Opinie o CBS Butler w München

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CBS Butler. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CBS Butler o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w München

Grubaska

Olo a poco ci prawnik wypelnij papiery i wyslij

olo

oszukany - dajcie pliz namiar na jakiegos prawnika co ze mnie nie zedrze

Grubaska

Amt mpzesz jeszcze raz podac nazwe strony z wzorem wypelnienia wniosku bo te (usunięte przez administratora)juz usuneli

lec

Poszukajcie muster-antrag na niemieckich stronach są wzory. Bardzo pomocne przy wypełnianiu tych druków z CBS.

anna

ja tez przez gnoja mam długi i ktos ci powie ze przeciez pracowalas ale za frii banda ale ci w biurze tez sa winni ciagle odwlekali albo nawet telefonow nie odbierali za nich tez sie powinni wziasc

oszukany

...co tak optymistycznie? Ten czlowiek powinien pojsc do wiezienia. Mam teraz tak wielkie problemy przez niego, ze za darmo z pol roku bede musial pracowac by dlugi z odsetkami posplacac. Dostalem Kündigung umowy wszedzie gdzie tylko moglem. Zostal mi odciety prad. Za co? Za to, ze pracowalem? Przez 3 miesiace nie dostalem nawet grosza. Zostal skradzione mi moje pieniadze. Jestem szczesliwy ze ten polski dziad upadl! Ja nie wypelniaja zadnych wniosku Insolvenz bo bylem u mojego prawnika i pow., ze wczesniej zlozony jest moj wniosek w sadzie i mam nic nie wypelniac, bo ten syndyk bedzie dziala na moja nie korzysc. Takze mna sie sad zajmuje.

Amt

Jeżeli chodzi o Insolvenzgeld to możecie zerknąć na wypełniony niemiecki przykład. Być może tak to powinno wyglądać. Na stronie h(usunięte przez administratora) na dole w pdf. jest wzór. Radzę przyd wypełnieniem przeczytać dokładnie instrukcję z maila. Może się przyda. Pozdrawiam

kendra

nie zalozy, co najwyzej wroci do tluczenia drobiu albo nalewaka/zmywaka w UK

Grubaska

dokladnie masz racje ale nikt nie kasuje az głupio pisac a ten Jamroz to musi byc niezły dupek?to by trzeba oglosic gdzies w polsce i w niemczech bo załozy nastepna firme i bedzie dalej oszukiwal ludzi

goska

wreszcie sie doigrali za duzo ludzi okradali i worek sie rozdupczył dobrze bo zlodziej Jamroz juz nikogo nie okradnie banda oszustow

Grubaska

ja mysle ze to juz koniec cbs tylko my zostalismy bo my musimy odzyskc kase pozdrawiam grubaska

jjj

A jak myslisz..?

cole

czyli to koniec cbs butler juz??

grubaska

musisz sie przyzwyczaic ze nikt nie kasuje ale teraz mozesz pisac co chesz no i dzisiaj nawet zadzwonil pan Kamildo mnie ale potwierdzil ze te pieniadze sa do odzyskania tak wiec ja nie zakladam sprawy bo nie ma sensu pozdrawiam

Grubaska

lefti dzieki otrzymalam pozdrawiam a jak tam Dario nic sie nie odzywa

@Grubaska

Spoko.Co do Dario to wczoraj z nim rozmawialem przez telefon.Wszytko o.k. Jakos tak dziwnie jak nikt nic nie kasuje:)

lefti

Zaraz Ci wysle na e-mail papiery.

@lefti

Poszlo:)))

Grubaska

Leifi ja nic nie otrzymalam na emaila bo to co oni wysylali to bylo do mojej starej firmy czy jest mozliwosc zebys przeslal mi te papiery do wypelnienia czy to jest imienne pozdrawiam Barbara

ANDZELA

A ILE OSÓB DOSTAŁO JUZ e-maill z paspierami do wypełnienia bo ja nic nie mam.

alan

tak wypelnione, nie ma co sie martwic, agentur der arbeit zaplaci nam i przejmie tytul egzekucyjny

lefti

Wypelnil ktos juz papiery???Jezeli tak dajcie znac?Troche tego duzo i troche sie motam.

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - München

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler