Opinie o CBS Butler w München

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CBS Butler. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CBS Butler o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w München

lefti

Rozmawialem dzisiaj w pracy z Niemcami.Mialem nocke.Powiedzieli mi ze spokojnie odzyskam pieniadze.Bez nerwow.Wszystko jest na dobrej drodze.

alan

cbs zlozyl wniosek o upadlosc a nie oglosil upadlosc. Pieniadze mozna uzyskac od arbeitsamt w ramach insolvenzgeld a nie od cbs. zatrudnianie adwokata i generowania sobie dodatkowego kosztu na chwile obecna nie ma sensu

lefti

Tak to prawda.Oglosili upadlosc.Zobacz czy na Twoim e-mailu nie ma wiadomosci od CBS.Syndyk juz tam siedzi.Trzeba wtpelnic papiery i wyslac im do 27 lipca.Od 1 sierpnia beda wyplacac nam zalegle pieniadze.

olo
@lefti

ja złożyłem podanie w sądzie pracy. Czy jest szansa na odzyskanie pieniądze. Skąd wiesz , że po 1 sierpnia będą płacić zaległości.

Grubaska

lefti to prawda ze oglosili upadlosc bo ja dopiero jutro dostarcze mojemu adwokatowi papiery bo przjechalam do niemiec w niedziele a dopiero dzisiaj zalozyli mi internet i zobaczylam te wpisyno i probowalam dzwonic oczywiscie nik nie odbieral i zastanawiam sie czy warto zakladac sprawe skoro oglosili upadlosc

bogna

Jakub Dabrowski prawnik a moja sprawa wygrana

adam

niech ktos poda numer od jakiegos prawnika

lefti

Tez dostalem:)Przynajmniej wpisow juz nie beda kasowac!Nie wiem ale pieniadze i tak odzyskam!

adam

haha CBS BATLER ogłosiło upadłość pewnie nie długo każdy z was otrzyma meyla z taką wiadomosćia teraz to pieniedzy ciekawe gdzie szukac

tomek

Nie trzeba zaraz prawnika.Trzeba do sądu pracy złożyć najpierw pozew , nic się nie płaci oni wysyłają ponaglenie do zapłaty ,a potem dopiero jak nie zapłacą rozprawa.Usuwają dalej wszystkie wpisy.Oszuści i (usunięte przez administratora)

adam

Jesli ktos ma prawnika możemy razem złożyć pozew grupowy zawsze lepiej ja od maja nie dostałem pensji podaje mój numer telefonu (usunięte przez administratora)

Tak pracuje....szef.

Grubaska

a ktos jeszcze pracuje w tej firmie?

poleski

telefonow nikt nie odbiera, strona www nie dziala. Ta firma wogole jeszcze istnieje? (usunięte przez administratora)

Grubaska

czy ktos dzwonil dzisiaj do cbs bo drugi dzien probuje ale nikt nie odbiera (prosze nie kasowac bo 2 raz robie wpis)

tomek
@Grubaska

Jak widać usunęli wszystko co opisałem w siedzibie firmy w Monachium.Są niewypłacalni i będę to pisał do skutku ponieważ mam to na piśmie.Pismo było podpisane w asyście Policji.Prezesunio to siłą chciał nas z biura usunąć jak upomnieliśmy się o zaległe wypłaty.Złodzieje i tyle.Bo firmy niemieckie regularnie wpłacają kasę za naszą pracę.

olo

dzięki, a ja to mam wrażenie że on stale ma wolne

dario

Grubaska z email jest wszystko ok pisz na lefti66@interia.pl albo pldario@interia.pl

dario

zaraz do niego zadzwonie

Grubaska

dario napisalam emaila do (usunięte przez administratora)ale dostalam informacje od administratora ze adres jest nie aktywny

Grubaska

tu jest problem bo wlasnie zjechalam do polski a do niemiec wracam dopiero po koniec sierpnia jedynie moge moje kolezance podac te dane bo ona tez czeka ale jest w niemczech

lefti

olo jak bys mial jakies pytania zapisz sobie moj e-mail.Pisz pomoge. lefti66@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - München

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler