Opinie o Dynaxo Sp. z o.o. w Wronki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dynaxo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dynaxo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dynaxo Sp. z o.o. w Wronki

Konrad

Wprawdzie firma ma opinię dobrego pracodawcy ale niestety ma również swoich hejterów!!!

nikoś
@Konrad

bardzo dobra firma ale ktos usiłuje to zdanie zburzyc

@nikoś

ściek zawsze będzie śmierdział

Nobody stawki 17-18 zł/h są porównywalne na Wronieckim rynku, a jak Tobie nie pasuj to spróbuj w Amice czy w Samsung za niższe stawki. Jeśli chodź awans to każdy może się rozwijać, a na malarni z tego co wiem to większość nie chce pracować ponieważ tam trzeba zapieprz.

Niestety
@anonymous

Niestety ale na malarni nikt nie chce robic bo na jednej ze zmian zrobią z ciebie zero i wyjdziesz z bekiem

XYZ

Oczywiście wiele osób było świadkami takich zajęć na owej lakierni. Znaleźli sobie po prostu ofiarę, a to, co robili na podstawie prawa nazywa się po imieniu - mobbing w pracy. Nazywanie człowieka dałnem to już zniesławienie, a wymieniać można długo przezwiska i poniżające człowieka sytuacje. Co zrobiło kierownictwo? NIC! Nadal sobie wszyscy pracują, tylko, że kobieta się zwolniła. Uwaga - czekają na następną ofiarę.

@XYZ

Zapraszam na malarnie osoby piszace te posty. Porozmawiamy w oczy. To co Wy robicie to wlasnie jest pomówienie. Żadne z wymienionych słów nie padło na malarni. Dlaczego ta kobieta się zwolniła przecież miejsca w firmie jest dosyć. Prasy, nabijanie, fazowanie, gwintowanie, sitodruk, wklejanie. Dlaczego nie pracowała na żadnym stanowisku?? Malarnia nie jest jedynym miejscem w firmie. Dlaczego żaden ze starych pracowników nie będzie pracował na malarni?? Bo tam (usunięte przez administratora) na norme?? Dlaczego nowy nie bedzie pracował na malarni ?? Bo jest zbuntowany przez owych pracowników! Malarnia to nie jedyne miejsce gdzie jak twierdzicie wykańcza sie ludzi. Wiecej ludzi wykończyło inne stanowisko w firmie. Pisać można wszystko ale żaden z Was nie ma odwagi powiedzieć w oczy tego co tu wypisujecie. Pozdrawiam pseudo kolegów z firmy którzy ze sobą rozmawiają a za plecami obrabiaja sobie tyłki. Tak bylo jest i będzie! Szkoda tylko że zaufane osoby kierownika jemu również obrabiają tyłek.

15 lat pracy
@anonymous

w Dynaxo jest wszystko ok jezeli ktos pisze o mobingu to jest imbecylem nie zauwazylem tego mimo iz pracuje w tej firmie od 15 lat

Paulina

@marko, czyli w firmie jest otwarta ścieżka kariery?

Niktzdynaxo
@Paulina

prawie żadna

Nobody

Rozpatrzymy firmę pod różnymi aspektami: - najważniejsze - płace. Przeciętny pracownik otrzymuje stawkę 14 lub 14,50 zł na godzinę a do tego 100 lub 150 zł brutto premii za wyrobienie 100% normy i jeśli współczynnik sprzedaży osiągnie wymagany poziom. Pracownicy z dużym stażem mają 17-18 i 300, więc śmiech na sali!!! -atmosfera: dobrzy liderzy, pomocni, sympatyczni -praca: zero szans rozwoju. Albo pracownik produkcyjny od początku do końca, albo od razu na wyznaczone stanowisko. W innym przypadku gnije się w tym samym miejscu -zarząd: solidny i dobrze prosperujący -współpracownicy: zazwyczaj przyjaźni i zgrani oprócz zamkniętych grup do których nie ma dostępu nowy pracownik (lakiernia) Ogólnie nie polecam, bo zarobki to podstawa, a pracujesz na normę i jeszcze za to 100 zł premii. Dzięki za podwyżki

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Dynaxo Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. technologii i konstrukcji?
Fan

Chyba odejście najlepszego fachowca z firmy (wieloletniego dyrektora) mówi samo za siebie jakie panują tam obecnie warunki.

Elpazdano

Gdzie jest Pazdan ja sie pytam? Ktos cos wie?

cnc

Relacje bardzo dobre ludzie życzliwi możesz liczyć na pomoc zawsze ;) zdąży sie oczywiście czarną owca ale atmosfera bardzo miła ;)

Dynaxo123
@cnc

Astmosfera jak najbardziej na +

Karol

Igor, w firmie osiadasz na 1 stanowisku i gnijesz. Zarząd nie inwestuje w rozwój swoich specjalistów tylko obstawia się nowymi "fachowcami", którzy ładnie wyrażają się na temat LM, ale w praktyce mają zerowe pojęcie o można pomyśleć stosunkowo prostej specyfice firmy (cięcie, gięcie, spawanie, malowanie) :) Generalnie im bardziej jesteś nie fer wobec firmy, ale ładnie czarujesz - tym lepsze warunki wynegocjujesz. Próbuj.

Igor

Czyżby obawy przed nowymi pracownikami były powodem ciszy na forum? Już dawno słyszałem sporo dobrego!!!

wiktor

marko' na start jak każda firma jest dobra, ponieważ wiele sie tam możesz nauczyć a czasem poznac jakies ciekawe i wpływowe osoby, a może pozniej bedza ci odpowiadały warunki zostaniesz z nimi na dłużej.

marko

Ogolnie firma dobra na start dla osoby chcacej zaglebic sie w obrobke metali, ci bardziej ambitni wychodza z tej firmy jako specjalisci. Tam niestety jeszcze za moich czasow awanse z produkcji do biura sie skonczyly bo firma woli kogos z dyplomem kto rzadko ma pojecie o tym co sie tam dzieje. Wyplata zawsze na czas to duzy plus

majka

dynaxo to jedno wielkie nieporozumienie,generalnie słaba organizacja no i na jednego pracującego przypada 5 ściemniaczy,łażą cały dzień i nic nie robią a na końcu głupoty w karcie pracy wypisują,powinien się ktoś wreszcie za to zabrać,na podwyżke nie ma co liczyć bo firma podobno nie zarabia a na takich ściemniaczy,którzy nic nie robią kasa jest,masakra

pies

wiedzę, że jest tu opinia pracownika który sobie nie radzi w tej firmie. W/w opinie jest subiektywna szkoda pisać takie bzdury.

10 lat w Dynaxo

Dynaxo - chyba nie najgorsza firma do jakiej można trafic . Ma wady i zalety. To że komuś zakaz palenia kiedy mu się chce się nie podoba raczej nigdzie nie będzie zadowolony bo palic może w domu do woli a w pracy ma robic co do niego nalezy. Mam tam 10 letni staż i wiele widziałem. Kierownik produkcji do bani, zero zorganizowania , liderzy ok , a reszta różnie jak to ludzie jedni ci pomogą inni podpierdolą Właściciele do dogadanie pomogą jak poprosisz . Wynagrodzenia różne w zależności od stanowiska, no niestety MWS gówno które zabiera kase nawet jak 100 % wyrobisz. Ale chyba nie jest tak źle ja przynajmniej nie mam zamiaru roboty porzucac

jajnikkk

Kana? Święty człowiek a ze sam sra w swoje gniazdo no cóż.

obserwator

no niestety nieraz tak jest że kierownictwo jest ok a zwykli pracownicy knują i podsycają do nie niemiłej atmosfery a przeważnie Ci co dużo gadają mało robią

dyrektor ok kierownik produkcji ok ale są tam takie (usunięte przez administratora) typu ,,lanca' i ,,kana' co nic nie robią tylko pod......ją innych i za to mają najwyższe stawki w innych firmach juz by dawno ima(usunięte przez administratora)a tam trzymają takich nygusów ,,lanca ' to jest ewenement potrafi przełażic cały dzien i nic nie zrobic ale na innych psy wiesza i tego nikt nie widzi

pies

w Dynaxo nie utrudniają nauki, można spokojnie studiować w weekendy.

sss

Jest szansa na co drugi wolny weekend, żeby można było studiować?

pies

Panowie, rozmawiałem z osobami, które obecnie pracują w Dynaxo i ktoś tu chyba kłamie (lolo) wszystkie nadgodziny w tym roku były zapłacone a za niedziele i święta były stawki liczone po 200%. Dlatego proszę jak podajecie informacje to rzetelnie a nie, że pokazujecie fałszywy obraz firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dynaxo Sp. z o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w Dynaxo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dynaxo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynaxo Sp. z o.o.?

Dynaxo Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 42 ocen.

Dynaxo Sp. z o.o.