Opinie o CBS Butler w München

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CBS Butler. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CBS Butler o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w München

joanna

Ja mam adwokata od 2 miesięcy i też zgłosiłam do arbaicaitu i tam mi powiedzieli że do 4 miesięcy

masakra

Witam Wszystkich, posiada ktoś wiedzę do kiedy będą wypłacone pieniądze.

Kamila

Komornik powiedział że są nie wypłacalni i ludzie od nich nic nie dostaną żadnych pieniędzy tylko od państwa niemieckiego.

Piotrek

Z tego co ja wiem,to kasa najpierw poplynie z "majatku" cbsu a reszte pokryje jakis urzad niemiecki,lub instytucja..tak slyszalem. Wstyd,ze polskie dziady oszukali,okradli uczciwych ludzi,ktorzy w zamian za wlasna prace liczyli na pieniadze. Powinni te k...y posadzic wszystkie..choc dzieki nim znalazlem normalna prace i ukladam sobie wszystko. Calosci zaleglych wyplat wszystkim zycze.

Kamila

Witam wszystkich. Mój mąż dziś dzwonił do komornika i dziś się okazało że ButleR jest bankrutem. Potwierdził to. Kto złożył odpowiednie papiery do odpowiedniej instytucji więc otrzyma pieniądze. Pozdrawiam i Wyczżyczę wszystkiego dobrego na przyszłość.

lefti

Ludzie taki zart:)))Dla jaj sobie to napisalem ale widze ze ludzie uwieryli w to:)Co nam zostalo juz tylko sie smiac.

marcin j

A ty lewti to się nie boisz że ktoś przyjedzie i ci ten nie wybudowany dom zapozna z zapachem benzyny. Gratuluje odwagi a moze głupoty. Ludzie jak sąd przyzna to muszą zaplacic , głupio zrobili ci co zjechali do kraju i wierzą syndykowi. A zresztą każdy jest dorosły i sam kieruje swoim życiem. Pozdo dla p Kamila S ten to jest dopiero twardy zero strachu

Do lefti

Bzdura, pewnie piszesz to by podjudzic bardziej ludzi. Wiem tylko jedno, nie myslcie sobie, ze otrzymacie cale pieniadze. Ten Insolvenzrecht sciagnie co bedzie mogl i rozdzieli sprawiedliwie, moze po 500-1000euro. Z cbsu na pewno sie na tym Wale dorobil. Pewnie kasa na koncie znajomego czy dalszej rodziny.

lefti

Teraz moge sie juz przyznac.Tak naprawde pracowalem w biurze CBS a za Wasze pieniadze buduje sobie do nad morzem w Polsce:)

Grubaska

o lefti daj namiary na cie (())

lefti

Jakos mi sie nie chce wierzyc zeby na kontach CBS byly jakies pieniadze.Moze i bylu ale przed ogloszeniem upadlosci gdzies wyparowaly:)Tylko teraz pytanie gdzie:)

Grubaska

z tego co sie dowiedzialam to jezeli na koncie sa jakies pieniadze to w miare szybko beda wyplacac ale jezeli nie maja nic to niewiem jak to bedzie wygladalo

Grubaska

tak na adres biura cbs i dzisiaj dzwonilam do Kamila z pytaniem czy dotarly moje papiery ale on powiedzial ze to jest poza jego wgladem chyba ze mu gdzies sie przewina to da znac ale ogolnie to trafiaja do jakies pani od syndyka

XXX

Ale wyslalas do monachium biura cbs???

Grubaska

ja rowniez na Monachium tak bylo podane w papierach na emaila niema co bo musi to byc droga tradycyjna czyli poczta ale zastanawiam sie czy nie wyslac jeszcze na adres syndyka co wy na to ?

abarax

ja wyslalem na adres w Monachium poleconym

XXX

Na jaki adres wyslaliscie te papiery?Ja wyslalem ale przyszla mi wiadomosc ze przesylka wraca z powrotem.

Grubaska

ja nie wynajelam adwokata bo kiedy mialalam mu wyslac wszystkie papiery to sie okazalo ze cbs oglosilo upadlosc i nie mususz miec sprawy w sadzie z tego co sie orientuje to do konca sierpnia w pierwszej kolejnosci beda wyplacane wyplaty za miesiac maj czerwiec i lipiec o ile ktos jeszcze pracuje i dzwonilam do tego syndyka i to samo potwierdzil zobaczymy

Asia

Macie może jakieś informacje ile czasu moze teraz trwać oczekiwanie na pieniadzę? Orientacyjnie moze komuś adwokat powiedział cos w przybliżeniu, też mam nie ciekawą sytuację finansową

proszę nie usuwać

Człowieku a ty to z ciekawości pytam to z choinki spadłeś? Cbs ma dużo ofert butller nieistnieje dotarło. Wszyscy idźcie do sądu ptacy skargę przyjmie bo musi i pożyjemy zobaczymy. A tak z ciekawości to panK zwany nadzieją kłamca nad kłamców to pracuje jeszcze czy z panem M maja z nas bekę. Pozdro CBS

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - München

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler