba się upomnieć. No i nie lekceważ informacji o prezesie i administracji, możesz przekonać się że są one w pewnym stopniu istotne.

uwaga nadchodze

Czesc. Dzieki za dotychczasowe opinie. Mozecie powiedziec mi cos o samych warunkach pracy na stanowisku w IT (dla tego duzego klienta o ktorym tu wspominacie) - czy pracuje sie bezposrednio z klientem, czy raczej z managerami z Econsulting? Oraz najwazniejsze - czy przelewy ida na czas? To jest dla mnie troszke wazniejsze niz plotki o prezesie i administracji. Dziekuje z gory, pozdrawiam.

rosiowaty
@uwaga nadchodze

Pracujesz samodzielnie z klientem - współpracownicy, team leader, project manager, etc. Menadżer w firmie kontraktorskiej służy najczęściej do kontaktu w sprawach formalnych dot. zatrudnienia, urlopu, przydzielenia projektu. Kasa dla informatyków płatna 10-ego.

ex pracownik

Nawet jako konsultant siedzisz w biurze eC bo tak sobie klient zażyczył. I dla większości pracowników dojazd jest tam ograniczony. To też był jeden z powodów dla których nie pracuję już w eC.

zawiedziony

Nie warto - kandatyta od samego poczatku traktują jak półgłówka. Pan K. w trakcie rozmowy kpi sobie z kandydatów jeżeli nie potrafią odpowiedzieć na zadane pytanie. Po rozmowie - chociaż jej wyniku można było się domyśleć po tonie rozmowy - brak informacji zwrotnej. Dobrze, że sobie odpuściłem tą marną firemkę bo 15 minut przed planowaną godziną rozmowy dzwoni jakaś babka, że rozmowa się nie odbędzie!!! No po prostu kpina z kandydatów po całości. Dobrze, że to olałem bo nie chcę wiedzieć co by się działo jak by mnie zatrudnili...

praca

Witajcie podbijam, jest oferta administratora placa 6-9 kontrakt. Mysle nawet o przeprowadzce do Wawy czy warto startowac do tej firmy ?

Jurek

Witam, czy macie na myśli ofertę dotyczącą przetwarzania obrazów? Czy to nadal ten sam człowiek prowadzi ten projekt. Dzięki, Jurek

studencik

Ale czy faktycznie płaci takie kwoty jakie są w ofertach?

Zostaw merytoryczną opinię o eConsulting Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w eConsulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy eConsulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eConsulting Sp. z o.o.?

eConsulting Sp. z o.o.